απορίες - συζήτηση για μμ

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αληθινό είναι ότι βλέπεις σε παρουσίαση χωρίς φωτός κλινικής αποκλειστικά τουλάχιστον αλλά με φωτός του ιδού του ασθενούς και χωρίς παρεμβάσεις και καθοδηγήσεις από την κλινική που έκανε την μμ....

Κάτσε ρε brother θέλεις να πεις ψεύτικα αποτελέσματα ανεβάζουμε? Το αληθινό που λες είναι υπερβολικό έτσι πως το θέτεις.
Πολλές φόρες κάποιες φωτογραφίες κλινικών είναι και πολύ καλύτερες από τις ανεξάρτητες που βάζουν τα μέλη και επίσης δεν βάζουμε μόνο τα καραμπινάτα αποτελέσματα.
Φιλική ένσταση Γιώργο μου διότι ανήκω στο Club κλινικών.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Κάτσε ρε brother θέλεις να πεις ψεύτικα αποτελέσματα ανεβάζουμε? Το αληθινό που λες είναι υπερβολικό έτσι πως το θέτεις.
Πολλές φόρες κάποιες φωτογραφίες κλινικών είναι και πολύ καλύτερες από τις ανεξάρτητες που βάζουν τα μέλη και επίσης δεν βάζουμε μόνο τα καραμπινάτα αποτελέσματα.
Φιλική ένσταση Γιώργο μου διότι ανήκω στο Club κλινικών.
Διάβασε ένα σχόλιο απάντηση που έκανα στο μος και θα κτλ ακριβώς τι εννοώ ...επίσης ο φίλος ρώτησε τον τρόπο για το όσο το δυνατόν πιο αξιόπιστα αποτελέσματα για όσο τον δυνατόν αξιόπιστη λύση...επίσης δεν θυμάμαι εσύ προσωπικά ποτέ να έχεις ενοχλήσει κάποιον που έχει κάνει παρουσίαση στο φόρουμ από την κλινική που συνεργάζεσαι .....και μιλούσαν ανενόχλητα τα μέλη ...τέλος να πω ότι μου έχουν έρθει τώρα στο μυαλό τα λόγια σου σε κάποιο νήμα όχι καιρό πριν ...κανένα 2 μηνο που από μόνος σου είπες ότι είστε προσεκτικοί στα περιστατικά που ποσταρετε εδώ μέσα και συγκεκριμένα.....κάνω λάθος ;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Συμπεράσματα δεν είναι καθόλου δύσκολα να βγάλεις για τα αποτελέσματα μιας κλινικής πλέον που βάζει η ίδια ,είτε είμαστε εμείς είτε ο Κ. Αναστασακης είτε dhi, είτε Βεκρης κτλ κτλ. τουλάχιστον για εμάς που διαβάζουμε συστηματικά το φόρουμ.
Για τα νέα μέλη διαβάζουν τα σχόλια μας και μαθαίνουν να καταλαβαίνουν πως λειτουργεί η κάθε κλινική.
Τώρα προσωπικά εγώ αν ενα νέο μέλος θέλει να δει αποτελέσματα μας του δείχνω άλλα ποτέ δεν του λέω θα γίνεις ίδιος με αυτόν.
Μπορεί να βάλετε και οι δυο πχ 3000 μοσχεύματα και ο ένας να δείχνει πιο πυκνός από τον άλλον λόγο των χαρακτηριστικων τις τρίχας,χρώματος,ίσιας η σγουρής,έκτασης αραίωσης,δότριας κτλ κτλ.
Με λίγα λόγια προσπαθώ να προσγειώνω τον άλλον και να μην τον τάζω παλάτια.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Διάβασε ένα σχόλιο απάντηση που έκανα στο μος και θα κτλ ακριβώς τι εννοώ ...επίσης ο φίλος ρώτησε τον τρόπο για το όσο το δυνατόν πιο αξιόπιστα αποτελέσματα για όσο τον δυνατόν αξιόπιστη λύση...επίσης δεν θυμάμαι εσύ προσωπικά ποτέ να έχεις ενοχλήσει κάποιον που έχει κάνει παρουσίαση στο φόρουμ από την κλινική που συνεργάζεσαι .....και μιλούσαν ανενόχλητα τα μέλη ...τέλος να πω ότι μου έχουν έρθει τώρα στο μυαλό τα λόγια σου σε κάποιο νήμα όχι καιρό πριν ...κανένα 2 μηνο που από μόνος σου είπες ότι είστε προσεκτικοί στα περιστατικά που ποσταρετε εδώ μέσα και συγκεκριμένα.....κάνω λάθος ;

Προσεκτικός στο τι λέμε σε υποψηφίους πελάτες ναι όπως έγραψα παραπάνω. Περιστατικά που βάζω στο τι να είμαι προσεκτικός δεν κατάλαβα.
Η ίδια κλινική μου έχει κάνει σύσταση να ανεβάζω λογιών λογιών περιστατικά δηλαδή καλά πετυχημένα αλλά όχι τα πιο καραμπινατα για να μην νομίζουν ότι όλοι θα γίνουν το ίδιο γιατί όπως είπαμε η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.
Επίσης τα αποτελέσματα εγώ τα διαλέγω και τα ανεβάζω δεν μου λένε πχ όχι μην αυτό γιατί φαίνεται και καλά μέτριο. Μέτριο με την λογική όχι αποτυχημένο για να μην μπερδευομαστε.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Προσεκτικός στο τι λέμε σε υποψηφίους πελάτες ναι όπως έγραψα παραπάνω. Περιστατικά που βάζω στο τι να είμαι προσεκτικός δεν κατάλαβα.
Η ίδια κλινική μου έχει κάνει σύσταση να ανεβάζω λογιών λογιών περιστατικά δηλαδή καλά πετυχημένα αλλά όχι τα πιο καραμπινατα για να μην νομίζουν ότι όλοι θα γίνουν το ίδιο γιατί όπως είπαμε η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.
Επίσης τα αποτελέσματα εγώ τα διαλέγω και τα ανεβάζω δεν μου λένε πχ όχι μην αυτό γιατί φαίνεται και καλά μέτριο. Μέτριο με την λογική όχι αποτυχημένο για να μην μπερδευομαστε.
Τώρα μου βάζεις δύσκολα αλλά αύριο θα ψάξω να το βρω ...αν θυμάμαι καλά το νόημα ήταν οτι βάζεις συγκεκριμένα ποστ.....σε μια από τις παρουσιάσεις σου το ανέφερες και μάλιστα μου είχε κάνει εντύπωση για αυτό και μου έμεινε ....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τώρα μου βάζεις δύσκολα αλλά αύριο θα ψάξω να το βρω ...αν θυμάμαι καλά το νόημα ήταν οτι βάζεις συγκεκριμένα ποστ.....σε μια από τις παρουσιάσεις σου το ανέφερες και μάλιστα μου είχε κάνει εντύπωση για αυτό και μου έμεινε ....

Όχι ρε συ κάτι άλλο θα κατάλαβες η δεν θυμάσαι καλά.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το θέμα είναι ότι και εδώ βλέπω πολλούς ανθρώπους από κλινικές πλέον που προσπαθούν να τσιμπήσουν πελάτες βλέπε Αναστασάκης και ενώ παλιά θεωρούσα πολύ χρήσιμο το φόρουμ τώρα δε ξέρεις και τι είναι αληθινό και τι όχι.

Ναι παλαιότερα με τους κρυφούς ήταν καλύτερα.
Εσύ στην δουλειά σου δεν προσπαθείς να τσιμπήσεις πελάτες είτε είσαι έμπορας μέσω διαδικτύου fb, instagram γενικές διαφήμισεις κτλ?
Aν σου προτείνε αύριο ο Αναστασάκης να εκπροσωπήσεις το φόρουμ κ να ανεβάζεις αποτέλεσμα με καλό μισθό από το σπίτι σου θα έλεγες όχι?
Δεν μπορώ να καταλάβω τι το παράξενο να στηρίζει κάποιος την δουλειά του.
Το θέμα είναι ότι οι κλινικές μας είναι αξιόπιστες και όχι τύπου med..zene και έχουμε δώσει λύσεις στους ασθενείς.
 
Μπλουζα