ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΧΑΛΑΡΗ fue 12/01/2019

mpampis

New Member
Καλησπερα σας ,
θα ηθελα να πω κ εγω τη γνωμη μου για τη συγκεκριμενη ιατρο.
Οτι αναφερετε πιο πανω απο τους περισσοτερους αληθευει οσον αφορα το μερος που πραγματοποιουνται τα ραντεβου
καθως και διαφορα αλλα.
Παρολαυτα η προσωπικη μου εμπειρια μετα απο 2 επεμβασεις το αποτελεσμα ειναι περα για περα ΦΟΒΕΡΟ.
επειδη ετυχε βεβαια να κανουν μαζι με μενα και διαφοροι αλλοι φιλοι- γνωστοι επεμβαση δεν μπορω να πω οτι εχουν την ιδια αποψη - αποτελεσμα και εκεινοι αντιθετα με μενα

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Καλησπερα σας ,
θα ηθελα να πω κ εγω τη γνωμη μου για τη συγκεκριμενη ιατρο.
Οτι αναφερετε πιο πανω απο τους περισσοτερους αληθευει οσον αφορα το μερος που πραγματοποιουνται τα ραντεβου
καθως και διαφορα αλλα.
Παρολαυτα η προσωπικη μου εμπειρια μετα απο 2 επεμβασεις το αποτελεσμα ειναι περα για περα ΦΟΒΕΡΟ.
επειδη ετυχε βεβαια να κανουν μαζι με μενα και διαφοροι αλλοι φιλοι- γνωστοι επεμβαση δεν μπορω να πω οτι εχουν την ιδια αποψη - αποτελεσμα και εκεινοι αντιθετα με μενα
Ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα φίλε μου ....δείξε μας σε εικόνες κ νούμερα το φοβερό αποτελέσμα .....

mpampis

New Member
Κατανοω τη δυσπιστια καποιου σας ανεβαζω φωτο να ενημερωσω οτι εχω κανει 2 επεμβασεις νοεμβριο 2018 και νοεμβριο 2019.

Συνημμένα

tasos33

Well-Known Member
ναι δεν ειχα επαγγελματια να με βγαλει....
Στο μετά ειδικά δε φαίνεται τίποτα, αν σου βγάλω τέτοια φωτό θα πεις τι μαλλουρα έχει ο 33, και στη πραγματικότητα καμία σχέση.

Πιο καθαρές είπαμε να βγάλεις όχι να πας σε casting για σεμινάριο.

mpampis

New Member
τις φωτο τις εστειλα για τη διαφορα η οποια ειναι εμφανεις ,δεν ειμαι εδω να δικαιολογησω ουτε να παρω το μερος κανενος
οπως ανεφερερα και πιο πανω του φιλου μου που εκανε και αυτος δεν ειχε καθολου επιτυχια.!

tasos33

Well-Known Member
Δεν είπαμε οτι μπήκες να δικαιολογήσεις η να πάρεις το μέρος κάποιου, αλλά αφού μπήκες στον κόπο ανέβασε δύο καθαρές φωτό με το μετά. Να δούμε τι δουλειά έκανε .
Βέβαια κρίνοντας από τα λεγόμενά σου για φίλους κ γνωστούς μάλλον στάθηκε ς τυχερές που πήρες ,όπως λες ,καλό αποτέλεσμα

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
τις φωτο τις εστειλα για τη διαφορα η οποια ειναι εμφανεις ,δεν ειμαι εδω να δικαιολογησω ουτε να παρω το μερος κανενος
οπως ανεφερερα και πιο πανω του φιλου μου που εκανε και αυτος δεν ειχε καθολου επιτυχια.!
Αγαπητε Mpampis,
Θα σε υποδεχθω με χαρα στο ιατρειο μου προεκιμένου να σου τραβηξω προσωπικά τις πολυποθητες φωτογραφιες.
Ελπίζω να δεχθεις την προσκλήση μου.

Μπλουζα