Φίνα-Μεταμόσχευση

krhtikos21

Member
επειδή πολλοί παιρνουν και από εκτός strip ζώνης είναι από τα πρώτα πράγματα που ξεκαθάρισα, πως θέλω μόνο απο κει.αλλά και ο γιατρός μου το τόνισε πως δε παίρνει από εκτός στριπ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

George3V

Member
krhtikos21 είπε:
εμένα ούτε παππούς ούτε πατέρας έχουνε.ο μόνος που έχει στο σόι καράφλα είναι ένας αδερφος της γιαγιάς μου.κανείς άλλος.και εγώ ως τυχερός από κει πήρα μάλλον.

αν ο πατέρας σου δεν έχει μη ψάχνεις για "υπεύθυνους" στο σόι του πατέρα σου.Το σόι της μάνας σου είναι αυτό που έκανε τη ζημιά.Πχ αδέρφια μητέρας πως είναι ;
 

krhtikos21

Member
George3V είπε:
krhtikos21 είπε:
εμένα ούτε παππούς ούτε πατέρας έχουνε.ο μόνος που έχει στο σόι καράφλα είναι ένας αδερφος της γιαγιάς μου.κανείς άλλος.και εγώ ως τυχερός από κει πήρα μάλλον.

αν ο πατέρας σου δεν έχει μη ψάχνεις για "υπεύθυνους" στο σόι του πατέρα σου.Το σόι της μάνας σου είναι αυτό που έκανε τη ζημιά.Πχ αδέρφια μητέρας πως είναι ;
έχει μόνο ο αδερφός της αλλά είναι 50 χρονων και πριν μερικά χρόνια που τον είχα δει τελευταια φορά είχε παραπάνω από όσα είχα εγώ πριν την επέμβαση τώρα.πολύ μικρό θέμα.αλλά του εμφανιστηκε μετά τα 40 προς 50.πριν τπτ, γεμάτος φουλ
 

n094

Active Member
Δηλαδη ουτε απο το σοι του πατερα σου ουτε απο της μητερας σου δεν υπηρχε-υπαρχει ατομο μεΑΑ;;;;!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το σιγουρο ειναι οτι δεν μπορουμε να την βγαζουμε με φινα μια ζωη ηδη ειμαι στο χρονο περιπου που περνω και Υπαρχουν καποιες παρενεργειες.
Υπαρχει καμια βιταμινη,χαπι που να κανει εξισου σημαντικη δουλεια για την πτωση των υπολοιπων μαλλιων?
 

krhtikos21

Member
νομίζω πως οι βιτμινες δε κάνουνε και πολλά.δε ξέρω αν αξίζει.και γενικότερα δε ξέρω αν εν τέλει αξίζει να δοκιμάσω οτιδήποτε.ακόμα και μινοξ σε πρήζει και μετά από ένα διαστημα γίνεσαι δέσμιος της γτ άμα την κόψεις χάνεις και αυτά τα λίγα που σου προσφέρει.τι να πω? δεν υπάρχει λύση καλή χωρίς κόστος ,όλα τα άλλα είναι πυροτεχνήματα.Καλό όμως είναι να τα δοκιμάζουμε όλα γτ σε κάθε άνθρωπο αντιδρουνε διαφορετικά


n094 είπε:
Δηλαδη ουτε απο το σοι του πατερα σου ουτε απο της μητερας σου δεν υπηρχε-υπαρχει ατομο μεΑΑ;;;;!!

ναι ρε φίλε κανέναν.σου πα ένας αδερφός της γιαγιας μου από σόι πατέρα έχει πες μεγάλο νοργουντ και ο αδερφός της μάνας μου μικρό θέμα και στα γεράματα
 

gianniskritikos2

Active Member
μην ψαχνεται στο σοι σας απο δω και απο εκει εχεις αα τελως κανεις δεν ξερει ποσο θα φτασει απραδειγμα ενας φιλος μου 19 χρονων μανα πατερας ολοι τουμπανα θοιοι ολοι τουμπανα παπουδες ολοι και εχει παραπολυ επιθετικη αα ειναι ο μονος το γονιδιο χτυπαει μεχρι 7 γενιες πισο.... αλλο παραδειγμα ο πατερας μου εχει χασει μαλλια στο μπιφτεκι ακι κροταφους τιποτε αλλο στο υπολυπο ειναι οκ... ο πατερας του αδιος οσο δεν παει παππους του τουμπανος (απο πατερα και απο μανα) μανα αδελφια τουμπανα ο αδελφος του πατερα μου ομως εχει μαλλια... δεν λεει κατι με την λογικη αυτη θα πρεπε ο πατερας μου να ειχε παρει απο τον πατερα του που ειναι ο μονος που εχει θεμα αλλα αυτος ειναι αδιος οσο δεν παει ... καμια σχεση η μια ραφλα με την αλλη


το γονιδιο ειανι 7 γενιεσ πισο
 

n094

Active Member
gianniskritikos2 είπε:
μην ψαχνεται στο σοι σας απο δω και απο εκει εχεις αα τελως κανεις δεν ξερει ποσο θα φτασει απραδειγμα ενας φιλος μου 19 χρονων μανα πατερας ολοι τουμπανα θοιοι ολοι τουμπανα παπουδες ολοι και εχει παραπολυ επιθετικη αα ειναι ο μονος το γονιδιο χτυπαει μεχρι 7 γενιες πισο.... αλλο παραδειγμα ο πατερας μου εχει χασει μαλλια στο μπιφτεκι ακι κροταφους τιποτε αλλο στο υπολυπο ειναι οκ... ο πατερας του αδιος οσο δεν παει παππους του τουμπανος (απο πατερα και απο μανα) μανα αδελφια τουμπανα ο αδελφος του πατερα μου ομως εχει μαλλια... δεν λεει κατι με την λογικη αυτη θα πρεπε ο πατερας μου να ειχε παρει απο τον πατερα του που ειναι ο μονος που εχει θεμα αλλα αυτος ειναι αδιος οσο δεν παει ... καμια σχεση η μια ραφλα με την αλλη


το γονιδιο ειανι 7 γενιεσ πισο



ναι σίγουρα, αλλά μιλάμε για μεγάλη γκαντεμιά...
 
Μπλουζα