βετεράνος των μεταμοσχέυσεων

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

hairevival

New Member
Απ: βετεράνος των μεταμοσχέυσεων

Το μόνο κακό με την strip ειναι ότι δεν μπορείς να κουρέψεις κοντά τα μαλλιά σου γιατί θα φαίνεται η ουλή πίσω έτσι δεν ειναι;
Με άλλα λόγια εγώ που πάντα ειχα κοντό κουρεμα (στρατιωτικό σα να πηγαίνω φαντάρος) η strip δεν ειναι η λύση μου;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: βετεράνος των μεταμοσχέυσεων

Panos1982 είπε:
Δεν ερχομαι σε καμμια αντιπαραθεση με κανεναν.......ο καθενας κανει τις ερευνες του.....και εχω ξαναπει...οτι οποια γνωμη εχει ο καθενας ειναι δεκτη.......
επειδη δε με απασχολει το συγκεκριμενο θεμα.....δε θα συνεχισω να ποσταρω εδω......μονο αν μπουν φωτος. παιδιων του φορουμ θα ξαναμιλησω........και αν μιλησα ειναι μονο κ μονο για να προειδοποιησω-προφυλαξω καποιους και να τους κανω να σκεφτουν καλυτερα πριν κανουν το οτιδηποτε.......εγω δεν ειχα ωφελος........καλη συνεχεια......

και μιας και μιλησα για μουφα φωτος κτλ......οι οπιοες ειναι εκατομμυρια......
υπαρχουν και πολλα μουφα βιντεακια.......
ενα απ τα οποια ειναι το παρακατω.........
τωρα το γιατι ειναι ψευτικο δε θα το πω......ειναι καλυτερα να το βρειτε μονοι σας.......

http://www.youtube.com/watch?v=eTHTfWVfGY4

και ολο λετε για την fυε οτι σας αρεσει κτλ.....ολοι στριπ κανουν ομως......φυε εχει κανει κανεις εδω????ας ποσταρει το παιδι φοτογραφιες να δουμε το progress toy.....που εκανε τωρα......και οποιος αλλος εχει η θα κανει......θα ηθελα ειλικρινα να ποσταρει φοτογραφιες να δουμε τα αποτελεσματα του........γιατι στα λογια καλα ειναι το φυε.....οταν θα δειτε τα οικτρα αποτελεσματα του να δω τι θα πειτε μετα??? θα επιμενετε στο οτι καλα κανατε και πηγατε για 2000 θυλακες για φυε.....η θα εχετε σκυλομετανιωσει......
Οποιος εχει κανει φυε ειτε εδω ειτε αλλου ας μας δειξει μερικες φωτο plz......δικες του ομως......

Ψάχνοντας σήμερα για κάποιες πληροφορίες διάβασα αυτό το θέμα k μαζί του τις συνηθισμένες προκαταλήψεις που δυστυχώς επικρατούν σε αυτό το forum. Κατά τη γνώμη μου, κάποια πράγματα που γράφονται δεν στηρίζονται σε εμπειρίες k γνώση αλλα σε παραπληροφόρηση k επομένως είναι επικίνδυνα για τους καινούργιους user που έρχονται εδώ για να ενημερωθούν.

Φιλε Πάνo, ότι γράφω, το γράφω καλοπροαίρετα k δίχως να θέλω να σου επιτεθώ. Μου δίνεις όμως την εντύπωση πως θέλεις μεν να δεις το δασος, αδυνατείς όμως, επειδή σου κόβουν τη θεα όλα αυτά τα δέντρα που βρίσκονται μπροστά σου...

Ζήτησες να δεις φωτό από άτομα που κάναν FUE. Ήρθα λοιπόν εγώ k παρουσίασα το αποτέλεσμα μου. Έκανα δηλαδή ακριβώς αυτό που ζήτησες. Παρόλα αυτά δεν διαπίστωσα πραγματικό ενδιαφέρον για το αποτέλεσμα μου (δεν αναφέρομαι μονο σε εσένα, γενικά μιλάω). Αντί του καλωσόρισες μου κάνανε ανάκριση, αντί να εξετάσουν την περίπτωση μου / το αποτέλεσμα μου, μου κάναν παρανοϊκές ερωτήσεις, k αρχίζω να αρωτιέμαι σε τι αποσκοπούν αυτά τα post k τέτοια συμπεριφορά...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα