Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

kakashi

Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

κοιτα πανο η γνωμη μ ειναι να μην τα ξυρισεις τελειως....εννοω τελειως με ξυραφι....παρε με πολυ πολυ μικρη σκαλα τα πλαινα κ με μια σκαλα μεγαλυτερη τα υπολοιπα επανω....πιστευω οτι ειναι καλυτερα να μην τα παρεις ολα με τν ιδια σκαλα γιατι τα πλαινα επειδη ειναι πιο πυκνα φαινονται πιο εντονα κ υπαρχει μια μεγαλη διαφορα με τα πανω που ειναι αραια....ενω αν παρεις τα πισω κ πλαινα λιγο πιο κοντα η διαφορα θα μικραινει κ το αποτελεσμα θα ειναι πιο ομοιομορφο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

φιλε λιγο αργα ......πριν μιση ωρα ξυριστηκα ...........πω αισχος ειμαι ...αυτο που λες ειναι δυσκολο ...λιγο γιατι ειχα κανει μια μικρη μεταμοσχευση και φαινεται σταμπα ..απο fue επειδη ειναι μια περιοχη αραιωμενη ...βασικα και ξυρισμενη φαινετε λιγο ...με βλεπω για βανκουβερ .....παιδια help ....βοηθεια να μακρυνουν γρηγορα ???????εκτος απο regaine ???????
 

mindtrapper

Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

Βάλε φώτο να δούμε. Εσύ προφανώς και πιστεύεις ότι φαίνεσαι χάλια. Εγώ όταν άρχισα να τα ξυρίζω μου πήρε 2 εβδομάδες να συμβιβαστώ με την εικόνα. Και έχω και καλό κρανίο για ξούρα. Είναι θέμα προσωπικής εικόνας για τον εαυτό μας που έχουμε όλοι. Θα συνηθίσεις.
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

ειμαι πολυ χειροτερος φιλε ..........γα.....τα .....στα ορια της καταθλιψης επεσα !!!!!!.....θα στηλω παρολα αυτα να με κρινετε και εσεις που δεν με εχετε ξαναδει .....το προσκαρ προλαβαινει να κανει δουλια μεχρι να μεγαλωσει λιγο .....?...μην μακρυνει και μετα ξαναπεσει λογω προσκαρ ...
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

αν και φοβαμαι ετσι οπως ξενερωσα, γιατι απο οτι ξερω προκαλει και λιγο καταθλιψη ...αλλη βλακεια και αυτο ....
 

bger

New Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

Πιστευω οτι σου παει το ξυρισμενο, αρκει να μην εισαι κατσουφης και θλιμμενος.
Αν δωσεις λιγο boost στην αυτοπεποιθηση σου και ντυθεις λιγο κομψα θα εισαι
μια χαρα γιατι το κρανιο σου εχει ωραιο σχημα. Αποψη μου βεβαια....
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

αντε θα πετυχω και κανα γνωστο ...τωρα που εβγαλα τη φατσα μου δημοσιος......παιδια καμια πατεντα να μακραινει γρηγορα ...? μια ειναι το regaine Που ουτος ιαλος βαζω......τελικα πιστευω καλυτερα καραφλοχαιτης παρα ξουρας .....φαντασου στη φωτο πανω ....ειμαι με το μαλλι που εχω πολλη αραιωση ....αλλα μονο απο πανω φαινεται χαλια ....
 

NGL

Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

ΠΑΝΟΣ26 είπε:
παιδια καμια πατεντα να μακραινει γρηγορα

μια χαρα ειναι ξυρισμενο!
για να σου μεγαλωσουν τα μαλια παρα παρα πολυ γρηγορα παρηγγειλε ενα MSM απο αυτα

http://www.hollandandbarrett.com/pages/product_detail.asp?pid=182&prodid=268
http://www.mistrys.co.uk/lifeplan-msm-super-strength-p-4524.html

ουτε θα καταλαβεις ποτε θα μακρυνουν..ταυτοχρονα και τα νυχια ομως!
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

τιποτα απο ελλαδα ρε παιδια?.....σε φαρμακειο φαση ?.....βασικα και τωρα παιρνω κατι συμπληρωματα ........mecuvit Λεγονται
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sofo85

New Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

bger είπε:
Πιστευω οτι σου παει το ξυρισμενο, αρκει να μην εισαι κατσουφης και θλιμμενος.
Αν δωσεις λιγο boost στην αυτοπεποιθηση σου και ντυθεις λιγο κομψα θα εισαι
μια χαρα γιατι το κρανιο σου εχει ωραιο σχημα. Αποψη μου βεβαια....
Συμφωνω,σου παει περισσοτερο απ οτι νομιζεις,αρκει να μην εισαι κατσουφης και να δειχνεις πιο χαλαρος.Εαν το συνηθησεις θα σου αρεσει και εσενα.Ρωτησε και καμμια φιλη σου που να εχεις θαρρος μαζι της αλλα να φαινεσαι χαλαρος 8) συνηθως οι γυναικες δινουν τις καλυτερες συμβουλες για θεματα εξωτερικης εμφανισης.Το πιο σημαντικο...ειμαστε ωραιοι μονο εαν νιωθουμε ωραια με τον εαυτο μας!
 

