ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΧΑΛΑΡΗ fue 12/01/2019

mx5

New Member
Με καθε ηλεικρινια αποφασησα να σασ παρουσιασω τη μεταμοσχευση π εκαμα στησ αρχεσ του χρονου.
Καταρχην πριν ξεκηνισω θελω να αναφερω το ιστορικο μ ολο¨

α) FUE DHI Jan 2017
b) εχω σμιγμαροτικη δερματιτιδα
c) FUE Jan 2019
d) PRP μαζι με ενεσιμιη μινοξιδιλη= Φεβ 2019, Μαρ 2019, Απριλ 2019

Ποσταρω τισ φωτο μετα το χειρουργειο και μια σημερινη μετα απο λουσιμο
Θελω να σασ πω οτι μονο εχασα χρονο και χρημα μιασ και μετα απο τοσο τριπιμα και φαρμακο τα μαλλια μ παιφτουν καθωσ δεν εχω καθολου φυτρωση
παρα μονο 20 τριχεσ περιπου στο χαιρ λινε οι φοτογραφιεσ μηλανε σκοποσ μ ειναι μονο να βοηθησω τα νεα παιδια να μην καταστρεψουν τη δοτρια σαν και μενα και πετανε τα λεφτα τουσ
 

Συνημμένα

  • IMG_1002.JPG
    IMG_1002.JPG
    748.2 KB · Προβολές: 405
  • IMG_1073.JPG
    IMG_1073.JPG
    737.6 KB · Προβολές: 390
  • IMG_2170.JPG
    IMG_2170.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 421
  • IMG_3812.JPG
    IMG_3812.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 385
  • IMG_3962.JPG
    IMG_3962.JPG
    1.1 MB · Προβολές: 473
  • terrible results.jpg
    terrible results.jpg
    241.1 KB · Προβολές: 541

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Καλήμερα ,αν η τελευταία φωτογραφία ειναι αποτέλεσμα 7 μηνών όντως τα πράγματα εχουν παει χειρότερα δυστυχώς .
Οι πρώτες φωτογραφίες ειναι μετα την επέμβαση ? Επειδη φαίνεται να εχουν μπει σε περιοχές που είχες μαλλια .
Δεν ειναι πολυ κατατοπιστικές όμως
Δώσε αν μπορεις στοιχεία του περιστατικού , ηλικια ,αριθμός τριχοθυλακιων , φωτογραφία πριν απο την επέμβαση κλπ
Επίσης ποια ειναι η Σ. Χαλαρη?
 

mx5

New Member
Καλήμερα ,αν η τελευταία φωτογραφία ειναι αποτέλεσμα 7 μηνών όντως τα πράγματα εχουν παει χειρότερα δυστυχώς .
Οι πρώτες φωτογραφίες ειναι μετα την επέμβαση ? Επειδη φαίνεται να εχουν μπει σε περιοχές που είχες μαλλια .
Δεν ειναι πολυ κατατοπιστικές όμως
Δώσε αν μπορεις στοιχεία του περιστατικού , ηλικια ,αριθμός τριχοθυλακιων , φωτογραφία πριν απο την επέμβαση κλπ
Επίσης ποια ειναι η Σ. Χαλαρη?
α) ηλικεια= 32
β) 2500 τριχεσ
γ) Σταματινα Χαλαρη ειναι στο κεντρο στην Αθηνα
δ) φωτο Οκτ 2018
 
Τελευταία επεξεργασία:

Georgie

Well-Known Member
Τι να πω !
Μια χαρά ήσουν πριν
Πως έμπλεξες με τη κλινική αυτη ?
Εν το μεταξυ στο google δε μπορω να τη βρω με αυτο το ονομα !
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τι ηλικία έχεις? Υπάρχει διαθέσιμη δότρια μπας και συμμαζευτείς? Πάρε καμιά γνώμη και από καμιά κλινική και βάλε καθαρές φωτογραφίες από δότρια.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δυστυχως φιλε μου δεν εχασες μονο χρονο και χρημα. Μαλλον εχασες και μαλλια που ειχες απο την κακη δουλειά που σου εκανε. Που την βρηκες αυτη; για δωσε πληροφοριες. Μακαρι να ειχες βρει το φορουμ νωρίτερα. Υπαρχουν πολυ καλα αποτελεσματα οπως θα δεις. Απευθυνσου σε κλινικη που γνωριζει το αντικείμενο να καταλαβουν τι εγινε και να σου προτεινουν καποια λυση. Η γιατρος σου πειράματα με το κεφαλι σου κανει μαλλον.
 

mx5

New Member
Δυστυχως φιλε μου δεν εχασες μονο χρονο και χρημα. Μαλλον εχασες και μαλλια που ειχες απο την κακη δουλειά που σου εκανε. Που την βρηκες αυτη; για δωσε πληροφοριες. Μακαρι να ειχες βρει το φορουμ νωρίτερα. Υπαρχουν πολυ καλα αποτελεσματα οπως θα δεις. Απευθυνσου σε κλινικη που γνωριζει το αντικείμενο να καταλαβουν τι εγινε και να σου προτεινουν καποια λυση. Η γιατρος σου πειράματα με το κεφαλι σου κανει μαλλον.
ενα γνωστοσ μ εκανε και μ ειπε τα καλυτερα και ειδα οτι εχει αποτελεσμα αλλα δυστιχωσ σε εμενα 0 επισησ μ ειπε οτι το ιδιο θα μ εκανε ειτε ειναι ακουρετη συνεδρια ειτε κουρεμενη δυστιχωσ ειμαι ποιο χαλια απο ποτε μηλαω σε καθημερινη βαση μαζι τησ και μ ειπε αν δε δω αποτελεσμα θα μ γυρισει τα λεφτα σε 12 μηνεσ.... αλλα τι να τα κανεισ τα λεφτα μετα απο τετοια ταλεπωρια τωρα θα παω για ξουρα...
 

makis25

Well-Known Member
mx5 , πρωτα χρειαζεσαι φαρμακευτικη αγωγη για τη θεραπεια της σμηγματορροϊκής δερματίτιδας . Επειτα χρειαζεσαι φαρμακευτικη αγωγη για τον ελεγχο της τριχοπτωσης . Τελος , αφου θα ειναι ολα υπο ελεγχο , μετα κανεις επεμβαση για αποκατασταση με μεταμοσχευση . Επισης απο τις φωτογραφιες σου , φαινεται αραιωση σε μεγαλο μερος του κεφαλιου , nw5 . ακομα και αν φυτρωναν 100% τα μοσχευματα που εβαλες , 2500 τριχες οπως ειπες , ειναι πολυ λιγα για να κανουν διαφορα στην εμφανιση σου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mx5

New Member
Τι να πω !
Μια χαρά ήσουν πριν
Πως έμπλεξες με τη κλινική αυτη ?
Εν το μεταξυ στο google δε μπορω να τη βρω με αυτο το ονομα !
ειναι κλινικη φαντασμα δεν εχει σιτε τιποτα υπονοικιαζουνε το κτιριο εινια κοντα στην ΑΣΣΟΕ .....
 

Georgie

Well-Known Member
Ρε φίλε τι να πω .
Λιγο περίεργο μου ακούγεται να σου πω την αλήθεια .
Φαίνεται οτι εχεις γινει μέλος το 2014
Σε παλαιότερη ανάρτηση χαρακτηρίζεις τη DHI χειρότερη κλινική ( σε αγγλικα με καλύτερη γραμματική απο τα Ελληνικά σου )
Αφού δεν εισαι happy και ενώ θα έπρεπε να ήσουν πιο υποψιασμένος τη δεύτερη φορα
εμπιστεύεσαι το κεφαλι σου σε μια κλινική φάντασμα με γιατρό κάποια Σ.Χ. που οσο και να έψαξα στο διαδύκτιο μονο σε πεντικιούρ μανικιούρ βρήκα σε πλησιέστερο !!
Επίσης η φωτογραφία του 2018 δείχνει έναν Άνθρωπο που δε χρειαζεται μεταμοσχευση και δεν φοβαται να κρύψει το προσωπο του , κατι που το κανει επαρκώς στις φωτογραφίες μετα τη μεταμοσχευση .

.
 

gerassis

Well-Known Member
Η κυρία Χάλαρη συνεργάζοταν με τα Figura στη Θεσσαλονίκη. Ενας γνωστός μου ο Μιχάλης , Αξιωματικος της ΠΑ, έκανε 2 μεταμοσχευσεις FUE 4500 grafts συνολικά. Την 1η στη Θεσσαλονίκη 2500 grafts ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ και την 2η 2000grafts στην Αθήνα 12 μηνες μετα σε καλυτερες εγκαταστασεις (και τις 2 με την ιδια γιατρο) ΜΕΡΙΚΩΣ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ δλδ πεταμενα λεφτα με εξαντλημενη δότρια. Το παλικάρι ηταν υπερ του δεοντως σχολαστικό μεχρι που επινε σουπες για 15 μερες για να μην μασαει με δυναμη!!! Ειναι απο τα ατομα που δεν μιλανε για αυτο στον περιγυρό τους με αποτελεσμα να παω και εγω εκει για την μμ (δεν ειχα ιδεα για το φορουμ) και ΕΥΤΥΧΩΣ για μενα η συνεργασια τους με τη γιατρο ειχε λυθει. Εγώ χειρουργήθηκα απο τον κ. Κολιατο FUE 2.500 grafts με γεμισμα κορυφης (ροξ) και Hairline Εμπρός στα 2600€. Ο γιατρος ητανε πολύ σχολαστικός εδειξε οτι με προσεξε πολύ και τωρα σχεδον 7 μηνες μετά, η φύτρωση παει καλά (ξεκινησε απο τον 4ο με 5ο μηνα). Θεωρώ πως ειμαι 1 μηνα πίσω στη φυτρωση (καλες - γρηγορες περιπτωσεις του φόρουμ) και περιμενω να κλεισω 9μηνο για να παρουσιάσω και εγω τη μμ και να ενημερωσω σχετικα με την εμπειρια μου. Φυσικα τα Figura ειναι κλινικες που ασχολουνται με υπηρεσιες αδυνατισματος και ομορφιας οποτε η αντιμετωπιση ητανε καθαρα σαν πορτοφολι με τα γνωστα τηλεφωνα πιεσεις να αποφασισω τωρα αλλιως η τιμη δεν ισχυει κτλ. Θεωρώ ομως οτι αποτελεσμα ( πριν τους 12 μηνες ) ειναι καλό και δειχνει οτι θα γινει καλύτερο για τα 2500 grafts που εβαλα και δεν πεταξα τα λεφτα μου σαν τον γνωστό μου ο οποιος και σταματησε να μου μιλάει όταν ειδε το αποτελεσμα μου μεχρι τωρα. Αν το ειχα ψαξει καλύτερα πριν θα κατεβαινα Αθηνα στον κ. Αναστασακη για FUT με LLLT θεραπειες.
 

mx5

New Member
mx5 , πρωτα χρειαζεσαι φαρμακευτικη αγωγη για τη θεραπεια της σμηγματορροϊκής δερματίτιδας . Επειτα χρειαζεσαι φαρμακευτικη αγωγη για τον ελεγχο της τριχοπτωσης . Τελος , αφου θα ειναι ολα υπο ελεγχο , μετα κανεις επεμβαση για αποκατασταση με μεταμοσχευση . Επισης απο τις φωτογραφιες σου , φαινεται αραιωση σε μεγαλο μερος του κεφαλιου , nw5 . ακομα και αν φυτρωναν 100% τα μοσχευματα που εβαλες , 2500 τριχες οπως ειπες , ειναι πολυ λιγα για να κανουν διαφορα στην εμφανιση σου
την ελεγχω με σωστη διατροφη τη σμηγμαροτικη δερματιτιδα επισησ θελω να πω οτι αυτο τον μηνα μ πεσανε παρα πολλα μαλλια οποτε λουζομαι τα βλεπω κατω επισησ το δεξι κροταφω τον εχασα τελειωσ πριν μια βδομαδα... παιδια θελω αν μπωρει καποιοσ να με στηλει στο Loretzo δεν ξανα κανω ελλαδα με τιποτα λο
Ρε φίλε τι να πω .
Λιγο περίεργο μου ακούγεται να σου πω την αλήθεια .
Φαίνεται οτι εχεις γινει μέλος το 2014
Σε παλαιότερη ανάρτηση χαρακτηρίζεις τη DHI χειρότερη κλινική ( σε αγγλικα με καλύτερη γραμματική απο τα Ελληνικά σου )
Αφού δεν εισαι happy και ενώ θα έπρεπε να ήσουν πιο υποψιασμένος τη δεύτερη φορα
εμπιστεύεσαι το κεφαλι σου σε μια κλινική φάντασμα με γιατρό κάποια Σ.Χ. που οσο και να έψαξα στο διαδύκτιο μονο σε πεντικιούρ μανικιούρ βρήκα σε πλησιέστερο !!
Επίσης η φωτογραφία του 2018 δείχνει έναν Άνθρωπο που δε χρειαζεται μεταμοσχευση και δεν φοβαται να κρύψει το προσωπο του , κατι που το κανει επαρκώς στις φωτογραφίες μετα τη μεταμοσχευση .

.
λοιπον φιλε ειμαι ελληνασ αλλα ειμουν πολυ κακοσ μαθητησ παρα ταυτα σπουδασα αγγλια οκ ? και εχω να γραψω ελληνικα απο το λυκειο μιασ και δουλευω σε ξενεσ εταιριεσ οκ ?

ειμαι μελοσ αλλα δεν εγραφα ποτε.. εκανα στη DHI kai oi trixes vgenan straves sto hairline mono exw foto na τισ παρουσιαδω αλλα οπωσ ειπα ειδα ενα γνωστο που ηταν βεγγοσ και τον εφτιαξε για αυτο και πηγα οκ ? την πατησα παντα ηθελα το λορετζο αλλα δεν ειχα χρονο για να παω λογο δουλειασ .... τωρα βαζω και αλλεσ φωτο αλλα μα ξεκινισετε τισ βλακειεσ και το κραξιμο θα τα σβησω ολλα οκ μαγκα
 

Συνημμένα

  • IMG_5291.JPG
    IMG_5291.JPG
    777.3 KB · Προβολές: 399
  • IMG_5292.JPG
    IMG_5292.JPG
    958.1 KB · Προβολές: 314
  • IMG_5293.JPG
    IMG_5293.JPG
    806.2 KB · Προβολές: 269
  • IMG_5294.JPG
    IMG_5294.JPG
    925.2 KB · Προβολές: 309
  • IMG_5295.JPG
    IMG_5295.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 372
  • IMG_5426.JPG
    IMG_5426.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 348
  • IMG_5449.JPG
    IMG_5449.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 326

gerassis

Well-Known Member
Φίλε ευχομαι να σου εχει μεινει δότρια για τριτη επέμβαση. Πριν την κανεις όμως λύσε το θεμα με την σμιγμαροτικη δερματιτιδα (όσο μπορεις) και προτίμησε FUT για καλύτερη φυτρωση. Όταν δεν μενουμε ευχαριστημενοι απο καποιον γιατρο καλό θα ειναι να το γραφουμε εδω μεσα όπως εκανες εσυ. Το μονο που δεν "κολλαει" ειναι η επιλογες σου. Δλδ Απο Lorenzo σε Χαλαρη. Η διαφορα στα χρηματα ειναι 4 πλάσια
 
  • Like
Reactions: mx5

mx5

New Member
επισησ στη DHI ειχα αιματωμα την 7 μερα στη περιοχη το κροταφων
Φίλε ευχομαι να σου εχει μεινει δότρια για τριτη επέμβαση. Πριν την κανεις όμως λύσε το θεμα με την σμιγμαροτικη δερματιτιδα (όσο μπορεις) και προτίμησε FUT για καλύτερη φυτρωση. Όταν δεν μενουμε ευχαριστημενοι απο καποιον γιατρο καλό θα ειναι να το γραφουμε εδω μεσα όπως εκανες εσυ. Το μονο που δεν "κολλαει" ειναι η επιλογες σου. Δλδ Απο Lorenzo σε Χαλαρη. Η διαφορα στα χρηματα ειναι 4 πλάσια
φιλε σου ορκηζομαι οτι θα προσπαθησω να ενημεροσω το κοσμο και να κηνηθω εναντιον τησ με ολλα τα μεσα γιατι με καταστρεψε νομικα + διαδικτιακα τησ το ειχα πει απο την αρχη θελω να ενημεροσω και το ιατρικο συλογο με ολλα τα μεσα αν μπορει καποιοσ εδω μεσα ασ με βοηθισει.. .οπωσ ειπα δουλευω παρα πολυ κα δεν εχω χρονο επισησ αγαπω την ελλαδα και ειπα να αφησω λεφτα στην ελλαδα αλλα εδω ειναι ολλοι απατεωνεσ θα φτιαξω ενα βιντεο συντομα για να ξυπνησω τουσ νεουσ ... κατι αλλα καλυτερα να πληρωνα 10 πλασια και να ειχα αποτελεσμα παρα τωρα 3300 ευρο π πηγα με μαλια και βγηκα βεγγοσ
 
Μπλουζα