Τιρκαλας Σωτήρης/Starks 1.293g-5/10/21 #5ος κ' τελευταίος γύρος....;#

Giorgos-3

Well-Known Member
Άλλη 1 θες , ξηλωσε τα όλα κ ρίχτα πάνω, να κάνεις το comeback του αιώνα απο το καναβάτσο
Αν την κάνω όχι σύντομα....δεν εχώ την όρεξη για καπάκι πάλι τα ίδια ... Καλά είναι ... Σε 3-5 χρόνια το βλέπουμε... Εξάλλου νιώθω καλά τώρα ούτε Μανέ δεν βάζω πλέον .... Αν με δω ότι με ξανά πιάνει κάτι θα ξανά πιάσω το Μανέ που μου κάθεται καλά και βλέπουμε ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Αν την κάνω όχι σύντομα....δεν εχώ την όρεξη για καπάκι πάλι τα ίδια ... Καλά είναι ... Σε 3-5 χρόνια το βλέπουμε... Εξάλλου νιώθω καλά τώρα ούτε Μανέ δεν βάζω πλέον .... Αν με δω ότι με ξανά πιάνει κάτι θα ξανά πιάσω το Μανέ που μου κάθεται καλά και βλέπουμε ....
Φτάνει η ταλαιπωρία έχεις δίκιο, απολαυσέ το :)
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εικόνα 6μηνου και 3 ημερών κουρεμένος .....
Οι συνθήκες φωτό όπως πάντα εξωτερικές αλλά αυτή την φορά σε περιβάλλον αποστειρωμενο όπως αρέσει στον cvial... Μουντος ο καιρός δλδ .... Ήλιο με συννεφιά... Και οντως έτσι ο καιρός κάνει τις φωτό με τον ήλιο να σε κολακεύουν... Τεσπά....
αποτέλεσμα κατά την άποψη μου τελικό αν και 6μηνο... Θεωρώ ότι και να υπάρξει κάποια βελτίωση από δω και μπρος δεν θα το πάρω χαμπάρι .... Γενικό σχόλιο για την ληπτρια ; Είμαι οκ .... Νιώθω καλά και θεωρώ ότι πήρα το καλύτερο δυνατόν.... Σημαντικό για μένα ότι πλέον βγαίνω έξω άνετος χώρις Μανέ και γενικά χωρίς να ασχολουμαι καθόλου με το θέμα μαλλί... Ειδικά όταν μακραίνει το μαλλί πλέον σε ένα μήκος 3 εβδομάδων από τώρα όπως φαίνεται είναι πάρα πολύ καλό .... Μετά όμως αν το αφήσω υπερβολικά αρχίζει και με χαλάει οπτικά... Σε Γενικές γραμμές όλα καλά ....
Όσο αφορά την δοτρια πιστεύω ότι τα έφαγε τα ψωμιά της ... Νομίζω ότι το βλέπετε όλοι αυτό .... Να σας πω την αλήθεια με χαροποιει αυτό όσο οξύμωρο και αν ακούγεται για να μην μου περνάει καν η ιδέα να ξανά μπω για μμ .... Όπως εχώ αναφέρει ξανα κουράστηκα... Επόμενη ενημέρωση 9 μηνός και 12 μηνό μια και καλη μήπως δούμε και κάτι διαφορετικό...
Υγ.: Πάντα το smp παίζει σαν σενάριο στο κεφάλι μου για κερασάκι στην τούρτα.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-04-02-08-19-31-996_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-04-02-08-19-31-996_com.miui.gallery.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 382
  • Screenshot_2022-04-02-08-18-53-607_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-04-02-08-18-53-607_com.miui.gallery.jpg
    807.8 KB · Προβολές: 336
  • Screenshot_2022-04-02-08-19-02-745_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-04-02-08-19-02-745_com.miui.gallery.jpg
    875.8 KB · Προβολές: 334
  • Screenshot_2022-04-02-08-19-17-010_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-04-02-08-19-17-010_com.miui.gallery.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 337
  • Screenshot_2022-04-02-08-19-26-991_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-04-02-08-19-26-991_com.miui.gallery.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 343
  • Screenshot_2022-04-02-08-25-34-618_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-04-02-08-25-34-618_com.miui.gallery.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 385

Stratos

Well-Known Member
Μπράβο Γιώργο για την επιμονή σου και για το αποτέλεσμα που πέτυχες. Και εγώ εκεί θα πάω μάλλον για την τελευταία μμ.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μπράβο Γιώργο για την επιμονή σου και για το αποτέλεσμα που πέτυχες. Και εγώ εκεί θα πάω μάλλον για την τελευταία μμ.
Άντε με το καλό να ξεμπερδευεις και εσύ από αυτήν την περιπέτεια να προχωρήσεις μπροστά....
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Ωραίος ο Γιώργος. Κάνε και ένα smp τώρα εκεί στα πλαινά που ενώνει με τη χωρίστρα και λίγο δότρια και θα είσαι μια χαρά.
 

thanos87

Member
Να χαίρεσαι το αποτέλεσμα σου!
Αν θυμάμαι καλά το έχεις παλέψει μόνο με μεταμοσχευσεις χωρίς αγωγές και προοριζοσουν για μεγάλο Norwood σωστά;
 
Γιώργο συγχαρητήρια. Να σε ρωτήσω όμως κάτι, γιατί δεν δοκιμάζεις να βάλεις από γενια η στήθος; ειδικά τα γενια μπορούν να απογειώσουν το αποτέλεσμα. Όσον αφορά το στήθος θα μπορούσες να αφιερώσεις μια μέρα πειραματικά. Το έχεις συζητήσει με τον γιατρό; Ξέρεις αν έχει κάνει τέτοιου είδους επεμβάσεις;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο συγχαρητήρια. Να σε ρωτήσω όμως κάτι, γιατί δεν δοκιμάζεις να βάλεις από γενια η στήθος; ειδικά τα γενια μπορούν να απογειώσουν το αποτέλεσμα. Όσον αφορά το στήθος θα μπορούσες να αφιερώσεις μια μέρα πειραματικά. Το έχεις συζητήσει με τον γιατρό; Ξέρεις αν έχει κάνει τέτοιου είδους επεμβάσεις;
Ναι εχώ κανει συζήτηση και γενικά αν και κάνει ότι μπορείς να φανταστείς από μεταφορά τριχών από δω εκεί (δεν μπορείς να φανταστείς τι του χουν ζητήσει διάφοροι ξένοι...) Μου είπε άστο δεν αξίζει τον κόπο από το σώμα οι τρίχες .... Όσο αφορά γενιά μου πήρε 500 και θεωρεί ότι καλά είναι ... Αν και έχω χοντρό γενι δεν είναι πυκνό για να πάρει και άλλα .... Οπότε σε γενικές γραμμές τέλος αλλά όπως είπα και παραπανω καλύτερα ....
 

Neverwinter

Active Member
Εικόνα 6μηνου και 3 ημερών κουρεμένος .....
Οι συνθήκες φωτό όπως πάντα εξωτερικές αλλά αυτή την φορά σε περιβάλλον αποστειρωμενο όπως αρέσει στον cvial... Μουντος ο καιρός δλδ .... Ήλιο με συννεφιά... Και οντως έτσι ο καιρός κάνει τις φωτό με τον ήλιο να σε κολακεύουν... Τεσπά....
αποτέλεσμα κατά την άποψη μου τελικό αν και 6μηνο... Θεωρώ ότι και να υπάρξει κάποια βελτίωση από δω και μπρος δεν θα το πάρω χαμπάρι .... Γενικό σχόλιο για την ληπτρια ; Είμαι οκ .... Νιώθω καλά και θεωρώ ότι πήρα το καλύτερο δυνατόν.... Σημαντικό για μένα ότι πλέον βγαίνω έξω άνετος χώρις Μανέ και γενικά χωρίς να ασχολουμαι καθόλου με το θέμα μαλλί... Ειδικά όταν μακραίνει το μαλλί πλέον σε ένα μήκος 3 εβδομάδων από τώρα όπως φαίνεται είναι πάρα πολύ καλό .... Μετά όμως αν το αφήσω υπερβολικά αρχίζει και με χαλάει οπτικά... Σε Γενικές γραμμές όλα καλά ....
Όσο αφορά την δοτρια πιστεύω ότι τα έφαγε τα ψωμιά της ... Νομίζω ότι το βλέπετε όλοι αυτό .... Να σας πω την αλήθεια με χαροποιει αυτό όσο οξύμωρο και αν ακούγεται για να μην μου περνάει καν η ιδέα να ξανά μπω για μμ .... Όπως εχώ αναφέρει ξανα κουράστηκα... Επόμενη ενημέρωση 9 μηνός και 12 μηνό μια και καλη μήπως δούμε και κάτι διαφορετικό...
Υγ.: Πάντα το smp παίζει σαν σενάριο στο κεφάλι μου για κερασάκι στην τούρτα.
Ωραίος ρε Γιώργο , άξιζε τον τόσο κόπο που έκανες και την υπομονή , αυτό το μανε που γράφεις τι ακριβώς είναι ; Πάντως αυτό με το smp πιστεύω βοηθάει και εγώ το σκέφτομαι μόλις περάσει το 12 μηνο να το κουβεντιάσω με τον γιατρό μήπως με περάσει κανα χεράκι χα χα χα !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Ωραίος ρε Γιώργο , άξιζε τον τόσο κόπο που έκανες και την υπομονή , αυτό το μανε που γράφεις τι ακριβώς είναι ; Πάντως αυτό με το smp πιστεύω βοηθάει και εγώ το σκέφτομαι μόλις περάσει το 12 μηνο να το κουβεντιάσω με τον γιατρό μήπως με περάσει κανα χεράκι χα χα χα !!!
Τοπικ σε σπρέι... Άμα γκουγκλαρεις το βρίσκεις εύκολα ... Αγγλικό προϊόν.... Για Το smp βασικά μην περιμένεις ιδιαίτερη ενθάρρυνση να προχωρήσεις από τον γιατρό ... Μόνο σου θα το δεις ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
7 μήνες ... Δεν είχα σκοπό να βάλω αλλά είπα επειδή κουρεύτηκα αρκετά κοντά μάλιστα είπα ας βάλω καμιά φωτό .... Επίσης σε αυτόν τον μήνα βλέπω μια αισθητή βελτίωση σε σχέση με τον προηγούμενο, κάτι που δεν το περίμενα γιατί πίστευα ότι έχω τελειώσει ... Ίσως το ότι δεν κάνω κάποια θεραπεία μου το καθυστέρησε και έχει ακόμα να δώσει έστω και αν μιλάμε για μικρό αριθμό μοσχευμάτων.... Πάντως είμαι αρκετά ευχαριστημένος και το μόνο μου αγκάθι είναι το smp στην δοτρια... Μπορεί να δείτε ξεκάθαρα την μαύρη γραμμή στον ήλιο τώρα που τα πήρα με την μηχανή ....
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-05-08-11-00-53-972_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-05-08-11-00-53-972_com.miui.gallery.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 273
  • Screenshot_2022-05-08-11-01-13-081_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-05-08-11-01-13-081_com.miui.gallery.jpg
    973.1 KB · Προβολές: 269
  • Screenshot_2022-05-08-11-01-25-814_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-05-08-11-01-25-814_com.miui.gallery.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 274
  • Screenshot_2022-05-08-11-01-49-594_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-05-08-11-01-49-594_com.miui.gallery.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 277
  • Screenshot_2022-05-08-11-03-38-009_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-05-08-11-03-38-009_com.miui.gallery.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 265
  • Screenshot_2022-05-08-11-00-37-029_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-05-08-11-00-37-029_com.miui.gallery.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 260

alex7

Well-Known Member
7 μήνες ... Δεν είχα σκοπό να βάλω αλλά είπα επειδή κουρεύτηκα αρκετά κοντά μάλιστα είπα ας βάλω καμιά φωτό .... Επίσης σε αυτόν τον μήνα βλέπω μια αισθητή βελτίωση σε σχέση με τον προηγούμενο, κάτι που δεν το περίμενα γιατί πίστευα ότι έχω τελειώσει ... Ίσως το ότι δεν κάνω κάποια θεραπεία μου το καθυστέρησε και έχει ακόμα να δώσει έστω και αν μιλάμε για μικρό αριθμό μοσχευμάτων.... Πάντως είμαι αρκετά ευχαριστημένος και το μόνο μου αγκάθι είναι το smp στην δοτρια... Μπορεί να δείτε ξεκάθαρα την μαύρη γραμμή στον ήλιο τώρα που τα πήρα με την μηχανή ....
To crown εκλεισε καλά ,αν αναλογιστείς από που ξεκίνησες .Δεν υφίσταται κανένα θέμα πια .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
To crown εκλεισε καλά ,αν αναλογιστείς από που ξεκίνησες .Δεν υφίσταται κανένα θέμα πια .
Που ήταν και ο κύριος μου καημός ... Όχι είμαι πολύ ευχαριστημένος και νομίζω με βάση τα δεδομένα μου άγγιξα το ανθρωπινως δυνατό...
 

Neverwinter

Active Member
Που ήταν και ο κύριος μου καημός ... Όχι είμαι πολύ ευχαριστημένος και νομίζω με βάση τα δεδομένα μου άγγιξα το ανθρωπινως δυνατό...
Όπως λέει και ο Κυριτσης έχω καιμο μεγάλωνε μαζί και εγώ Γιώργο , πάντως με την τελευταία επέμβαση φαίνεται ότι έγινε η διαφορά ! Τώρα όσο για το smp στην δότρια πιστεύω πολλοί μπορεί να το δουν λίγοι θα το παρατηρήσουν και ακόμα λιγότεροι θα καταλάβουν τι είναι !!! :)
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Όπως λέει και ο Κυριτσης έχω καιμο μεγάλωνε μαζί και εγώ Γιώργο , πάντως με την τελευταία επέμβαση φαίνεται ότι έγινε η διαφορά ! Τώρα όσο για το smp στην δότρια πιστεύω πολλοί μπορεί να το δουν λίγοι θα το παρατηρήσουν και ακόμα λιγότεροι θα καταλάβουν τι είναι !!! :)
Εντάξει τώρα είναι και σκαλι τρία με ξυλωμενη δοτρια και ήλιο είναι σαν να προσπαθώ να το αναδείξω αλλά σε γενικές γραμμές με ενοχλεί και δεν μπορώ να βρω και έναν κομμωτή της προκοπής εδώ πέρα ... Κάθε φορά πρέπει να εξηγώ και να λέω και πάντα μου κάνουν μλκ .... Τεσπά ....
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ωραίος φίλε @Giorgos-3 .
Η μαύρη γραμμή μόνο στα μάτια του φόρουμ υποδηλώνει τι έγινε, ο περισσότερος κόσμος έξω δεν παίρνει χαμπάρι.
Απόλαυσε το αποτέλεσμα σου.
 

aeratos28

Just aeratos
Oντως έχει βελτιωθεί από τις προηγούμενες φωτό που έβαλες..με το κούρεμα που έκανες δείχνεις πιο καλός..μην τα αφήνεις να πολύ μακρύνουν ειδικά τα πλαϊνά..όσο για τη δοτρια Γιώργο,νομίζω τελείωσε..
 

panos1234

Well-Known Member
Γιώργο να το χαίρεσαι φίλε!
Το σημαντικότερο είναι να αρέσει πρώτα σε σένα και μετά στους υπόλοιπους!
Υγεία και ευτυχία
 
Μπλουζα