Συρρίκνωση πέους απο φιναστεριδη. Πως ειναι δυνατον?

Kostas97

Well-Known Member
Παιδιά και εγώ είμαι πολύ αγχώδεις όταν έχω κρίσιμη δουλειά το πρωί πχ μπορεί να σηκωθώ και 7 φορές στον ύπνο μου για κατούρημα γενικά αυτό είναι ένα θέμα. Όταν είμαι ξύπνιος ελέγχεται μια χαρά αλλά υποσυνείδητα μάλλον είμαι μεγάλος αμπαλος
28 χρονων παλικαρι, δεν εχεις να φοβασαι τιποτα!!!
Σιδερα πρεπει να λυγιζεις!!!

Προφανως τις εξετασεις σου θα τις κανεις :D(προληπτικα)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Φίλε το μαλλάκι σου σε τι κατάσταση είναι μπορείς να βάλεις καμιά φωτογραφία?
Είδες κάποια διάφορα στην φινα στους 7 μήνες? Βέβαια θέλεις περισσότερο για να γίνει αισθητή.
Τζον γιατί λες συνέχεια "το μαλλακι σου";Παιδίατρος είσαι;;;
 

jersey

Well-Known Member
Σηκωενει ερωτηση αυτο :')
Με ποσες φορες τη βδομαδα εργο;;
Ειτε αυτοφωτο ειτε ετεροφωτο .
Κώστα δηλαδή άμα κάποιος "περνάει καλά" αρκετές φορές μέσα στην μέρα ή στην εβδομάδα είτε μόνος είτε με παρέα, και δεν έχει τόσο έντονες πρωινές στύσεις, τότε αυτό δεν είναι πρόβλημα; Μου ακούγεται και λογικό αυτό ότι όταν κάποιος "ξεδίνει" συνεχώς μέσα στην εβδομάδα θα έχει και λιγότερες εξάψεις το πρωί, σε σχέση με κάποιον που δεν είναι ιδιαίτερα "δραστήριος" να πούμε :p
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αφού δε λεει το...πουλάκι σου... πάλι καλά να λέμε. Να τον ακούσει και ο φίλος εδώ με το πρόβλημα να τον πάρει από κάτω εντελώς.

Παιδιά το χεσατε το θέμα οποία και να είναι η αιτία είναι δύσκολο για έναν άνδρα και το παιδί εδώ μεσα...τα έχουμε περάσει πολλοι και επίσης πολλοί υπάρχουν με στυτική δυσλειτουργία αλλά δεν το λένε και όλοι το παίζουν μαμιαδες τωρα...ξέρω υπάρχει χιουμοριστική δόση γιατί εγώ σας γνωρίζω αυτός ίσως όχι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τζον γιατί λες συνέχεια "το μαλλακι σου";Παιδίατρος είσαι;;;

Εμμ όταν μιλάς με τσους Κύπριουνς σου κολλάνε κάποιες λέξεις....όπως ενα λεπτουδακι...το μαλλάκι νσουν κτλ κτλ.
 

tasos33

Well-Known Member
Παιδιά το χεσατε το θέμα οποία και να είναι η αιτία είναι δύσκολο για έναν άνδρα και το παιδί εδώ μεσα...τα έχουμε περάσει πολλοι και επίσης πολλοί υπάρχουν με στυτική δυσλειτουργία αλλά δεν το λένε και όλοι το παίζουν μαμιαδες τωρα...ξέρω υπάρχει χιουμοριστική δόση γιατί εγώ σας γνωρίζω αυτός ίσως όχι.
Γι'αυτό το γύρισα στην πλάκα Τζον να χαλαρώσει ο φίλος.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γι'αυτό το γύρισα στην πλάκα Τζον να χαλαρώσει ο φίλος.

Οκ σίγουρα όλοι θέλουν το καλό του...αλλά εγώ το πρότεινα και παραπάνω όπως μερικοί περνούν την φίνα σαν καραμέλα ας δοκιμάσουν και το βιαγκρα 25 mg για να δούμε τι γίνεται...ίσως τους δώσει αυτοπεποίθηση και ψυχολογικό boost για να επανέλθουν...Τα έχω τεσταρει αυτά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Tasos33 ξεκινά να συμμετέχεις ξανά στο φόρουμ...είσαι χρόνια μάχιμος μην τα παρατάς.
 

oreo

Well-Known Member
Οκ σίγουρα όλοι θέλουν το καλό του...αλλά εγώ το πρότεινα και παραπάνω όπως μερικοί περνούν την φίνα σαν καραμέλα ας δοκιμάσουν και το βιαγκρα 25 mg για να δούμε τι γίνεται...ίσως τους δώσει αυτοπεποίθηση και ψυχολογικό boost για να επανέλθουν...Τα έχω τεσταρει αυτά.
Ετσι όμως του λες να πολεμήσει το φάρμακο που τον ρίχνει με ένα άλλο φάρμακο, ενώ η λύση είναι να κόψει την λήψη φίνας , είτε είναι placebo effect , είτε πραγματικότητα.
 

tasos33

Well-Known Member
Ετσι όμως του λες να πολεμήσει το φάρμακο που τον ρίχνει με ένα άλλο φάρμακο, ενώ η λύση είναι να κόψει την λήψη φίνας , είτε είναι placebo effect , είτε πραγματικότητα.
Εδώ παίρνει ένα σωρό φαρμακα, δε ξέρουμε τι τον ρίχνει αν τον ρίχνει δηλαδή, αφού λέει πως δεν έχει θέμα στυσης.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ετσι όμως του λες να πολεμήσει το φάρμακο που τον ρίχνει με ένα άλλο φάρμακο, ενώ η λύση είναι να κόψει την λήψη φίνας , είτε είναι placebo effect , είτε πραγματικότητα.

Ήμουν χρήστης φινας 2012-2015....έτσι πολέμησα τις παρενέργειες που ακόμη και μετά την διακοπή άργησα να επανέλθω... Βοηθητικά και μετά το κόβει...ίσως βοηθηθεί...δεν είμαι γιατρός σίγουρα αλλά από προσωπική εμπειρία μιλάω...κάποιες φορές κάποιος περνει αντικαταθλιπτικά χάπια αγωγη για ένα εξάμηνο για να βοηθηθεί από ένα πρόβλημα που είχε...όταν το ξεπεράσει κόβει και τα χάπια...βέβαια για περιπτώσεις ελαφριάς μορφής και στεναχώριας.
 

jersey

Well-Known Member
Tasos33 ξεκινά να συμμετέχεις ξανά στο φόρουμ...είσαι χρόνια μάχιμος μην τα παρατάς.
Η διαφορά σας βέβαια είναι ότι εσύ john πληρώνεσαι για να συμμετέχεις ενεργά σαν εκπρόσωπος της HDC, κάποιος άλλος όμως ίσως να χάνει χρόνο από την δική του δουλειά ή από τον προσωπικό του χρόνο με το να συμμετέχει ενεργά εδώ στο φόρουμ.
 

oreo

Well-Known Member
Εδώ παίρνει ένα σωρό φαρμακα, δε ξέρουμε τι τον ρίχνει αν τον ρίχνει δηλαδή, αφού λέει πως δεν έχει θέμα στυσης.
Η καραντίνα φταίει αδερφέ. Καθόμαστε μέσα και ανακαλύπτουμε καθε μέρα ένα προβλημα μας και του δίνουμε επικές διαστάσεις.
Μόλις ανοίξει η αγορά και κυκλοφορήσει και αρχίσει να σκανάρει τα κωλαράκια σαν τον terminator, περδίκι θα γίνει.
Ράψιμο το στόμα να φύγουν τα κιλά, να στρώνουν τα ρούχα μπερεκέτι και μόνο με χαμογελο θα είναι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η διαφορά σας βέβαια είναι ότι εσύ john πληρώνεσαι για να συμμετέχεις ενεργά, κάποιος άλλος όμως ίσως να χάνει χρόνο από την δική του δουλειά ή από τον προσωπικό του χρόνο με το να συμμετέχει ενεργά εδώ στο φόρουμ.

Στο φόρουμ είμαι ακριβώς 10 χρόνια και τα δέκα ενεργός κάθε μέρα όλα τα έχω διαβάσει...με την κλινική συνεργάζομαι εδώ και 3 χρόνια και να μην γινόταν αυτό πάλι το ίδιο θα ήταν για εμένα. Το βλέπω και σας χόμπι σαν δυο φορές μεταμοσχευμενος μάρεσει να μπαίνω και να χαλαρώνω γιατί τόσα χρόνια δημιουργησαμε μια μικρή κοινωνία μεταξύ μας....
Επίσης άλλοι είναι πιο ενεργοί και φανατικοί από εμένα και χωρίς να πληρώνονται γιατί τους αρέσει να ασχολούνται...τον Τάσο τον ξέρω προσωπικά επίσης....

Την κλινική δεν την ενδιαφέρει καν αν είμαι μέσα τόσες ώρες που είμαι...από μόνος μου το κάνω και επίσης δεν είναι η κανονική μου δουλειά έχω και άλλη δουλειά.
 

tasos33

Well-Known Member
Η καραντίνα φταίει αδερφέ. Καθόμαστε μέσα και ανακαλύπτουμε καθε μέρα ένα προβλημα μας και του δίνουμε επικές διαστάσεις.
Μόλις ανοίξει η αγορά και κυκλοφορήσει και αρχίσει να σκανάρει τα κωλαράκια σαν τον terminator, περδίκι θα γίνει.
Ράψιμο το στόμα να φύγουν τα κιλά, να στρώνουν τα ρούχα μπερεκέτι και μόνο με χαμογελο θα είναι.
Ισχύει, έξι μήνες με φίνα είμαι και τον πρώτο τρίμηνο πονούσε.το γόνατο και έλεγα φταίει η φίνα. Άστα, τώρα ηρεμεί το κεφάλι μου. Το μεγαλύτερο λάθος ειναι να παίρνεις φίνα και να διαβάζεις το φόρουμ.
 

oreo

Well-Known Member
Ήμουν χρήστης φινας 2012-2015....έτσι πολέμησα τις παρενέργειες που ακόμη και μετά την διακοπή άργησα να επανέλθω... Βοηθητικά και μετά το κόβει...ίσως βοηθηθεί...δεν είμαι γιατρός σίγουρα αλλά από προσωπική εμπειρία μιλάω...κάποιες φορές κάποιος περνει αντικαταθλιπτικά χάπια αγωγη για ένα εξάμηνο για να βοηθηθεί από ένα πρόβλημα που είχε...όταν το ξεπεράσει κόβει και τα χάπια...βέβαια για περιπτώσεις ελαφριάς μορφής και στεναχώριας.
Ξέρω οτι έχεις προσωπική εμπειρία απο αναφορές σου σε παλιότερα νήματα επι εποχής panos1982. Βλέπω επίσης πως είσαι πάντα καλοπροαίρετος ;)
 
Μπλουζα