Φαλακρα και ρατσισμος

Harris_G

Well-Known Member
Και επισης συμφωνω με Droven, ναι στην Ελλαδα γινεται σιγουρα overuse της ειρωνειας για φαλακρους... καθε μερα ακους φαλακρας,καραφλος,γλομπος,κασιδιαρης (μεχρι και κασιδοκωστας εχω ακουσει) οχι κουτελο για 5χιλιαρο οχι το ενα οχι το αλλο και το θεωρω τελειως παιδικιστικο και ανωριμο. Διαφωνω ομως για το γκομενικο εν μερει, δηλαδη μπορει να μη γουσταρουν οι γκομενες καραφλους ενδομυχα αλλα βλεπω συνεχεια καραφλους (και οχι με τελεια καραφλα τυπου Statham που δε θες να τον φανταστεις με μαλλια, αλλα πιο πολυ προς καραγκιοζη) να κουβαλανε θεογκομενες.Και ως γνωστον το αποτελεσμα μετραει...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Στις μερες μας σε αρκετες γυναικες πρωτα μετραει ποσα βγαζεις. Αν τις καλυπτεις εκει τα υπολοιπα ερχονται σε δευτερη μοιρα.
Να λοιπον γιατι βλεπεις θεογκομεναρες με τους τυπους που λες.
Αυτο που λετε οντως ισχυει ειδικα σε ηλικιες που η φαλακρα δεν ειναι γενικα αποδεκτη.
Εγω στο παρελθον ειχα ξεκοψει απο στενο μου φιλο γιατι εκανε πλακα με το μαλλι μου. Οταν πηγε να το κανει και μπροστα στην κοπελα μου εφαγε ακυρο.
 

vag25

Well-Known Member
Στις μερες μας σε αρκετες γυναικες πρωτα μετραει ποσα βγαζεις. Αν τις καλυπτεις εκει τα υπολοιπα ερχονται σε δευτερη μοιρα.
Να λοιπον γιατι βλεπεις θεογκομεναρες με τους τυπους που λες.

Καραφλους με θεογκομενες ειχα και εχω αρκετους-καινουριους- στον κυκλο μου. Δεν το εχω δει πουθενα αυτο που λες. Χωρις να αμφισβητω οτι υπαρχει. Δεν εχω επαφες με κοπελες και γενικα ανθρωπους που εχουν τετοια νοοτροποια αλλωστε.

Το κυριο χαρακτηριστικο αυτων των καραφλων ειναι οτι πιστευουν στον εαυτο τους και ειναι πολυ καλα παιδια, οχι το χρημα.
 

turnfiji123

Active Member
Αν νομίζετε ότι τα έχετε δει όλα με τον ρατσισμό σε καραφλούς, που να δείτε τι γίνεται όταν μάθουν ότι φοράς περουκίνι. Θέλατε να βάλετε κιόλας μερικοί... Το πρόβλημα δεν είναι τι θέλει η άλλη. Το πρόβλημα είναι τι θέλεις εσύ για τον εαυτό σου και όταν ένα πρόβλημα παίρνει το 100% της προσοχής σου, της καθημερινότητας σου και καταλήγει να γίνεται ψύχωση. Εκεί καταρρέεις ψυχολογικά, αλλάζεις. Και είναι αυτή ακριβώς η αφύσικη αλλαγή που γίνεται αντιληπτή από γυναίκες και άντρες και φεύγει το ένα άκυρο μετά το άλλο. Δεν είναι η απώλεια τριχών.
 

Utopia

Active Member
Καραφλους με θεογκομενες ειχα και εχω αρκετους-καινουριους- στον κυκλο μου. Δεν το εχω δει πουθενα αυτο που λες. Χωρις να αμφισβητω οτι υπαρχει. Δεν εχω επαφες με κοπελες και γενικα ανθρωπους που εχουν τετοια νοοτροποια αλλωστε.

Το κυριο χαρακτηριστικο αυτων των καραφλων ειναι οτι πιστευουν στον εαυτο τους και ειναι πολυ καλα παιδια, οχι το χρημα.
Άντε πάλι αυτός ο κύκλος σου...
Δεν είναι ότι δεν συμφωνώ εν μέρει μαζί σου, δεν έχεις άδικο. Αλλά αυτά που λες πως μπορούν να έχουν ισχύ όταν λες " ο κύκλος μου..." πράγμα που υποδηλώνει ότι ούτε εσύ δεν εφαρμόζεις αυτά που λες. Τότε με ποια λογική τα λες;

Τι σόι νήματα είναι αυτά; Αυτά είναι αυτονόητα... Είναι χίλιοι παράγοντες που μετράνε στις γυναίκες και καμία δεν κοιτάει αποκλειστικά τα μαλλιά. Εγώ συμφωνώ με αυτό που είπε εδώ ο @Serifis
Το τι λέει και το τι πιστεύει ο καθένας για το κεφάλι μου, θετικό η αρνητικό, ούτε αυξάνει ούτε μειώνει τις τρίχες που έχω στο κεφάλι μου, ούτε αλλάζει την άποψη που έχω εγώ για την κατάστασή μου. Η αα μας ενοχλεί όλους, γιατί πολύ απλά μας κάνει ασχημότερους, συνεπώς το παλεύουμε το προσπαθούμε για εμας. Και να εκλήψει ο "ρατσισμός" και να αλλάξουν τα μυαλλά των ανθρώπων, ένα πράγμα δεν αλλάζει. Το ότι ένα μεγάλο μέρος του άλλου φύλλου το βρίσκει απωθητικό, όπως και εμείς βρίσκουμε κάποια πράγματα απωθητικά στο άλλο φύλλο. End of story.
Και το θέμα είναι πολύ πιο περίπλοκο, δεν είναι απλά: χάνω μαλλιά==> χάνω αυτοπεποίθηση==> δεν βρίσκω γκόμενα. Εδώ χάνεις στοιχείο της ταυτότητάς σου...
 
Τελευταία επεξεργασία:

vag25

Well-Known Member
Άντε πάλι αυτός ο κύκλος σου...
Δεν είναι ότι δεν συμφωνώ εν μέρει μαζί σου, δεν έχεις άδικο. Αλλά αυτά που λες πως μπορούν να έχουν ισχύ όταν λες " ο κύκλος μου..." πράγμα που υποδηλώνει ότι ούτε εσύ δεν εφαρμόζεις αυτά που λες. Τότε με ποια λογική τα λες;

Utopia εισαι μικρος σε ηλικια.
Στην ηλικια σου τα εβαφα πιο μαυρα απο εσενα. Αν σε ενοχλει που παραθετω την πραγματικοτητα που εχω ζησει 15 χρονια μετα απο αυτη την ηλικια που εισαι, κατι δεν βλεπεις σωστα ή εγω δεν μπορω να γινω κατανοητος.
Για σενα ειμαι εδω για να μη χασεις τα χρονια που εχασα εγω. Δεν υπαρχει λογος να αντιδρας. Αν ηθελα το κακο σου θα ελεγα οτι δεν εχεις στον ηλιο μοιρα(ενω ξερω οτι ειναι ψεμμα) για να εκδικηθω τον αθωο Utopia για αυτα που περναγα εγω.

Και την αλλη φορα σε χαλασε που σου ελεγα μεσες ακρες οτι αξιζεις να εχεις οποια γκομενα θες και με nw 7 . Και αν το συνειδητοποιησεις οτι το αξιζεις θα την εχεις.


Για να απαντησω για τον κυκλο τωρα. Προφανως ολα τα χρονια εχω γνωρισει πολλες γυναικες, φιλες, σχεσεις, σεξ, μεγαλες, μικρες. Οταν μιλαω για κυκλο εννοω οτι αυτες που ειναι μεσα σε αυτον και μου κανουν εμενα, δεν εχουν θεμα με την καραφλα. Η μονη κοπελα που μου εχει τυχει να εχει θεμα με μαλλια ηταν μια iq ραδικιου. Αυτη ειναι εξω απο τον κυκλο μου, αλλα ξερω οτι υπαρχει εξω απο αυτον και τι υπαρχει γενικα εξω απο αυτον. Οποτε ναι δεν το εχω δει πουθενα εκτος εξαιρεσεων μεσα και εξω απο τον κυκλο μου.

