Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

mindtrapper

Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

Θα προσπεράσω το γεγονός ότι δε με ευχαρίστησες παρόλο που ήμουν σχεδόν πρώτος στον τόπο του εγκλήματος μετά την ξούρα σου........

(Πλάκα κάνω)

Λοιπόν πέρα από αυτά που σου είπε ο hopeful, αν δε σε πειράζει, πάρε λίγο και το μούσι. Εγώ θα πρότεινα να καθαρίσεις τελείως για να δεις πως είναι. Δηλαδή ξυράφι και στο κεφάλι και στο μούσι. Τα έχω περάσει και εγώ και φαίνεται καλύτερα καθαρό κρανίο τελείως παρά στην πρώτη σκάλα όπως το πήρες εσύ. Δοκίμασε και αν δεν σου αρέσει καθόλου σε μερικές μέρες θα είσαι πάλι στα ίδια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Conan

Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

δεν θα φαινεται καλυτερα αν αφησει κανα γενι ή μουσακι ? :chinscratch
 

mindtrapper

Member
Απ: Τη μια καραφλας την αλλη νορμαλ

Conan είπε:
δεν θα φαινεται καλυτερα αν αφησει κανα γενι ή μουσακι ? :chinscratch

Όχι. Ειδικά γένια σε όλη την περιοχή κάνουν αντίθεση και κατευθύνουν την προσοχή προς το καραφλό κρανίο. Goatee είναι συνηθισμένο σε καραφλούς και πάει σε πιο ανοιχτόχρωμους συνήθως. Μουστάκι μόνο είναι σαν να έχεις βγει από πορνό των 70s. Γενάκι στο πηγούνι μόνο χωρίς το μουστάκι λέει αρκετά, το είχα για ένα χρόνο αρκετά μακρύ (4-5 πόντους) αλλά το ξύρισα για το καλοκαίρι. Είναι λίγο περίεργη φάση αλλά για πλάκα λέει.

Το καλύτερο είναι ξύρισμα όλα (με ξυράφι, όχι όπως λέτε ξύρισμα στο forum εδώ αλλά εννοείτε μηχανή στο 1 :) ).
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα