Τι θα προτιμούσατε;

Dimit

New Member
Αν είχατε το δίλημμα (blue pill or red pill!) του να είστε nw0 για πάντα και φτωχός ή πάμπλουτος και nw7 στα 30 σας τι θα διαλέγατε; Ψιλομλκ το ερώτημα αλλά να έχουμε να λέμε.

Και μην μου πει κανεις ότι θα προτιμούσε να είναι πάμπλουτος και θα γέμιζε με εμφυτεύσεις γιατί πραγματικό φυσικό αποτέλεσμα σε πυκνότητα δεν θα έχετε ποτέ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Prosim

Member
Norwood 0, φίλε, χωρίς δεύτερη σκέψη. Μη με ρωτήσεις γιατί, δεν έχει νόημα, απλά θέλω τα μαλλιά μου ;)
 

3746741

Member
Δυσκολη ερωτηση κ θα σου πω γιατι...

Τωρα που δεν εχω λεφτα λεω θα θελα τα μαλλια μου,ομως δεν εχω γευτει την χαρα του χρηματος....

Πως ειναι να εχεις οτι θες εκτος απο μαλλι....(φυσικα η υγεια δεν ειναι δεδομενη για καμια απο τις δυο περιπτωσεις)

Πως ειναι να καθεσαι ολο το χρονο κ να κανεις οτι γουσταρεις,να εχεις οτι σπιτι θες,οτι αυτοκινητο θες,να γ@μας οποια θες κ απλα να τα χεις παρει ολα ξουρα απο το να τρεχεις ολη μερα σε δουλεια....να προλαβεις λογ/μους....κ παλι αγχος αυριο κ παλι κουραση για να χεις μαλλι κ να χτενιζεσαι.....

Νομιζω παω προς το πλουσιος nw7.....
 

krhtikos21

Member
εγω νοργουντ 0 για ν μπορώ να κυνηγάω γκομενάκια που θα με γουστάρουν για μένα και όχι για τα λεφτά μου.με το να έχω μαλλιά θα απόκτήσω ξανά την αυτοπεποίθηση που έχασα τα τελευταια 2 χρόνια
 

3746741

Member
απλα μωρε δεν ειναι μονο οι γυναικες.......ειναι η ανετη ζωη κ οι επιλογες που σου προσφερει το χρημα.....

κ απο την αλλη....δεν ξερω ποσο ευκολα μπορει να μεινει μια γυναικα σημερα με εναν αντρα επειδη εχει μαλλι,αλλα ταυτοχρονα δεν εχει χρηματα για διακοπες,εξοδους,αυτοκινητο κλπ....

ξερεις,το χρημα ειναι αφροδισιακο για τις γυναικες!

μην ξεχνας πως οι αντρες πεφτουν με τα ματια κ οι γυναικες με τα αφτια....κ το νοργουντ μηδεν δεν ακουγεται.....χαχαχαχα

εγω βεβαια θα θελα νοργουντ μηδεν κ πλουσιος!!!

πολλα ζηταω ε???
 

krhtikos21

Member
ισχύει οι γυναίκες φτιάχνονται πολύ με το χρήμα γααμώτο.ειδικά μετά τα 25 ψάχνουν να βρουν τον μαλ@κ@ τους όλες.εμένα προς το παρόν οι γυναίκες είναι το μεγαλύερο που με καίει σε σχέση με την καράφλα.ταχρήματα δε με νοιάζουν τόσο.προς το παρόν τουλάχιστον
 

vag25

Well-Known Member
Φτωχος με μαλλι.
Το μαλλι ειναι μερος της ταυτοτητας μας.Οταν το χανουμε χανουμε κατι απο εμας.Καλυτερα να μην εχω χρηματα, που ετσι και αλλιως δεν ηταν ουτε θα ειναι δικο μου κομματι ενα ματσο χαρτια, παρα να χασω πραγματικο κομματι της ταυτοτητας μου.

Απεχθανομαι τις γυναικες που μπορει να με πλησιασουν για οτιδηποτε αλλο εκτος απο εμενα.Οποτε και παμπλουτος να ημουν θα ειχα προβλημα με αυτο.
Ευτυχως μεχρι σημερα μου εχουν τυχει κοπελες που ουτε τα λεφτα κοιτανε, ουτε το μαλλι εδω που τα λεμε.
Αν και δεν πιστευω οτι ειναι τυχη, αλλα επιλογη.
 

Gio

New Member
Κοιτάξτε, είμαι ακριβώς στην μέση! Από χρήμα δόξα το Θεό και από Norwood 3-4 , οπότε εάν έπρεπε να επιλέξω θα επέλεγα να είχα τα μαλλιά προ 8ετίας. Οχι για τις γυναίκες φυσικά (αν και λογικά τις αγγίζει και αυτές το πρόβλημα) αλλά γιατί μαραζώνω όταν βλέπω τον εαυτό μου στον καθρέφτη γνωρίζοντας πως κάθε μέρα που περνάει ......νεκρώνει ένας ακόμα θύλακας.
Από την στιγμή που βλέπεις το πρόβλημα.. Ξεκινάει η αντίστροφη μέτρηση και η εσωτερική πάλη.. Καλή δύναμη σε όλους μας !
 

TheSunWithin

New Member
Τα χρηματα εχουν μηδαμινη αξια.Οσα εχεις ή αποκτας χαλασε τα και ποτε μα ποτε μην φυλας ουτε ευρω. Γιατι και κατι κακο να συμβει χτυπα ξυλο,θα σε αποτελειωσει το ιδιο το κατεστημενο ειτε με ειτε χωρις χρηματα.

Για αυτο και η γνωση παιζει να ειναι οτι πιο σημαντικο μπορει να προσπαθησει να αποκτησει κανεις.

Αρα η απαντηση στο ερωτημα σου ειναι προφανης.
 

kаl

New Member
Ωραιο ερωτημα..σιγουρα θα επελεγα nw7 παμπλουτος..Θα εκαιγα τα υπολοιπα μαλλια της κεφαλης με λειζερ για να μην χαλιεμαι καθολου και εχοντας μυρια ευρω στην ακρη θα ειχα λυσει το βιοποριστικο μ προβλημα και με τοσα υλικα αγαθα θα ειχα ξεχασει και το θεμα τριχοπτωση...
Καλυτερα να υποφερω πλουσια παρα φτωχα :)
 

TheSunWithin

New Member
kall2 είπε:
Ωραιο ερωτημα..σιγουρα θα επελεγα nw7 παμπλουτος..Θα εκαιγα τα υπολοιπα μαλλια της κεφαλης με λειζερ για να μην χαλιεμαι καθολου και εχοντας μυρια ευρω στην ακρη θα ειχα λυσει το βιοποριστικο μ προβλημα και με τοσα υλικα αγαθα θα ειχα ξεχασει και το θεμα τριχοπτωση...
Καλυτερα να υποφερω πλουσια παρα φτωχα :)

Θα ησουν δυστυχισμενος γιατι θα ειχες καταλαβει οτι ολη σου η ζωη βασιστηκε σε ενα ψεμα,κατι που δεν υπαρχει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

trixes

New Member
Αν και σκεφτομαι σιγα σιγα για μμ , φερε τα πλουτη για να με απασχολει μονο η καραφλα και τπτ αλλο γιατι τωρα με απασχολει η μιση καραφλα και χιλια αλλα προβληματα..... ξυρισμα , γενια , γυμναστικη και βολτα με το κοτερο , τι να κανουμε ΑΤΙΜΟ DNA ετσι οπως μας τα εδωσες ετσι μας τα παιρνεις....
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Πραγματικα,οτι πιο χαζο ερωτημα εχω ακουσει.Θα μπορουσε ενας πιο σοφος να απαντησει καλιστα οτι ...καλυτερα πλουσιος γιατι θα βοηθουσα κ 10 φτωχους ωστε να γεμισω την ψυχη μου κ οχι τα μαλλια της κεφαλης μου.Σιγουρα ομως καποιος πιτσιρικας δικαιολογειται να κανει τετοιες ερωτησεις μιας κ δεν ξερει τιποτα απο την ζωη παρα μονο να βγαινει σε κανα κλαμπ η να πηγαινει για καφε απο το πρωι μεχρι το βραδυ να βλεπει καμια πιτσιρικα και να αισθανεται μειονεκτηκα χανοντας τις τριχες......αλλα δεν ειναι τα πραγματα ετσι οπως τα σκεφτεστε.
 

Dimit

New Member
Πραγματικά Μικέ είσαι ότι πιο χαζό έχει εμφανιστεί στο φόρουμ (και ίσως και σε φόρουμ γενικότερα). Σίγουρα, ένας ξανθομπάμπουρας χωριάτης χωρίς απολυτηριο λυκείου δικαιολογείται να γράφει έτσι. Μου επιτίθεσαι συνέχεια (σε διάφορα posts) επειδή έγραψα ότι δεν θα ξαναέκανα ποτέ εμφύτευση στην Ελλάδα. Εδώ θα είμαστε όμως σε λίγους μήνες να εκτιμήσουμε την πορεία της δικής σου εμφύτευσης για να τα πούμε...

Προς διαχειριστές: Δεν το ξεκίνησα εγώ αυτό. Ψάξτε τα posts του και θα καταλάβετε
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
1ον.Το λυκειο το εχω τελειωσει.2ον.Εχω μαθει να κανω πολυ περισσοτερες δουλειες απο καποιον που θα βγαλει ενα πανεπιστημιο κ μονο.3ον.Χωριατης δεν ειμαι με την εννοια που το θετεις ....εχω εδω στην επαρχια πολυ περισσοτερα πραγματα να κανω απο καποιον που ζει στα τσιμεντα(χωρις να θελω να μειωσω παντα αυτους που ζουν σε μεγαλες πολεις)και 4ον και κυριοτερον ποτε δεν κοιταζω ποιος postαρε κατι αλλα κοιταζω το τι postαρε.Oσο για το θεμα της μεταμοσχευσης μου κραταω επιφυλαξεις και το εχω πει 1000 φορες.Καλο θα ειναι καποιοι κομπλεξικοι μελλοντοκαραφλοι να κοιταξουν κ λιγο το μελλον τους γιατι η ζωη δεν σταματαει οταν πεφτουν οι τριχες(σιγουρα ειναι ενα θεμα και αυτο)αλλα προχωραει πιο περα.Καραφλας με λεφτα η Μαλλιας και αφραγκος.........τεραστια απορια!!!
 

Dimit

New Member
καλα κανεις και κρατας επιφυλαξεις γιατι μπορει να χρειαστεις και καμια μελλοντομεταμοσχευση.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Dimit είπε:
Πραγματικά Μικέ είσαι ότι πιο χαζό έχει εμφανιστεί στο φόρουμ (και ίσως και σε φόρουμ γενικότερα). Σίγουρα, ένας ξανθομπάμπουρας χωριάτης χωρίς απολυτηριο λυκείου δικαιολογείται να γράφει έτσι. Μου επιτίθεσαι συνέχεια (σε διάφορα posts) επειδή έγραψα ότι δεν θα ξαναέκανα ποτέ εμφύτευση στην Ελλάδα. Εδώ θα είμαστε όμως σε λίγους μήνες να εκτιμήσουμε την πορεία της δικής σου εμφύτευσης για να τα πούμε...

Προς διαχειριστές: Δεν το ξεκίνησα εγώ αυτό. Ψάξτε τα posts του και θα καταλάβετε

Όλο δεν ξεκινάς τίποτα εσύ... πάλι τα ίδια θα έχουμε ρε Dimit;

Πραγματικά διαβάζω το post σου και η αντίδραση σου είναι παιδιού δημοτικού ώρες ώρες..

Ρε παιδιά ελάτε τώρα, ας σταματήσει η φαγομάρα έλεος πια..
Ότι άκυρο post θα διαγράφεται άμεσα.


Και μια προσωπική παράκληση / υπενθύμιση, εδώ ήμαστε όλοι για ένα θέμα, την τριχόπτωση και πως να την αντιμετωπίσουμε. Φαίνεται ότι έχουν ξεχάσει κάποιοι τον λόγο ύπαρξης του forum. Έστω ας τον ξεχάσατε δικαίωμα σας.. σεβαστείτε τουλάχιστον τους υπόλοιπους και σταματήστε τις κόντρες μεταξύ σας, αν έχετε χωράφια να χωρίσετε κάντε το με p.m.
 
Μπλουζα