Πώς φτιάχνεται ένα hairline και η πρόσθια ζώνη με 3100+ grafts

aeratos28

Just aeratos
Έτσι ..less is more θα έπαιζα με γυναίκα γιατρό αν ήταν καλό κιόλας..τώρα για να μην ξεφεύγουμε καλό θα είναι να έχουμε απαντήσεις για τα δύο νήματα..μην ξεχνιόμαστε.
Έτσι Αερατε συμφωνώ,οι γιατροί δεν προορίζονται για φίλοι μας παρά μόνο για εκτελεστικά όργανα των αδηφαγων επιθυμιών μας σχετικά με τα μαλλιά βέβαια ,τώρα αν πρόκειται για γυναίκες γιατρούς, παίζουν και άλλες συναλλαγές :cool:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Μάγκες πιο εύκολα κάνω εικόνα DPG 7000 με φανέλα του Ολυμπιακού να χοροπηδάει πάνω κάτω και να τραγουδάει τον ύμνο του αγκαλιά με Τσουκαλά παρά αεράτο σε Anastasakis Hair Clinic.
ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜενελαοοοοοοοοοοοοοος
 

mike1988

Active Member
Και γω όταν είχα πάει στην κλινική στο 6μηνό είχαν στο φάκελο μου φωτογραφία παλικαριού (μου έμοιαζε) που είχε κάνει Fut. Γενικά προς ότι να ναι μάλλον η οργάνωση στο κομμάτι αυτό!
 

vlafo

Well-Known Member
Ρε συ Mike
Αυτό είναι φοβερό.
Είναι σαν την ταινία του Βέγγου πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης,που το παίζει φωτογράφος και του λέει του πελάτη μόλις τον ρωτάει πότε θα πάρει τη φώτο του,να σου δώσω μια άλλη?
Και του λέει τι να τον κάνω αυτός είναι άλλος,και του απαντάει ο Βέγγος μήπως αυτή που θα πάρεις θα είσαι εσύ μέσα?
Με έκανες και έκλαψα ένα μπράβο στον Mike για την ειλικρίνεια του
 

oreo

Well-Known Member
Και γω όταν είχα πάει στην κλινική στο 6μηνό είχαν στο φάκελο μου φωτογραφία παλικαριού (μου έμοιαζε) που είχε κάνει Fut. Γενικά προς ότι να ναι μάλλον η οργάνωση στο κομμάτι αυτό!
Αφού δεν σου έβαλαν φώτο του Mr.Bean στον φάκελο, άρχοντας είσαι . ΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧ!!!
 

mike1988

Active Member
Ρε συ Mike
Αυτό είναι φοβερό.
Είναι σαν την ταινία του Βέγγου πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης,που το παίζει φωτογράφος και του λέει του πελάτη μόλις τον ρωτάει πότε θα πάρει τη φώτο του,να σου δώσω μια άλλη?
Και του λέει τι να τον κάνω αυτός είναι άλλος,και του απαντάει ο Βέγγος μήπως αυτή που θα πάρεις θα είσαι εσύ μέσα?
Με έκανες και έκλαψα ένα μπράβο στον Mike για την ειλικρίνεια του
Αυτή η ταινία είναι ότι καλύτερο σε κωμωδία για μένα ...ακόμα και σήμερα...
Φίλε πρέπει να γράφουμε με ειλικρίνεια γιατί το μόνο μας κέρδος είναι να βοηθάμε ο ένας τον άλλο.
υ.γ. η σκηνή με το φαρμακείο και τον αγώνα μποξ είναι λόγος να κατουρηθείς από τα γέλια....δυστυχώς ή ευτυχώς ο ΒΕΓΓΟΣ (για να τα βλέπουν όσοι από εμάς είμαστε εμμονικοί με τις τρίχες) δεν χρειαζόταν μαλλιά για να ναι ευτυχισμένος!
 

oreo

Well-Known Member
Ρε συ Mike
Αυτό είναι φοβερό.
Είναι σαν την ταινία του Βέγγου πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης,που το παίζει φωτογράφος και του λέει του πελάτη μόλις τον ρωτάει πότε θα πάρει τη φώτο του,να σου δώσω μια άλλη?
Και του λέει τι να τον κάνω αυτός είναι άλλος,και του απαντάει ο Βέγγος μήπως αυτή που θα πάρεις θα είσαι εσύ μέσα?
Με έκανες και έκλαψα ένα μπράβο στον Mike για την ειλικρίνεια του
Μου θύμησες και την σκηνή απο το μέτρημα, που του λέει "Αμα ήρθες εδώ για ξάπλες Τρύφωνα..." :D :D :D :D :D :D :D
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτή η ταινία είναι ότι καλύτερο σε κωμωδία για μένα ...ακόμα και σήμερα...
Φίλε πρέπει να γράφουμε με ειλικρίνεια γιατί το μόνο μας κέρδος είναι να βοηθάμε ο ένας τον άλλο.
Καλά αυτή είναι για πολλά Όσκαρ δε σου μένει άντερο.
Δε διαφωνώ πάνω από όλα η ειλικρίνεια,και εγώ όταν είχα πάει άλλα αντί άλλων,αλλά το μόνο που μένει τελικά για να πάρει κάποιος τη σωστή απόφαση είναι να γράφονται τα πάντα.
Ακόμα και αυτές οι μικρές λεπτομέρειες που δυστυχώς δεν είναι,αλλά οι σημαντικότερες που σε κάνουν να πάρεις την τελική απόφαση.
Θα στο πω πολύ απλά.
Αν είχαμε καλούς και ηθικούς γιατρούς και χωρίς να γνωρίζεις απολύτως τίποτα για μμ,θα έπρεπε το cons να ήταν το πολύ 20min με εξετάσεις και αναλυτικό και μόνο μια ερώτηση από το γιατρό.
Αυτό είναι το μέγιστο που μπορείς να πάρεις.
Θέλεις?
Με φώτο φυσικά.
Αλλά αυτό δεν θα το δούμε.
Στο υπογράφω.
 

Disco

Well-Known Member
Πάντως ρε παιδιά και οι φωτογραφίες όταν τραβιούνται μπαινουν σε φάκελο με ημερομηνία λογικά, ώστε να ξέρουν σε ποιο μήνα είναι. Άρα πως μπορεί να γίνει τέτοιο λάθος και να ανέβουν φωτογραφίες και να παρουσιάζονται ως άλλου μήνα και οι αρχικές αλλά και οι επόμενες φωτογραφίες με το αποτέλεσμα, στις 2 διαφορετικές παρουσιάσεις;
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ λέω πως απαντήσεις δεν έχουν δωθεί ακόμα..αλλού ήδη θα είχαμε τώρα πάνω από 40-50 σελίδες ερωταπαντήσεων ..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
Εγώ λέω πως απαντήσεις δεν έχουν δωθεί ακόμα..αλλού ήδη θα είχαμε τώρα πάνω από 40-50 σελίδες ερωταπαντήσεων ..
Αυτό ισχύει. Αν γίνονταν αυτά σε άλλη κλινική (π.χ. Τυρκαλά ή άλλη) θα είχαν ξεσκιστεί στην ανάλυση, ενώ στα νήματα του Αναστασάκη δεν γίνεται αυτό. Όπως και στο περιστατικό του jacksmith όπου δεν έγινε κάποια ανάλυση.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ο Jacksmith θα τα πάρει με μικρή σκάλα (λήπτρια) και θα τον μετρήσουμε.

Πολυ κακή ιδεα αισθητικα διότι έχω συμβουλεψει το ακριβως αντίθετο αλλα για χαρη της επιστημης και της Επιστημης, γινονται θυσιες μάλλον.

Οσον αφορα τα σχόλαι των αγαπητων παραπανω, πραγματι, εχει ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ.
Το πρώτο νημα ειχε αναρτηθει από τον Μιχαλη και καποια στγιμη το ανεβασα μάλλον και εγω όταν ξαναήρθε ο ασθενής.
Δεν θυμαμαι πλεον αν παιρνει ή δεν παιρνει Φιναστεριδη ο ασθενής ή πόσο χρονων ειναι ακριβως.
ΟΤΑΝ ξαναερθει υπόσχομαι να θυμηθω να κοιταξω τον φακελο του και να αναφερω ευπειθως και πληρως.
οχι πιο πριν, δεν έχω χρονο.
Οποιος θελει να μαθει τελικα με ακριβεια ας βαλει σε οητικό hold το νημα ή μπορει να παραπονιεται ελευθερα, δεν θα άλλαξει τιποτα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πολυ κακή ιδεα αισθητικα διότι έχω συμβουλεψει το ακριβως αντίθετο αλλα για χαρη της επιστημης και της Επιστημης, γινονται θυσιες μάλλον.

Σαφέστατα αλλά καλύτερα να ξεκαθαρίζονται ορισμένα πράγματα για να μην μένουν σκιές. Είναι καλό για όλους.
 

jacksmith

Active Member
Ο Jacksmith θα τα πάρει με μικρή σκάλα (λήπτρια) και θα τον μετρήσουμε.
Δεν έχω πρόβλημα να κουρευτώ και σαν καπουτσίνος μοναχός. Θέλω και γω να δω τί ακριβώς συμβαίνει. Και χαίρομαι που το λες αυτό Civial γιατί και εγώ ήθελα διστακτικά να στο ζητήσω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είσαι και εύκολη περίπτωση γιατί γνωρίζουμε ακριβώς την λήπτρια και ξέρουμε πόσα είχες πριν την μμ σε αυτή την περιοχή.
 
Μπλουζα