Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

Kostas97

Well-Known Member
Τι σχεση εχει το απο που ξεκινησε; το θεμα ειναι η παραποιηση της αληθειας απο τις επισημες παρουσιασεις
Ανεδειξες το θεμα πολυ σωστα με τη φωτο και τελειωνει εκει. Νομιζω πως το χανουμε μετα, υπαρχει συνεχως μια ταση κατι που τονισαμε σε ενα μερος και τελειωσε να το λεμε συνεχως.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πιστευω στα έχει επιβεβαιώσει και ο @CVIAL και υποθετω και ο Δρ. Γεωργιου.
Ησουν σταδιο VII, κακός (έως και ακατάλληλος) υποψηφιος για εκτενη ΜΕΤ με μονο FUE και το αποτέλεσμά σου ποιοτικά και ποσοτικά θα παρακαλεσω το @CVIAL να το κρινει αυτος, εγω δεν θα πάρω άλλη θέση.

Για την ουλή δεν μπορώ να πάρω θέση γιατί πέραν από γενικότητες που μπορεί να τις γράψει ο οποιοσδήποτε δεν έχω ειδικές γνώσεις χειρουργικής. Χρήσιμο θα είναι να μας πει ο Jacksmith την γνώμη κάποιου γιατρού (που κάνει ή έκανε FUT) στον οποίο απευθύνθηκε (αν απευθύνθηκε). Για την φύτρωση τα έχω γράψει και δεν είναι γνώμη μου, έχω ποστάρει τις μετρήσεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το κάνει ο Άνιστον..μας λέει για τα φοβερά αποτελέσματα του και ότι δεν έχουμε τι να πούμε..ότι κάνουμε τουμπεκί..πιο πάνω το εγραψε...και στα άλλα που ανέβαζε παλιότερα ,τα οποία λέγαμε πως είναι μέτρια και ότι θα μπορούσε να γίνει διαφορετικά ,μας έβγαζε τρελούς και ότι είμαστε ανίδεοι..έχω λάθος κάπου?

Καθόλου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Οσον αφορα τον @Panos1982 ενδεχομενως να ειναι και ο μονος αναντικαταστατος εδω μεσα που δεν μασαει ποτε τα λογια του και ειναι πραγματικη απωλεια για το forum.

Αναμφίβολα ποτέ δεν μάσησε τα λόγια του, αυτό είναι γεγονός, ούτε ήταν φιλικά προσκείμενος σε σημείο προσκόλησης και λατρείας στην κλινική του όπως κάνουν κάποιοι, πολύ σπάνιο και ανεκτίμητο χαρακτηριστικό στις μέρες μας. Θεωρώ όμως ότι αυτό δεν σου δίνει το δικαίωμα να λες "ή αυτός ή εγώ" και σίγουρα όχι με τηλεγραφικό τρόπο.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Σε ποια περιστατικά αναφέρεσαι? Σοβαρά μιλάς?ποιος έχει κάνει τουμπεκι ψιλοκομμένο?αυτός που κάνει τουμπεκι και κρύβεται εδώ και ένα χρόνο είσαι εσύ και κανένας άλλος ..ανέβασε τα περιστατικά στα οποία αναφέρεσαι...επίσης ανέβασε τα περιστατικά στα οποία είχες αναρτήσει στο φόρουμ και σου λέγαμε όλοι ότι είναι μέτρια,να δούμε ποιος έχει δίκιο και ποιος όχι..και βγες υπεύθυνα και πάρε θέση σε αυτά που έχεις κατηγορηθεί ότι είπες από Άλντο και τζακσμιθ για να τελειώνει το θέμα γτ παρατραβγξε το αστείο..που θα μιλήσεις για τουμπεκί εσύ ,για άλλους..φαντάσματα βλέπεις
Σου εχω αναρτησει περισσοτερα από 150 περιστατικα, μπες και διάλεξε.

Καλο θα ειναι να μην πιάνεσαι από φρασούλες για να κανεις αντιπολίτευση απλα για να γραψεις κατι

Όσον αφορα αυτα που εχω ...κατηγορηθεί, σου εχω επι ότι μπορεις εσυ και τα 2 ατομα που ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ σε καθε ευκαιρία για
να υπονήσεις ότι ειμαι αναξιόπιστος, να ερθετε να κανουμε ΔΗΜΟΣΙΟ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν γινεται αλλιως.
Εγω επώνυμος και οι ...κατηγοροι ανωνυμοι και χωρις πρόσωπο δεν γινεται.
Κανε μια ΠΟΛΥ μεγάλη προσπάθει ανα το καταλαβεις, σε παρακαλω και σταματα να το λες και να το ξαναλες.

ΟΤΙ ΘΕΣ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σου εχω αναρτησει περισσοτερα από 150 περιστατικα, μπες και διάλεξε.

Καλο θα ειναι να μην πιάνεσαι από φρασούλες για να κανεις αντιπολίτευση απλα για να γραψεις κατι

Όσον αφορα αυτα που εχω ...κατηγορηθεί, σου εχω επι ότι μπορεις εσυ και τα 2 ατομα που ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ σε καθε ευκαιρία για
να υπονήσεις ότι ειμαι αναξιόπιστος, να ερθετε να κανουμε ΔΗΜΟΣΙΟ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν γινεται αλλιως.
Εγω επώνυμος και οι ...κατηγοροι ανωνυμοι και χωρις πρόσωπο δεν γινεται.
Κανε μια ΠΟΛΥ μεγάλη προσπάθει ανα το καταλαβεις, σε παρακαλω και σταματα να το λες και να το ξαναλες.

ΟΤΙ ΘΕΣ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ.

Μην επαναλαμβάνεται τα ίδια γιατί θα ξεκινήσουμε πάλι από την αρχή μια αέναη συζήτηση. Το θέμα αυτό πλέον έχει λήξει. Δεν υπάρχει περίπωση να συμβεί κάτι τέτοιο πέραν κάποιων καλαμπουριών που έχουν γραφτεί. Μην ανακυκλώνουμε τα ίδια.
 

aeratos28

Just aeratos
Τις τριπλες σε εμένα ,δεν θα τις κάνεις..αναφέρω αυτούς τους δύο,γτ αυτοί οι δύο σε κατηγορούν για κάτι το οποίο δεν δίνεις σημασία να απαντήσεις..γτ δεν τους κατηγορείς ότι σε σηκοφαντουν και αυτοί??ένα χρόνο και βάλε έχουμε με αυτή την υπόθεση.να βγεις να απαντήσεις αν ισχύει η όχι,με βίντεο δημόσια βεβαίως και μετά το βλέπουμε αυτό που ζητάς..αλλά με βίντεο που να δείχνει τα πριν και τα μετά ,με φωτό στοιχεία κτλ..
Τώρα για τα 150 περιστατικά που λες,ζήτημα να ειναι 2-3 ,αυτά τα οποία είπαμε και εμείς εδώ στο φόρουμ πως είναι καλά αποτελέσματα με σωστή πυκνότητα .όλα τα άλλα...μέτρια.
Σου εχω αναρτησει περισσοτερα από 150 περιστατικα, μπες και διάλεξε.

Καλο θα ειναι να μην πιάνεσαι από φρασούλες για να κανεις αντιπολίτευση απλα για να γραψεις κατι

Όσον αφορα αυτα που εχω ...κατηγορηθεί, σου εχω επι ότι μπορεις εσυ και τα 2 ατομα που ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ σε καθε ευκαιρία για
να υπονήσεις ότι ειμαι αναξιόπιστος, να ερθετε να κανουμε ΔΗΜΟΣΙΟ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν γινεται αλλιως.
Εγω επώνυμος και οι ...κατηγοροι ανωνυμοι και χωρις πρόσωπο δεν γινεται.
Κανε μια ΠΟΛΥ μεγάλη προσπάθει ανα το καταλαβεις, σε παρακαλω και σταματα να το λες και να το ξαναλες.

ΟΤΙ ΘΕΣ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ευχαριστώ καλό μου παιδί..:rolleyes::cool:

Δεν χρειάζεται, όλα αυτά που αναφέρεις έχουν συμβεί. Το να εκφράζει κάποιος μια άποψη και να θεωρεί ένα αποτέλεσμα μέτριο και να προτείνει μια εναλλακτική λύση είναι θεμιτό και εντάσσεται στα πλαίσια ενός ελεύθερου διαλόγου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μην επαναλαμβάνεται τα ίδια γιατί θα ξεκινήσουμε πάλι από την αρχή μια αέναη συζήτηση. Το θέμα αυτό πλέον έχει λήξει. Δεν υπάρχει περίπωση να συμβεί κάτι τέτοιο πέραν κάποιων καλαμπουριών που έχουν γραφτεί. Μην ανακυκλώνουμε τα ίδια.
Ωραια, οπότε ας γινει μια συσταση να μην επανερχεται συνεχως το ιδιο θεμα.
Εχω θεσει το πλασιο, ελπίζω να γινει δεκτο, μεχρι τοτε ΟΝΤΩΣ ας μην επαναλαμβανεται ο @aeratos28 .
ΔΕΝ ειναι λυση απλα να γραφει και να τον αγνοω διοτι παρουσιαζεται μετα εσκεμμενα σαν υποχωρηση = ενοχη
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Τις τριπλες σε εμένα ,δεν θα τις κάνεις..αναφέρω αυτούς τους δύο,γτ αυτοί οι δύο σε κατηγορούν για κάτι το οποίο δεν δίνεις σημασία να απαντήσεις..γτ δεν τους κατηγορείς ότι σε σηκοφαντουν και αυτοί??ένα χρόνο και βάλε έχουμε με αυτή την υπόθεση.να βγεις να απαντήσεις αν ισχύει η όχι,με βίντεο δημόσια βεβαίως και μετά το βλέπουμε αυτό που ζητάς..αλλά με βίντεο που να δείχνει τα πριν και τα μετά ,με φωτό στοιχεία κτλ..
Τώρα για τα 150 περιστατικά που λες,ζήτημα να ειναι 2-3 ,αυτά τα οποία είπαμε και εμείς εδώ στο φόρουμ πως είναι καλά αποτελέσματα με σωστή πυκνότητα .όλα τα άλλα...μέτρια.
Αυτο ειναι αποψη σου, σεβαστη
Εγω δεν σου ειπα ποια σου αρεσουν ως ειδικός που εισαι.
Σου ειπα ποσα εχω ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ και να ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ εσυ ποιο θεωρεις μετριο.

ΤΙ
ΔΕΝ
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ
πια ρε φιλε?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ωραια, οπότε ας γινει μια συσταση να μην επανερχεται συνεχως το ιδιο θεμα.
Εχω θεσει το πλασιο, ελπίζω να γινει δεκτο, μεχρι τοτε ΟΝΤΩΣ ας μην επαναλαμβανεται ο @aeratos28 .
ΔΕΝ ειναι λυση απλα να γραφει και να τον αγνοω διοτι παρουσιαζεται μετα εσκεμμενα σαν υποχωρηση = ενοχη

Εφόσον υποσχεθείτε και εσείς να αποφεύγετε εκφράσεις τύπου "τουμπεκί ψιλοκομμένο" νομίζω ότι και ο Αεράτος σαν ευγενική φιγούρα που είναι θα βοηθήσει την κατάσταση για να αποκλιμακωθεί.
 

vlafo

Well-Known Member
Επειδή μου αρέσει η ακρίβεια και λόγω δουλειάς υπολογίζω και το δεκαδικό,(και επειδή έτσι πρέπει να είναι όλα και επειδή αναφέρθηκε),τα αποτελέσματα τα αναρτημένα της κλινικής είναι περίπου 88 επίσημα και όχι 150,και το πιο πιθανόν να είναι πιο κάτω γιατί διπλομέτρησα και κάποια βίντεο συνεπώς περίπου 80.
Αν θέλει κάποιος ας με διορθώσει.

Για να λέγονται ακρίβειες όχι ανακρίβειες.
 

bobby

Well-Known Member
Ούτε στα παρατράγουδα της Αννίτας Πάνια τέτοιο ξεκατίνιασμα…… Δεν είναι αδυναμία ούτε κακό να παραδεχτούμε το λάθος μας (αν το έχουμε κάνει) ή αν κάτι δεν πήγε καλά, ίσα ίσα είναι αντρίκειο να το κάνει κάποιος. Από την άλλη είναι κουραστικό να λέμε τα ίδια πράγματα για συγκεκριμένα περιστατικά.
 

aeratos28

Just aeratos
Δλδ έχει λήξει πως? Μην απαντώντας ο γιατρός στο αν ισχύει η όχι? Σε κάτι τόσο σοβαρό?εγώ αν με κατηγορουσαν για κάτι τέτοιο ,θα τους ξεδόντιαζα..αν δεν ίσχυε βεβαίως..τωρα το πλαίσιο που έχεις θέσει..((πλαίσιο που έχεις θέσει??)) Ιατρε,δεν είμαστε στην κλινική που είσαι αφεντικό..εδώ είσαι ο εργαζόμενος και εμείς οι εργοδότες..τα πλαίσια ,θέτονται από εμάς ,όχι από εσένα..πλερώνουμαι κύριε..τέλος πάντων..εγώ αν και τα δύο μέλη,Άλντο και τζακσμιθ,συμφωνούν να δείξουν τα email που τους ειχες στειλει και έλεγες αυτά που αναφέρουν ,συμφωνησεις και εσύ να δημοσιευτούν,να
Αυτο ειναι αποψη σου, σεβαστη
Εγω δεν σου ειπα ποια σου αρεσουν ως ειδικός που εισαι.
Σου ειπα ποσα εχω ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ και να ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ εσυ ποιο θεωρεις μετριο.

ΤΙ
ΔΕΝ
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ
πια ρε φιλε?

δείξουν φωτό πριν τη μεταμόσχευση και βγούμε σε εξωτερικές συνθήκες με ηλιοφάνεια ώστε να φανεί ακριβώς το μετά και όχι με χτένισμα κάλυψης και μέσα στην κλινική,έρχομαι για live βίντεο..να δουν όλοι ακριβώς τι πήραν ως αποτέλεσμα και ποια τα προβλήματα που είχαν οι επεμβάσεις τους..
Όπως προανέφερε ο φίλος μου @CVIAL ,πολύ εύστοχα κιόλας ο αερατος είναι ευγενική φιγούρα και ΔΕΝ έχει εμμονές..παπατζιλικια δεν αντέχει να διαβάζει μόνο..θα κάνω ένα βήμα πίσω και δεν θα συνεχίσω να αναφέρομαι για να μην γίνομαι γραφικός..αν και όλοι ξέρουμε τι ισχύει σε αυτές τις δύο περιπτώσεις..
Τώρα για τα αποτελέσματα τα μέτρια,μην με προκαλείς γτ δεν ξέρω πιο να πρωτοδιαλεξω..ότι σου είπα,2-3 είναι καλά .τα άλλα,κλαφτα Χαραλαμπε..θέλουν άλλη μια ακριβώς ίδια επέμβαση για να έρθουν στα ίσια τους από άποψη πυκνότητας.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ούτε στα παρατράγουδα της Αννίτας Πάνια τέτοιο ξεκατίνιασμα…… Δεν είναι αδυναμία ούτε κακό να παραδεχτούμε το λάθος μας (αν το έχουμε κάνει) ή αν κάτι δεν πήγε καλά, ίσα ίσα είναι αντρίκειο να το κάνει κάποιος. Από την άλλη είναι κουραστικό να λέμε τα ίδια πράγματα για συγκεκριμένα περιστατικά.
Συμφωνω απολύτως και 1000%.
Τιποτα πιο αντρικειο από το να πεις "λάθος μου", διότι απλα εκανες μια μ@λ@κι@, δεν σε κανει συνολικα μ@λ@κ@ αυτο!
Ουτε κακο ιατρό αν έκανες καποιο λάθος

ΑΛΛΑ,
Να παραδεχθεις κάτι ως λάθος για να μην υποστεις τον τραμπουκισμό και τη βλαβη που προκαλεί το κραξιμο καποιου/κάποιων ειναι ΔΕΙΛΙΑ.
Και ΑΥΤΟ θελουν καποιοι, τοσο απλα.

Επιπλοκές δεν έχει μονο όποιος δεν χειρουργει..
Το να παρουσιάζονται κοινες ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ ως ΛΑΘΗ από ανώνυμους (αρα με μηδεν επαγγελματικό ή κοινωνικό κόστος για τους ιδιους) ΜΗ-ιατρους (αρα που κάλλιστα δεν γνωριζουν τη διαφορα) χωρίς να σκεφτονται οτι μπορει ΑΔΙΚΑ να προκαλεσουν βλαβη σε καποιον ειναι για εμενα ο ορισμός της επιπολαιότητας και της μισαλλοδοξιας.
Αλλοι το λενε απλα ελευθερια λόγου.

Όμως , η ελευθερια λόγου δεν νοείται ανωνυμα. Διότι αμεσως γινεται ασυδοτη και τοξική.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δλδ έχει λήξει πως? Μην απαντώντας ο γιατρός στο αν ισχύει η όχι? Σε κάτι τόσο σοβαρό?εγώ αν με κατηγορουσαν για κάτι τέτοιο ,θα τους ξεδόντιαζα..αν δεν ίσχυε βεβαίως..τωρα το πλαίσιο που έχεις θέσει..((πλαίσιο που έχεις θέσει??)) Ιατρε,δεν είμαστε στην κλινική που είσαι αφεντικό..εδώ είσαι ο εργαζόμενος και εμείς οι εργοδότες..τα πλαίσια ,θέτονται από εμάς ,όχι από εσένα..πλερώνουμαι κύριε..τέλος πάντων..εγώ αν και τα δύο μέλη,Άλντο και τζακσμιθ,συμφωνούν να δείξουν τα email που τους ειχες στειλει και έλεγες αυτά που αναφέρουν ,συμφωνησεις και εσύ να δημοσιευτούν,να


δείξουν φωτό πριν τη μεταμόσχευση και βγούμε σε εξωτερικές συνθήκες με ηλιοφάνεια ώστε να φανεί ακριβώς το μετά και όχι με χτένισμα κάλυψης και μέσα στην κλινική,έρχομαι για live βίντεο..να δουν όλοι ακριβώς τι πήραν ως αποτέλεσμα και ποια τα προβλήματα που είχαν οι επεμβάσεις τους..
Όπως προανέφερε ο φίλος μου @CVIAL ,πολύ εύστοχα κιόλας ο αερατος είναι ευγενική φιγούρα και ΔΕΝ έχει εμμονές..παπατζιλικια δεν αντέχει να διαβάζει μόνο..θα κάνω ένα βήμα πίσω και δεν θα συνεχίσω να αναφέρομαι για να μην γίνομαι γραφικός..αν και όλοι ξέρουμε τι ισχύει σε αυτές τις δύο περιπτώσεις..
Τώρα για τα αποτελέσματα τα μέτρια,μην με προκαλείς γτ δεν ξέρω πιο να πρωτοδιαλεξω..ότι σου είπα,2-3 είναι καλά .τα άλλα,κλαφτα Χαραλαμπε..θέλουν άλλη μια ακριβώς ίδια επέμβαση για να έρθουν στα ίσια τους από άποψη πυκνότητας.
Κραταω οτι θα σταματησεις να εισαι γραφικός
Αν βρεις χρονο μου λες ποια αποτελεσματα βασει μοσχευματων δεν ειναι καλα να τα κατεβασω, μιας και κοβει το ματι σου και εισαι και αδεκαστος.
 
Μπλουζα