Εισαι εξυπνο παιδι, ειδικα για την ηλικια εχεις ενα Α επιπεδο. Αν συνεχισεις ετσι, πιστεψε με, ο δικος σου κυκλος που θα χτισεις σιγα σιγα οσο μεγαλωνεις, κατα πολυ μεγαλο ποσοστο χεστηκε για την καραφλα σου. Εγω αυτο βλεπω απο την δικη μου εμπειρια. Και την παραθετω για σενα, οχι για μενα.

Φυσικα συμφωνω μαζι σου οτι εκτος απο την αποδοχη των αλλων εχει να κανει πολυ με την ταυτοτητα μας. Και αυτο ειναι δικο μας κομματι και εξισου αν οχι περισσοτερο δυσκολο.
Εγω μιλησα ομως για το κομματι της αποδοχης των αλλων.

ΥΓ. Οταν διαβαζω οτι η αλλη θελει τον καραφλα για τα λεφτα τοτε καταλαβαινω οτι οσα μαλλια και να βαλει καποιος η αυτοπεποιθηση του παραμενει στο μειον απειρο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tsek

Well-Known Member
Utopia εισαι μικρος σε ηλικια.
Στην ηλικια σου τα εβαφα πιο μαυρα απο εσενα. Αν σε ενοχλει που παραθετω την πραγματικοτητα που εχω ζησει 15 χρονια μετα απο αυτη την ηλικια που εισαι, κατι δεν βλεπεις σωστα ή εγω δεν μπορω να γινω κατανοητος.
Για σενα ειμαι εδω για να μη χασεις τα χρονια που εχασα εγω. Δεν υπαρχει λογος να αντιδρας. Αν ηθελα το κακο σου θα ελεγα οτι δεν εχεις στον ηλιο μοιρα για να εκδικηθω τον αθωο Utopia για αυτα που περναγα εγω.

Και την αλλη φορα σε χαλασε που σου ελεγα μεσες ακρες οτι αξιζεις να εχεις οποια γκομενα θες και με nw 7 . Και αν το συνειδητοποιησεις οτι το αξιζεις θα την εχεις.


Για να απαντησω για τον κυκλο τωρα. Προφανως ολα τα χρονια εχω γνωρισει πολλες γυναικες, φιλες, σχεσεις, σεξ, μεγαλες, μικρες. Οταν μιλαω για κυκλο εννοω οτι αυτες που ειναι μεσα σε αυτον και μου κανουν εμενα, δεν εχουν θεμα με την καραφλα. Η μονη κοπελα που μου εχει τυχει να εχει θεμα με μαλλια ηταν μια iq ραδικιου. Αυτη ειναι εξω απο τον κυκλο μου, αλλα ξερω οτι υπαρχει εξω απο αυτον και τι υπαρχει γενικα εξω απο αυτον. Οποτε ναι δεν το εχω δει πουθενα εκτος εξαιρεσεων μεσα και εξω απο τον κυκλο μου.

Εισαι εξυπνο παιδι, ειδικα για την ηλικια εχεις ενα Α επιπεδο. Αν συνεχισεις ετσι, πιστεψε με, ο δικος σου κυκλος που θα χτισεις σιγα σιγα οσο μεγαλωνεις, κατα πολυ μεγαλο ποσοστο χεστηκε για την καραφλα σου. Εγω αυτο βλεπω απο την δικη μου εμπειρια.

Φυσικα συμφωνω οτι εκτος απο την αποδοχη των αλλων εχει να κανει πολυ με την ταυτοτητα μας. Και αυτο ειναι δικο μας κομματι και εξισου αν οχι περισσοτερο δυσκολο.
Εγω μιλησα ομως για το κομματι της αποδοχης των αλλων.
Μάλλον φταίει το 25 δίπλα στο nick σου και παιρνιέσαι για μικρός... Και επι τη ευκαιρία, Βαγγέλης ή Vagitis?? :D
 

athenian

Well-Known Member
Ολόκληρα κεφάλαια μπορούν να γραφτούν για το θέμα της ψυχολογίας ενός νέου ανθρώπου που χάνει τα μαλλιά του. Σίγουρα η αυτοπεποίθηση μας κλονίζεται, αλλά αν έχουμε στέρεες βάσεις δεν θα μας καθηλώσει σε έναν μίζερο φαύλο κύκλο η τριχόπτωση.
 

Utopia

Active Member
Utopia εισαι μικρος σε ηλικια.
Στην ηλικια σου τα εβαφα πιο μαυρα απο εσενα. Αν σε ενοχλει που παραθετω την πραγματικοτητα που εχω ζησει 15 χρονια μετα απο αυτη την ηλικια που εισαι, κατι δεν βλεπεις σωστα ή εγω δεν μπορω να γινω κατανοητος.
Για σενα ειμαι εδω για να μη χασεις τα χρονια που εχασα εγω. Δεν υπαρχει λογος να αντιδρας. Αν ηθελα το κακο σου θα ελεγα οτι δεν εχεις στον ηλιο μοιρα(ενω ξερω οτι ειναι ψεμμα) για να εκδικηθω τον αθωο Utopia για αυτα που περναγα εγω.

Και την αλλη φορα σε χαλασε που σου ελεγα μεσες ακρες οτι αξιζεις να εχεις οποια γκομενα θες και με nw 7 . Και αν το συνειδητοποιησεις οτι το αξιζεις θα την εχεις.


Για να απαντησω για τον κυκλο τωρα. Προφανως ολα τα χρονια εχω γνωρισει πολλες γυναικες, φιλες, σχεσεις, σεξ, μεγαλες, μικρες. Οταν μιλαω για κυκλο εννοω οτι αυτες που ειναι μεσα σε αυτον και μου κανουν εμενα, δεν εχουν θεμα με την καραφλα. Η μονη κοπελα που μου εχει τυχει να εχει θεμα με μαλλια ηταν μια iq ραδικιου. Αυτη ειναι εξω απο τον κυκλο μου, αλλα ξερω οτι υπαρχει εξω απο αυτον και τι υπαρχει γενικα εξω απο αυτον. Οποτε ναι δεν το εχω δει πουθενα εκτος εξαιρεσεων μεσα και εξω απο τον κυκλο μου.

Εισαι εξυπνο παιδι, ειδικα για την ηλικια εχεις ενα Α επιπεδο. Αν συνεχισεις ετσι, πιστεψε με, ο δικος σου κυκλος που θα χτισεις σιγα σιγα οσο μεγαλωνεις, κατα πολυ μεγαλο ποσοστο χεστηκε για την καραφλα σου. Εγω αυτο βλεπω απο την δικη μου εμπειρια. Και την παραθετω για σενα, οχι για μενα.

Φυσικα συμφωνω μαζι σου οτι εκτος απο την αποδοχη των αλλων εχει να κανει πολυ με την ταυτοτητα μας. Και αυτο ειναι δικο μας κομματι και εξισου αν οχι περισσοτερο δυσκολο.
Εγω μιλησα ομως για το κομματι της αποδοχης των αλλων.

ΥΓ. Οταν διαβαζω οτι η αλλη θελει τον καραφλα για τα λεφτα τοτε καταλαβαινω οτι οσα μαλλια και να βαλει καποιος η αυτοπεποιθηση του παραμενει στο μειον απειρο.
Αυτά που λες είναι κλισέ... χΔ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Utopia

Active Member
Και δεν έχω καράφλα ακόμα, μια "εξασθένηση" στα μαλλιά έχω και κάκιστες προδιαγραφές λόγω κληρονομικότητας.
Δεν αντικατοπτρίζουν εμένα αυτά που γράφω, αλλά γενικά τους συμφορουμίτες.
Επίσης, δεν έχω κάτι μαζί σου, αυτά τα λένε ένα μύριο, το θέμα είναι ότι κουραστήκαμε να τα ακούμε/βλέπουμε και δεν έχουν και κάποια ιδιαίτερη απήχηση...
 

athenian

Well-Known Member
Εχουνε θεμα με την καραφλα φιλε Utopia,οπως και με τα εξτρα κιλα,το ασχημο προσωπο,το αδιαφορο στυλ κτλ.Λογικο ειναι,κι εμεις εχουμε.Δεν μπορουμε να κατηγορησουμε τις γυναικες για αυτο.Το θεμα ειναι τι μπορουμε να κανουμε για να αντισταθμισουμε αυτο το ''ελλατωμα'' τοσο στην εμφανιση οσο και στον ψυχισμο μας.
 

vag25

Well-Known Member
Και ότι δεν πιάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια....
Ησουν εκει?
το αναποδο γινοταν.


