Τι γνωμη εχετε για αυτα τα αποτελεσματα?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

otherdude

Member
Απ: Τι γνωμη εχετε για αυτα τα αποτελεσματα?

[/quote]

Αυτός με το buzzcut τι να χάσει; Δες στην αρχή τις φώτο πως ήταν. Αραιό πολύ πάνω. Και να φύγουν αυτές που είχε πάνω όσο έχει μούσι θα συμπληρώνει απ ότι τον έκοψα. :) Είναι και της κλινικής οπότε θα βάζει μέχρι να μείνει άτριχος...
[/quote]


Nαι αλλα αν φτασει Νοrwood 7 θα χρειαστει 5 μουσια μαζι συν τις κωλοτριχες-πουτσοτριχες του για να καλυψει τοσο μεγαλο κενο :D :D :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mindtrapper

Member
Απ: Τι γνωμη εχετε για αυτα τα αποτελεσματα?

Εγω έφαγα χυλό πάντως :)

Dear ...


Thank you for your email and photos.

Under all the considerations available we do not advise you undergo a hair tr*nspl*nt. Your donor looks weak, hair characteristics are below average, see through donor in area. Your hair loss will progress further.

You don't want to use meds and FUE only so we would advise not to start really.

There is nothing that is remotely possible in this case, FUE will be very limited in the grafts it can give, your beard is different totally to your scalp hair, the surface area to cover in the long term could be larger than the donor and very coarse hair normally means smaller hair groups and wider gaps between each FU, so low density donor, also your coarse hair requires a higher density to be placed especially with very short hair and you have not got the resources, so better not start what can not be finished, or even nearly finished, especially again as not on meds.

Sorry to say this but best to be honest and realistic.

If I can be of any further help please let me know.

Regards

...

Απ ότι φαίνεται θα είμαι αγκαλιά με το ξυράφι μέχρι να βρουν τρόπο να ξαναβγαίνει σίγουρα το μαλλί στη donor μετά από μεταμόσχευση :(

PS. Οι φώτο που έστειλα είναι αυτές που έχω και στο thread μου. http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,1116.msg45904.html#msg45904
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τι γνωμη εχετε για αυτα τα αποτελεσματα?

καπαμαρού , όχι μόνο το έχουν σκεφτεί αλλά έχει γίνει ! Σύμφωνα με μαρτυρία γιατρού , το αποτέλεσμα ήτο γελοίο διότι οι συγκεκριμένες τρίχες ήταν πάρα πολύ σγουρές , καθώς διατηρούσαν και στο σκαλπ όλα τα φυσικά τους χαρακτηριστικά
το ξερω οτι γινετε μου το εχουν πει απο κλινικη,αλλα αυτες οι τριχες εχουν τριπλασιο παχος απο τις τριχες της κεφαλης,ειναι και κατσαρες :D ;D
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: Τι γνωμη εχετε για αυτα τα αποτελεσματα?

ωραιος ο τυπος ..παντως και μουσακι αφησε μετα χωρις να φαινεται ...οτι του λειπουν τριχες . παντως ενα τετοιο αποτελεσμα ...ειναι το ονειρο καθε καραφλου . Τωρα οσοι ειστε ακομα nw2 μπορει να σας φαινεται ετσι και ετσι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα