Χαρίζεται Finasteride Gel

Με 60 ευρώ παίρνεις..

  • AHC Finasteride Gel

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • 2 Κιλά Παϊδάκια Αρνίσια, 1 Μπουγιουρντί, 1 πατάτες και 1 Cola Light 330ml

    Ψηφοφορίες: 10 100.0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    10

geobald

Member
EDIT: Χαρίζεται finasteride gel αγορασμένο από την AHC τον Ιούλιο του 2019. Το χρησιμοποίησα κυριολεκτικά 1 φορά και αποφάσισα να μην το συνεχίσω επειδή αφήνει τα μαλλιά περισσότερο λαδωμένα από όσο θα θελα (υπάρχει απόδειξη αγοράς στα 60). Αν ενδιαφέρεται κάποιος pm me.
 

Συνημμένα

  • IMG_20190815_203032.jpg
    IMG_20190815_203032.jpg
    463.4 KB · Προβολές: 72
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geobald

Member
τι σου ειπανε για τις παρενεργειες?

Φίλε υποτίθεται ότι δεν έχει, ή τουλάχιστον σίγουρα έχει πολύ λιγότερες από το χάπι, αλλα προσωπικά δεν γνωρίζω καθώς δεν το συνέχισα πέραν της δοκιμής. Επίσης δεν ξέρω αν κάνει αντίστοιχη δουλειά με το χάπι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

geobald

Member
Χαρίζεται αν το θέλει κάποιος, για να μην πεταχτεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristoforaz

Well-Known Member
Χαρίζεται αν το θέλει κάποιος, για να μην πεταχτεί. Το αφεντικό τρελάθηκε!!!
δεν το πουλησες ακομα απο το καλοκαιρι?
χαρισε το στον tol που λατρευει τη φιναστεριδη!
θα ηθελα να μου χαρισεις ενα gel saw palmetto φιλε, αν ειχες αγορασει βεβαια τετοιο!
 

tol

Well-Known Member
δεν το πουλησες ακομα απο το καλοκαιρι?
χαρισε το στον tol που λατρευει τη φιναστεριδη!
θα ηθελα να μου χαρισεις ενα gel saw palmetto φιλε, αν ειχες αγορασει βεβαια τετοιο!
Με "ζελεδακια", με βοτανακια, με τσουκνιδες, με κρεμμυδια, αγαπητε φιλε Χριστοφορε, θα βγαλεις μαλλι, μονο οταν ο ηλιος θα ανατειλει απο τη δυση!!!! Θα βγαλεις μαλλι, μονο οταν η γη σταματησει να γυρνα γυρω απο τον ηλιο!!! Θα βγαλεις μαλλι, μονο οταν ξαναπαρουμε την Κωνσταντινουπολη απο τους Τουρκους, μονο οταν ξαναπαρουμε τα δωρα Χριστουγεννων και Πασχα, μονο οταν βγαλει μαλλι ο Γκουσγκουνης!!!!!:p:p:p:cool::cool:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Με "ζελεδακια", με βοτανακια, με τσουκνιδες, με κρεμμυδια, αγαπητε φιλε Χριστοφορε, θα βγαλεις μαλλι, μονο οταν ο ηλιος θα ανατειλει απο τη δυση!!!! Θα βγαλεις μαλλι, μονο οταν η γη σταματησει να γυρνα γυρω απο τον ηλιο!!! Θα βγαλεις μαλλι, μονο οταν ξαναπαρουμε την Κωνσταντινουπολη απο τους Τουρκους, μονο οταν ξαναπαρουμε τα δωρα Χριστουγεννων και Πασχα, μονο οταν βγαλει μαλλι ο Γκουσγκουνης!!!!!:p:p:p:cool::cool:
ειδες ομως οτι ο φιλος που πηρε 20 μερες σοου παλμετο, εβγαλε μαλλακι και αναρωτιουνται ολοι αν εβαλε τοπικ
χρονια φωναζω για την αξια του σοου παλμετο που και τριχοφυια δινει και τις παρενεργειες της φινα δε βγαζει!
αλλωστε ειχα νικνειμ στο φορυμ ''σοου παλμετος''
και αυτο αληθεια ειναι :)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μιας που το φερε η συζήτηση ένα φιλαράκι είναι μείνει Ολλανδία Ρότερνταμ για κάνα 2μηνο και μου είπε πύκνωσε το μαλλί του πάρα πολύ και λέει φταίει το κλίμα. Τώρα αν έπινε κάνα περίεργο καφέ δεν ξέρω..
 

Georgie

Well-Known Member
Μιας που το φερε η συζήτηση ένα φιλαράκι είναι μείνει Ολλανδία Ρότερνταμ για κάνα 2μηνο και μου είπε πύκνωσε το μαλλί του πάρα πολύ και λέει φταίει το κλίμα. Τώρα αν έπινε κάνα περίεργο καφέ δεν ξέρω..
Για μάθε !
Γιατι με Βιοτινη ουτε μαλλι βγάζουμε ουτε ακούμε και τιποτα !
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Για μάθε !
Γιατι με Βιοτινη ουτε μαλλι βγάζουμε ουτε ακούμε και τιποτα !
η βιοτινη μονη της δε δουλευει...πρεπει να συνδυαζεται παντοτε με βιταμινες γενικες για το τριχωτο της κεφαλης!
βιοτινη σε μεγαλη ποσοτητα επι καθημερινης βασεως συν βιταμινες μαλλιων, δε βγαζουν νεα μαλλια, αλλα υποβοηθανε τη γρηγορη φυτρωση
μεταμοσχευμενων και κανονικων-υπαρχοντων(μη πεσμενων) μαλλιων!
 

Georgie

Well-Known Member
η βιοτινη μονη της δε δουλευει...πρεπει να συνδυαζεται παντοτε με βιταμινες γενικες για το τριχωτο της κεφαλης!
βιοτινη σε μεγαλη ποσοτητα επι καθημερινης βασεως συν βιταμινες μαλλιων, δε βγαζουν νεα μαλλια, αλλα υποβοηθανε τη γρηγορη φυτρωση
μεταμοσχευμενων και κανονικων-υπαρχοντων(μη πεσμενων) μαλλιων!
Θεούλης
 
  • Like
Reactions: tol

obl

New Member
η βιοτινη μονη της δε δουλευει...πρεπει να συνδυαζεται παντοτε με βιταμινες γενικες για το τριχωτο της κεφαλης!
βιοτινη σε μεγαλη ποσοτητα επι καθημερινης βασεως συν βιταμινες μαλλιων, δε βγαζουν νεα μαλλια, αλλα υποβοηθανε τη γρηγορη φυτρωση
μεταμοσχευμενων και κανονικων-υπαρχοντων(μη πεσμενων) μαλλιων!
Σε συνδιασμο με ποιες βιταμινες φιλε μου η βιοτινη??Παντως χρησιμοποιω κ γω φινα απο τη ahc μετα τη μεταμοσχευση(πριν 2μιση μηνες για μικρο προβλημα αραιαωσης) και νιωθω ηδη σαν να μου εχουν βγει το 60 % το μαλλιων ενω δν εχει βγει τπτ υποτιθεται.
 

obl

New Member
Πωλείται finasteride gel αγορασμένο από την AHC πριν από 1 μήνα. Το χρησιμοποίησα κυριολεκτικά 1 φορά και αποφάσισα να μην το συνεχίσω επειδή αφήνει τα μαλλιά περισσότερο λαδωμένα από όσο θα θελα (θα συνεχίσω με το χάπι). Τιμή 15 ευρώ (υπάρχει απόδειξη αγοράς στα 60). Αν ενδιαφέρεται κάποιος pm me.
Αν ισχυει οτι χαριζεται την θελωω!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Αν ισχυει οτι χαριζεται την θελωω!
Μακαρι φιλε να σου πανε ολα καλα και να μην εμφανισεις παρενεργειες! στο ευχομαι ολοψυχα και ειλικρινα χωρις καμια διαθεση ειρωνειας!
Ο ιδιος ομως θα προτιμουσα η ahc να πουλουσε τζελ σοου παλμετο οσο τραγελαφικο κι αν σου ακουγεται! :)
 

tol

Well-Known Member
Μακαρι φιλε να σου πανε ολα καλα και να μην εμφανισεις παρενεργειες! στο ευχομαι ολοψυχα και ειλικρινα χωρις καμια διαθεση ειρωνειας!
Ο ιδιος ομως θα προτιμουσα η ahc να πουλουσε τζελ σοου παλμετο οσο τραγελαφικο κι αν σου ακουγεται! :)
Θεουλης στο τετραγωνο ή καλυτερα στον κυβο!!!!:D:D:D
 
Μπλουζα