Επίσης, δεν έχω κάτι μαζί σου, αυτά τα λένε ένα μύριο, το θέμα είναι ότι κουραστήκαμε να τα ακούμε/βλέπουμε και δεν έχουν και κάποια ιδιαίτερη απήχηση...

Λυπαμαι που δεν εχουν απηχηση σε σενα. Ελπιζω να μπορεσεις να δεις την πραγματικοτητα το συντομοτερο. Να μη σου φαει πολλα χρονια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas99

Member
Λοιπόν....να σας πω κάτι??
Οι δύο κολλητοι μου είναι Nr6 σχεδόν κι οι δυο. Στα 35 με 40 κι οι δυο. Ο ένας ο ψηλός....χτυπά ανελέητα γκόμενες χρόνια τώρα κάθε ηλικίας και κατηγορίας και το κοντέρ γραφει κ γράφει. Τώρα πάει για γάμο με Ιταλιδουλα 23 χρόνων κουκλί σκέτο. Και όκ πες πως αυτός είναι κ 1.90 ωραίο σώμα κ φάτσα. Ο άλλος που ναι 39 και ταπας που δεν προλαβαίνει κάθε ΣΚ να χτυπάει και καινούριο επίσης κάθε ηλικίας και κατηγορίας??
Και δεν είναι " λόγια" μάγκες...τα χω δει.
Οπότε ...αν δεν είσαι Κουασιμόδος άπλυτος και άστεγος ....φαντάζομαι ότι το πώς φέρεσαι τι λέγειν έχεις και το πόσο μπορείς να " μπεις" στο μυαλό μιας γυναίκας μετράει πολύ περισσότερο από το πόσο μάλλι έχεις....
Πιστέψτε με ακόμα κι αυτές που νομίζουν ότι δεν θέλουν καράφλα....απλά λίγη παραπανω προσπάθεια και επιδεξιότητα θέλουν για να πέσουν...
Οι δε ακραίες περιπτώσεις που έχουν ΤΟ κόλλημα με το μαλλί για να κάνουν κάτι με κάποιο....μην ασχολείστε. Θα ασχοληθεί ο πανδαμάτωρ χρόνος μαζί τους και όταν σαβουρεψουν και δεν τις παίρνει ούτε ο άνεμος πια....ίσως καταλάβουν ( ίσως κι όχι αλλά χέστηκε η Φατμε στο Γενι Τζαμί)
 

Gzisis69

Member
γενικα αυτο που εχω παρατηρησει σε εμενα ειναι το εξης. απο 18 τριχοπτωση απο 24 και μετα σημαντικη αραιωση απο τα 26 και μετα φαλακρα. και μεγαλο νοργουντ 5-6 καπου εκει λες και αλλαζει καραφλος ειναι καποιος και στα 2. καθ ολη την πορεια μου ως τωρα ειχα περαση σε μεγαλο αριο γυναικων οχι ασυληπτο αλλα παντα ειχα 2-3 καλες να παιζει κατι και παντα ειχα και καποια που πηγαινε στο σοβαρο. υπαρχουν φασεις που κανω μεγαλο μπαμ και γνωριζω και το προχωραω με 5-6 σε 4 μηνες πχ και υπαρχουν περιοδοι που δεν παιζει κατι για 2-3 μηνες. μες το προγραμμα ειναι ολα αυτα. οσο ημουν σε φαση αραιωσης ενιωθα πολυ αβολα καποιες φορες αλλα αυτο καμια δεν το προσεχε τοσο. οποια δεν ηταν να πεσει δεν θα επεφτε λογω μαλλιου δεν της αρεσε το γενικο πακετο-στυλ. οποια ηταν να πεσει ευκολα επεφτε( στο ιδιο λεβελ με την αλλη λιγο πανω λιγο κατω αναλογα οχι η μια γκομεναρα η αλλι κουναβι) και οι ενδιαμεσες θελανε το κυνηγι τους οπως δλδ θα συνεβαινε και με εναν με μαλλι πληρες. αυτο που μπορω να πω ειναι οτι 1) καποιος καραφλος πρεπει να εχει σωμα, οχι να ναι ντουλαπα μποντιμπιλντερ κλπ, να κανει 2-3 ωρες υη βδομαδα γυμναστικη ομως να δειχνει το προσωπο του υγεια οχι κακουχια. αν εισαι χοντρος και φαλακρος χανεις στια γυναικες οπως αν ησουν απλα χοντρος( ισως και παραπανω αλλα γιατι να γινεις χοντρος για να το μαθεις ; ) . εγω οταν ημουν 78 κιλα γυμνασμενος οχι τεζα αλλα προσεγμενος ειχα αλλο αερα και με κοιταζαν περισσοτερο. οταν ημουν 65 ειχα παλι περαση αλλα οχι τοση οση στα καλα κιλα μου. προσοχη στα κιλα γενικα για μενα δηλαδη ειδικα ο καρφλος δεν εχει το περιθωριο του αρκουδογλυκουλι περναει απευθειας στη φαση του χαλια. 2) μετραει πολυ το στυλ δηλαδη κατι που θα μετραγε και στον μαλλιαρο . ωραιο ντυσιμο τροποι κλπ κλπ. ολοι εχουμε ελαττωματα απλα οταν καποιος τα δουλευει σε νορμαλ πλαισια βγαζει μια αυτοπεποιθηση οταν τα δουλευει σε βαθμο ψυχωσης βγαζει μια εμμονη. εν τελει οσους καταφλους ξερω που προσεχαν τον εαυτο τους και το προσπαθουσαν ιδιες επιτυχιες εχουν τα παιδια με τους αλλους . σε ολες τις γυναικες αρεσει το ωραιο και το ωραιο ειναι και το καραφλο αν ξερει να το διαχειριστει ο αλλος . ενας μεσαιος προς ωραιος-προσεγμενος καραφλος εχει ιδια περαση με τον αντιστοιχο με μαλλι με τη διαφορα οτι αυτος με μαλλια εχει καποια περιθωρια κιλων προς τα πανω η κατω. ενας ωραιος καραφλος δηλαδη με κρανιο καλο με γυμνασμενο σωμα με καλο ντυσιμο με στυλ δουλεια λεφτα κανονικα οχι να ναι παμπλουτος εχει περαση κοντα με τον πολυ ωραιο με μαλλια( σ αυτη την κατηγορια ισως οχι τοση γιατι αυτος με μαλλια και τετοιο πακετο ειναι παρα πολυ ωραιος αλλα και παλι πολλη περαση τοση που δεν μπαινει σε συγκρισεις γιατι κ αυτος δεν προλαβαινει ολες τις κατακτησεις του) . δουλεψτε κομματια του εαυτου σας και του σωματος και της ψυχης σας που μπορουν να δουλευτουν μην κοιτατε να γινετε μαλλιαδες ενω δεν μπορειτε. καντε γυμναστικη διατροφη βρειτε ενα χομπι να σας γαμιζει ασχοληθειτε με τη δουλεια σας να μην ειναι μονο για να επιβιωνετε ντυθειτε καλα αναλογα την παρισταση καντε και λιγο παραπανω μαυρισμα και ο αερας που θα αποκτησετε συνολικα θα σας ανταμειψει στον τομεα κατακτηση. μην τα βαζετε με τα γονιδια και το χρονο διυλεψτε με οτι εχετε..
 

Utopia

Active Member
Ησουν εκει?
το αναποδο γινοταν.
Δεν μπορείς όμως τώρα να κατηγορείς την κοπέλα επειδή δεν ήσουν ο τύπος της... Αυθόρμητα μας βγαίνουν αυτά, είναι στο υποσυνείδητο, δεν μπορεί να κάτσει να αναλύσει αν έχεις μαλλιά ή όχι. Σε είδε και σε απέρριψε τέλος.
Λυπαμαι που δεν εχουν απηχηση σε σενα. Ελπιζω να μπορεσεις να δεις την πραγματικοτητα το συντομοτερο. Να μη σου φαει πολλα χρονια.
Όχι σε μένα μόνο, στην πλειοψηφία από ότι βλέπω...
 

giannis1991

Well-Known Member
Ρε παιδια γραφουμε γραφουμε γραφουμε και 'μαλωνουμε' για χαζα και αυτονοητα πραγματα...οπως και να το κανουμε ο καθενας μας με μαλλια οπως γουσταρει να εχει ριχνει σιγουρα παραπανω γκομενες απο τον ιδιο με φουλ καραφλα...οπως και να το κανουμε...και δεν ειναι απαραιτητο να ειναι χαζες...αφου οταν καραφλιαζουμε το σιγουρο ειναι οτι χανουμε (αναλογα παντα και με τα χαρακτηριστικα μας)ενα ποσοστο της ομορφιας μας...
το θεμα ειναι ομως τι κανουμε για αυτο...και θα αναφερω 2 πραγματα...το πρωτο ειναι οτι πρεπει καποιος να επενδυει σε αλλα πραγματα που θα τον δυναμωνουν οπως π.χ το γυμναστηριο ή το να ντυνεται ωραια κτλπ και το αλλο ειναι οτι οσους καραφλες εχω δει να τρωνε και ταυτοχρονα να ανεχονται το δουλεμα ειναι σε φαση πιο κομπλεξικα ή αδυναμα ατομα...για αυτο και αυτοι που τα λενε ξερουν που τους παιρνει και τα λενε...
 

vag25

Well-Known Member
Δεν μπορείς όμως τώρα να κατηγορείς την κοπέλα επειδή δεν ήσουν ο τύπος της... Αυθόρμητα μας βγαίνουν αυτά, είναι στο υποσυνείδητο, δεν μπορεί να κάτσει να αναλύσει αν έχεις μαλλιά ή όχι. Σε είδε και σε απέρριψε τέλος.
δεν συννενοουμαστε.

Αυτη γουσταρε. Εγω δεν ηθελα.

Το μαλλι μου φαινοταν βουρτσα τοτε, δεν ειχε θεμα. Δεν την κατηγορω και την τελευταια φορα που την ειδα πολυ φιλικα μιλησαμε. Απλα δεν ειναι για μενα. Οπως λες μας βγαινουν αυθορμητα αυτα. Δεν γινεται να μας αρεσουν ολες.


Όχι σε μένα μόνο, στην πλειοψηφία από ότι βλέπω...

Αλλο forum παρακολουθεις, γιατι εγω βλεπω οτι οι 9/10 συμφωνουν με μενα και οχι με σενα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Utopia

Active Member
δεν συννενοουμαστε.

Αυτη γουσταρε. Εγω δεν ηθελα.

Το μαλλι μου φαινοταν βουρτσα τοτε δεν θα ειχε θεμα. Δεν την κατηγορω και την τελευταια φορα που την ειδα πολυ φιλικα μιλησαμε. Απλα δεν ειναι για μενα. Οπως λες μας βγαινουν αυθορμητα αυτα. Δεν γινεται να μας αρεσουν ολες.




Αλλο forum παρακολουθεις, γιατι εγω βλεπω οτι οι 9/10 συμφωνουν με μενα και οχι με σενα.
Ναι, δεν κατάλαβα γιατί απλά έγραψες μια πρόταση γι' αυτή και αναφέρθηκες στο ΙQ της λες και εσύ είσαι κανένας Steven Hawking.

Και που είδες ότι οι 9/10 συμφωνούν μαζί σου; Δες και στο άλλο νήμα που πρέπει να ονομαστεί "τα επιτεύγματα του κυρίου Βαγγίτη" αντί για "Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση" που σε έχει γειώσει ο αεράτος...
 
Μπλουζα