θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

geofish

New Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

Panos1982 είπε:
ακου πως εχει το πραγμα........εχω μια πρωην.....και βρισκομαστε καθε μερα......καθε μερα ομως.....δεν υπαρχει ρεπο!!!!! και το λιγοτερο που θα το κανουμε ειναι δυο φορες......και που κ που τρεις.....
αλλα εκτος απ αυτες τις φορες......παιζω και μπαλα μονος μου σε τακτα χρονικα διαστηματα....
2 φορες τη βδομαδα τουλαχιστον.....και δε ξερω ρε φιλε.....εχω κολωσει πολυ ασχημα.....
παλια πριν 3-4 χρονια το εκανα πιο πολλες φορες και με τη γκομενα και μονος μου....και δεν επερνα χαμπαρι τιποτα......τωρα δε ξερω τι γινεται......

Πάνο, πέρα από την φιναστερίδη σε αυτό το θέμα δυστυχώς είσαι στην ηλικία που αρχίζει ο κατήφορος (αντίστροφη μέτρηση). Και εγώ μέχρι τα 28 ήμουν ντούρος και σε ανοδική πορεία αλλά μετά 28 άρχισε ο κατήφορος. Καλωσόρισες στο club :grandpa:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

geofish είπε:
Πάνο, πέρα από την φιναστερίδη σε αυτό το θέμα δυστυχώς είσαι στην ηλικία που αρχίζει ο κατήφορος (αντίστροφη μέτρηση). Και εγώ μέχρι τα 28 ήμουν ντούρος και σε ανοδική πορεία αλλά μετά 28 άρχισε ο κατήφορος. Καλωσόρισες στο club :grandpa:

Α, μαλιστα..... :-[
βασικα ενταξει......τα ματια μου και η κουραση για την ωρα ειναι το προβλημα.......
στο αλλο ειμαι ενταξει ακομα.....προς το παρων....!!!
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

Πανο με το που πατήσεις τα 30 ΞΕΧΑΣΕΤΑ αυτα τα νουμερα που γραφεις ;) ;)
Απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ καπου εγραψες για μια φορα την βδομαδα εκει θα εισαι ;)

Εχεις σκεφτεί οτι καποια στιγμη λογο ηλικιας δεν θα μπορεις να πας με γυναίκα;; ;D
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

εγώ παντρεύτηκα στα 33...
μέχρι τότε έκανα extreme sex sports... :D
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

ANAR είπε:
Πανο με το που πατήσεις τα 30 ΞΕΧΑΣΕΤΑ αυτα τα νουμερα που γραφεις ;) ;)
Απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ καπου εγραψες για μια φορα την βδομαδα εκει θα εισαι ;)

Εχεις σκεφτεί οτι καποια στιγμη λογο ηλικιας δεν θα μπορεις να πας με γυναίκα;; ;D

μην του λες τετοια...θα πεσει σε καταθλιψη...παντως χωρις πλακα εχεις πολυ υψηλα στανταρ ρε συ......δεν ξερω....οταν γινω με το καλο φοιτητης θα το παλεψω να σε φτασω...... :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

ANAR είπε:
Πανο με το που πατήσεις τα 30 ΞΕΧΑΣΕΤΑ αυτα τα νουμερα που γραφεις ;) ;)
Απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ καπου εγραψες για μια φορα την βδομαδα εκει θα εισαι ;)

μια φορα τη βδομαδα μετα τα 30???? ε οχι ρε παιδια.....το ξεφτιλισαμε......
αναρ ακου.....επειδη ειπες οτι εχεις μια κοπελα τοσα χρονια ειναι λογικο η επιθυμια σου να εχει ελαττωθει στο μια φορα τη βδομαδα......αν ομως βγεις εξω κανα βραδι μονος και σου γυαλισει κανα προστυχο γκομενακι θες να μου πεις οτι δε μπορεις πανω απο μια φορα ?????
Αυτο εγω δε το πιστευω......το καινουργιο σε αναζωογωνει.....γινεσαι αλλος ανθρωπος.....
Πριν δυο χρονια.....με ενα φιλο μου τον ακη (οχι τον amin) ειχαμε παει στη χαλκιδικη σε παρτι....και γνωρισαμε 2 κοπελες και εγινε το κονε.....ο ακης τοτε ηταν 36 χρονων εγω 25.....
και μετα αφου τα συζητησαμε του λεω τι εκανες???? μου λεει το καναμε δυο φορες το βραδι και μια το πρωι στην σκηνη.....δλδ τρεις φορες......και ηταν 36 χρονων......αλλα με την κοπελα του κι αυτος μια στη χαση και μια στη φεξη το εκαναν.....οποτε δεν ειναι οτι δε μπορουμε μετα τα 30......αλλο φταιει.... ;D
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1638.msg28771#msg28771 date=1268290752]
Πανο με το που πατήσεις τα 30 ΞΕΧΑΣΕΤΑ αυτα τα νουμερα που γραφεις ;) ;)
Απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ καπου εγραψες για μια φορα την βδομαδα εκει θα εισαι ;)

μια φορα τη βδομαδα μετα τα 30???? ε οχι ρε παιδια.....το ξεφτιλισαμε......
αναρ ακου.....επειδη ειπες οτι εχεις μια κοπελα τοσα χρονια ειναι λογικο η επιθυμια σου να εχει ελαττωθει στο μια φορα τη βδομαδα......αν ομως βγεις εξω κανα βραδι μονος και σου γυαλισει κανα προστυχο γκομενακι θες να μου πεις οτι δε μπορεις πανω απο μια φορα ?????
Αυτο εγω δε το πιστευω......το καινουργιο σε αναζωογωνει.....γινεσαι αλλος ανθρωπος.....
Πριν δυο χρονια.....με ενα φιλο μου τον ακη (οχι τον amin) ειχαμε παει στη χαλκιδικη σε παρτι....και γνωρισαμε 2 κοπελες και εγινε το κονε.....ο ακης τοτε ηταν 36 χρονων εγω 25.....
και μετα αφου τα συζητησαμε του λεω τι εκανες???? μου λεει το καναμε δυο φορες το βραδι και μια το πρωι στην σκηνη.....δλδ τρεις φορες......και ηταν 36 χρονων......αλλα με την κοπελα του κι αυτος μια στη χαση και μια στη φεξη το εκαναν.....οποτε δεν ειναι οτι δε μπορουμε μετα τα 30......αλλο φταιει.... ;D
[/quote]

θα συμφωνησω με τον πανο...πιο πολυ φταιει η ανια....αν σε βαλει κατω το νεο-φρεσκο γκομενακι θα ξαναγεννηθεις.....
παντως ακομα και στα 30 και με την ιδια γυναικα να εχεις για πολλα χρονια 1 φορα την εβδομαδα δεν ειναι λιγο??????τουλαχιστον 2 φορες την εβδομαδα μου φαινεται λογικο.......
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

γιαννη ακουσε με ......η διαθεση τα καθοριζει ολα φιλε.......αν εχεις καλη και ανεβασμενη διαθεση ολα γινονται!!!!!!! ειδικα οταν προκειτε για κατι καινουργιο εκει να χανεται η μπαλα......
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

Panos1982 είπε:
γιαννη ακουσε με ......η διαθεση τα καθοριζει ολα φιλε.......αν εχεις καλη και ανεβασμενη διαθεση ολα γινονται!!!!!!! ειδικα οταν προκειτε για κατι καινουργιο εκει να χανεται η μπαλα......