Hopefull

New Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

βρεεεεε καλως τον!!!Λοιπον καταρχας...


Το ξυρισμα αγαπητε μου πανο στην αρχη παντα θα ειναι ηττα σοκ...μεχρι να σε συνηθισουν οι αλλοι και μεχρι να συνηθισεις τον εαυτο σου θα παρει χρονο.

Δευτερον με αυτη τη γκριματσα της αποτυχιας δεν πας για συγκριση με το πριν

τριτον αν θες τα ξυριζεις αυτα τα μπλουζακια τα ριγε κοκκινο ασπρο ξεχασε τα απο τη γκαρναρομπα σου. σκουρα χρωματα και παντα μονοχρωμια. Μαυρο, σκουρο μπλε κτλ.Μπλουζακια Polo,πουκαμισακια, ζακετακια πολυ καλες επιλογες.

Τεταρτον λιγο γυμαναστηριο και καλη διατροφη διοτι το πως εισαι απο υγεια αντανακλεται στο προσωπο σου πιο πολυ απο πριν διοτι το προσωπου σου γινεται το κεντρο της προσοχης χωρις μαλλι

Πεμπτον και σημαντικοτερον, το ξυρισμα δε παει να πει οτι θα εισαι το ιδιο ωραιος οπως με μαλλια...το ξυρισμα θα πει οτι γλιτωσες καθε ειδους φαρμακα, μεταμοσχευσεις, χρονο μπροστα στο καθρεπτη να τα φτιαχνεις για να φαινονται λιγοτερο αραια, στα @ρχιδ@ σου απο δω και μπρος σε τι φωτα απο κατω εισαι και πως θα φαινεται το μαλλι σου μετα το μπανιο ή αν πιασει βροχη ή αν ανεβεις σε μηχανακι η μπεις σε ενα cabrio και αλλα τετοια

Το ξυρισμα ειναι ελευθερια απο ολα...ομως εχει και τιμημα για τους πιο πολλους απο εμας. Ποτε δεν θα μαστε το ιδιο ωραιοι οπως με μαλλια. Στη τελικη εχεις να διαλεξεις...θα κυνηγας την παλια σου ομορφια με καθε τροπο και με οτι κι αν σημαινει αυτο(φαρμακα μεταμοσχεσεις,πιθανα ρισκα απο παρενεργειες η αποτυχημενες μεταμοσχευσεις ή πετυχημενες που μπορει να εξελιχουν σε αποτυχια μακροπροθεμα κτλ) η θα ζησεις την ελευθερια συμβιβαζομενος οτι δεν θα εισαι οπως ησουν με μαλλια?

για τους περισσσοτερους δεν ειναι ευκολο υπαρχουν και λιγοι που το ξυριζουν και ειναι πιο ωραιοι απο οτι πριν αλλα οι περισσοτεροι απο εμας πρεπει να το παλεψουν.

εισαι μια χαρα παντως γιατι μπορω να δω περα απο τη γκριματσα και τι στυλιστικη επιλογη lol. Mπορω και εγω να σου βγαλω δυο φωτογραφιες και να σου δειξω και με τη μια να πεις "καλα τι μιλας μια χαρα εισαι με το ξυρισμενο τι ασχολεισαι πλεον"και με την αλλη να μου πεις ρε φιλε διακρτιτικα μεν "γιατι δε δοκιμαζεις propecia μπορει να σε βοηθησει"

Good luck ενα πραγμα μονο θα σου πω και εγω κατι τετοια εκανα το ξυριζα μετα φρικαρα τα ξαναφηνα κτλ...στο τελος το δεχτηκα και εχω την ηρεμια μου. δε θα σου πω ψεματα αν ηξερα οτι υπαρχει κατι και θα χω μαλλι full οχι αραιο και χωρις παρενεργειες ή δυσκολες εγχειρησεις θα το κανα αλλα ετσι οπως ειναι τα πραγματα και η σημερινη τεχνολογια δεν κανω τιποτα, μια χαρα ειναι το ξυρισμενο και αποδεχτο και καυλιαρικο με το καταλληλο ντυσιμο και work out!
 

NGL

Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

hopefull είπε:
Πεμπτον και σημαντικοτερον, το ξυρισμα δε παει να πει οτι θα εισαι το ιδιο ωραιος οπως με μαλλια...το ξυρισμα θα πει οτι γλιτωσες καθε ειδους φαρμακα, μεταμοσχευσεις, χρονο μπροστα στο καθρεπτη να τα φτιαχνεις για να φαινονται λιγοτερο αραια, στα @ρχιδ@ σου απο δω και μπρος σε τι φωτα απο κατω εισαι και πως θα φαινεται το μαλλι σου μετα το μπανιο ή αν πιασει βροχη ή αν ανεβεις σε μηχανακι η μπεις σε ενα cabrio και αλλα τετοια

εχει απολυτο δικιο σ ολα ο hopefull!!
και να πρσθεσω κι εγω κατι ακομα ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΟ!!
αν μπεις στην διαδικασια μεταμοσχευσης οπως λες ΕΣΤΩ και για μια φορα,χανεις και αυτην την επιλογη του ξυρισματος !!και παντα θα υπαρχουν δεσμευσεις!!!
 

dk

New Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

Αυτο με την ξουρα, αν καποιος μπορουσε να σε μεταφερει 6 μηνες μετα με ενα μαγικο τροπο - οταν θα σε ειχαν δει γνωστοι, θα σε ειχαν μαθει, θα ειχε περασει η μπορα - θα το εκαναν πολλοι

Προσωπικα ο μονος λογος που δεν το εχω κανει ακομα, μεχρι να παρω την οριστικη αποφαση για Hasson ή οχι, είναι ότι πλεον οι περισσοτεροι με ξερουν πως ειμαι και η 1η πικρα περασε και να φαω ξανα ενασχοληση των αλλων με την καραφλα δεν το εχω. Σκεφτομαι οτι αλλη μια πικρα θα αντεξω, τωρα αυτη θα ειναι μετα τη μεταμοσχευση?Θα ειναι χωρις μεταμοσχευση και με ξουρα?
Παντως θεωρω οτι προσωπικα, ΚΑΙ ξουρα ΚΑΙ μετα απο λιγο καιρο μεταμοσχευση δεν παιζει(αφου ειδικα δεν με παιρνει για full μεταμοσχευση)

ΥΓ. Αυτη η μαλακια με το φως, τι "ντεκορ" υπαρχει εκει που βρισκεσαι πισω σου, βροχη, μηχανακι, αερας κτλ και βασικα διαφορα στη σκαλα της μηχανης κατα το κουρεμα τελικα παιζει αποτι βλεπω ε? Και νομιζα πως ηταν ιδεα μου
Προφανως δεν κοροιδευουμε κανενα αλλα πραγματικα ρε σεις νομιζω καιγω πως υπο διαφορετικες συνθηκες το μαλλι δειχνει διαφορετικο(πολυ περισσοτερο απο παιδια που εχουν γεματο κεφαλι αφου σε αυτους οι διαφορες ειναι αμελητεες) και οκ, δεν μπορει να ειμαι τοσο παρανοικος.
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

γυρισα απο μια μικρη βολτα !!!.....ευχαριστω κατα αρχας για τις συμβουλες ......ολους σας .......η πρωινη καταθλιψη εχει φυγει με το που πηγα στο περιπτερο της γειτονιας και ηταν πολλοι γνωστοι αστειοι τυποι.. ριξαμε γελιο ..και επισης με τους υπολοιπους φιλους ...εχει και τα θετικα της η υποθεση ......αλλα ......πηρα αποφαση να ξεκινησω προσκαρ (δεν εχω ξαναπαρει )....απο αυριο ....μαζι με regain που ουτοσ ιαλος περνω ....και οσο με παει ...γιατι απο οτι ειδα στο Usb μικροσποπιο ...υπαρχει τριχα δηλαδη θυλακες με μικρες αδυνατισμενες τριχες ......
 

geofish

New Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

Στην φωτογραφία πάντως Πάνο με μαλλί χωρίς παρεξήγηση μου θυμίζεις τον ονουρ από την τουρκική σειρά.

Image.ashx.jpg
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

και ο ονουρ παντως θελει μια θεραπεια τουλαχιστον ...χαχα........400 χρονια τουρκοκρατιας εχουμε πολλα κοινα χαρακτηριστικα ....αληθεια 6 μηνες λεει ο φιλος πιο πανω ?????τοσο πολυ .... ??? ??? ??? εγω σε κανα διμηνο πιστευα ...να δειξω λιγο !!!!ωχ
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

φιλε hopefull ευχαριστω για τις καλες σου συμβουλες ..πραγματικα νομιζω ....οτι ...αν ημουν 5 χρονια μετα ...και ειμαι του στιλ τιποτα παντρεμενος ....θα το γουσταρα το στυλακι αυτο ...αλλα θα κανω μια τελευταια προσπαθεια απο μερια θεραπειας ..καθως δεν εχω δοκιμασει ..ακομα το proscar .(μαλλον 2 μερες και νομιζα οτι ειχα πτωση της λιμπιντο αλλα μαλλον ηταν ψυχολογικο γιατι ...απο τη ωρα που καταπια το 1/5 του χαπακιου αυτο σκεφτομουν να μην συμβει ...).καθως βλεπω οτι υπαρχει δυνατοτητα ....παντως παιδια ...το usb μικροσποπιο ....ειναι γαμω για παρακολουθηση της πορειας των μαλλιων ....σαν και αυτα που εχουν στις κλινικες ......
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

ευχαριστω επισης και τον ngl kai ton dk ...kai ton geofish και των sofo85 και ολους .......
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα