Πυκνωση στην κλινικη d*i

dimitris50423

Well-Known Member
με γουλι μαλλι ο γιατρος δουλευει καλυτερα.,. σε 10 μερες θα μακραινουν ολα μαζι.. και θα εισαι σουπερ.. και αν σε ρωτανε να λες ναι εκανα μεταμοσχευση και θα γινω τουμπανο ;-)
Ο Λιοσης ο γιατρος που θα σε κανει εκανε και τον kwstakis μμ απο οτι θυμαμαι.. σε πιο μηνα ειναι ο κωστακης? πες του να βαλει φωτο να δουμε τι παιζει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwsTakis

Active Member
δε χρειαζεται να κανεισ κατι,,ενα τοστακι ελαφρυ,,καποια στιγμη θα κανεισ διαλλειμα κ στην συνεδρια για να φασ κ να πιεισ ενα χυμο,,κ εγω εκει το εκανα,,απλα φροντισε να μενεισ καπου κοντα για μετα την μμ,,σενα καλο κ καθαρο ξενοδοχειο,,οσον αφορα το λιωση απο προσωπικη εμπειρια πιστευω θα σ κανει καλη δουλεια,,εισαι σε καλα χερια
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και το σεξ κοβεται για καποιες μερες οπως και κατι αλλο να ξερετε....
 

kwsTakis

Active Member
δε χρειαζεται να κανεισ κατι,,ενα τοστακι ελαφρυ,,καποια στιγμη θα κανεισ διαλλειμα κ στην συνεδρια για να φασ κ να πιεισ ενα χυμο,,κ εγω εκει το εκανα,,απλα φροντισε να μενεισ καπου κοντα για μετα την μμ,,σενα καλο κ καθαρο ξενοδοχειο,,οσον αφορα το λιωση απο προσωπικη εμπειρια πιστευω θα σ κανει καλη δουλεια,,εισαι σε καλα χερια
χαχα
 

dimitris50423

Well-Known Member
kwstaki βαλε καμια φωτο φιλε μου αν θες να δουμε πως προχωραει η μμ σου..
προσοχη στον υπνο μετα τη μμ κανα 2-3 μερες μην τριβεται η ληπτρια περιοχη στο μαξιλαρι.
 

Corfu Rider

Active Member
Δηλαδή να μην έχει καθόλου επαφή κατά την διάρκεια του ύπνου η λήπτρια με το μαξιλάρι..
Ναι. βρήκα ένα καλό ξενοδοχείο κοντά στην κλινική..
Λέω να μείνω 5-7 ημέρες στην Αθήνα, μέχρι να μην φαίνεται τίποτα.. πιστεύω μετά δεν θα γίνει τίποτα αντιληπτό))
Και υποθέτω ότι: Καφείνη, τσάι, κρεατίνη, αλκοόλ κτλ δεν συνιστώνται στις μμ..)
 

kwsTakis

Active Member
σε 5 μερεσ δε θα φαινεται τιποτα,απλα θα σαι κοντοκουρεμενοσ,,σταδιακα απλα κατα την διαρκεια του λουσιματοσ που θα ναι δυο φορεσ την μερα να αφηνεισ το σαμπουαν πανω αρκετη ωρα για να μαλακωνει την ληπτρια περιοχη και σε συνδυασμοσ με τον ορο νερου π θα σ δωσουν κ θα ψεκαζεσαι δε θα χεισ θεμα,,ολα καλα θα πανε,,το σημαντικο ειναι να προσεχεισ μην χτυπησεισ ουτε κανε ελαφρα το κεφαλι γιατι η μμ περιοχη ειδικα ειναι πολυ ευαισθητη.ο συγκεκριμενοσ γιατροσ θα σ δωσει εγγραφεσ αναλυτικεσ οδηγιεσ
 
Τελευταία επεξεργασία:

zotrix

Active Member
σε 5 μερεσ δε θα φαινεται τιποτα,απλα θα σαι κοντοκουρεμενοσ,,σταδιακα απλα κατα την διαρκεια του λουσιματοσ που θα ναι δυο φορεσ την μερα να αφηνεισ το σαμπουαν πανω αρκετη ωρα για να μαλακωνει την ληπτρια περιοχη και σε συνδυασμοσ με τον ορο νερου π θα σ δωσουν κ θα ψεκαζεσαι δε θα χεισ θεμα,,ολα καλα θα πανε,,το σημαντικο ειναι να προσεχεισ μην χτυπησεισ ουτε κανε ελαφρα το κεφαλι γιατι η μμ περιοχη ειδικα ειναι πολυ ευαισθητη.ο συγκεκριμενοσ γιατροσ θα σ δωσει εγγραφεσ αναλυτικεσ οδηγιεσ

φιλος έχει κάποιο θέμα με το τελικό σίγμα και τα σημεία στίξης;
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
καλη επιτυχια και απο εμενα φιλε.Εγω θα σου προτεινα Ευαγγελατο με κλειστα ματια αλλα αν κ δεν ξερω τον Λιοση εχουν ακουστει καλα λογια.Νομιζω οτι κ η τιμη ειναι καλη.Αν προσεξεις τις επομενες 4-5 μερες λιγακι δεν θα εχεις κανενα θεμα.Σε γενικες γραμμες η μμ μαλλιων με την μεθοδο fue εχει ελαχιστο πονο εως καθολου.
 

Corfu Rider

Active Member
Σε ευχαριστω Μικες)
Θα φροντισω να ακολουθησω και τις μετεχγειρητικες οδηγιες της DHI, οπως και να εφοδιαστω με καπελακι, ομπρελλα και πουκαμισα στην Αθηνα (καθως οι μπλουζες βαλε βγαλε ισως τραυματιστουν καποια grafts..)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkast

Active Member
καλη επιτυχια και απο εμενα φιλε.Εγω θα σου προτεινα Ευαγγελατο με κλειστα ματια αλλα αν κ δεν ξερω τον Λιοση εχουν ακουστει καλα λογια.Νομιζω οτι κ η τιμη ειναι καλη.Αν προσεξεις τις επομενες 4-5 μερες λιγακι δεν θα εχεις κανενα θεμα.Σε γενικες γραμμες η μμ μαλλιων με την μεθοδο fue εχει ελαχιστο πονο εως καθολου.
Σαν τα χιόνια που είσαι εσύ ρε ...που εξαφανίστηκες
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Σαν τα χιόνια που είσαι εσύ ρε ...που εξαφανίστηκες
Παιδες σας παρακολουθω καποιες φορες απλα δεν εχω να πω κατι και πραγματικα με παιρνει κ λιγο απο κατω μιας και βλεπω καθε χρονο να πηγαινουμε ενα βημα μπροστα κ 2 πισω στο θεμα που μας απασχολει ολους.θα ανεβασω καποια στιγμη κ εγω λιγες φωτογραφιες μιας και εχω καιρο να ανεβασω.
 

Panosrc12

New Member
Καλησπερα. Εγω ειχα ραντεβου στη συγκεκριμενη εταιρια προχθες και μου ειπανε και εμενα τις ιδιες τιμες. Θα ηθελα μονο να μαθω εμπειριες απο ατομα που εχουνε ηδη κανει πυκνωση στη dhi κατα ποσο μεινανε ευχαριστημενοι και αν τα αποτελεσματα ειναι οπως στα υποσχονται ή οχι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πανος ριξε και κανα διαβασμα περι μεταμοσχευσεων να μαθεις καποια πραματα.Μην περιμενεις λυση με μια απαντηση απο εδω.Θελει διαβασμα το θεμα.
 
Μπλουζα