οντως...με διαθεση και ψυχολογια μπορεις να κανεις τα παντα.....
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

ANAR είπε:
Πανο με το που πατήσεις τα 30 ΞΕΧΑΣΕΤΑ αυτα τα νουμερα που γραφεις ;) ;)
Απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ καπου εγραψες για μια φορα την βδομαδα εκει θα εισαι ;)

Εχεις σκεφτεί οτι καποια στιγμη λογο ηλικιας δεν θα μπορεις να πας με γυναίκα;; ;D

Ωπα ρε Αnar ενταξει ειπαμε ??? ,οταν εχεις ενα πλασματακι διπλα σου που σε εμπνεει θα το πειραζεις καθε μερα ειναι σαν το χαπι σου ,πρεπει να το κανεις για να ηρεμησεις πως να το πω ,δε γινετε ρε φιλε να εχεις διπλα καποια που σου αρεσει κ να μη το κανεις κ χρονια να εισαι μαζι ,τι να πω μπορει στα 45 μη πω 50 κ μετα ναι να τη βαρεθω π.χ. οπως θα εχει γινει :D .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1638.msg28771#msg28771 date=1268290752]
Πανο με το που πατήσεις τα 30 ΞΕΧΑΣΕΤΑ αυτα τα νουμερα που γραφεις ;) ;)
Απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ καπου εγραψες για μια φορα την βδομαδα εκει θα εισαι ;)

μια φορα τη βδομαδα μετα τα 30???? ε οχι ρε παιδια.....το ξεφτιλισαμε......
αναρ ακου.....επειδη ειπες οτι εχεις μια κοπελα τοσα χρονια ειναι λογικο η επιθυμια σου να εχει ελαττωθει στο μια φορα τη βδομαδα......αν ομως βγεις εξω κανα βραδι μονος και σου γυαλισει κανα προστυχο γκομενακι θες να μου πεις οτι δε μπορεις πανω απο μια φορα ?????
Αυτο εγω δε το πιστευω......το καινουργιο σε αναζωογωνει.....γινεσαι αλλος ανθρωπος.....
Πριν δυο χρονια.....με ενα φιλο μου τον ακη (οχι τον amin) ειχαμε παει στη χαλκιδικη σε παρτι....και γνωρισαμε 2 κοπελες και εγινε το κονε.....ο ακης τοτε ηταν 36 χρονων εγω 25.....
και μετα αφου τα συζητησαμε του λεω τι εκανες???? μου λεει το καναμε δυο φορες το βραδι και μια το πρωι στην σκηνη.....δλδ τρεις φορες......και ηταν 36 χρονων......αλλα με την κοπελα του κι αυτος μια στη χαση και μια στη φεξη το εκαναν.....οποτε δεν ειναι οτι δε μπορουμε μετα τα 30......αλλο φταιει.... ;D
[/quote]

Bασικα δεν ψάχνομαι οποτε δεν μου γυαλίζει κανενα γκομενακι ;D ;DΕαν το ηθελα αυτο δεν θα εκανα οικογένεια ;)
Βασικα εγω εκει ειμαι 1 με 2 φορες την εβδομάδα μπορει να μην ειμαι πολυ αντρακλας τι να κανουμε :p :p

Αυτα ο καθενας οτι μπορει κανει ;D ;D
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

οχι ρε αναρ...τι αντρακλας και βλακειες...ο καθενας οπως νιωθει και μπορει.......αν ικανοποιηστε και οι 2 απο αυτο και ειστε και αγαπημενοι τοτε οκ.....και πιο λογικο μου φαινεται το δικο σου(μιας που εισαι και παντρεμενος χρονια)......
 

passenger

Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

Panos1982 είπε:
ακου πως εχει το πραγμα........εχω μια πρωην.....και βρισκομαστε καθε μερα......καθε μερα ομως.....δεν υπαρχει ρεπο!!!!! και το λιγοτερο που θα το κανουμε ειναι δυο φορες......και που κ που τρεις.....
αλλα εκτος απ αυτες τις φορες......παιζω και μπαλα μονος μου σε τακτα χρονικα διαστηματα....
2 φορες τη βδομαδα τουλαχιστον.....και δε ξερω ρε φιλε.....εχω κολωσει πολυ ασχημα.....
παλια πριν 3-4 χρονια το εκανα πιο πολλες φορες και με τη γκομενα και μονος μου....και δεν επερνα χαμπαρι τιποτα......τωρα δε ξερω τι γινεται......

Παντα πιστευα οτι με τις πρωην δε πρεπει να γυρναμε σε μπλεξηματα.. 8)
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

@πανος1982 ρε φιλε πανο ξεκινησες gym αγορινα φυσικο ειναι να μη μπορεις να παρεις τα ποδια σου και πιασμενος θα εισαι λογικα. θα σου πω και κατι για το gym επειδη παω καθημερινα οταν γυρναω απο το gym ειμαι πολυ ανεβασμενος ;D γιατι δυστηχως με τη φινα μου χουν κοπει και οι πρωινες και οι μεσημεριανες και γενικα ειμουν παντα πολυ ανεβασμενος καθολη τη δειαρκια της ημερας και παντα πιστευα οτι γιαυτο καραφλιαζω
ο καθε ανθρωπος παιδια ειναι διαφορετικος εδω ομως το προβλημα ειναι αλλο ειναι τα sides απο φιναστεριδη. εγω ειχα κοψει για κανα μηνα φινα και ξαναξεκινησα πριν μερες τωρα πλεον βραδυ απο τοτε που ξεκινησα εχουν σταματησει οι αυθορμητες στυσεις, μονο οταν ειμαι με τι κοπελα μου ζωντανευει κατι που στο παρελθον θα το θεωρουσα αδιανοητο και αυτο δε με πειραζει τοσο οσο αυτες οι κρισεις μελαγχωλιας κατι που ουτε ειχα στο παρελθον αλλα το θεμα ειναι δυστηχως οτι δε μπορουμε να κανουμε ΤΙΠΟΤΑ και στο γιατρο να το πω το πολυ πολυ να μου πει κοψτη
 

geofish

New Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

Άντε να σας πω και ένα ανέκδοτο με το παραπάνω θέμα, λίγο τροποποιημένο βέβαια.

Στο ετήσιο συνέδριο σεξολόγων για τις παρενέργειες τις φιναστερίδης στην έδρα βρίσκεται ο Αμερικανός επιστήμονας
και ανακοινώνει :

Εμείς καταφέραμε με τα νέα φάρμακα μας όχι μόνο να μειώσουμε τις παρενέργειες τις φιναστερίδης αλλά πετύχαμε και αύξηση του ανδρικού οργάνου κατά 10% .
Κάποιος σύνεδρος ρωτά :
" Εννοείτε ως προς το μήκος ή ως προς το πάχος ; "
" Ως προς το μήκος φυσικά . Στην Αμερική δεν έχουμε πρόβλημα στο πάχος "

Ο Γερμανός σύνεδρος :
" Εμείς καταφέραμε με τα νέα φάρμακα μας όχι μόνο να μειώσουμε τις παρενέργειες τις φιναστερίδης αλλά πετύχαμε να αυξήσουμε το ανδρικό όργανο κατά 20% "
Ο περίεργος σύνεδρος :
" Ως προς το μήκος ή ως προς το πάχος ; "
" Ως προς το πάχος φυσικά . Στην Γερμανία δεν έχουμε πρόβλημα με το μήκος".

Ο Έλληνας σύνεδρος :
" Εμείς καταφέραμε με τα νέα φάρμακα μας όχι μόνο να μειώσουμε τις παρενέργειες τις φιναστερίδης αλλά πετύχαμε να κάνουμε το ανδρικό όργανο σαν ... αργείτικο πεπόνι "
! ( Χειροκροτήματα από το ακροατήριο )
Ο περίεργος σύνεδρος :
" Ως προς το μήκος ή ως προς το πάχος ; "
" Εμείς στην Ελλάδα δεν έχουμε πρόβλημα ούτε ως προς το μήκος , ούτε ως
προς το πάχος . Τη γεύση βελτιώσαμε !
 

Pierre

Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

geofish είπε:
Ο Έλληνας σύνεδρος :
" Εμείς καταφέραμε με τα νέα φάρμακα μας όχι μόνο να μειώσουμε τις παρενέργειες τις φιναστερίδης αλλά πετύχαμε να κάνουμε το ανδρικό όργανο σαν ... αργείτικο πεπόνι "
! ( Χειροκροτήματα από το ακροατήριο )
Ο περίεργος σύνεδρος :
" Ως προς το μήκος ή ως προς το πάχος ; "
" Εμείς στην Ελλάδα δεν έχουμε πρόβλημα ούτε ως προς το μήκος , ούτε ως
προς το πάχος . Τη γεύση βελτιώσαμε !

:D :D :D :D :D Καλό!
Με δεκα χυμούς ανανά και άλλους δέκα χυμούς καρύδα κάτι γίνεται!
Πολύ καλό geofish
 

msc

New Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

Δλδ αυτο που λενε οτι αν κοψεις την φινα μετα απο κανα μηνα θα εισαι οπως παλια (σε θεμα ορμονων εννοω και οχι μαλλιων) δεν ισχυει????
Εσυ hopefull μετα απο ποσο καιρο επεστρεψες μετα το κοψιμο της φινα???
Μηπως πηρες και καποια συμπληρωματα οπως λ -αργιρινη??
Εχω 2 βδομαδες που αρχισα 1/5 proscar και αμα ειναι να εχω μονιμη βλάβη τη σταματαω επι τοπου
Η αληθεια ειναι οτι εχω ενα μικρο αγχος γιατι οι πρωινες χαρες εχουν μειωθει οπως και η ποσοτητα σπερματος
 

msc

New Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

msc είπε:
Δλδ αυτο που λενε οτι αν κοψεις την φινα μετα απο κανα μηνα θα εισαι οπως παλια (σε θεμα ορμονων εννοω και οχι μαλλιων) δεν ισχυει????
Εσυ hopefull μετα απο ποσο καιρο επεστρεψες μετα το κοψιμο της φινα???
Μηπως πηρες και καποια συμπληρωματα οπως λ -αργιρινη??
Εχω 2 βδομαδες που αρχισα 1/5 proscar και αμα ειναι να εχω μονιμη βλάβη τη σταματαω επι τοπου
Η αληθεια ειναι οτι εχω ενα μικρο αγχος γιατι οι πρωινες χαρες εχουν μειωθει οπως και η ποσοτητα σπερματος
??????????????????????????????????? καμια απαντηση?????????????????????????
 

Xaris28

New Member
Απ: θεωρια για αποφυγη sides απο propecia

msc είπε:
[quote author=msc link=topic=1638.msg32531#msg32531 date=1272248491]
Δλδ αυτο που λενε οτι αν κοψεις την φινα μετα απο κανα μηνα θα εισαι οπως παλια (σε θεμα ορμονων εννοω και οχι μαλλιων) δεν ισχυει????
Εσυ hopefull μετα απο ποσο καιρο επεστρεψες μετα το κοψιμο της φινα???
Μηπως πηρες και καποια συμπληρωματα οπως λ -αργιρινη??
Εχω 2 βδομαδες που αρχισα 1/5 proscar και αμα ειναι να εχω μονιμη βλάβη τη σταματαω επι τοπου
Η αληθεια ειναι οτι εχω ενα μικρο αγχος γιατι οι πρωινες χαρες εχουν μειωθει οπως και η ποσοτητα σπερματος
??????????????????????????????????? καμια απαντηση?????????????????????????
[/quote]

Το πόσο γρήγορα θα επανέλθεις εξαρτάται από το χρονικό διάστημα και την ποσότητα φίνας που έπαιρνες.Εγώ για παράδειγμα μετά από 8 μήνες χρήσης 1/6 proscar είδα τα sides να φεύγουν μετά από 20 περίπου μέρες.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα