Χαμένος στην αναζήτηση!

piros75

Well-Known Member
Καλή επιτυχία Αλέξανδρε. Ανυπομονώ να δω και να μας πεις για το ακούρευτο session.

ΥΓ. Για την Μπίρου δεν ρώταγε και κάποιο άλλο μέλος αν θυμάμαι καλά;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
καλη επιτυχια φιλε.. 2500 μοσχευματα με ακουρευτο εντελως σε δυο μερες θα στο κανει? σε μια δε νομιζω να γινεται.
 

mikegad

Well-Known Member
καλή επιτυχία φίλε και ενημέρωσε μας πως γίνεται το εντελώς ακούρευτο να μας φύγει η περιέργεια
 

alexandros _athens

Active Member
Καλησπέρα συναγωνιστές! Επιτέλους τέλος!!! Κεφάλι καζάνι αλλά χαμόγελο στο φουλ, νομίζω τα πήγαμε καλά! Το μόνο σίγουρο είναι πως αυτές τις δυο μέρες θα τις θυμάμαι γα πάντα! Ενημερωτικά, έχουμε και λέμε: Διήμερο giga session, συνολικά 5.200 τρίχες και ο Θεός βοηθός! Χτες βάλαμε συνολικά 1200 grafts στο πάνω τμήμα (στην περιοχή πίσω από τα μπροστινά μαλλιά μέχρι το κέντρο που είχε φτάσει η αραίωση) και σήμερα 1400 μπροστά και αρκετό γέμισμα κροτάφους που τους αφήσαμε λίγο ανοιχτούς γιατί δεν ήθελα να κλείσω εντελώς! Hairline περίπου "κυματιστή" για να φαίνεται όσο πιο φυσικό γίνεται. Αυτή τη στιγμή δεν έχω καθόλου πόνο αν και περίμενα να είμαι κουδούνι αλλά νιώθω το κεφάλι μου μουδιασμένο από μπροστά μέχρι πίσω! Έφαγα τρελό γάζωμα! Τραβήξαμε φωτογραφίες πριν ξεκινήσουμε και μετά, αύριο περιμένω να μου τις στείλουν και ανεβάζω για να δείτε και να πείτε! Το έκανα που το έκανα, αποφάσισα να βάλω όσο περισσότερο γίνεται και απ όσο βλέπω από το σχήμα είναι καλά! Η γιατρός κυρία Μπίρου, ασταμάτητη! Καληνύχτα σε όλους να κάτσω να ηρεμήσω λίγο με τη γυναίκα και αύριο ανεβάζω φωτογραφίες! Επίσης αν ξέρει κάποιος να μου γράψει πως μπορώ να φτιάξω νήμα για να ανεβάζω και τις επόμενες μέρες. Τώρα ώρα για ηρεμία και άδεια μέχρι την άλλη Παρασκευή. Την ευχή σας.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Aντε καλη επυτιχια ανοιξε νηματακι και ενημερωνε με καθαρες φωτος πριν και μετα.
 
Μπλουζα