ερωτηση για σπιρολακτονη apo dr lee

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

8anos

New Member
Απ: ερωτηση για σπιρολακτονη apo dr lee

Παιδιά δύο μήνες τώρα χρησιμοποιώ spiro .
Αρχικά μου την κατασκεύαζε ο φαρμακοποιός και όλα ήταν μια χαρά . Τρεις μέρες τώρα βάζω spiro από dr Lee και παρατηρώ ότι :
  • μου προκαλεί ζαλάδα
  • έχει πολύ πιο έντονη οσμή από αυτή του φαρμακοποιού

Πρόκειται να σταματήσουν οι ζαλάδες ? Διαφορετικά αδειάζω στον νεροχύτη του μπουκαλάκι του dr Lee και ζητάω από τον φαρμακοποιό να μου φτιάξει ?



@spi : ούτε εγώ παρατήρησα έντονη τριχόπτωση κατά την χρήση της.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Απ: ερωτηση για σπιρολακτονη apo dr lee

8anos είπε:
Παιδιά δύο μήνες τώρα χρησιμοποιώ spiro .
Αρχικά μου την κατασκεύαζε ο φαρμακοποιός και όλα ήταν μια χαρά . Τρεις μέρες τώρα βάζω spiro από dr Lee και παρατηρώ ότι :
  • μου προκαλεί ζαλάδα
  • έχει πολύ πιο έντονη οσμή από αυτή του φαρμακοποιού

Πρόκειται να σταματήσουν οι ζαλάδες ? Διαφορετικά αδειάζω στον νεροχύτη του μπουκαλάκι του dr Lee και ζητάω από τον φαρμακοποιό να μου φτιάξει ?



@spi : ούτε εγώ παρατήρησα έντονη τριχόπτωση κατά την χρήση της.
Θανο γιατι αλλαξες την homemade spiro με του Dr Lee μεσα σε 2 μηνες?επισης να σε ρωτησω,ποσο σου βγηκε με το να σου κατασκευασει ο φαρμακοποιος την σπιρο?και ποια απο τις 2 συνταγες του ειπες?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ερωτηση για σπιρολακτονη apo dr lee

spi είπε:
Παιδια η εντονη τριχοπτωση απο σπιρο παρατηρηθηκε σε ολους?Δηλαδη ειναι σημαδι που δειχνει οτι λειτουργει?εγω χρησιμοποιω σχεδον 2 εβδομαδες σπιρο που κατασκευασα εγω αλλα δεν εχω παρατηρησει κατι.Κι αν συμβαινει σε ολους ποσο καιρο κραταει?
σε εμενα ξεκινησε τριτη με τεταρτη βδομαδα και κρατησε 4 μηνες
 

spi

Well-Known Member
Απ: ερωτηση για σπιρολακτονη apo dr lee

4 μηνες ??? ??? μα καλα τοσο πολυ?εσυ θα εχασες σημαντικο μερος απο τα μαλλια σου απο κατι που υποτιθεται οτι σε κραταει την τριχα...τουλαχιστον επανηλθαν η τσαμπα κοπος?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ερωτηση για σπιρολακτονη apo dr lee

spi είπε:
4 μηνες ??? ??? μα καλα τοσο πολυ?εσυ θα εχασες σημαντικο μερος απο τα μαλλια σου απο κατι που υποτιθεται οτι σε κραταει την τριχα...τουλαχιστον επανηλθαν η τσαμπα κοπος?
επανηλθαν ποιο χοντρα :)
 

spi

Well-Known Member
Απ: ερωτηση για σπιρολακτονη apo dr lee

εεε τοτε παω πασοοο...Κανεις αλλος ειχε τριχοπτωση?βασικα εισαι σιγουρος οτι προηλθε τριχοπτωση απο σπιρο και οχι απο το reagine πχ???
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ερωτηση για σπιρολακτονη apo dr lee

spi είπε:
εεε τοτε παω πασοοο...Κανεις αλλος ειχε τριχοπτωση?βασικα εισαι σιγουρος οτι προηλθε τριχοπτωση απο σπιρο και οχι απο το reagine πχ???
σιγουρος γιατι το regain το ξεκινησα εναν χρονο μετα
 

spi

Well-Known Member
Απ: ερωτηση για σπιρολακτονη apo dr lee

Και απο οτι βλεπω την συνεχιζεις μονο αυτην ε?Σε εχει βοηθησει πολυ Kapamarou απ οτι νομιζω.Δε μου λες καπου διαβασα εδω στο forum ,αλλα δε το βρισκω γαμωτο τωρα, πως μπορω να βαζω regaine και μετα απο 10 λεπτα spiro ποια η αποψη σας.
Και επισης θα θελα αν μπει ο Θανος να μου απαντησει λιγο στις ερωτησεις μου(ηοποιος αλλος ξερει βεβαιως βεβαιως ;D )
 

8anos

New Member
Απ: ερωτηση για σπιρολακτονη apo dr lee

spi είπε:
Θανο γιατι αλλαξες την homemade spiro με του Dr Lee μεσα σε 2 μηνες?επισης να σε ρωτησω,ποσο σου βγηκε με το να σου κατασκευασει ο φαρμακοποιος την σπιρο?και ποια απο τις 2 συνταγες του ειπες?
Γιατί ο φαρμακοποιός μου έκανε λίγο τον δύσκολο και έκανε καμιά βδομάδα να μου την ετοιμάσει.
Εν τω μεταξύ δεν ήθελε να μου δώσει τα συστατικά να την φτιάξω μόνος .
Η τιμή ήταν καλή , 6 ευρώ και κράτησε περίπου 20 μέρες .
Του έδωσα την συνταγή που έχει παραθέσει ο Άκης .
Ακόμα η spiro του φαρμακοποιού ήταν λευκή και παχύρρευστη ενώ του dr Lee ήταν διαφανείς .
 

barman

Member
Απ: ερωτηση για σπιρολακτονη apo dr lee

γραφω εδω για να μην ανοιγω νεο θεμα....
το FDA εκλεισε το site του dr Lee...
..τωρα...ποιος 3ερει τι επαι3ε εκει...και αλλοι πουλανε δικα τους σκευασματα αλλα δεν τους κανουν τιποτα..
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: ερωτηση για σπιρολακτονη apo dr lee

barman είπε:
γραφω εδω για να μην ανοιγω νεο θεμα....
το FDA εκλεισε το site του dr Lee...
..τωρα...ποιος 3ερει τι επαι3ε εκει...και αλλοι πουλανε δικα τους σκευασματα αλλα δεν τους κανουν τιποτα..

Εγώ πιστεύω ότι έγινε εσκεμένα αυτό (αν έγινε δηλαδή και δεν είναι προσωρινό). Το site του είχε διαδωθεί πολύ και μάλλον έκοβε πολύ ποσοστό από τις πωλήσεις των άλλων "official" προιόντων. :-\
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα