ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΧΑΛΑΡΗ fue 12/01/2019

mpampis

New Member
Καλησπερα σας ,
θα ηθελα να πω κ εγω τη γνωμη μου για τη συγκεκριμενη ιατρο.
Οτι αναφερετε πιο πανω απο τους περισσοτερους αληθευει οσον αφορα το μερος που πραγματοποιουνται τα ραντεβου
καθως και διαφορα αλλα.
Παρολαυτα η προσωπικη μου εμπειρια μετα απο 2 επεμβασεις το αποτελεσμα ειναι περα για περα ΦΟΒΕΡΟ.
επειδη ετυχε βεβαια να κανουν μαζι με μενα και διαφοροι αλλοι φιλοι- γνωστοι επεμβαση δεν μπορω να πω οτι εχουν την ιδια αποψη - αποτελεσμα και εκεινοι αντιθετα με μενα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Καλησπερα σας ,
θα ηθελα να πω κ εγω τη γνωμη μου για τη συγκεκριμενη ιατρο.
Οτι αναφερετε πιο πανω απο τους περισσοτερους αληθευει οσον αφορα το μερος που πραγματοποιουνται τα ραντεβου
καθως και διαφορα αλλα.
Παρολαυτα η προσωπικη μου εμπειρια μετα απο 2 επεμβασεις το αποτελεσμα ειναι περα για περα ΦΟΒΕΡΟ.
επειδη ετυχε βεβαια να κανουν μαζι με μενα και διαφοροι αλλοι φιλοι- γνωστοι επεμβαση δεν μπορω να πω οτι εχουν την ιδια αποψη - αποτελεσμα και εκεινοι αντιθετα με μενα
Ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα φίλε μου ....δείξε μας σε εικόνες κ νούμερα το φοβερό αποτελέσμα .....
 

mpampis

New Member
Κατανοω τη δυσπιστια καποιου σας ανεβαζω φωτο να ενημερωσω οτι εχω κανει 2 επεμβασεις νοεμβριο 2018 και νοεμβριο 2019.
 

Συνημμένα

  • image4 (1).jpeg
    image4 (1).jpeg
    685.4 KB · Προβολές: 173
  • image3 (1).jpeg
    image3 (1).jpeg
    423.1 KB · Προβολές: 158
  • image2 (1).jpeg
    image2 (1).jpeg
    502 KB · Προβολές: 159
  • image1 (3).jpeg
    image1 (3).jpeg
    455.7 KB · Προβολές: 194
  • image0 (2).jpeg
    image0 (2).jpeg
    208.7 KB · Προβολές: 207

tasos33

Well-Known Member
ναι δεν ειχα επαγγελματια να με βγαλει....
Στο μετά ειδικά δε φαίνεται τίποτα, αν σου βγάλω τέτοια φωτό θα πεις τι μαλλουρα έχει ο 33, και στη πραγματικότητα καμία σχέση.

Πιο καθαρές είπαμε να βγάλεις όχι να πας σε casting για σεμινάριο.
 

mpampis

New Member
τις φωτο τις εστειλα για τη διαφορα η οποια ειναι εμφανεις ,δεν ειμαι εδω να δικαιολογησω ουτε να παρω το μερος κανενος
οπως ανεφερερα και πιο πανω του φιλου μου που εκανε και αυτος δεν ειχε καθολου επιτυχια.!
 

tasos33

Well-Known Member
Δεν είπαμε οτι μπήκες να δικαιολογήσεις η να πάρεις το μέρος κάποιου, αλλά αφού μπήκες στον κόπο ανέβασε δύο καθαρές φωτό με το μετά. Να δούμε τι δουλειά έκανε .
Βέβαια κρίνοντας από τα λεγόμενά σου για φίλους κ γνωστούς μάλλον στάθηκε ς τυχερές που πήρες ,όπως λες ,καλό αποτέλεσμα
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
τις φωτο τις εστειλα για τη διαφορα η οποια ειναι εμφανεις ,δεν ειμαι εδω να δικαιολογησω ουτε να παρω το μερος κανενος
οπως ανεφερερα και πιο πανω του φιλου μου που εκανε και αυτος δεν ειχε καθολου επιτυχια.!

Αγαπητε Mpampis,
Θα σε υποδεχθω με χαρα στο ιατρειο μου προεκιμένου να σου τραβηξω προσωπικά τις πολυποθητες φωτογραφιες.
Ελπίζω να δεχθεις την προσκλήση μου.
 

EleniPanos

New Member
Η κυρία Χάλαρη συνεργάζοταν με τα Figura στη Θεσσαλονίκη. Ενας γνωστός μου ο Μιχάλης , Αξιωματικος της ΠΑ, έκανε 2 μεταμοσχευσεις FUE 4500 grafts συνολικά. Την 1η στη Θεσσαλονίκη 2500 grafts ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ και την 2η 2000grafts στην Αθήνα 12 μηνες μετα σε καλυτερες εγκαταστασεις (και τις 2 με την ιδια γιατρο) ΜΕΡΙΚΩΣ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ δλδ πεταμενα λεφτα με εξαντλημενη δότρια. Το παλικάρι ηταν υπερ του δεοντως σχολαστικό μεχρι που επινε σουπες για 15 μερες για να μην μασαει με δυναμη!!! Ειναι απο τα ατομα που δεν μιλανε για αυτο στον περιγυρό τους με αποτελεσμα να παω και εγω εκει για την μμ (δεν ειχα ιδεα για το φορουμ) και ΕΥΤΥΧΩΣ για μενα η συνεργασια τους με τη γιατρο ειχε λυθει. Εγώ χειρουργήθηκα απο τον κ. Κολιατο FUE 2.500 grafts με γεμισμα κορυφης (ροξ) και Hairline Εμπρός στα 2600€. Ο γιατρος ητανε πολύ σχολαστικός εδειξε οτι με προσεξε πολύ και τωρα σχεδον 7 μηνες μετά, η φύτρωση παει καλά (ξεκινησε απο τον 4ο με 5ο μηνα). Θεωρώ πως ειμαι 1 μηνα πίσω στη φυτρωση (καλες - γρηγορες περιπτωσεις του φόρουμ) και περιμενω να κλεισω 9μηνο για να παρουσιάσω και εγω τη μμ και να ενημερωσω σχετικα με την εμπειρια μου. Φυσικα τα Figura ειναι κλινικες που ασχολουνται με υπηρεσιες αδυνατισματος και ομορφιας οποτε η αντιμετωπιση ητανε καθαρα σαν πορτοφολι με τα γνωστα τηλεφωνα πιεσεις να αποφασισω τωρα αλλιως η τιμη δεν ισχυει κτλ. Θεωρώ ομως οτι αποτελεσμα ( πριν τους 12 μηνες ) ειναι καλό και δειχνει οτι θα γινει καλύτερο για τα 2500 grafts που εβαλα και δεν πεταξα τα λεφτα μου σαν τον γνωστό μου ο οποιος και σταματησε να μου μιλάει όταν ειδε το αποτελεσμα μου μεχρι τωρα. Αν το ειχα ψαξει καλύτερα πριν θα κατεβαινα Αθηνα στον κ. Αναστασακη για FUT με LLLT θεραπειες.
Ανηκει στον ιατρικο συλλογο της Θεσ/κης?γιατι Αθηνα δεν ειναι εγγεγραμενη τι σοι ειναι αυτη μου φαινεται μουφα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα