Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μπορείτε να μου εξηγήσετε γιατί όταν βλέπετε ένα ευγενικό ποστ που σας ζητά να δοθεί ένα τέλος, έχετε την ανάγκη να το προσπεράσετε και να συνεχίσετε χωρίς να τρέχει μια;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Μπορείτε να μου εξηγήσετε γιατί όταν βλέπετε ένα ευγενικό ποστ που σας ζητά να δοθεί ένα τέλος, έχετε την ανάγκη να το προσπεράσετε και να συνεχίσετε χωρίς να τρέχει μια;
Και πιο το νόημα ;τέλος μέχρι την επόμενη φορά και την επόμενη φορά και την επόμενη φορά και έτσι θα πηγαίνει όλο αυτό μέχρι να σταματήσουν οι επώνυμοι να προσπαθούν να επιβληθούν στους ανώνυμους.....
 

george_hatzi

Well-Known Member
Κύριοι καταρχήν χαρά στο κουράγιο σας να συνεχίζετε τα ίδια και τα ίδια για μια ακόμη φορά. Τον Xristos87 τον έχω δει από κοντά, είναι υπαρκτό πρόσωπο, γράφει από άλλη πόλη και προφανώς όλες οι διευθύνσεις IP τσεκάρονται αυτόματα για αυτό που λέτε. Δεν παίζει κάτι τέτοιο.
Χιούμορ κάνουμε αγαπητέ mod για να σπάσει η ανούσια ένταση
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και πιο το νόημα ;τέλος μέχρι την επόμενη φορά και την επόμενη φορά και την επόμενη φορά και έτσι θα πηγαίνει όλο αυτό μέχρι να σταματήσουν οι επώνυμοι να προσπαθούν να επιβληθούν στους ανώνυμους.....
Σε ένα χαοτικό περιβάλλον (όπως αυτό του φόρουμ) ο καθένας είτε επώνυμος είτε ανώνυμος προσπαθεί να επιβάλλει τις απόψεις του στους άλλους με διάφορους τρόπους. Συμβαίνει εδώ και χρόνια και δεν πρόκειται να σταματήσει. Όταν ανεβαίνουν οι εντάσεις πρέπει να πατιέται φρένο και ειδικά όταν επαναλαμβάνονται τα ίδια και τα ίδια.
 

gregkont13

Verified MM member
Σε ένα χαοτικό περιβάλλον (όπως αυτό του φόρουμ) ο καθένας είτε επώνυμος είτε ανώνυμος προσπαθεί να επιβάλλει τις απόψεις του στους άλλους με διάφορους τρόπους. Συμβαίνει εδώ και χρόνια και δεν πρόκειται να σταματήσει. Όταν ανεβαίνουν οι εντάσεις πρέπει να πατιέται φρένο και ειδικά όταν επαναλαμβάνονται τα ίδια και τα ίδια.
Σεβαστό, αν και η άλλη πλευρά δεν αντέχει την κριτική και επιτίθεται, προσπαθώντας να φιμώσει κάθετι που δεν της αρέσει. Ας το πάρουν απόφαση, πως κάποιοι δεν γίνονται intimidate.
 

kampanakideandean

Active Member
Σεβαστό, αν και η άλλη πλευρά δεν αντέχει την κριτική και επιτίθεται, προσπαθώντας να φιμώσει κάθετι που δεν της αρέσει. Ας το πάρουν απόφαση, πως κάποιοι δεν γίνονται intimidate.
Φιλε μου ειλικρινα ποιος να φιμωσει ποιον εδω μεσα? 65 σελιδες κραξιματος ειναι το section αυτο μονο. Μην τρελαθουμε κιολας, ειναι χαοτικα περισσοτερες οι αποψεις και οι κριτικες των ατομων του φορουμ απο αυτες του καθε γιατρου.
 

Panos1982

Well-Known Member
Θες να μου σχολιασεις το ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ, διότι για αυτο ποσταρω περιστατικα.

Αυτο παντος ειναι ανεκδοτο.
Για διαφήμιση ποσταρεις τοσο καιρο.

Τωρα μας λες μετα απο 3 χρονια οτι ποσταρεις για σχολιασμο αποτελεσματος ? Πρωτόγνωρο !!

Για να σχολιασει κάποιος πρέπει να του δωσεις εμβαδο επιφανειας καλυψης, πυκνοτητες,λόγους, εμβαδα δοτριας να καταλάβουμε το γενικο πλανο , ποσα χρειαζοταν η περιοχη ποσα μπηκαν , τι εργαλεια χρησιμοποιείς και γιατί....κ πολλα πολλα αλλα....
Οταν τα μελη στα ζηταγαν δεν εδινες κανενα στοιχειο....
Οταν σου ελεγαν παρ ολα αυτα οτι βαζεις λιγα αρχιζες τα less is more ,
Εσεις δεν ειστε γιατροι για να ξέρετε, ειστε συκοφαντες ,
Να ερθετε απ το γραφειο μου με διπλωμα αδεια ταυτοτητα καναλια και κάμερες για να μου πειτε από κοντα τη κριτικη που μου λετε πισω απ μονιτορ κι αλλα τετοια κουλα.
Πισω απ το μονιτορ ομως παρουσιαζεις κι εσυ κι ετσι γινεται σε ολα τα φορουμ παγκοσμίως.

Κ τωρα μετα απο 3 χρονια μας λες για σχολιασμο....

Θες να τον κανουμε εδω ή να περάσουμε απ το γραφείο σε πρωτη φαση ??

Αν θες εδω, δωσε μας τα αναλυτικα στοιχεια του περιστατικου
Με εμβαδα κ αριθμους , απο δοτρια μέχρι ληπτρια ,
Κανε εσυ σωστα τη δουλεια σου εδω μεσα (γιατι εγω σου λεω οτι δεν την κανεις) - διεψευσε με αν μπορεις.
Και μετα θα σχολιάσουμε πανω σε σωστη βαση με στοιχεια τι επρεπε να γινει και τι έγινε.

Αλλιως συνεχισε να πετας λασπη στον ανεμιστηρα, μιλα για μονιτορ ,
για αναδρους κλπ ξερεις εσυ,
και ποσταρε οπως εχεις μαθει,
χυμα στο κυμα οτι να ναι ετσι τσαπατσουλικα
με 0 στοιχεια κ περιμενε σχολιασμο.

Ειναι ασχολιαστο γενικα,
Το ολο πραγμα....

Υ.Γ.
Οποιος ξερει την δουλεια του και δεν φοβαται την αληθεια τα βγαζει ολα στη φορα κ εξηγει λεπτομερώς τι κανει τι βαζει κ γιατι το κανει.
Ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες κ γελοιοτητες.....

Διέψευσε με και δωσε ολα τα λεπτομερή στοιχεια της επεμβασης για να γινει σχολιασμος πανω σε αυτα.
Αλλιως συνεχισε αυτό που 3 χρονια τωρα κανεις κι αλλα λογια ν αγαπιόμαστε οταν παει το θεμα στην ουσια.

Υ.γ²
Καποια στιγμη πρέπει να αποφασισεις ειτε να κανεις τη παρουσιαση σωστα
Ειτε να αποδεχτείς οτι δε μπορεις,
Απλα δε μπορεις, μέχρι εκει εισαι εχεις πιασει ταβανι κ δε το δεχεσαι.
Δεξου το να συμφωνησουμε να σε αφησουν ολοι ησυχο να παμε παρακάτω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

aeratos28

Just aeratos
εσυ-σώρρασ.gif

Αυτο παντος ειναι ανεκδοτο.
Για διαφήμιση ποσταρεις τοσο καιρο.

Τωρα μας λες μετα απο 3 χρονια οτι ποσταρεις για σχολιασμο αποτελεσματος ? Πρωτόγνωρο !!

Για να σχολιασει κάποιος πρέπει να του δωσεις εμβαδα καλυψης, πυκνοτητες, εμβαδα δοτριας να καταλάβουμε το γενικο πλανο , τι εργαλεια χρησιμοποιείς και γιατί....κ πολλα πολλα αλλα....
Οταν τα μελη στα ζηταγαν δεν εδινες κανενα στοιχειο....
Οταν σου ελεγαν παρ ολα αυτα οτι βαζεις λιγα αρχιζες τα less is more ,
Εσεις δεν ειστε γιατροι για να ξέρετε, ειστε συκοφαντες ,
Να ερθετε απ το γραφειο μου με διπλωμα αδεια ταυτοτητα καναλια και κάμερες για να μου πειτε από κοντα τη κριτικη που μου λετε πισω απ μονιτορ.
Πισω απ το μονιτορ παρουσιαζεις κι εσυ ομως κι ετσι γινεται σε ολα τα φορουμ.

Εισαι περίπτωση γενικα....
Κ τωρα μετα απο 3 χρονια μας λες για σχολιασμο....

Θες να τον κανουμε εδω ή να περάσουμε απ το γραφείο σε πρωτη φαση ??

Αν θες εδω, δωσε μας τα αναλυτικα στοιχεια του περιστατικου
Με εμβαδα κ αριθμους , απο δοτρια μέχρι ληπτρια ,
Κανε εσυ σωστα τη δουλεια σου εδω μεσα (γιατι εγω σου λεω οτι δεν την κανεις)
Και μετα θα σχολιάσουμε πανω σε σωστη βαση.

Αλλιως πετα λασπη στον ανεμιστηρα, μιλα για μονιτορ αναδρους κλπ ξερεις εσυ και ποσταρε χυμα στο κυμα περιστατικα οπως να ναι κ περιμενε σχολιασμο....

Ειναι ασχολιαστο γενικα,
Το ολο πραγμα....
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αυτο παντος ειναι ανεκδοτο.
Για διαφήμιση ποσταρεις τοσο καιρο.

Τωρα μας λες μετα απο 3 χρονια οτι ποσταρεις για σχολιασμο αποτελεσματος ? Πρωτόγνωρο !!

Για να σχολιασει κάποιος πρέπει να του δωσεις εμβαδο επιφανειας καλυψης, πυκνοτητες,λόγους, εμβαδα δοτριας να καταλάβουμε το γενικο πλανο , ποσα χρειαζοταν η περιοχη ποσα μπηκαν , τι εργαλεια χρησιμοποιείς και γιατί....κ πολλα πολλα αλλα....
Οταν τα μελη στα ζηταγαν δεν εδινες κανενα στοιχειο....
Οταν σου ελεγαν παρ ολα αυτα οτι βαζεις λιγα αρχιζες τα less is more ,
Εσεις δεν ειστε γιατροι για να ξέρετε, ειστε συκοφαντες ,
Να ερθετε απ το γραφειο μου με διπλωμα αδεια ταυτοτητα καναλια και κάμερες για να μου πειτε από κοντα τη κριτικη που μου λετε πισω απ μονιτορ κι αλλα τετοια κουλα.
Πισω απ το μονιτορ ομως παρουσιαζεις κι εσυ κι ετσι γινεται σε ολα τα φορουμ παγκοσμίως.

Κ τωρα μετα απο 3 χρονια μας λες για σχολιασμο....

Θες να τον κανουμε εδω ή να περάσουμε απ το γραφείο σε πρωτη φαση ??

Αν θες εδω, δωσε μας τα αναλυτικα στοιχεια του περιστατικου
Με εμβαδα κ αριθμους , απο δοτρια μέχρι ληπτρια ,
Κανε εσυ σωστα τη δουλεια σου εδω μεσα (γιατι εγω σου λεω οτι δεν την κανεις) - διεψευσε με αν μπορεις.
Και μετα θα σχολιάσουμε πανω σε σωστη βαση με στοιχεια τι επρεπε να γινει και τι έγινε.

Αλλιως συνεχισε να πετας λασπη στον ανεμιστηρα, μιλα για μονιτορ ,
για αναδρους κλπ ξερεις εσυ,
και ποσταρε οπως εχεις μαθει,
χυμα στο κυμα οτι να ναι ετσι τσαπατσουλικα
με 0 στοιχεια κ περιμενε σχολιασμο.

Ειναι ασχολιαστο γενικα,
Το ολο πραγμα....

Υ.Γ.
Οποιος ξερει την δουλεια του και δεν φοβαται την αληθεια τα βγαζει ολα στη φορα κ εξηγει λεπτομερώς τι κανει τι βαζει κ γιατι το κανει.
Ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες κ γελοιοτητες.....

Διέψευσε με και δωσε ολα τα λεπτομερή στοιχεια της επεμβασης για να γινει σχολιασμος πανω σε αυτα.
Αλλιως συνεχισε αυτό που 3 χρονια τωρα κανεις κι αλλα λογια ν αγαπιόμαστε οταν παει το θεμα στην ουσια.

Υ.γ²
Καποια στιγμη πρέπει να αποφασισεις ειτε να κανεις τη παρουσιαση σωστα
Ειτε να αποδεχτείς οτι δε μπορεις,
Απλα δε μπορεις, μέχρι εκει εισαι εχεις πιασει ταβανι κ δε το δεχεσαι.
Δεξου το να συμφωνησουμε να σε αφησουν ολοι ησυχο να παμε παρακάτω.
Το θεμα έχει εξαντληθει και έχουν δοθει οδηγιες από τον @CVIAL τις οποιες ακολουθώ
Λυπαμαι που επανερχεσαι με προσωπικες επιθεσεις και με χυδαιους χαρακτηρισμούς.
Δεν φταις εσυ όμως, ειλικρινα το πιστευω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όχι, έχω δώσει οδηγίες να μην συντηρείται ένα πολεμικό κλίμα με χαρακτηρισμούς και ατέρμονους διαλόγους. Τα στοιχεία που θέλει να ποστάρει η κάθε κλινική είναι στην διακριτική της ευχέρεια. Ο αριθμός g είμαι must γιατί αλλιώς δεν θα έχουμε καμμία βάση συζήτησης. Αν δείτε και τις άλλες κλινικές, δεν ποστάρουν κάτι παραπάνω. Προφανώς και θα ήθελα να ποσταρισθούν τα πάντα (κάτι που προσωπικά κάνω σε άλλες παρουσιάσεις) αλλά αυτό δεν είναι υποχρεωτικό.
 

vlafo

Well-Known Member
Tα g που ποστάρονται σαν μοναδικό στοιχείο,το μόνο που σε βοηθούν να καταλάβεις,είναι αν έχεις φύτρωση τίποτα άλλο.
 

gregkont13

Verified MM member
Tα g που ποστάρονται σαν μοναδικό στοιχείο,το μόνο που σε βοηθούν να καταλάβεις,είναι αν έχεις φύτρωση τίποτα άλλο.
Αν και αυτά είναι πάντα ακριβή... Όμως πχ εγώ που έχω μεγάλο κεφάλι. Με 3000g κυριώς τη hairline είχα φτιάξει. άλλος μπορεί να νόμιζε ότι τα μισά δεν μου φύτρωσαν. Χωρίς κανένα στοιχείο, λίγα μπορείς να καταλάβεις γενικά. Συν με αυτές τις παρουσιάσεις για μένα, κανένα μέλος δεν πρέπει να σκεφτεί, έχω παρόμοιο πρόβλημα με αυτόν, να παω. Γιατί και παρόμοια αραίωση να έχεις, χωρίς μετρήσεις, δεν ξέρεις αν τελικά χρειάζεσε παρόμοια αντιμετώπιση με αυτό που βλέπεις...
 

vlafo

Well-Known Member
Αναρωτιέμαι απλά,οι χυδαίοι χαρακτηρισμοί που είναι?
Επειδή θέλω να πιστεύω μιλάω άριστα τη μητρική μου γλώσσα και την αντιλαμβάνομαι πλήρως,πραγματικά απορώ.
 

vlafo

Well-Known Member
Αν και αυτά είναι πάντα ακριβή... Όμως πχ εγώ που έχω μεγάλο κεφάλι. Με 3000g κυριώς τη hairline είχα φτιάξει. άλλος μπορεί να νόμιζε ότι τα μισά δεν μου φύτρωσαν. Χωρίς κανένα στοιχείο, λίγα μπορείς να καταλάβεις γενικά. Συν με αυτές τις παρουσιάσεις για μένα, κανένα μέλος δεν πρέπει να σκεφτεί, έχω παρόμοιο πρόβλημα με αυτόν, να παω. Γιατί και παρόμοια αραίωση να έχεις, χωρίς μετρήσεις, δεν ξέρεις αν τελικά χρειάζεσε παρόμοια αντιμετώπιση με αυτό που βλέπεις...
Σε τέτοιες διαστάσεις σαν τη δική σου τα g όντως χάνονται πραγματικά σαν εικόνα.
 

gregkont13

Verified MM member
Αναρωτιέμαι απλά,οι χυδαίοι χαρακτηρισμοί που είναι?
Επειδή θέλω να πιστεύω μιλάω άριστα τη μητρική μου γλώσσα και την αντιλαμβάνομαι πλήρως,πραγματικά απορώ.

Ότι δεν μπορεί και έχει πιάσει ταβάτι που του λέει; Τι να σου πω... Γενικά, ότι και να πεις πάνω κάτω, είτε είσαι χυδαίος, είτε άνανδρος, είτε συκοφάντης, είτε δειλός που κρύβεσε πίσω από το μόνιτορ, είτε αμαθής και άσχετος που τα χεις βάλει με το γιατρό γιατί σου χαλάει το αφήγημα (λες και εσύ είσαι γιατρός μμ). Ένα από αυτά ισχυεί για όλους μας.
 

vlafo

Well-Known Member
Ναι αυτό το περιβόητο αφήγημα το έχουν πολλοί.
Μόλις το αγγίξεις,αυτόματα σε κατηγοριοποιούν πως έχεις και εσύ αφήγημα.
"Ελλαδίτσα".
Καλά η φρασεολογία δεν ερμηνεύεται γιατί είμαι σίγουρος πως δεν είναι κατανοητή.
Η πραγματική τους ερμηνεία και εκτέλεση τους επιφέρει αυτόματο ban. ;)
 
Μπλουζα