Τραγικό τατουάζ κεφαλιου + προηγούμενη μεταμόσχευση.... MUST WATCH!

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ο συγκεκριμένος κύριος ήρθε στο ιατρείο μου ζητώντας να του κανω μεταμόσχευση μαλλιών στην περιοχή που είχε ξανακάνει, δλδ 2-3 εκατοσστα ΠΪΣΩ από το τατουαζ!
Το τατουαζ ΔΕΝ τον ενοχλεί, θελει απλα και καποια μαλλια πιο ...πίσω
Προσωπικα, δεν έχω ξαναδει τετοια περίπτωση και θεωρω πως αξιζει να την μοιραστω.
Θα παρακαλέσω να αποφυγουμε κριτικες για την ...ψυχοσυνθεση του ατομου (δεν χρειαζονται διευκρινήσεις...) και να επικεντρωθούμε στο κακόγουστο κτλ της υπόθεσης.

Screenshot 2021-11-26 at 17-17-40 Hairlossgr forum - Tattoo.png

 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δε θέλω να φανώ προσβλητικός αλλά πως γίνεται να κυκλοφορεί έτσι ο άνθρωπος αυτός ; Πως γίνεται να προτιμάει αυτό από ένα ξύρισμα ; Απίστευτο πραγματικά.
 

Flag17

Well-Known Member
Παιδιά τατουάζ σχέδιο έχει κανει ο άνθρωπος όχι smp για να φαίνεται πως έχει μαλλιά. Πολλοί γουστάρουν να κυκλοφορούν με τατουάζ σχέδιο. Απλά δεν βλέπω λόγο μεταμόσχευσης
 

aeratos28

Just aeratos
Θα προτιμούσα καράφλα..του λέει ο Αναστασάκης..με απαλό τρόπο,ξέρεις,δεν φαίνεται και πολύ φυσικό..όχι μια χαρά είναι λέει..περί γούστου κολοκυθόπιτα που λέμε..απορώ ποια μορφαρα τατουατζης το έκανε αυτό..γτ οι τύποι,πολλοί από αυτούς είναι και καλλιτέχνες πραγματικά και γενικώς φτιάχνουν απίστευτα σχέδια.
 

Flag17

Well-Known Member
Θα προτιμούσα καράφλα..του λέει ο Αναστασάκης..με απαλό τρόπο,ξέρεις,δεν φαίνεται και πολύ φυσικό..όχι μια χαρά είναι λέει..περί γούστου κολοκυθόπιτα που λέμε..απορώ ποια μορφαρα τατουατζης το έκανε αυτό..γτ οι τύποι,πολλοί από αυτούς είναι και καλλιτέχνες πραγματικά και γενικώς φτιάχνουν απίστευτα σχέδια.
Αεράτε έκανε δεν ξέρω αν έκανε κακή δουλειά ο τατουατζης η αν ο τύπος ήθελε αυτό. Αλλά όπως και να έχεις άμα θες να κάνεις σχέδιο τατουάζ στο κεφάλι ξυρίζεσαι δεν κάνεις μεταμόσχευση :p
 

giorgosv

Active Member
O καθενας οτι του αρεσει κανει στο κεφαλι του. Δεν νομιζω να εκανα τετοιο τατουαζ στο κεφαλι μου αλλα σιγουρα αν πηγαινα να παρω μια γνωμη απο γιατρο δεν θα ηθελα να διαρευσει η φωτογραφια μου εστω και αν δεν φαινονται τα ματια.
Το ιατρικο απορρητο πρεπει να ειναι απαραβιαστο.
Αυτο που λετε κακογουστο στο συγκεκριμενο ατομο απο οτι καταλαβα του αρεσει. βλεποντας τετοιους χαρακτηρισμους δεν θα στεναχωρηθει?
Γενικα δεν ξερουμε την ψυχολογια του καθε ανθρωπου και πρεπει να προσεχουμε ειδικα οταν δεν ειναι παρον ο ιδιος.
 

aeratos28

Just aeratos
Άμα πάει και κολλήσει ένα δονητη ,πάνω από το μέτωπο,στους 6.5 πόντους από τα φρύδια,για να είμαστε και εντός θέματος κιόλας,γτ σε αυτον θα του άρεσε να το παίζει μονόκερος και εμείς για να μην τον στενοχωρήσουμε δεν θα έπρεπε να το σχολιάσουμε ..όπως του το είπε και Αναστασάκης,καταρχήν είναι αφύσικο αυτό..ότι άλλο δεν υπάρχει για κουβέντα.και ας τα δει και εδώ κανένα μέλος που θα μπει,μην πάει και κάνει κανένα τέτοιο πράγμα στο κεφάλι του γτ θα τον κοιτάνε περίεργα όπου κάθεται..ωμή αλήθεια είναι και αφήστε τις ψυχολογιες συνεχώς..μου έχετε γίνει όλοι βιταμ εδώ μέσα και κάνετε σαν έφηβα κοριτσοπουλα..25+++ χρόνων γομάρια ..άντε γτ έχει καταντήσει αηδία.
 

witcher

Well-Known Member
O καθενας οτι του αρεσει κανει στο κεφαλι του. Δεν νομιζω να εκανα τετοιο τατουαζ στο κεφαλι μου αλλα σιγουρα αν πηγαινα να παρω μια γνωμη απο γιατρο δεν θα ηθελα να διαρευσει η φωτογραφια μου εστω και αν δεν φαινονται τα ματια.
Το ιατρικο απορρητο πρεπει να ειναι απαραβιαστο.
Αυτο που λετε κακογουστο στο συγκεκριμενο ατομο απο οτι καταλαβα του αρεσει. βλεποντας τετοιους χαρακτηρισμους δεν θα στεναχωρηθει?
Γενικα δεν ξερουμε την ψυχολογια του καθε ανθρωπου και πρεπει να προσεχουμε ειδικα οταν δεν ειναι παρον ο ιδιος.
Σίγουρα φαίνεται ασυνήθιστο, και περίεργο στους περισσότερους από εμας αλλά από την στιγμή που το έχει επιλέξει ο ίδιος και προφανώς του αρέσει, δεν είναι σωστό να κατακρίνεις τις επιλογές του άλλου αν δεν συμβαδίζουν με τα στερεότυπα της κοινωνίας. Ο καθένας έχει δικαίωμα στην διαφορετικότητα και αυτό θα πρέπει να γίνεται σεβαστό και όχι να κοινοποιείται στο διαδίκτυο προς χλευασμό πόσο μάλλον από έναν γιατρό όπου υπάρχει και το ιατρικό απόρρητο. Σίγουρα δεν θα θέλαμε να είμασταν στη θέση του παιδιού και να μας χλευάζουν εν αγνοία μας.
 

Georgie

Well-Known Member
Σίγουρα φαίνεται ασυνήθιστο, και περίεργο στους περισσότερους από εμας αλλά από την στιγμή που το έχει επιλέξει ο ίδιος και προφανώς του αρέσει, δεν είναι σωστό να κατακρίνεις τις επιλογές του άλλου αν δεν συμβαδίζουν με τα στερεότυπα της κοινωνίας. Ο καθένας έχει δικαίωμα στην διαφορετικότητα και αυτό θα πρέπει να γίνεται σεβαστό και όχι να κοινοποιείται στο διαδίκτυο προς χλευασμό πόσο μάλλον από έναν γιατρό όπου υπάρχει και το ιατρικό απόρρητο. Σίγουρα δεν θα θέλαμε να είμασταν στη θέση του παιδιού και να μας χλευάζουν εν αγνοία μας.
Σωστο .
Εάν δεν έχει τη συγκατάθεση του περιστατικού για τη δημοσιοποίηση στο YouTube τότε είναι κατακριτέο .
Επίσης καλό θα ήταν και το φόρουμ να ελέγχει αν υπάρχει άδεια δημοσιοποίησης.
Τι ακριβώς μας ενδιαφέρει το τι έκανε κάποιος στο κεφάλι του εκτός από μεταμόσχευση, θεραπεία κλπ.
Η δουλειά της εκάστοτε κλινικής είναι να μας δείχνει περιστατικά και αποτελέσματα πάνω στο αντικείμενο της.
Δηλαδή τη μεταμόσχευση .
Δε χρειάζεται να γίνει espresso η φάση .
 

Alexpetropoul

New Member
M
Άμα πάει και κολλήσει ένα δονητη ,πάνω από το μέτωπο,στους 6.5 πόντους από τα φρύδια,για να είμαστε και εντός θέματος κιόλας,γτ σε αυτον θα του άρεσε να το παίζει μονόκερος και εμείς για να μην τον στενοχωρήσουμε δεν θα έπρεπε να το σχολιάσουμε ..όπως του το είπε και Αναστασάκης,καταρχήν είναι αφύσικο αυτό..ότι άλλο δεν υπάρχει για κουβέντα.και ας τα δει και εδώ κανένα μέλος που θα μπει,μην πάει και κάνει κανένα τέτοιο πράγμα στο κεφάλι του γτ θα τον κοιτάνε περίεργα όπου κάθεται..ωμή αλήθεια είναι και αφήστε τις ψυχολογιες συνεχώς..μου έχετε γίνει όλοι βιταμ εδώ μέσα και κάνετε σαν έφηβα κοριτσοπουλα..25+++ χρόνων γομάρια ..άντε γτ έχει καταντήσει αηδία.
Μην προτρέχεις,κάτσε να δούμε τι χτένισμα θα προτείνει κ σε αυτόν κ μπορεί να φαίνεται μια χαρά !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ναι,με ένα less is more τατού έπρεπε να παίξει .ειναι πολύ πυκνά χρωματισμένο το σημείο.δεν έπρεπε έτσι..τι να του πει και ο Αναστασάκης τώρα και τι να του πρωτοφτιαξει??του το είπε όσο ευγενικά μπορούσε.ξερεις,δεν φαίνεται και τόσο φυσικό.!! Δεν λες που δεν ήμουν εγώ στη θέση του γιατρού?δεν θα κρατιομουν.χαχαχαχα
Για μένα καλά έκανε ο Ντοκ και το έδειξε πάντως το περιστατικό αυτό..
M

Μην προτρέχεις,κάτσε να δούμε τι χτένισμα θα προτείνει κ σε αυτόν κ μπορεί να φαίνεται μια χαρά !
 

aeratos28

Just aeratos
Γιατρέ,πραγματικά εδώ ,αν κάνεις το οτιδήποτε στο κεφάλι του φίλου εδώ,προσωπικά θα ήθελα να δω το τι μπορεί να γίνει σε μια τέτοια περίπτωση.εχει ενδιαφέρον η περίπτωση αυτή..νομίζω και πολλά μέλη ακόμα θα ήθελαν να δουν τι και πως..
Υ.γ
Μήπως υπάρχει ελπίδα ,αν κάνει αφαίρεση του τατουάζ με laser ,ώστε να καθαρίσει το δέρμα , να σβήσει αυτός ο σχεδιασμός που δεν πρέπει να συνεχίσει να υπαρχει σε καμία περίπτωση και τότε να μπορεί να δουλευτει κάπως ? Γίνετε κάτι τέτοιο?
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Τι του αρέσει ρε παιδιά, είναι δυνατόν να αναλαμβάνουν επαγγελματίες τέτοια πράγματα; .

Τίποτα δεν μπορεί να κάνει ο γιατρός, η δότρια είναι σαν μαδημένη κότα. Ο προηγούμενος "επαγγελματίας" θα έπρεπε να του είχε υποδείξει smp για κάλυψη του τριχωτού της κεφαλής. Αλλά την αλήθεια πολλοί εμίσησαν το χρήμα ουδείς. (πφρση)
 

mike1988

Active Member
Ο συγκεκριμένος κύριος ήρθε στο ιατρείο μου ζητώντας να του κανω μεταμόσχευση μαλλιών στην περιοχή που είχε ξανακάνει, δλδ 2-3 εκατοσστα ΠΪΣΩ από το τατουαζ!
Το τατουαζ ΔΕΝ τον ενοχλεί, θελει απλα και καποια μαλλια πιο ...πίσω
Προσωπικα, δεν έχω ξαναδει τετοια περίπτωση και θεωρω πως αξιζει να την μοιραστω.
Θα παρακαλέσω να αποφυγουμε κριτικες για την ...ψυχοσυνθεση του ατομου (δεν χρειαζονται διευκρινήσεις...) και να επικεντρωθούμε στο κακόγουστο κτλ της υπόθεσης.

Προβολή συνημμένου 42660
Λέει ο γιατρός να επικεντρωθούμε στο κακόγουστο της υπόθεσης....δηλαδή στην επιλογή ενός ανθρώπου να ναι το κεφάλι του όπως του γουστάρει ρε παιδί μου...το λιγότερο τραγικό.... και το λέει κιόλας ο άνθρωπός ότι εμένα μου αρέσει.... ρε γιατρέ ανέβασε κανένα άλλο περιστατικό που να έχει να κάνει με τρίχες, τομές κλπ.... δυστυχώς ή ευτυχώς η ψυχοσύνθεση του συγκεκριμένου που λες να μην σχολιάσουμε λες και είμαστε βλαμμένα 10 χρονών μια χαρά είναι... στο κεφάλι του ότι γουστάρει να κάνει...
 

panos1234

Well-Known Member
Γενικά η συγκεκριμένη κλινική μόνο λάθη αναφέρει άλλων γιατρών ή προηγούμενων περιστατικών (μαδημενες δοτριες, κακές τομές κλπ) να δούμε και καμιά διόρθωση? Κανένα νέο περιστατικό ίσως?
 

Alexpetropoul

New Member
Γενικά η συγκεκριμένη κλινική μόνο λάθη αναφέρει άλλων γιατρών ή προηγούμενων περιστατικών (μαδημενες δοτριες, κακές τομές κλπ) να δούμε και καμιά διόρθωση? Κανένα νέο περιστατικό ίσως?
Τι ανάρτηση περιστατικού να κάνει ;εδώ εθελοτυφλεί στο νήμα που γίνεται ο χαμός για αυτόν κ δεν λέει τπτ.νομίζει θα εξιλεωθεί βγάζοντας καλες δότριες από δουλειές του,διορθώσεις που πρόκειται να κάνει κτλ.να χαμέ να λεγαμε
 
Μπλουζα