κάλυψη ουλής με τατουαζ ?

crossfire

Well-Known Member
djvanalmi777 είπε:
cross χαίρομαι που βρήκα κάποιον με ιδιο κωδικα επικοινωνιας.τλπ.εδω μεσα το μονο που τους απασχολει ειναι τα greeklish.ανέβασα μερικές φωτό και λες και απευθυνομουν σε 10 χρονα.πρεπει εδω μεσα να αναθεωρησουν οσοι διαχειριζονται αυτο το site πολλα πραγματα γιατι η τριχοπτωση καταστρεφει την ψυχη.οχι την εμφανιση.cross αν θελεις φιλε πεσ μ αν εχεις κανει τελευταια prp.και με ποιον τροπο ακριβως.για να σ βοηθησω γιατι ειμαι στην ιδια φαση με εσενα.εχω δει πολυ καλα αποτελεσματα κ συνεχιζω.

Οχι,δεν εχω κανει....μονο θεραπειες και ελπιζω καποια στιγμη στο μελλον μεταμοσχευση εξωτερικο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

n094

Active Member
djvanalmi777 είπε:
micro hair pigmentation.και υπάρχει ένας και μοναδικός στην ελλάδα που το κάνει.όποιος θέλει ας μ στείλει να τον ενημερώσω.

τελικά djvanalmi777 θα το πεις δημόσια ποιος είναι αυτός που κάνει MP στην Ελλάδα. Ξαναλέω δεν πρόκειται για διαφήμιση, απλά τέτοιες πληροφορίες είναι καλό να υπάρχουν για να κάνουν και πιο εύκολο το "ψάξιμο" αλλά και τις απόψεις των μελών. Μπορεί κάποιος να έχει πάει σε αυτόν που λες και να έμεινες ευχαριστημένος ή και το αντίθετο, οπότε αναφέροντάς τον βοηθάς να ανοίξει η κουβέντα..
 

Georgex6

Well-Known Member
AESOP είπε:
καλησπέρα σας,γνωριζετε μεθόδους αφαιρεσης ουλής η εστω μερικης κάλυψης,μπορεί να γίνει με τατουάζ ετσι ωστε να φαίνονται σαν ξυρισμένα τ μαλλιά και να δένουν (οσο μπορουν) με τα υπόλοιπα μαλλια?,εχει δοκιμάσει κάποιος,ευχαριστω..
μονο εδω θα εμπιστευόμουν πουθενά αλλού

http://www.hairsite.com/hair-loss/board_entry-id-115112.html
 

tsintsila

Member
Να πω κατι που σκεφτηκα? Αν καποιος με αραιωση, ξυρισει το κεφαλι του και κανει τατουαζ σχετικα πυκνο και στο καπακι κανει μμ πως θα ναι? Ετσι ουσιαστικα θα εχει "μαυρισει" το σκαλπ του δινοντας μια εξτρα ψευδαισθηση ή θα φαινεται εντελως γελοιο και αντιαισθητικο το να εχεις ταυτοχρονα μακρυ μαλλι και επιφανειακους πορους?
 
μαγκες το θεμα το θεωρω σοβαρο!μιας και το ξυρισμα δινει και παιρνει !οποιος εχει φωτο δικες του και οχι απο site ας τις ανεβασει να δουμε τατοο ή τριχοθυλακια πανω στην ουλη να δουμε πως φαινεται !
 

n094

Active Member
Δες εδώ: http://www.hairlossexperiences.com/view_forum.php?id=52&sort_by=&page=1 έχει αρκετές τέτοιες περιπτώσεις.. δλδ ανθρώπων που συνδύασαν MP με μμ. Έχει αποτελέσματα και από τις δύο γνωστές κλινικές his hair και beuaty med. Προσωπικά εγώ προτιμώ τη δεύτερη μιας και το κάνουν με μη μόνιμο μελάνι που διαρκεί 2-3 χρόνια. Έτσι σε περίπτωση που δεν σου κάνει... δεν τραβάς "τα μαλλιά" σου.
 

Alex25

New Member
n094 είπε:
Δες εδώ: http://www.hairlossexperiences.com/view_forum.php?id=52&sort_by=&page=1 έχει αρκετές τέτοιες περιπτώσεις.. δλδ ανθρώπων που συνδύασαν MP με μμ. Έχει αποτελέσματα και από τις δύο γνωστές κλινικές his hair και beuaty med. Προσωπικά εγώ προτιμώ τη δεύτερη μιας και το κάνουν με μη μόνιμο μελάνι που διαρκεί 2-3 χρόνια. Έτσι σε περίπτωση που δεν σου κάνει... δεν τραβάς "τα μαλλιά" σου.


+100
 

djvanalmi777

New Member
παιδια καλησπερα και παλι.ΛΙΑΠΑΚΗΣ λεγεται ο γιατρος. μπειτε στο google και καντε αναζητηση.ειναι στο αθηνων κέντρο πίσω από το καραβελ.καλη επιτυχια
 
Μπλουζα