Ρινοπλαστική ξανά (tropheus)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Olia

New Member
Καλησπερα.θελω να κάνω κι εγώ επέμβαση για διαφραγμα και πλαστική.σκεφτομαι να παω στον Λουλουδη.μήπως μπορει καποιος να μου πει γι αυτον,αν εχει προσωπικη εμπειρία;
Καληςπερα !
τελικα κάνατε στο Λουλουδη την επέμβαση ; σκεφτομαι κ εγω να τον επισκεφτώ
 

Olia

New Member
Γειά σας και από μένα!
Θα σας πω την δική μου εμπειρία μιας και έκανα και εγώ ρινοπλαστικη αλλά και το διάφραγμα μου πριν 2 μήνες. Δεν θα πω τόσο για τα αποτελέσματα και τις μελανιες γιατί αυτά πάνω κάτω τα βρίσκει κανείς εύκολα.Αλλα στην επιλογή του ιατρού.
Πρώτα το βασικό θέμα είναι να σκέφτεσαι ότι χρειάζεται όχι έναν πλαστικό χειρουργο αλλά έναν ειδικό στο θέμα της μύτης. Ο πλαστικός κάνει το οτιδήποτε επέμβαση δεν εξειδίκευεται κάπου οπότε θα πρέπει να είστε τυχεροί στην επιλογή σας.
Εγώ προσωπικά μετά από μεγάλη έρευνα στο ίντερνετ κυρίως,που αλλού αφού δε γνώριζα κανένα είχα κατασταλαξει σε 2-3 και έκανα μια έρευνα πάνω σε αυτούς μετά ξανά.
Προτίμησα εκείνον που είναι ίσως ο πιο εξειδίκευμενος μιας και ασχολείται μόνο με μύτη και αυτιά.
Ευγενεστατος και γνώστης του αντικειμένου. Φοβόμουν λίγο μιας και δεν ήξερα τι με περίμενει αλλά αποφασίσμενα το πήρα μετά απόφαση. Μου εξηγήσε τα πάντα από πριν και μετά φυσικά και ότι χρειάζομουν από πληροφορίες ο άνθρωπος ήταν εκεί μαζί μου. Τον τάραξα θα πω την αλήθεια στις ερωτήσεις και στα τηλέφωνα γιατί ανησυχουσα (μετά την επέμβαση κυρίως) αλλά πάντα ήταν απέναντι μου άψογος. Δε με αντιμετώπισε σαν κρέας που ήθελε μόνο τα χρήματα.
Και αυτό ήταν που με άρεσε πολύ.
Οπότε ψυχολόγιστε την κατάσταση και τον ιατρό όταν θα βρεθείτε. Και πάρτε την απόφαση σας.
Είχα πάει μια επίσκεψη σε κάποιον άλλο πρώτα αλλά επειδή με αντιμετώπισε έτσι ακριβώς σαν κρέας και για τα χρήματα Πλήρωσα το ραντεβού μου και δεν ξανά πήγα.
Και ύστερα έκανα καλύτερη έρευνα και κατάσταλαξα στο ιατρό που έκανα την επέμβαση. Και πέτυχε από όλες τις πλευρές και δε το περίμενα.
Οχι δεν είχα καμία τόσο χάλια μύτη αλλά παρόλα αυτά έκανε αυτό που έπρεπε να κάνει χωρίς πολλά πολλά χωρίς υπερβολές κάνεις δε κατάλαβε ότι έκανα επέμβαση! Ούτε στη δουλειά μου καν.
Μην ψάχνετε τις 'φιρμες' κάντε μια έρευνα στο ίντερνετ καλή όμως και βγάλετε εσείς τα συμπεράσματα σας.
Αν κάποιος έκανε επέμβαση που τον ξέρετε προσωπικά ακόμα καλύτερα θα σας κατατοπισει.
Επίσης κάθε μύτη αλλά και ιατρός είναι διαφορετική περίπτωση κάθε φορά. Eιναι σαν το φαγητό,ίδια υλικά ίδια συνταγή αλλά μπορεί να σας βγει διαφορετικό κάθε φορά.
Ελπίζω να πάρετε τη σωστή απόφαση. Οι τιμές εξαρτώνται.
Από 3000-5500 και ακόμα περισσότερο αν γίνει κάτι ιδιαίτερο.
Οπως επέμβαση ξανά στη μύτη από αποτυχημένες παλιότερα. Όπως λέγεται στα site που διάβασα αυτό κοστίζει παραπάνω.
Εγώ έκανα μια φορά και ευτυχώς όλα καλά. Και το διάφραγμα και εξωτερικά καμία υπερβολή.

*Το χειρουργείο πάλι ήταν μεγάλο κοντά 3 ώρες αλλά εντάξει ήμουν ναρκωμενος απόλυτα.

*Ετσι πρέπει να είναι ο σωστός ιατρός
Να κάνει τη δουλειά του σωστά και αθόρυβα.
*πριν πάρετε την απόφαση κάντε καλή έρευνα! Και μετά να είστε σωστοί στις υποχρεώσεις σας. Έχει καθάρισμα με όρο κοντά 10 μήνες!
Έχει δουλειά... Και πόνο στην αρχή όταν πάτε σπίτι κυρίως,θα έχετε πονοκέφαλο και μια δυσφορια. Εγώ είχα άλλοι ίσως να μην έχουν τι να πω.
*Καλή τύχη!!!
Σε ποιον εκανες την επέμβαση ;
 

Olia

New Member
Καλησπερα.θελω να κάνω κι εγώ επέμβαση για διαφραγμα και πλαστική.σκεφτομαι να παω στον Λουλουδη.μήπως μπορει καποιος να μου πει γι αυτον,αν εχει προσωπικη εμπειρία;
Καληςπερα ! πηγες τελικα στον Λουλουδη ;; πως σου φανηκε ;
 

Olia

New Member
Ποια η γνώμη σας για Παυλιδελη και Λουλουδη ; ποιον μου προτείνετε ; τον Κοντογιαννη τον ξερει κάποιος ;
Μου εχουν κανει και οι 3 καλη εντύπωση αλλα ο Λουλουδης που εφαρμόζει ανοιχτή ρινο πλαστική λιγο παραπάνω
 

antonia kaloudi

New Member
Καλησπέρα. Εγώ απλά θα εκφράσω την εμπειρία μου από την Ρινοπλαστική που έκανα προ περίπου 8 μήνες. Αν και επισκέφτηκα τους περισσοτερους που ανεφερθησαν τελικά την πραγματοποιησα στον κ Μακρυπιδη.Απόλυτα ευχαριστημενη. Τον συστήνω ανεπιφύλακτα.
 

zozi

New Member
Ποια η γνώμη σας για Παυλιδελη και Λουλουδη ; ποιον μου προτείνετε ; τον Κοντογιαννη τον ξερει κάποιος ;
Μου εχουν κανει και οι 3 καλη εντύπωση αλλα ο Λουλουδης που εφαρμόζει ανοιχτή ρινο πλαστική λιγο παραπάνω

Καλησπέρα.
Εγω απο έρευνα που έκανα στο φόρουμ( έχω διαβάσει όλα τα σχόλια) συμπέρανα οτι ο Λουλουδης έχει συγκεντρώσει τα περισσότερα καλά σχόλια και θα συμφωνήσω μαζι σου στο θέμα της ανοιχτής ρινοπλαστικής!Ο φόβος που μου δημιουργείται όμως είναι μην είναι παραπλανητικά αυτα τα σχόλια και στοχευμένα 3-4 ατομα εχουν φτιάξει ψευτικο προφίλ και του κάνουν διαφήμιση.Ε δεν γίνεται ρε παιδιά να έχω διαβάσει εστω 2-3 αρνητικά σχόλια για όλους τους άλλους, περαν καποιον θετικών και ο Λουλουδης να έχει μόνο θετικά. Ή είναι τοσο καλος ή κατι παίζει! Θα ήθελα λοιπόν και εγώ όποις έχει κάνει επέμβαση σε αυτό τον γιατρό να μας πει τις εντυπώσεις του και αν μπορεί και θέλει να στείλει σε προσωπικό μήνυμα και φωτογραφίες με το πριν και το μετα με καλυμένα χαρακτηριστικά περισσότερο για να τσεκάρω οτι όντως δεν πρόκειται για διαφήμιση.Θα βοηθούσε πολύ.
Υ.Γ.: Και επειδή τα πολλά λογια είναι φτώχει θα επιδιώξω μεσα στο καλοκαίρι ραντεβού μαζί του για να τα πούμε απο κοντά και να σας πω εντυπώσεις. Ελπίζω αυτη τη φορά να τα καταφέρω γιατι 1 χρόνο τωρα το παλεύω αλλα ολο κατι θα μου τυχαίνει και θα το αναβάλω ...
 

Olia

New Member
Καλησπέρα.
Εγω απο έρευνα που έκανα στο φόρουμ( έχω διαβάσει όλα τα σχόλια) συμπέρανα οτι ο Λουλουδης έχει συγκεντρώσει τα περισσότερα καλά σχόλια και θα συμφωνήσω μαζι σου στο θέμα της ανοιχτής ρινοπλαστικής!Ο φόβος που μου δημιουργείται όμως είναι μην είναι παραπλανητικά αυτα τα σχόλια και στοχευμένα 3-4 ατομα εχουν φτιάξει ψευτικο προφίλ και του κάνουν διαφήμιση.Ε δεν γίνεται ρε παιδιά να έχω διαβάσει εστω 2-3 αρνητικά σχόλια για όλους τους άλλους, περαν καποιον θετικών και ο Λουλουδης να έχει μόνο θετικά. Ή είναι τοσο καλος ή κατι παίζει! Θα ήθελα λοιπόν και εγώ όποις έχει κάνει επέμβαση σε αυτό τον γιατρό να μας πει τις εντυπώσεις του και αν μπορεί και θέλει να στείλει σε προσωπικό μήνυμα και φωτογραφίες με το πριν και το μετα με καλυμένα χαρακτηριστικά περισσότερο για να τσεκάρω οτι όντως δεν πρόκειται για διαφήμιση.Θα βοηθούσε πολύ.
Υ.Γ.: Και επειδή τα πολλά λογια είναι φτώχει θα επιδιώξω μεσα στο καλοκαίρι ραντεβού μαζί του για να τα πούμε απο κοντά και να σας πω εντυπώσεις. Ελπίζω αυτη τη φορά να τα καταφέρω γιατι 1 χρόνο τωρα το παλεύω αλλα ολο κατι θα μου τυχαίνει και θα το αναβάλω ...
Τον επισκέφτηκα και μου εκανε θετική εντύπωση και οι φωτογραφίες της δουλειάς του επισης πολυ καλές
 

evaki

New Member
Καλησπέρα.
Εγω απο έρευνα που έκανα στο φόρουμ( έχω διαβάσει όλα τα σχόλια) συμπέρανα οτι ο Λουλουδης έχει συγκεντρώσει τα περισσότερα καλά σχόλια και θα συμφωνήσω μαζι σου στο θέμα της ανοιχτής ρινοπλαστικής!Ο φόβος που μου δημιουργείται όμως είναι μην είναι παραπλανητικά αυτα τα σχόλια και στοχευμένα 3-4 ατομα εχουν φτιάξει ψευτικο προφίλ και του κάνουν διαφήμιση.Ε δεν γίνεται ρε παιδιά να έχω διαβάσει εστω 2-3 αρνητικά σχόλια για όλους τους άλλους, περαν καποιον θετικών και ο Λουλουδης να έχει μόνο θετικά. Ή είναι τοσο καλος ή κατι παίζει! Θα ήθελα λοιπόν και εγώ όποις έχει κάνει επέμβαση σε αυτό τον γιατρό να μας πει τις εντυπώσεις του και αν μπορεί και θέλει να στείλει σε προσωπικό μήνυμα και φωτογραφίες με το πριν και το μετα με καλυμένα χαρακτηριστικά περισσότερο για να τσεκάρω οτι όντως δεν πρόκειται για διαφήμιση.Θα βοηθούσε πολύ.
Υ.Γ.: Και επειδή τα πολλά λογια είναι φτώχει θα επιδιώξω μεσα στο καλοκαίρι ραντεβού μαζί του για να τα πούμε απο κοντά και να σας πω εντυπώσεις. Ελπίζω αυτη τη φορά να τα καταφέρω γιατι 1 χρόνο τωρα το παλεύω αλλα ολο κατι θα μου τυχαίνει και θα το αναβάλω ...
Εγω μεσα απο διαφορα φορουμ βοηθηθηκα να καταληξω σε αυτο το γιατρο γιαυτο με τη σειρα μου αποφασισα να κανω το ιδιο κ για αλλους αφου εμεινα απολυτα ευχαριστημενη.
 

geeorgee

Active Member
Δυο μηνες περιπου μετα απο την επεμβαση στον Παυλιδελη το αποτελεσμα δεν ειναι αυτο που περιμενα.
Το λειτουργικο μερος φαινεται οκ αλλα το αισθητικο δεν με ικανοποιει.Μου εφτιαξε καπως το profil αλλα
μου χαλασε το ανφας.Το χειροτερο ειναι οτι εκανε πραγματα που δεν ειχαμε συμφωνησει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dimisius

New Member
Καλησπέρα και απομένα, χαίρομαι πολύ που υπάρχει αυτό το site!!!
Ενδιαφέρομαι και εγώ με την σειρά μου να κάνω επεμβαση στην μυτη να διορθωσω το διαφραγμα μου λιγο γιατι δεν εχω κ το τρελο προβλημα αλλα να διορθωσω την μυτη μου και αισθητικα , οχι πως ειναι μια μυτη που αηδιαζεις αλλα ποτε δεν αισθανομουν καλα για αυτη απο μικρος ειχα λιγο κομπλεξ :) ειναι γαμψη κ λιγο μεγαλη οχι τοσο ομως. Το καλο ειναι πως ειναι λεπτη δεν μπορω να πω.
Ειχα επισκεφτει τον γιατρό Λουλούδη Δημήτρη πριν μηνες και μου εβγαλε μια οικειοτητα, μου εξηγησε καποια πραγματα με εξετασε για διαφραγμα κ σκεφτομαι πολυ σοβαρα στους επομενους μηνες να κανω την επεμβαση εκει. Σου δειχνει κ πως μπορει να γινει η μυτη σου πανω κατω ηλεκτρονικα για να εχεις μια ιδεα.
Εχει σπουδασει στην Αμερικη οποτε ειναι για μενα ενα μεγαλο συν.
Εχετε καμια ιδεα για αυτον τον άνθρωπο;;;
Ευχαριστω πολύ.
 

Imikriloulou

New Member
1) Κλείστε ραντεβού με τρεις-τέσσερις.
2) Συναντηθείτε και ζητήστε τουλάχιστον πενήντα φωτό πριν και μετά.
Ρωτήστε τους πότε τραβήχτηκαν οι μετά (πριν το οκτάμηνο είναι παραπλανητικές).
3) Καλό είναι πριν πάτε να σκεφτείτε τι ακριβώς σας ενοχλεί και γιατί.
4) Μην εμπιστεύεσθε τα morph γραφήματα. Στην καλύτερη αποδίδουν το 80% του αληθινού αποτελέσματος.
5) Εάν ο χειρουργός είναι καθησυχαστικός σε κάθε σας έκφραση αβεβαιότητας, μαζέψτε τα μπογαλάκια σας και πάτε στον επόμενο.
Καλό είναι ο χειρουργός να νιώθει σίγουρος για το αποτέλεσμα, αλλά στην Ελλάδα είμαστε. Οι περισσότεροι είναι απλά μαλάκες.
7) Και στον καλύτερο χειρουργό του κόσμου να πάτε, υπάρχει πάντα ο κίνδυνος μη επιθυμητού αποτελέσματος. Στις Η.Π.Α, είναι της τάξεως του 10-20%. Στο λίκνο του δυτικού πολιτισμού που λέγεται Ελλάδα, είναι στο 30-50%.
Φυσικά, το επιθυμητό αποτέλεσμα είναι καθαρά υποκειμενικό. Η ελληνική μυτούλα με τα πλατιά ρινικά οστά, τη κυρτή γέφυρα και τη χοντρή κορυφή δεν θα γίνει ποτέ μυτούλα αλά Μπελούτσι, ;-P.
Δυστυχώς, κορίτσια κι αγόρια, ατυχήσαμε να ζούμε στο Ελλάντα.
Όσοι και όσες ψάχνεσθε για Δ. Ευρώπη μετά χαράς να σας βοηθήσω.
 

anafr

New Member
Καλησπέρα.
Εγω απο έρευνα που έκανα στο φόρουμ( έχω διαβάσει όλα τα σχόλια) συμπέρανα οτι ο Λουλουδης έχει συγκεντρώσει τα περισσότερα καλά σχόλια και θα συμφωνήσω μαζι σου στο θέμα της ανοιχτής ρινοπλαστικής!Ο φόβος που μου δημιουργείται όμως είναι μην είναι παραπλανητικά αυτα τα σχόλια και στοχευμένα 3-4 ατομα εχουν φτιάξει ψευτικο προφίλ και του κάνουν διαφήμιση.Ε δεν γίνεται ρε παιδιά να έχω διαβάσει εστω 2-3 αρνητικά σχόλια για όλους τους άλλους, περαν καποιον θετικών και ο Λουλουδης να έχει μόνο θετικά. Ή είναι τοσο καλος ή κατι παίζει! Θα ήθελα λοιπόν και εγώ όποις έχει κάνει επέμβαση σε αυτό τον γιατρό να μας πει τις εντυπώσεις του και αν μπορεί και θέλει να στείλει σε προσωπικό μήνυμα και φωτογραφίες με το πριν και το μετα με καλυμένα χαρακτηριστικά περισσότερο για να τσεκάρω οτι όντως δεν πρόκειται για διαφήμιση.Θα βοηθούσε πολύ.
Υ.Γ.: Και επειδή τα πολλά λογια είναι φτώχει θα επιδιώξω μεσα στο καλοκαίρι ραντεβού μαζί του για να τα πούμε απο κοντά και να σας πω εντυπώσεις. Ελπίζω αυτη τη φορά να τα καταφέρω γιατι 1 χρόνο τωρα το παλεύω αλλα ολο κατι θα μου τυχαίνει και θα το αναβάλω ...

Καλησπέρα,

έκανες τελικα ραντεβολύ με τον Λουλούδη να μας πεις εντυπώσεις?
 

FreeThinker

Well-Known Member
Εχει σπουδασει στην Αμερικη οποτε ειναι για μενα ενα μεγαλο συν.

Ακους Αμερικη και παραμυθιαζεσαι νομιζω... Μπορει να μην περασε πουθενα εδω, για αυτο να σπουδασε αμερικη. Οποτε μην το θεωρεις μεγαλο συν
 

zozi

New Member
Καλησπέρα!
Τον Ιούλιο έκανα τελικά το πρώτο ραντεβού με τον Λουλούδη. Να πω οτι ισχύει αυτο π λένε οτι είναι πολυ ευγενικός και σ λύνει τις απορίες σου...Αρχικά με εξέτασε και μ έβαλε μια κάμερα μέσα την μύτη και μ έδειξε το προβλημα π έχω. Στη συνέχεια με έβγαλε καποιες φωτογραφίες και μια φωτο προφιλ την επεξεργάστηκε στο λαπτοπ την ωρα π μιλουσαμε για να μ δείξει ενδεικτικά το αποτελεσμα π θα έχω μετα τις αλλαγες! Το αποτελεσμα στο λαπτοπ δεν μ πολυαρεσε αλλα η αληθεια ειναι οτι εγω δεν επικεντρωθηκα στις αλλαγες (δεν του ειπα εγω τι ακριβως θελω να αλλαξω μονος τ τα εντοπισε) Με ενδιέφερε περισσοτερο να μάθω πράγματα για την ολη διαδικασια γιατι ειχα σαν δεδομενο οτι αν προχωρησω σε επεμβαση με αυτον θα ξανασυζητουσαμε τις αλλαγές καλύτερα... αλωστε ειναι υποκειμενικο αυτο και ο ιδιος μ ειπε οτι μπορει σχεδον ν μου κανει οτι αλλαγη του ζητησω (στα πλαισια του λογικου παντα). Οσο αφορα το κόστος ειχα ακουσει κατι για πιο χαμηλες τιμες και τετοια σε σχεση με άλλους τηλεορασταους δεν νομιζω οτι διαφερει και πολυ τουλαχιστον για την περιπτωση μ! Απο εκει κ περα πολυ καθησυχαστικός ηταν! Ή είναι σιγουρος για τη δουλεια τ ή προσπαθουσε να με πείσει... δεν ξερω! Μ είπε επισης οτι αν κατι δεν παει καλα στην πρωτη επεμβαση θα μ κανει μια δευτερη διορθωτικη δωρεαν... μ φανηκε ειλικρινής αλλα δεν ξερω εγω έχω μια ταση να ειμαι δυσπιστη οποτε μ φανηκε λιγο υπερβολη αυτο. Ισως μ το ειπε για να με πεισει κιολας γιατι επικεντρωνόμουν πολυ στο ενδεχόμενο να μην πετυχει. Ελπίζω να μην χρειαστεί.
Σκέφτομαι να προχωρήσω σε επέμβαση μαζι τ. Να πω οτι έχω δει άλλον ένα στην πόλη μ για τον οποίο δεν έχω την παραμικρή πληροφόρηση ουτε καν αναφορικά απο καποιο φορουμ και γι αυτο τον απερριψα.

Υ.Γ. Θα σας ενημερωσω αναλυτικά για οτιδηποτε νεότερο και όποιος έχει κάνει εγχείρηση στον συγκεκριμένο γιατρο ας μου πει σε προσωπικό μήνυμα ή εδω την εμπειρία τ.
 

timoulis

New Member
Καλησπέρα!
Τον Ιούλιο έκανα τελικά το πρώτο ραντεβού με τον Λουλούδη. Να πω οτι ισχύει αυτο π λένε οτι είναι πολυ ευγενικός και σ λύνει τις απορίες σου...Αρχικά με εξέτασε και μ έβαλε μια κάμερα μέσα την μύτη και μ έδειξε το προβλημα π έχω. Στη συνέχεια με έβγαλε καποιες φωτογραφίες και μια φωτο προφιλ την επεξεργάστηκε στο λαπτοπ την ωρα π μιλουσαμε για να μ δείξει ενδεικτικά το αποτελεσμα π θα έχω μετα τις αλλαγες! Το αποτελεσμα στο λαπτοπ δεν μ πολυαρεσε αλλα η αληθεια ειναι οτι εγω δεν επικεντρωθηκα στις αλλαγες (δεν του ειπα εγω τι ακριβως θελω να αλλαξω μονος τ τα εντοπισε) Με ενδιέφερε περισσοτερο να μάθω πράγματα για την ολη διαδικασια γιατι ειχα σαν δεδομενο οτι αν προχωρησω σε επεμβαση με αυτον θα ξανασυζητουσαμε τις αλλαγές καλύτερα... αλωστε ειναι υποκειμενικο αυτο και ο ιδιος μ ειπε οτι μπορει σχεδον ν μου κανει οτι αλλαγη του ζητησω (στα πλαισια του λογικου παντα). Οσο αφορα το κόστος ειχα ακουσει κατι για πιο χαμηλες τιμες και τετοια σε σχεση με άλλους τηλεορασταους δεν νομιζω οτι διαφερει και πολυ τουλαχιστον για την περιπτωση μ! Απο εκει κ περα πολυ καθησυχαστικός ηταν! Ή είναι σιγουρος για τη δουλεια τ ή προσπαθουσε να με πείσει... δεν ξερω! Μ είπε επισης οτι αν κατι δεν παει καλα στην πρωτη επεμβαση θα μ κανει μια δευτερη διορθωτικη δωρεαν... μ φανηκε ειλικρινής αλλα δεν ξερω εγω έχω μια ταση να ειμαι δυσπιστη οποτε μ φανηκε λιγο υπερβολη αυτο. Ισως μ το ειπε για να με πεισει κιολας γιατι επικεντρωνόμουν πολυ στο ενδεχόμενο να μην πετυχει. Ελπίζω να μην χρειαστεί.
Σκέφτομαι να προχωρήσω σε επέμβαση μαζι τ. Να πω οτι έχω δει άλλον ένα στην πόλη μ για τον οποίο δεν έχω την παραμικρή πληροφόρηση ουτε καν αναφορικά απο καποιο φορουμ και γι αυτο τον απερριψα.

Υ.Γ. Θα σας ενημερωσω αναλυτικά για οτιδηποτε νεότερο και όποιος έχει κάνει εγχείρηση στον συγκεκριμένο γιατρο ας μου πει σε προσωπικό μήνυμα ή εδω την εμπειρία τ.

Επειδή με απασχολεί και έμενα αυτό το θέμα και λειτουργικά και αισθησιακά ,θα επισκεφτώ και εγώ τον συγκεκριμένο γιατρό και θα σας πω και εγώ της εντύπωσης μου.

Μένει να κλείσω αεροπορικά και ημερομηνία (μένω Θεσσαλονικη)

Ένα πράγμα που με κάνει λίγο δύσπιστο είναι ότι όπου και να έψαξα στο ίντερνετ για τον συγκεκριμένο γιατρό είδα μόνο θετικά σχόλια , από νέα μελή σε όλα το φόρουμ και απαντούσαν μόνο σε θέματα που αφορούσαν τον συγκεκριμένο πάντα θετικά.


Υ.Γ μπορείς να μου πεις με πμ τι κόστος σου είπε εσένα ?
 

timoulis

New Member
Εγω μεσα απο διαφορα φορουμ βοηθηθηκα να καταληξω σε αυτο το γιατρο γιαυτο με τη σειρα μου αποφασισα να κανω το ιδιο κ για αλλους αφου εμεινα απολυτα ευχαριστημενη.
Μονό Ρινοπλαστικη έκανες στον συγκεκριμένο γιατρό;
 

φαιη_70

New Member
Επειδή με απασχολεί και έμενα αυτό το θέμα και λειτουργικά και αισθησιακά ,θα επισκεφτώ και εγώ τον συγκεκριμένο γιατρό και θα σας πω και εγώ της εντύπωσης μου.

Μένει να κλείσω αεροπορικά και ημερομηνία (μένω Θεσσαλονικη)

Ένα πράγμα που με κάνει λίγο δύσπιστο είναι ότι όπου και να έψαξα στο ίντερνετ για τον συγκεκριμένο γιατρό είδα μόνο θετικά σχόλια , από νέα μελή σε όλα το φόρουμ και απαντούσαν μόνο σε θέματα που αφορούσαν τον συγκεκριμένο πάντα θετικά.


Υ.Γ μπορείς να μου πεις με πμ τι κόστος σου είπε εσένα ?
Επειδή με απασχολεί και έμενα αυτό το θέμα και λειτουργικά και αισθησιακά ,θα επισκεφτώ και εγώ τον συγκεκριμένο γιατρό και θα σας πω και εγώ της εντύπωσης μου.

Μένει να κλείσω αεροπορικά και ημερομηνία (μένω Θεσσαλονικη)

Ένα πράγμα που με κάνει λίγο δύσπιστο είναι ότι όπου και να έψαξα στο ίντερνετ για τον συγκεκριμένο γιατρό είδα μόνο θετικά σχόλια , από νέα μελή σε όλα το φόρουμ και απαντούσαν μόνο σε θέματα που αφορούσαν τον συγκεκριμένο πάντα θετικά.


Υ.Γ μπορείς να μου πεις με πμ τι κόστος σου είπε εσένα ?
Καλησπέρα,
Μένω Θεσσαλονίκη, ενδιαφέρομαι για ρινοπλαστική και μετά από έρευνα σε διάφορα φόρουμ μάλλον τείνω προς τον Λουλούδη λόγω των θετικών σχολίων. Εξακολουθώ όμως να είμαι αρκετά επιφυλακτική με την επέμβαση. 'Οσοι χειρουργήθηκαν από τον συγκεκριμένο γιατρό ας μου στείλουν προσωπικό μήνυμα με εντυπώσεις θετικές ή αρνητικές καθώς και την τιμή
 
Μπλουζα