Σκέψεις για Μμ (συμβουλευτικο νημα) 34 Ετων Crown

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Rikoset

New Member
Προς το παρον χρησιμοποιω propecia απο φαρμακειο που ηταν ναι μεν ακριβο αλλα το εκανα για να ξεκινησω
Τωρα ψαχνομαι τι και απο που να παραγγειλω γι αυτο ρωτησα
Για τα αποτελεσματα θα σας ενημερωσω οταν περασει λιγος καιρος καθως δν θελω να μιλησει ο ενθουσιασμος
 

tol

Well-Known Member
Για τα αποτελεσματα θα σας ενημερωσω οταν περασει λιγος καιρος καθως δν θελω να μιλησει ο ενθουσιασμος

Πανω απο ολα χρειαζεται υπομονη, φιλε μου. Ειδικα στους πρωτους μηνες μπορει θα υπαρχουν και διακυμανσεις στην εικονα του μαλλιου. Καποιες περιοδους μπορει να το βλεπεις πιο αραιο. Ομως σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να ανησυχεις. Πεφτουν αδυναμες τριχες και αντικαθιστανται απο υγιεις. Η φιναστεριδη δεν εχει βραχυπροθεσμα οφελη, ωστε να ανησυχεις μηπως συντομα χασει την επιδραση της. Θωρακιζεσαι για, τουλαχιστον, μια δεκαετια. Εσυ να πορευεσαι γεματος αισιοδοξια, με τη σκεψη οτι κάνεις το καλυτερο δυνατο για την αλωπεκια. Σου ευχομαι καλα αποτελεσματα.
 

Rikoset

New Member
Εχασα πολλα χρονια λογω του οτι λιγο ο φοβος λιγο το δν βαριεσαι λιγο το οτι μια χαρα ειμαι και ετσι.
Οποτε αφου ξυπνησα απ τον ληθαργο τωρα εχω και υπομονη και την σοβαροτητα και δν περιμενω θαυματα φυσικα
Ισως παιζει ρολο και η ηλικια βεβαια
ευχομαι μεσα απο αυτην την προσπαθεια να βαλω και εγω ενα λιθαρακι στην αντιμετωπιση αυτου του θεματος
 

Rikoset

New Member
3 μηνες φινα
Νομιζω συμαζευτηκε λιγο
Γνωμες
 

Συνημμένα

  • received_483325159590344.jpeg
    received_483325159590344.jpeg
    65 KB · Προβολές: 73

Nik.Mos

Well-Known Member
Καλησπερα φιλε,νομιζω πως διακρινεται μια διαφορα σε σχεση με την κατασταση σου προ φιναστεριδης,βλεπω το πισω μερος να αρχιζει να ενεργοποιειται και να ζωντανευει,δειχνεις να ανταποκρινεσαι καλα στην θεραπεια,συνεχισε την και ανεμενε το 6μηνο και το 12μηνο για καλυτερη εικονα.Παντως ακομη και στην περιπτωση "no gain" εννοειται πως δεν τα παρατας,σκοπος σου ειναι να διατηρηθεις στην κατασταση που εισαι,επομενως ειτε πιστευεις οτι σου δινει η φινα καποια απτη διαφορα ειτε οχι,μην θεωρησεις οτι δεν κανει δουλεια και την σταματησεις,το εκαναν πολλοι μονο και μονο για να περασει λιγος καιρος και να το μετανιωσουν..
Εχεις μηπως και φωτο απο την δοτρια σου;Ευχαριστουμε για την ενημερωση!
 

Rikoset

New Member
Θα βαλω καποια στιγμη και αλλες φωτο
Δν σταματαω σε καμια περιπτωση
Παντως πηρα μια τονωση ψυχολογικη
Κατι ειναι κι αυτο
 

vag25

Well-Known Member
3 μηνες ειναι νωρις για να σε βοηθησει κι ομως φαινεται να υπαρχει μια διαφορα. Εσυ βεβαια ξερεις καλυτερα το μαλλι σου, οποτε αν βλεπεις διαφορα προς το καλυτερο μαλλον υπαρχει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα