Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

bobby

Well-Known Member
Εκπέμπω vhf και δίνω σήμα σε τριγωνικό ραντάρ..αλλά έχω πρόβλημα ,bob μάστορα ξεκινα να διορθώνεις φίλε,μιας και επιτέλους γνωριστήκαμε
Τι μου θύμισες τώρα.....τα ραδιογωνιόμετρα που ψάχνανε του ραδιοπειρατές το 1984-89........
Φίλε πρέπει να βγάλεις την κεραία από το φωταγωγό λιγάκι (να την μεγαλώσεις) γιατί για να εκπέμψεις σωστά και να σε ακούν καλά θα πρέπει η κεραία σου να έχει μήκος λ/2.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Well-Known Member
Λοιπόν εγώ θα αφήσω εδώ ένα τελευταίο comment που είναι η αγαπημένη μου κριτική προς τον κ.Κωνσταντίνο μας. Είναι σε 2 σκέλη και θα την κάνω copy paste. Μιλάμε για φάση που θες να ανέβεις στον γυναικωνίτη στην εκκλησία και να πετάς ταμπόν και στριγκ στις γριές.

Χρήστος87 part1:
(αποψη μου) Ο μονος φοβος π μπορει να εχει ο Δρ Αναστασακης ειναι ως προς την ακαιρεοτητα της ηθικη του.
ξερεις τι ειναι να κατακτας την αρετη της ηθικης κ να παραμενεις στο υψιστο σημειο της;; Ολυμπιακο μεταλλιο... μην κρινεις εξ ιδιων, απεχετε παρασαγγας ;-)

Μπηκαν οσα χρειαζοταν!!! κανενα λιγοτερο κανενα περισσοτερο
, τι να σ εξηγω μωρε

Χρήστος 87 part2:
πηρα τα χρονια μου πισω!! τι να σας λεω τωρα...
Ειλικρινα, αναφερομαι κυριως στα νεα παιδια π παρακολουθουν το φορουμ. μην φοβηθειτε να προβειτε σε μ.μ. Μην διστασετε οπως εκανα εγω, π ειχα ανυπερβλητο αγχος, ακομα κ την ωρα της μ.μ., αν εκανα το σωστο βημα.

Εμπιστευτηκα εναν σοβαρο επαγγελματια γιατρο κ πηρα αυτο π βλεπετε...δεν ειναι πλανη οσα βλεπετε, δεν ειναι μονταζ, δεν ειναι διπλη-κρυφη μ.μ. κ παρουσιαση της ως μοναδικη βλεπε @vlafo.... ειναι ενα αληθινο αποτελεσμα!

---

Δεν εχω ΚΑΜΙΑ υποχρεωση απεναντι στον γιατρο να γραψω διθυραμβικα λογια καθοτι ηταν μια συναλλαγη κ παει τελειωσε ΟΜΩΣ η ηθικη του καθολη την παρουσια του εδω μεσα αλλα και την παρουσια του διπλα μου στην πορεια μου μετα τη μμ μου, με κανει να νιωθω οτι οφειλω να τη διατυπωσω κ εδω

Ντοκ σε παω και σαν γιατρο κ σαν ανθρωπο.

Α ρε μπαγάσα (Χρήστο) το διάβασα και συγκινήθηκα, μακάρι όλοι μας να βρεθούμε αντάξιοι τέτοιων σχολίων.
Δεν αλλαζω λεξη απ οσα εχω γραψει. οσο περναει ο καιρος κ βλεπω τη συμπεριφορα του ιατρου κ των συγκεκριμενω μελων τοσο επιβεβαιωνω τα οσα εχω γραψει!!! Ειναι σοβαρος ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ π εργαζεται, εξελισσεται κ οταν κανει λαθη τα ανγνωριζει κ προσπαθει να διορθωσει, αυτο βλεπω (και) εδω μεσα...ΔΕΝ παιζει κρυφτουλι οπως εσυ-εσεις...ειναι ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ...
εχει ολο το πακετο (αυτο δεν σημαινει οτι μονο αυτος το εχει, αλλα αυτος ειναι εδω μεσα κ αγωνιζεται για τη μμ, για τη δουλεια του κ για τον ιδιο.)


οσον αφορα τις κριτικες π αναφερεσαι οτι εγιναν σε κοντινο χρονο μετα τις μμ ναι συμφωνω μερικοι απο αυτους ισως αλλαζαν γνωμη οταν περνουσε το 12μηνο ή το 18μηνο ...και;;; ας εμπαιναν να τη διορθωναν ή να την εσβηναν κ να ξανα εγραφαν οταν ειχε ολοκληρωθει η μμ τους...τους κολλησε το περιστροφο στον κροταφο κανενας;;;;
μηπως λεω ΜΗΠΩΣ ειναι οντως ευχαριστημενοι (κ σ χαλαει το αφηγημα)
κ για να σε-σας προλαβω με τα δικαστηρια...ιδου η Ροδος....τι; θα λετε οτι σας κατεβει στο κεφαλι ετσι ; ας ειστε μαγκες να γραψετε αυτα π θελετε κ αν ο αλλος θεωρει οτι συκοφαντειτε να πατε στα δικαστηρια...
ξερετε κυριοι υπαρχει κ η περιπτωση να δικαιωθειτε...αλλα εκει στα δικαστηρια, οχι στα λαικα δικαστηρια (του χαμηλου επιπεδου) των forums. κοτες!!


Εγώ απλά έχω σχηματήσει μια γνώμη με βάση πράγματα που έχω ακούσει, όπως αυτά που λένε ο Aldo και ο Jacksmith.
εσυ εχεις γνωμη απο 2 κριτικες μελων!!! ελα θεε κ κυριε...

εμεις πηγαμε, καναμε μμ, το ζησαμε απο την αρχη ως το τελος κ θα ερθεις εσυ ο ακυρος να πεις τη ΓΝΩΜΗ σου....την αποψη σου ναι, ΟΧΙ τη ΓΝΩΜΗ σου...
η γκραβιτονια αποψη σου!
 

oreo

Well-Known Member
Δεν αλλαζω λεξη απ οσα εχω γραψει. οσο περναει ο καιρος κ βλεπω τη συμπεριφορα του ιατρου κ των συγκεκριμενω μελων τοσο επιβεβαιωνω τα οσα εχω γραψει!!! Ειναι σοβαρος ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ π εργαζεται, εξελισσεται κ οταν κανει λαθη τα ανγνωριζει κ προσπαθει να διορθωσει, αυτο βλεπω (και) εδω μεσα...ΔΕΝ παιζει κρυφτουλι οπως εσυ-εσεις...ειναι ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ...
εχει ολο το πακετο (αυτο δεν σημαινει οτι μονο αυτος το εχει, αλλα αυτος ειναι εδω μεσα κ αγωνιζεται για τη μμ, για τη δουλεια του κ για τον ιδιο.)


οσον αφορα τις κριτικες π αναφερεσαι οτι εγιναν σε κοντινο χρονο μετα τις μμ ναι συμφωνω μερικοι απο αυτους ισως αλλαζαν γνωμη οταν περνουσε το 12μηνο ή το 18μηνο ...και;;; ας εμπαιναν να τη διορθωναν ή να την εσβηναν κ να ξανα εγραφαν οταν ειχε ολοκληρωθει η μμ τους...τους κολλησε το περιστροφο στον κροταφο κανενας;;;;
μηπως λεω ΜΗΠΩΣ ειναι οντως ευχαριστημενοι (κ σ χαλαει το αφηγημα)
κ για να σε-σας προλαβω με τα δικαστηρια...ιδου η Ροδος....τι; θα λετε οτι σας κατεβει στο κεφαλι ετσι ; ας ειστε μαγκες να γραψετε αυτα π θελετε κ αν ο αλλος θεωρει οτι συκοφαντειτε να πατε στα δικαστηρια...
ξερετε κυριοι υπαρχει κ η περιπτωση να δικαιωθειτε...αλλα εκει στα δικαστηρια, οχι στα λαικα δικαστηρια (του χαμηλου επιπεδου) των forums. κοτες!!



εσυ εχεις γνωμη απο 2 κριτικες μελων!!! ελα θεε κ κυριε...

εμεις πηγαμε, καναμε μμ, το ζησαμε απο την αρχη ως το τελος κ θα ερθεις εσυ ο ακυρος να πεις τη ΓΝΩΜΗ σου....την αποψη σου ναι, ΟΧΙ τη ΓΝΩΜΗ σου...
η γκραβιτονια αποψη σου!
Τα πολλά λόγια είναι φτώχια, προσωπικά είτε εμφανισιακά, είτε σα ποιόν απο τον τρόπο γραφής δεν σας βλέπω καν. Την αγάπη μου όμως ως άνθρωπος προς άνθρωπο.
 

le2der

Active Member
Δεν αλλαζω λεξη απ οσα εχω γραψει. οσο περναει ο καιρος κ βλεπω τη συμπεριφορα του ιατρου κ των συγκεκριμενω μελων τοσο επιβεβαιωνω τα οσα εχω γραψει!!! Ειναι σοβαρος ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ π εργαζεται, εξελισσεται κ οταν κανει λαθη τα ανγνωριζει κ προσπαθει να διορθωσει, αυτο βλεπω (και) εδω μεσα...ΔΕΝ παιζει κρυφτουλι οπως εσυ-εσεις...ειναι ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ...
εχει ολο το πακετο (αυτο δεν σημαινει οτι μονο αυτος το εχει, αλλα αυτος ειναι εδω μεσα κ αγωνιζεται για τη μμ, για τη δουλεια του κ για τον ιδιο.)


οσον αφορα τις κριτικες π αναφερεσαι οτι εγιναν σε κοντινο χρονο μετα τις μμ ναι συμφωνω μερικοι απο αυτους ισως αλλαζαν γνωμη οταν περνουσε το 12μηνο ή το 18μηνο ...και;;; ας εμπαιναν να τη διορθωναν ή να την εσβηναν κ να ξανα εγραφαν οταν ειχε ολοκληρωθει η μμ τους...τους κολλησε το περιστροφο στον κροταφο κανενας;;;;
μηπως λεω ΜΗΠΩΣ ειναι οντως ευχαριστημενοι (κ σ χαλαει το αφηγημα)
κ για να σε-σας προλαβω με τα δικαστηρια...ιδου η Ροδος....τι; θα λετε οτι σας κατεβει στο κεφαλι ετσι ; ας ειστε μαγκες να γραψετε αυτα π θελετε κ αν ο αλλος θεωρει οτι συκοφαντειτε να πατε στα δικαστηρια...
ξερετε κυριοι υπαρχει κ η περιπτωση να δικαιωθειτε...αλλα εκει στα δικαστηρια, οχι στα λαικα δικαστηρια (του χαμηλου επιπεδου) των forums. κοτες!!



εσυ εχεις γνωμη απο 2 κριτικες μελων!!! ελα θεε κ κυριε...

εμεις πηγαμε, καναμε μμ, το ζησαμε απο την αρχη ως το τελος κ θα ερθεις εσυ ο ακυρος να πεις τη ΓΝΩΜΗ σου....την αποψη σου ναι, ΟΧΙ τη ΓΝΩΜΗ σου...
η γκραβιτονια αποψη σου!
Σημασία για εσένα εχει να είσαι ευχαριστημένος( που δείχνεις να είσαι ) με την μεταμόσχευση σου . Τώρα άλλοι αν είναι απογοητευμένοι ή αν άλλοι είχαν αποτυχημένοι μεταμόσχευση ή αν είχαν κακή μεταχείριση σε προσωπικό επίπεδο η ξέρω και εγώ τι άλλο , νομίζω δε σε αφορά . Η ευθιξία σου στα αρνητικά σχόλια προβληματίζει το σύνολο . Παντού συμμετέχεις ….. να μην σε άδικο και το αντίθετο γίνεται
 

Chris34

Active Member
Δεν αλλαζω λεξη απ οσα εχω γραψει. οσο περναει ο καιρος κ βλεπω τη συμπεριφορα του ιατρου κ των συγκεκριμενω μελων τοσο επιβεβαιωνω τα οσα εχω γραψει!!! Ειναι σοβαρος ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ π εργαζεται, εξελισσεται κ οταν κανει λαθη τα ανγνωριζει κ προσπαθει να διορθωσει, αυτο βλεπω (και) εδω μεσα...ΔΕΝ παιζει κρυφτουλι οπως εσυ-εσεις...ειναι ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ...
εχει ολο το πακετο (αυτο δεν σημαινει οτι μονο αυτος το εχει, αλλα αυτος ειναι εδω μεσα κ αγωνιζεται για τη μμ, για τη δουλεια του κ για τον ιδιο.)


οσον αφορα τις κριτικες π αναφερεσαι οτι εγιναν σε κοντινο χρονο μετα τις μμ ναι συμφωνω μερικοι απο αυτους ισως αλλαζαν γνωμη οταν περνουσε το 12μηνο ή το 18μηνο ...και;;; ας εμπαιναν να τη διορθωναν ή να την εσβηναν κ να ξανα εγραφαν οταν ειχε ολοκληρωθει η μμ τους...τους κολλησε το περιστροφο στον κροταφο κανενας;;;;
μηπως λεω ΜΗΠΩΣ ειναι οντως ευχαριστημενοι (κ σ χαλαει το αφηγημα)
κ για να σε-σας προλαβω με τα δικαστηρια...ιδου η Ροδος....τι; θα λετε οτι σας κατεβει στο κεφαλι ετσι ; ας ειστε μαγκες να γραψετε αυτα π θελετε κ αν ο αλλος θεωρει οτι συκοφαντειτε να πατε στα δικαστηρια...
ξερετε κυριοι υπαρχει κ η περιπτωση να δικαιωθειτε...αλλα εκει στα δικαστηρια, οχι στα λαικα δικαστηρια (του χαμηλου επιπεδου) των forums. κοτες!!



εσυ εχεις γνωμη απο 2 κριτικες μελων!!! ελα θεε κ κυριε...

εμεις πηγαμε, καναμε μμ, το ζησαμε απο την αρχη ως το τελος κ θα ερθεις εσυ ο ακυρος να πεις τη ΓΝΩΜΗ σου....την αποψη σου ναι, ΟΧΙ τη ΓΝΩΜΗ σου...
η γκραβιτονια αποψη σου!
Κούρασες φίλε πραγματικά. Με ένα μετριοτατο αποτέλεσμα δείχνεις ""ερωτευμένος'' με την κλινική που υποστηρίζεις.
Ο γιατρός σου πάσχει στα ανεξάρτητα αποτελέσματα, δεν είναι καθόλου ανταγωνιστικός στις τιμές του το αντίθετο μάλιστα είναι πανάκριβος για αυτό που προσφέρει, και η συμπεριφορά του απέναντι σε πελάτες του αλλά και υποψηφίους πελάτες που είμαστε όλοι εμείς είναι απαράδεκτη.
Δεν ξέρω κανένα γιατρό ο οποίος να είναι άριστος στη δουλειά του και να έχει το χρόνο να ξημεροβραδιαζεται μέσα σε ένα φόρουμ.
Αντίθετα δεν έχουν χρόνο ούτε την οικογένεια τους να δουν όχι να περνάνε τόσες ώρες εδώ μέσα.
Καλό του έκανε πάντως η κριτική εδώ μέσα βλέπω ότι άλλαξε κάποια πράγματα από τότε που μπήκε όπως το ότι αραίωσε η σταμάτησε το fut.
 

gregkont13

Verified MM member
εσυ εχεις γνωμη απο 2 κριτικες μελων!!! ελα θεε κ κυριε...

εμεις πηγαμε, καναμε μμ, το ζησαμε απο την αρχη ως το τελος κ θα ερθεις εσυ ο ακυρος να πεις τη ΓΝΩΜΗ σου....την αποψη σου ναι, ΟΧΙ τη ΓΝΩΜΗ σου...
η γκραβιτονια αποψη σου!
Καλώς τον... Ο τσουκαλάς του Αναστασάκη. Ο απλά ευχαριστημένος "πελάτης" που πετάγετε σαν το φάντασμα σε κάθε νήμα να υποστηρίξει το γιατρό του. Απορώ πως ο Αναστασακης δεν σου έχει κάνει και εκπομπή ακόμα! Ο άνθρωπος που στο νήμα του Jacksmith έγραφε οτι ο γιατρός φτιάχνει ότι συμβεί, ο άνθρωπος που έγραψε στον Aldo σχόλια επιπέδου Χ.Α. Το άτομο που κρίνει μόνο ως εξαιρετικά αποτελέσματα, αλλά δεν μπορεί να κρίνει άσχημα γιατί δεν έχει γνώσεις ιατρικής :p

Αν έγω είμαι άκυρος, εσύ να δεις τι είσαι... Ξέχασες βέβαια, εκτός από τους δυο που είπες το άλλο παιδί που είναι στα δικαστήρια ακόμα. Ξέχασες τον Baggio κλπ. Ακού λοίπον να δεις. Θα έχω γνώμη και θα την εκφέρω όπου γουστάρω... Αν δεν σου αρέσει, προσπάθησε να κάνεις κάτι γι΄ αυτό :) Είμαι ανοιχτός σε προτάσεις. Εγώ πάντως για σένα θέλω να συνεχίσεις να λες τη γνώμη/άποψη σου σε κάθε νήμα του γιατρού σου. Είναι απολαυστικό πως η νοήση σου δεν σου επιτρέπει να καταλάβεις τη ζημιά που του επιφέρεις.
 

george_hatzi

Well-Known Member
Ρε παιδιά αυτό το προφίλ Xristos87 βρωμάει από χιλιόμετρα. Ακριβώς ιδίος τρόπος γραφής με τον γιατρό -κεφαλαια, παρενθέσεις πολλαπλά ερωτηματικά-, γράφει μόνο απογευματινές ώρες... Πείτε με τρελό αλλά εγώ ένα 50αρακι ότι είναι το σπιτικό του account το βάζω.
 

ΛΕΣ

Active Member
Ρε παιδιά αυτό το προφίλ Xristos87 βρωμάει από χιλιόμετρα. Ακριβώς ιδίος τρόπος γραφής με τον γιατρό -κεφαλαια, παρενθέσεις πολλαπλά ερωτηματικά-, γράφει μόνο απογευματινές ώρες... Πείτε με τρελό αλλά εγώ ένα 50αρακι ότι είναι το σπιτικό του account το βάζω.
Αρα από τους Dr Jekyll and Mr Hyde περάσαμε στους Dr Anastasakis and Mr Xristos87;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
`` Αναστασακης Vs Forum ``

Ο Chuck Norris των ΜΕΤ.

ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ & ολοι σας.....

Screenshot_20220712-090254_Twitter.jpg


Chuck-mate ,

Μια τριχα απ τη ζωη του , ολόκληρη η δικη σας.

Υ.Γ.
Ετσι το προμοταρουν το αφεντικο χρηστο....

Υ.Γ.²
Αυτα βεβαια καλο ειναι να μην γινονται.
 

oreo

Well-Known Member
Ρε παιδιά αυτό το προφίλ Xristos87 βρωμάει από χιλιόμετρα. Ακριβώς ιδίος τρόπος γραφής με τον γιατρό -κεφαλαια, παρενθέσεις πολλαπλά ερωτηματικά-, γράφει μόνο απογευματινές ώρες... Πείτε με τρελό αλλά εγώ ένα 50αρακι ότι είναι το σπιτικό του account το βάζω.
Μάγος είσαι ?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι καταρχήν χαρά στο κουράγιο σας να συνεχίζετε τα ίδια και τα ίδια για μια ακόμη φορά. Τον Xristos87 τον έχω δει από κοντά, είναι υπαρκτό πρόσωπο, γράφει από άλλη πόλη και προφανώς όλες οι διευθύνσεις IP τσεκάρονται αυτόματα για αυτό που λέτε. Δεν παίζει κάτι τέτοιο.
 

Xristos87

Well-Known Member
Ρε παιδιά αυτό το προφίλ Xristos87 βρωμάει από χιλιόμετρα. Ακριβώς ιδίος τρόπος γραφής με τον γιατρό -κεφαλαια, παρενθέσεις πολλαπλά ερωτηματικά-, γράφει μόνο απογευματινές ώρες... Πείτε με τρελό αλλά εγώ ένα 50αρακι ότι είναι το σπιτικό του account το βάζω.
το 50αρικο στον @CVIAL για τις ψυχοθεραπειες π θα χρειαστει μ μας π εμπλεξε....αν εχεις 50ευρω
 
Τελευταία επεξεργασία:

gregkont13

Verified MM member
Κύριοι καταρχήν χαρά στο κουράγιο σας να συνεχίζετε τα ίδια και τα ίδια για μια ακόμη φορά. Τον Xristos87 τον έχω δει από κοντά, είναι υπαρκτό πρόσωπο, γράφει από άλλη πόλη και προφανώς όλες οι διευθύνσεις IP τσεκάρονται αυτόματα για αυτό που λέτε. Δεν παίζει κάτι τέτοιο.
Ναι, είμαι σίγουρος πως είναι υπαρκτό πρόσωπο και γράφει από το pc του και την ip του. Απλά έχει δυο δουλειές το παιδί. Με τόσο πληθωρισμό λογικό...
 

Harris_G

Well-Known Member
Χρηστο πραγματικα δεν θυμαμαι να σου εχω απευθυνθει και προσωπικα εχω θετικη αποψη για τον γιατρο που υποστηριζεις (για τη δουλεια του), Αλλα οταν γραφεις αυτο:

"κ για να σε-σας προλαβω με τα δικαστηρια...ιδου η Ροδος....τι; θα λετε οτι σας κατεβει στο κεφαλι ετσι ; ας ειστε μαγκες να γραψετε αυτα π θελετε κ αν ο αλλος θεωρει οτι συκοφαντειτε να πατε στα δικαστηρια...
ξερετε κυριοι υπαρχει κ η περιπτωση να δικαιωθειτε...αλλα εκει στα δικαστηρια, οχι στα λαικα δικαστηρια (του χαμηλου επιπεδου) των forums. κοτες!!"

Εχει χαθει η μπαλα τελειως
 
Μπλουζα