Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρε συ cvial..αυτό,το έχω ακούσει πάλι να το λες και να το λένε και άλλοι..απο που προκύπτει ότι υπάρχει συκοφαντία?ποτε και ποιος συκοφάντησε τον Αναστασάκη?όταν λέγαμε πως αυτά που παρουσιάζει σαν αποτελέσματα είναι αρκετά μέτρια από άποψη πυκνότητας κτλ κτλ κτλ η όταν εδώ και πάνω από ένα χρόνο τον ρωτάμε αν ισχύουν αυτά που έχουν ακουστεί ?? Το ένα ο Άλντο και το άλλο ο τζακσμιθ .σε αυτά αναφέρεσαι για την συκοφαντία που λες?αυτά ΔΕΝ τα απάντησε ποτέ..και μόλις του τα ανάφερε κάποιος ξεκίναγε τα κλασσικά ότι μας χάλασε την βολή ο γιατρός ,και ότι έχουμε απωθημένα ,ότι δεν έχουμε ζωή ,ότι δεν έχουμε λεφτά ,όταν ρωταγαμε τι κοστίζει η επέμβαση εκεί..πλάκα κάνουμε?και αυτός ο άνθρωπος ,μιλάει για συκοφαντίες ότι δέχεται?κάπου η υπομονή έχει και τα ορια της με τον τυπακο..

Όχι δεν αναφέρομαι σε αυτά, ξεκάθαρα. Να μην ξαναλέμε τα ίδια και τα ίδια. Συκοφαντία είναι να λες ότι πχ σίγουρα έχει βάλει τόπικ σε κάποιον ασθενή και άρα το κάνει για να κοροιδέψει τον κόσμο, τον λες έμμεσα δηλαδή απατεώνα. Μπορώ να σου δώσω αρκετά τέτοια. Το έχω ξαναπεί. Ο γενικός κανόνας είναι: κριτικάρουμε πραγματικά γεγονότα και δεν κάνουμε υποθέσεις ούτε κρίνουμε προθέσεις. Απλά πράγματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Και αυτά που σου είπα πριν,για Άλντο τζακσμιθ,συκοφαντία είναι και πολύ σοβαρότερη από αυτή για το τοπικ..εκεί δεν απαντάει όμως,ούτε μιλάει για συκοφαντία ..στο τοπικ στέκεται και απειλεί με μηνύσεις?που λένε και τα μέλη πως μπορεί να κάνουν και λάθος,αλλά αυτή την εντύπωση τους δίνει η εικόνα?επιλεκτικά εντελώς και όπως τον συμφέρει το πάει ..θα πρέπει να σταματήσει κάποτε όλο αυτό.
Όχι δεν αναφέρομαι σε αυτά, ξεκάθαρα. Να μην ξαναλέμε τα ίδια και τα ίδια. Συκοφαντία είναι να λες ότι πχ σίγουρα έχει βάλει τόπικ σε κάποιον ασθενή και άρα το κάνει για να κοροιδέψει τον κόσμο, τον λες έμμεσα δηλαδή απατεώνα. Μπορώ να σου δώσω αρκετά τέτοια. Το έχω ξαναπεί. Ο γενικός κανόνας είναι: κριτικάρουμε πραγματικά γεγονότα και δεν κάνουμε υποθέσεις ούτε κρίνουμε προθέσεις. Απλά πράγματα.
 

Kostas97

Well-Known Member
Καταρχας @Panos1982 περαστικα!!!

Ο Αναστασακης αν ειχε σκοπο να κανει μηνυση θα το χε κανει πολυ νωριτερα. Θεωρω η μονη πιθανοτητα απο εκεινον να εχουμε θεμα ειναι αν του αφαιρεσουμε το λογο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πάνο να σου πω μια αλήθεια....???Σε τσιγκλισα αφενός για να καταλάβω το σκεπτικό σου το οποίο για μένα είναι το πιο σημαντικό γιατί σε εκτιμώ άπειρα και αφετέρου για να γράψεις αυτόν τον τομο και να καταλάβεις ότι λόγω όλων αυτών που έγραψες δεν πρέπει να σταματήσεις να γράφεις...
Όσον αφορά το γιατρό θα συμφωνήσω μαζί σου και αν δεις και παλιότερα ποστ μου τον έχω "σφάξει"και εγώ αλλά σταμάτησα εν μέρει για 2 λόγους...Ο πρώτος είναι ότι το κάνουν άλλοι σε κάθε ευκαιρία ξεσκίζοντας κάθε ποστ που γράφει (άλλωστε με αυτά που γράφει εκτίθεται και ο ιδιος) και ο δεύτερος και βασικότερος που ίσως εσύ να μην έχεις αντιληφθεί(και πολλά μέλη λόγω "παρέας" με αλλα και αυτό με λυπει) ότι το φόρουμ έχει αλλάξει και έχουν και άλλοι γιατροί κουτοπόνηρη παρουσια και δούρειους ίππους εδώ μέσα απλά δεν είναι τόσο ότι ναναι για να το πω κομψά για να εγγραφούν εδώ ....Πίστεψέ με όμως γίνονται πράγματα ανήκουστα που παλιά δεν γίνονταν...

Όσον αφορά τον σβιαλ αυτό που έχω να πω είναι ότι του έδωσε πολύ αέρα στην αρχή του γιατρου καθως νομίζω ότι αρχικά τον "πίστεψέ" πολύ ότι θα προσφέρει στο φόρουμ αλλά τελικά μόνο μπ@υρδελο τα έκανε ο γιατρός...Πίστεψέ με όμως και σε αυτό έχει προστατέψει και άλλους (μέλη και γιατρούς) και του το έχω πει και κατά ιδίαν....Δεν ξέρω αν έχει δώσει περισσότερη προστασία στον συγκεκριμένο γιατρό αλλά το έχει κάνει και με άλλους ενώ δεν θα έπρεπε ..Κλείνω και εγώ εδώ...
ΥΓ 1Ελπίζω να αλλάξεις γνώμη
ΥΓ2 Κάποια στιγμή θα πιούμε ένα τιμημένο καφε

Panos1982 είπε:
Η δικαιολογια οτι γιατροι που δεν γράφουν στο φορουμ εχουν απειλήσει τηλέφωνικα δε πιανει, ειναι προφαση κ ολοι καταλαβαινουν οτι για τον κοντο γινεται το ολο θεμα, γιατι αν ηταν απ τους εξω υπαρχει τροπος κ εχει δουλεψει επιτυχώς εδω κ πολλα χρονια.

Αφού είναι "πρόφαση" Γιάννη, μην κουράζεσαι.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καταρχας @Panos1982 περαστικα!!!

Ο Αναστασακης αν ειχε σκοπο να κανει μηνυση θα το χε κανει πολυ νωριτερα. Θεωρω η μονη πιθανοτητα απο εκεινον να εχουμε θεμα ειναι αν του αφαιρεσουμε το λογο.

Κώστα πρέπει να καταλάβεις ότι έχω μάθει στην ζωή μου να μην εκβιάζομαι, ούτε από γιατρούς ούτε από μέλη. Το να μένει ο γιατρός για να μην μας κάνει μήνυση τρώει άκυρο από εμένα. Ο λόγος που μένει είναι σαφής. Ενημερωτικός για όσους ενδιαφέρονται να κάνουν μμ εκεί και πρέπει να ξέρουν τι παίζει. Τίποτε άλλο.
 

Kostas97

Well-Known Member
Εγραφα συνεχως στα νηματα του κοντου γιατι πρέπει να ειναι συνεχως στην επικαιροτητα το τι εστι κοντος τι δυνατοτητες εχει κ τι χαρακτηρα εχει γιατι επηρεαζει το aftercare οταν δε πανε καλα τα πραγματα,
Τα νεα μελη πρέπει να ξέρουν. Κι αν δεν το αναφερουμε συνεχως θα μεινει στον πατο μετα απο λιγους μηνες θα μπει ενα νεο μελος, δε θα τα δει και μπορει να παει σε αυτον εν αγνοια του.
Πανο γενικα εχω και εγω αυτο τον τροπο σκεψης αλλα με το χρονο ξερεις τι ειδα... Οι καινουργιοι μπαινουν και ζητανε πληροφορια στο πιατο, δηλαδη "πειτε μας εσεις σε ποια θα πηγαινατε αφου το εχετε ψαξει" και επισης αλλους που ενω λενε "μετα απο αρκετο διαβασμα στο φορουμ" επιλεγουν κλινικη που μπορει να χει να εμφανιστει περιστατικο χρονια...
Δηλαδη μιλαμε το θεατρο του παραλογου.

Το θεμα ειναι κατα ποσο για καποιον που οντως θα ψαχτει και θα σκαλισει νηματα υπαρχει η αναλογη πληροφορια και νομιζω πως υπαρχει.

Εδω θα ηθελα να κανω και σε κατι αλλο αναφορα...
Η διαφημιση μπορει να προερχεται μεσω της κλινικης αεμεση και οπως αναφερεις φερουμε ευθυνη ως ενα βαθμο απο τη στιγμη που δεν σχολιαζουμε, αλλα και εμμεση μεσω καποιων καλων αποτελεσματων και της περιρρεουσας ατμοσφαιρας που δημιουργειται. Και εκει εμεις φερουμε ευθυνη.

Πιο συγκεκριμενα θεωρω πως η περιρρεουσα ατμοσφαιρα το προηγουμενο διαστημα στο φορουμ ηταν ιδανικη ωστε καποιος να παει σε γνωστη κλινικη της Θεσσαλονικης.

Οταν στην Ελλαδα εχεις 2-3 επιλογες(λ.χ.) και δημιουργεις(εστω και δικαιολογημενα) κακο κλιμα για μια απο αυτες ενω για καποια αλλη πολυ καλο(για εμενα οχι αδικαιολογητα) μειωνεις τις επιλογες καποιου εμμεσα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Νομιζω καποια στιγμη πρεπει να φυγουμε απο το τι συνεβη με τον Τζακσμιθ κλπ και να παμε ενα βημα παρακατω. Δηλαδη το να διαβαζεις καθε νημα και παντου να λεγονται πανω κατω τα ιδια ειναι κουραστικο. Οποιος ψαξει το νημα του Τζακσμιθ μπορει να βγαλει το οποιο συμπερασμα.

@Disco γενικα μιλαω και δεν απευθυνομαι σε σενα. Αφορμη πηρα. :D
Αφενος δεν έχουν κατι άλλο να πουν που να ειχε νοημα (δηλαδη οτι ΔΕΝ ειναι τα αποτελεσματα μου καλα, εκει τουμπεκι ψιλοκομμενο και η μπαλα συνεχως στην κερκίδα...), αφετερου έχει αναλυθει και απαντηθει το θεμα και απλα ειναι για το μπαχαλο.

Η τακτική αυτη της επίθεσης προς το άτομο όταν δεν έχεις επιχειρτηματα ειναι παλια όσο και η ανθρωπότητα.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν καταλαβαίνω γιατί ο γιατρός που το παίζει άσσος στο μάρκετινγκ δεν μπορεί να καταλάβει ποιος είναι ο σωστός τρόπος να διαχειριστεί κάτι τέτοιο. Μου θυμίζει τους πολιτικούς μετά τις φωτιές που βγαίνουν και λένε όλα λειτούργησαν τέλεια, φταίνε ιδιοσυγκρασιακοί παράγοντες εμείς τα κάναμε όλα τέλεια. Για μένα απλά θα έπρεπε να πει ότι ναι υπήρξε/αν αστοχία/ες, το οποίο υπάρχει σε κάθε δουλειά με οποιαδήποτε φύση είτε είσαι υδραυλικός είτε φούρναρης είτε οτιδήποτε, ένα μικρό ποσοστό αστοχιών θα υπάρχει πάντα. Δεν περιμένουμε από τον γιατρό να είναι ο "θεός" να τα κάνει όλα τέλεια κλπ, το μόνο που περιμένουμε είναι να αντιλαμβάνεται τα λάθη του η τις αστοχίες του και να δουλεύει προς το να τις βελτιώσει. Εγώ ποτέ δεν πρόκειται να πω ότι έκανε λάθος η κακη δουλειά κλπ, γιατί πιστεύω ότι ο ίδιος το καταλαβαίνει 10000 φορές πιο καλά από εμάς, απλά δεν βγαίνει να το παραδεχτεί για άλλους λόγους.
Κοίτα, δεν περιμενω να καταλαβεις όταν δεν εισαι χειρουργός ότι δεν γινεται η ίδια ουλη να ειναι στην ινιακή περιοχή 1mm και 3mm άνωθεν των μαστοειδων και να φταις εσυ που εχεις ραψει ΟΛΗ την τομή με τον ίδιο τρόπο και μάλσιτα έχεις αφαιρεσει πιο στενό strip πάνω από τα μαστοειδή.
Όμως; σε καταλαβαινω, ειναι αναμενομενο να θεωρησεις ότι απλα αρνούμαι "ευθυνες", όπως θα έκανε ενα ανθρωπάκι.
Καλο θα ήταν να γνωριζες τι λέει η βιβλιογραφια για το συγκεκριμενο ΑΚΡΙΒΩΣ ζητημα.
Μπορεις ίσως να ζητησεις από τον @CVIAL να σου στειλει screenshots από το κεφάλαιο 112 του βιβλιου μου (του το επιτρεπω χωρις copyright claims) ή να κανεις λιγο την ερευνα σου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κοίτα, δεν περιμενω να καταλαβεις όταν δεν εισαι χειρουργός ότι δεν γινεται η ίδια ουλη να ειναι στην ινιακή περιοχή 1mm και 3mm άνωθεν των μαστοειδων και να φταις εσυ που εχεις ραψει ΟΛΗ την τομή με τον ίδιο τρόπο και μάλσιτα έχεις αφαιρεσει πιο στενό strip πάνω από τα μαστοειδή.
Όμως; σε καταλαβαινω, ειναι αναμενομενο να θεωρησεις ότι απλα αρνούμαι "ευθυνες", όπως θα έκανε ενα ανθρωπάκι.
Καλο θα ήταν να γνωριζες τι λέει η βιβλιογραφια για το συγκεκριμενο ΑΚΡΙΒΩΣ ζητημα.
Μπορεις ίσως να ζητησεις από τον @CVIAL να σου στειλει screenshots από το κεφάλαιο 112 του βιβλιου μου (του το επιτρεπω χωρις copyright claims) ή να κανεις λιγο την ερευνα σου.

Δεν μου αρέσει να παίζω το ρόλο διαμεσολαβητή, κάντε το κατευθείαν με pm.
 

aeratos28

Just aeratos
Σε ποια περιστατικά αναφέρεσαι? Σοβαρά μιλάς?ποιος έχει κάνει τουμπεκι ψιλοκομμένο?αυτός που κάνει τουμπεκι και κρύβεται εδώ και ένα χρόνο είσαι εσύ και κανένας άλλος ..ανέβασε τα περιστατικά στα οποία αναφέρεσαι...επίσης ανέβασε τα περιστατικά στα οποία είχες αναρτήσει στο φόρουμ και σου λέγαμε όλοι ότι είναι μέτρια,να δούμε ποιος έχει δίκιο και ποιος όχι..και βγες υπεύθυνα και πάρε θέση σε αυτά που έχεις κατηγορηθεί ότι είπες από Άλντο και τζακσμιθ για να τελειώνει το θέμα γτ παρατραβγξε το αστείο..που θα μιλήσεις για τουμπεκί εσύ ,για άλλους..φαντάσματα βλέπεις
Αφενος δεν έχουν κατι άλλο να πουν που να ειχε νοημα (δηλαδη οτι ΔΕΝ ειναι τα αποτελεσματα μου καλα, εκει τουμπεκι ψιλοκομμενο και η μπαλα συνεχως στην κερκίδα...), αφετερου έχει αναλυθει και απαντηθει το θεμα και απλα ειναι για το μπαχαλο.

Η τακτική αυτη της επίθεσης προς το άτομο όταν δεν έχεις επιχειρτηματα ειναι παλια όσο και η ανθρωπότητα.
 

JimKan1

Well-Known Member
Γενικα ολη αυτη η ιστορια εχει κουρασει, σε καθε νημα του συγκεκριμενου γιατρου βελπουμε την ιδια σαπουνοπερα σε επαναληψη, θα μου πεις οκ καποια παλια μελη που εχουν γνωσεις προσπαθουν να προστατεψουν τους νεους απτο να τρωνε το μαρκετινγκ αμασητο και καλα κανουν και οταν λεω μαρκετινγκ εννοω κατι τετοιο.

Aldo-Real.jpeg
Aldo-Clinic.JPG


Αλλα παραλληλα θα επρεπε να υπαρχει και η ιδια σκληρη σταση και κριτικη απεναντι σε ολες τις κλινικες, οχι δυο μετρα και δυο σταθμα, σκεφτειτε τα περιστατικα του Pan77 και του Pampos1991 να ηταν απο αυτην την κλινικη τι θα ειχε γινει(θα μου πειτε οκ δεν μπαινουν οι γιατροι απο εκεινες τις κλινικες στο forum να μιλανε στα μελη με υφος, αλλα αυτο δεν αλλαζει την ουσια). Οσον αφορα τον @Panos1982 ενδεχομενως να ειναι και ο μονος αναντικαταστατος εδω μεσα που δεν μασαει ποτε τα λογια του και ειναι πραγματικη απωλεια για το forum.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Όχι δεν αναφέρομαι σε αυτά, ξεκάθαρα. Να μην ξαναλέμε τα ίδια και τα ίδια. Συκοφαντία είναι να λες ότι πχ σίγουρα έχει βάλει τόπικ σε κάποιον ασθενή και άρα το κάνει για να κοροιδέψει τον κόσμο, τον λες έμμεσα δηλαδή απατεώνα. Μπορώ να σου δώσω αρκετά τέτοια. Το έχω ξαναπεί. Ο γενικός κανόνας είναι: κριτικάρουμε πραγματικά γεγονότα και δεν κάνουμε υποθέσεις ούτε κρίνουμε προθέσεις. Απλά πράγματα.
Να τος πάλι ...... Δλδ δεν έβαλε τοπικ (που στο παρελθόν έχουμε δει φωτός με τοπικ να πούμε) απλά μας ξεγέλασε με τον σκοταδισμό και έμοιαζε σαν να έβαλε τοπικ γιατί αν είχε σωστό φωτισμό και βλέπαμε το σκαλπ θα βλέπαμε και την αλήθεια... Αλλά είναι συκοφαντία να πούμε συγνώμη... Μια χαρά τα λέει ο Πάνος και πολλοί άλλοι και πολύ χαίρομαι που δεν έχουν λίγοι παρόμοιο σκεπτικό γιατί θα αμφέβαλλα για τον εαυτό μου ... Εντάξει υπάρχει ακόμα λογική εδώ μέσα ....
 

aeratos28

Just aeratos
Ο pampos δεν ήταν αυτός που μπήκε έκανε παράπονα και από το κράξιμο που έφαγε η κλινική του έκανε δώρο την επέμβαση τη διορθωτικη?νομίζω αυτός ήταν..
Όσο για τον pan,έτρωγε κράξιμο γτ από την πρώτη μέρα,μίλαγε για καταστροφή της δοτριας κτλ..ε ναι ρε φίλε αν δεν περάσουν 5-6 μήνες δεν μπορείς να ξέρεις τι έχει γίνει στη δοτρια..ξαφνικά στους 4-5 μήνες ξεχνάει τη δοτρια γτ η εικόνα συμβαδίζει με την εξαγωγή που έγινε και είναι σε καλό επειπεδο και μιλαει μόνο για τη ληπτρια..καταστροφή μα και μου ..εκεί όλοι είπαμε πως ναι,δεν υπάρχει καλή φυτρωση και πως αν μείνει έτσι θα μιλάμε για βατερλο..περνάει ένας μήνας ακόμη,είχε βελτίωση και στη ληπτρια .από τότε τον έχεις ξαναδεί εσύ?έχει ανεβάσει φωτό? Του είχε πει ο γιατρός πως θα υπάρχει βελτίωση..τον κραξαμε εδώ,είπαμε για πατάτα κτλ αλλά η διαφορά είναι πως δεν μπαίνει εδώ μέσα και γράφει όπως ο άλλος ώστε να μας κάνει τη μέρα νύχτα ..για αυτό και δεν ακούει ,ότι ακούει τούτος εδώ ..ας μπει και Θεσσαλονικιος να πει αυτά που λέει ο Άνιστον και θα ακούσει τα ίδια ακριβώς πράγματα..να κάνετε λοιπόν,ακριβείς σύγκριση ..γτ στον έναν έτσι και στον άλλο αλλιώς.
Γενικα ολη αυτη η ιστορια εχει κουρασει, σε καθε νημα του συγκεκριμενου γιατρου βελπουμε την ιδια σαπουνοπερα σε επαναληψη, θα μου πεις οκ καποια παλια μελη που εχουν γνωσεις προσπαθουν να προστατεψουν τους νεους απτο να τρωνε το μαρκετινγκ αμασητο και καλα κανουν και οταν λεω μαρκετινγκ εννοω κατι τετοιο.

Προβολή συνημμένου 52394Προβολή συνημμένου 52395

Αλλα παραλληλα θα επρεπε να υπαρχει και η ιδια σκληρη σταση και κριτικη απεναντι σε ολες τις κλινικες, οχι δυο μετρα και δυο σταθμα, σκεφτειτε τα περιστατικα του Pan77 και του Pampos1991 να ηταν απο αυτην την κλινικη τι θα ειχε γινει(θα μου πειτε οκ δεν μπαινουν οι γιατροι απο εκεινες τις κλινικες στο forum να μιλανε στα μελη με υφος, αλλα αυτο δεν αλλαζει την ουσια). Οσον αφορα τον @Panos1982 ενδεχομενως να ειναι και ο μονος αναντικαταστατος εδω μεσα που δεν μασαει ποτε τα λογια του και ειναι πραγματικη απωλεια για το forum.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ο pampos δεν ήταν αυτός που μπήκε έκανε παράπονα και από το κράξιμο που έφαγε η κλινική του έκανε δώρο την επέμβαση τη διορθωτικη?νομίζω αυτός ήταν..
Όσο για τον pan,έτρωγε κράξιμο γτ από την πρώτη μέρα,μίλαγε για καταστροφή της δοτριας κτλ..ε ναι ρε φίλε αν δεν περάσουν 5-6 μήνες δεν μπορείς να ξέρεις τι έχει γίνει στη δοτρια..ξαφνικά στους 4-5 μήνες ξεχνάει τη δοτρια γτ η εικόνα συμβαδίζει με την εξαγωγή που έγινε και είναι σε καλό επειπεδο και μιλαει μόνο για τη ληπτρια..καταστροφή μα και μου ..εκεί όλοι είπαμε πως ναι,δεν υπάρχει καλή φυτρωση και πως αν μείνει έτσι θα μιλάμε για βατερλο..περνάει ένας μήνας ακόμη,είχε βελτίωση και στη ληπτρια .από τότε τον έχεις ξαναδεί εσύ?έχει ανεβάσει φωτό? Του είχε πει ο γιατρός πως θα υπάρχει βελτίωση..τον κραξαμε εδώ,είπαμε για πατάτα κτλ αλλά η διαφορά είναι πως δεν μπαίνει εδώ μέσα και γράφει όπως ο άλλος ώστε να μας κάνει τη μέρα νύχτα ..για αυτό και δεν ακούει ,ότι ακούει τούτος εδώ ..ας μπει και Θεσσαλονικιος να πει αυτά που λέει ο Άνιστον και θα ακούσει τα ίδια ακριβώς πράγματα..να κάνετε λοιπόν,ακριβείς σύγκριση ..γτ στον έναν έτσι και στον άλλο αλλιώς.
Άμα μπει ο θεσσαλονικιος εδώ μέσα και πει παρόμοιες ασυναρτησίες... Ξέρω που μένει να πάμε παρέα να τον βρούμε !!!! Χαχαχα
 

Kostas97

Well-Known Member
Να μπει γιατρο εδω και να κρινει το αποτελεσμα του δεν παιζει... Για αυτο αλλωστε και οι αλλοι που μπηκαν ειπαν την καλησπερα τους και εφυγαν...
Αν ο Τυρκαλας εμπαινε εδω τι θα μας ελεγε για το αποτελεσμα του Pan δλδ ή του Ανδρεα?? Οτι εκανε φαουλ???
Για αυτο και δεν μπαινουν αλλωστε...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Να τος πάλι ...... Δλδ δεν έβαλε τοπικ (που στο παρελθόν έχουμε δει φωτός με τοπικ να πούμε) απλά μας ξεγέλασε με τον σκοταδισμό και έμοιαζε σαν να έβαλε τοπικ γιατί αν είχε σωστό φωτισμό και βλέπαμε το σκαλπ θα βλέπαμε και την αλήθεια... Αλλά είναι συκοφαντία να πούμε συγνώμη... Μια χαρά τα λέει ο Πάνος και πολλοί άλλοι και πολύ χαίρομαι που δεν έχουν λίγοι παρόμοιο σκεπτικό γιατί θα αμφέβαλλα για τον εαυτό μου ... Εντάξει υπάρχει ακόμα λογική εδώ μέσα ....

Πάντα εδώ για να λέω τα αυτονόητα όταν με ρωτάνε. Καταλαβαίνω ότι σου χαλάω το αφήγημα αλλά έτσι είναι ο ρόλος μου, άχαρος. Δεν κάνω PR ούτε είμαι πολιτικός για να λέω αυτά που αρέσουν και να ικανοποιώ την μάζα, πράττω κατά συνείδηση με βάσει τις πληροφορίες που έχω. Τα περί φωτισμού κλπ έπρεπε να τα γράψεις τότε αντί να μιλάς κατηγορηματικά για τόπικ. Αυτό θα σε έκανε αξιόπιστο. Τώρα σε κάνει αναξιόπιστο (ως προς το συγκεκριμένο) που προσπαθείς με ελιγμούς κατόπιν εορτής να βρεις άλλοθι. Η κοινότητα είναι μεγάλη και αποτελείται από αυτούς τους λίγους που γράφουν (συνήθως γκρουπαρισμένοι σε φιλικά, υποστηρικτικά παρεάκια) και πάρα πολλούς ουδέτερους που απλά διαβάζουν και παρατηρούν σιωπηροί. Ότι και να πεις εσύ, εγώ ή ο Πάνος, αυτός που θα κρίνει την κατάσταση αντικειμενικά θα είναι η ιστορία σε μεταγενέστερο χρόνο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Το κάνει ο Άνιστον..μας λέει για τα φοβερά αποτελέσματα του και ότι δεν έχουμε τι να πούμε..ότι κάνουμε τουμπεκί..πιο πάνω το εγραψε...και στα άλλα που ανέβαζε παλιότερα ,τα οποία λέγαμε πως είναι μέτρια και ότι θα μπορούσε να γίνει διαφορετικά ,μας έβγαζε τρελούς και ότι είμαστε ανίδεοι..έχω λάθος κάπου?
Να μπει γιατρο εδω και να κρινει το αποτελεσμα του δεν παιζει... Για αυτο αλλωστε και οι αλλοι που μπηκαν ειπαν την καλησπερα τους και εφυγαν...
Αν ο Τυρκαλας εμπαινε εδω τι θα μας ελεγε για το αποτελεσμα του Pan δλδ ή του Ανδρεα?? Οτι εκανε φαουλ???
Για αυτο και δεν μπαινουν αλλωστε...
 

Bigk

Well-Known Member
Γενικα ολη αυτη η ιστορια εχει κουρασει, σε καθε νημα του συγκεκριμενου γιατρου βελπουμε την ιδια σαπουνοπερα σε επαναληψη, θα μου πεις οκ καποια παλια μελη που εχουν γνωσεις προσπαθουν να προστατεψουν τους νεους απτο να τρωνε το μαρκετινγκ αμασητο και καλα κανουν και οταν λεω μαρκετινγκ εννοω κατι τετοιο.

Προβολή συνημμένου 52394Προβολή συνημμένου 52395

Αλλα παραλληλα θα επρεπε να υπαρχει και η ιδια σκληρη σταση και κριτικη απεναντι σε ολες τις κλινικες, οχι δυο μετρα και δυο σταθμα, σκεφτειτε τα περιστατικα του Pan77 και του Pampos1991 να ηταν απο αυτην την κλινικη τι θα ειχε γινει(θα μου πειτε οκ δεν μπαινουν οι γιατροι απο εκεινες τις κλινικες στο forum να μιλανε στα μελη με υφος, αλλα αυτο δεν αλλαζει την ουσια). Οσον αφορα τον @Panos1982 ενδεχομενως να ειναι και ο μονος αναντικαταστατος εδω μεσα που δεν μασαει ποτε τα λογια του και ειναι πραγματικη απωλεια για το forum.
Πάντως το πριν του Aldo ήταν αυτό. Καλό θα είναι να δείχνουμε και από που ξεκίνησε.
1659525292634.png
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μπορείται να μας πείτε που βασίζεται επιστημονικά και πως αποδεικνύεται επιστημονικά αυτό? Δηλαδή αν η ουλή είχε ανοίξει όλη θα ήταν κακοραμμενη και δεν θα ευθυνόταν η ιδιοσυγκρασία? Σε αυτήν την περίπτωση θα μου λέγατε ότι δεν ράφτηκε σωστά η ουλή δηλαδή ?Αν ήταν η μισή καλή και η μισή κακή? Το καλό μέρος της σημαίνει ότι έχει ραφτεί σωστά και το κακό ότι λόγω ιδιοσυγκρασίας άνοιξε ή ότι η ουλή, από ένα σημείο και μετά δεν έχει ραφτεί σωστα?
Εκτός αν απλά αναφέρεται απλά την αποψή σας, οπότε δεν χρειάζονται οι αναφορές σε επιστημονικές αποδείξεις.
Η τομή σου ηταν άριστα ραμμενη και το μεγεθος του μοσχευματος λεπτότερο πάνω από τις μαστοειδεις αποφυσης όπως ακριβως πρέπει .
Λογω ιδιοσυγκρασιας, στα κλασσικα σημεια που αλλάζουν οι συνιστωσες της τασης λόγω καμπυλότητας, η ουλή "άνοιξε".
Αυτο ειναι εξαιρετικα σπανιο σε άτομα >40 ετων και ειναι ιδιοσυγκρασιακό και μη προβλέξιμο.
Τα έχω εξηγησει και παλαιότερα.
Πιστευω στα έχει επιβεβαιώσει και ο @CVIAL και υποθετω και ο Δρ. Γεωργιου.
Ησουν σταδιο VII, κακός (έως και ακατάλληλος) υποψηφιος για εκτενη ΜΕΤ με μονο FUE και το αποτέλεσμά σου ποιοτικά και ποσοτικά θα παρακαλεσω το @CVIAL να το κρινει αυτος, εγω δεν θα πάρω άλλη θέση.

Λυπαμαι που αποκαλεσα καποια στιγμη το χτενισμα σου σαν "μπακαλογατος"
Σου ζηταω συγνωμη, ηταν άκομψο και δυστυχως εκνευριστηκα από την εσκεμμενη προσπαθεια σου να φανει το αποτέλεσμα αισθητικα χειρότερο από ότι ειναι στην πραγματικότητα.

Ησουν από την πρώτη στιγμη χολωμενος απλα επειδή προκειμενου να αφαιρεσω τα μοσχευματα που ειχαμε συμφωνησει χρειαστηκε να σε κουρεψω και να κανουμε και FUE. Αυτο σου προκάλεσε τεραστια κοινωνική ανησυχια και έκτοτε εντελώς διαφορετική συμπεριφορα προς εμενα, την οποια επικροτούν καποιοι εδω μεσα για τους λογους τους.

Αν θες επιστημονική τεκμηριωση θα στην ανεβασω αλλα αυτο θα σε δεσμευσει μετα στο να με "αθωωσεις" στη συνειδηση σου και να σταματησεις να προσπαθεις να μου προκαλέσεις συνεχως βλαβη, αδικα μάλιστα.
Συμφωνούμε????????????
 

JimKan1

Well-Known Member
Μπλουζα