Πυκνοτητα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
κατσε λιγο Ηρακλη για να βγαλουμε νοημα επειδη περασαν 9 σελιδες και το μονο που κανουμε ειναι να ανεβαζουμε την ψυχολογια σου.
βλεπεις διαφορα στην πυκνοτητα του μαλλιου σου τα τελευταια 2 χρονια?...εκτος απο τους κροταφους,ολο το επανω μερος εχει χασει καθολου?
ωραιες οι φωτο αλλα οποιος μπαινει εδω,99,9% κατι εχει δει ρε παιδι μου......
 
εχω δει μονο κροταφους cross...τπτ αλλο...


ποτε ομως δεν ειχα και το μαλλι το πολυ πυκνο...απλα παρατηρω οτι οσες τριχες εχωστο πισω μερεος (στη σταθερη ζωνη )εχω και πανω και μπροστα...
 

MANKAR

Active Member
αρα Ηρακλη πιο ειναι το συμπερασμα τι θα κανεις απο εδω και περα??εγω θα ελεγα οτι ουτε στους κροταφους εχεις τιποτα!!!μια φωτο με βρεγμενο μαλλι θα ελυνε την απορια ολων!!!!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Ηρακλη δες και αυτο το σεναριο:
κοψε την φινα δοκιμαστικα.
αν δεις οτι ξεκιναει τριχοπτωση εχεις ΑΑ
αν δεις οτι χανεις αποτομα εδαφος στους κροταφους εχεις ΑΑ.
μετα την ξεκινας χωρις τυψεις.
ναι τριχοπτωση ειναι ΑΑ=τελογενης κατασταση,η τσαρλατανιστικη μεθοδος εξετασης λεει παντα την αληθεια
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
ΜΑΝΚΑΡ@ Αυτό το μακρουλό στην πρώτη φωτό θρούμπα είναι?? Έκανες την διαφορά πάλι... :p
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
iraklisbowie είπε:
kapa τι εννοεις στο μηνυμα σου απο στις δυο τελευταιες σειρες; :p

την ξανα ξεκινας οταν θα εισαι σιγουρος οτι εχεις ΑΑ χωρις αμφιβολιες
στο μονο που παραδεχομαι τους δερματολογους ειναι η τσαρλατανιστικη μεθοδος διαγνωσης της ΑΑ τραβωντας το μαλλι,τριχοπτωση και ΑΑ πανε μαζι.
δεν υπαρχει ουτε ενας εδω μεσα χωρις να εχει τριχοπτωση(οσοι δεν εχουν παιρνουν φινα)
 
ναι...το θεμα ειναι οτι εγω συνεχιζω να εχω τριχοπτωση και μετα τη φινα,ακριβως αυτη π ειχα...κοντα καμια 70αρα τριχες νομιζω
 

Apo-Tol

New Member
iraklisbowie διαβάζοντας όλα τα ποστ σου δεν είμαι σίγουρος αν έχεις ΑΑ ή όχι...
Για 1 πράγμα είμαι σίγουρος ότι έχεις πολύ ελεύθερο χρόνο και λεφτά για πέταμα(7 δερματολόγοι)
Φιλικά πάντα Just kidding :)
η συμβουλή που έδωσε ο kapa είναι σίγουρα η καλύτερη!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Χρηστάρα άρχοντα καλησπέρα, χαμένος λίγο λόγω άδειας, διακοπών κτλ κτλ. Επαναφορά στην ρουτίνα αύριο το πρωί. Ολα καλα και καλό φθινόπωρο σε όλους μας. Για τον Ηρακλή οτι είπα ισχύει, αν ειναι πραγματική η φωτό εννοώ να μην μας δουλεύει με τίποτα τοπικ ή περούκες κτλ αλλά δεν θέλω να πιστεύω κάτι τέτοιο. Ηρακλή άκου τι σου είπα και τι είπε και ο Κάπα και πράξε υπεύθυνα και ψύχραιμα.

Chs είπε:
danceworld_2001 είπε:
Η εικόνα που μας δείχνεις αν είναι αληθινή δεν δείχνει κανένα πρόβλημα και μάλλον κάνεις ενα τραγικό λάθος να λαμβάνεις το συγκεκριμένο φάρμακο. Και δεν ειναι τυχαία η γνώμη των μελών εδώ αλλά και 7 γιατρών. Θα σε έλεγα ιδεοληπτικό, επειδή όμως οι φωτογραφίες παραπλανούν, υπάρχει μια μόνο λύση ώστε να είμαστε σίγουροι για την πραγματική σου εικόνα μιας και έχεις μακρύ μαλλί που κρύβει αρκετά πράγματα. Ξύρισε τα όλα και βγάλε φωτό γιατί μόνο έτσι θα εκθέσεις τα πραγματικά προβλήματα εαν αυτά υπάρχουν. Και κόψε άμεσα το προσκάρ και βάζε μόνο μινόξ αν έχεις τόσο κόλλημα, γιατί αμα πραγματικά το χρειαστείς μια μέρα δεν θα σου κάνει τίποτα.

Στρατηγέ μου καλό μήνα και καλό χειμώνα! Που είσαι εσύ χαμένος?? Ελπίζω να είσαι καλά!

Έχω δει πολλές φωτό του Ηρακλή και πολυ κοντινες κλπ.. το παλικάρι δεν έχει κανένα θέμα πραγματικά.. Του το είπα μέγα λάθος να παίρνει φιναστερίδη.. Νομίζω ήδη πρέπει να είναι σε στρατηγική εξόδου..
Ε Ηρακλάκο?? έτσι δεν είναι? η θα σε πλακώσω στα μπινελίκια?? :angel:
 
να κουρευτω προς το παρον αποκλειεται παιδια,συγνωμη.Δεν καταλαβαινω γιατι να σας δουλευω,δεν ειναι ομορφο να το λες αυτο σε καποιον.Το Παιδιο απο πανω ο αποστολης (μαλλον) αν θελει ας μου πει τι βλεπει στις φωτο και γιατι δεν ειναι σιγουρος;
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Καλημέρα σε όλους παιδιά!

Επειδή ο Ηρακλής έχει ένα θέμα με το pc του ανεβάζω τις 2 φωτό που μου έστειλε με βρεγμένο μαλλί... Αν το παλικάρι πιστεύει ότι πάσχει από Α/Α από nw 2 που είμαι θα πάω 52.. πραγματικά θα καραφλιάσω..
Ηρακλή Los Poulos Istorias, αστο forum και ασχολήσου με τίποτα άλλο..
Καλό θα είναι το θέμα να κλείσει εδώ.. Αν στο μέλλον δεις κάποιο θέμα επιστρέφεις..
 
να σαι καλα ρε χρηστο,μου ζητησαν μαλλι βρεμενο και να το,ειναι και το φλας σε σταση εξ επαφης αλλα ξερω οτι η πυκνοτητα ειναι μια χαρα...δεν υπαρχει θυλακας χωρις τριχα,το θεμα οπως μου ειπατε ολοι το τελειωνω εδω,και κοιταμε στο μελλον αν παρουσιαστει κατι...
 

MANKAR

Active Member
ο χριστος και η παναγια και ολοι οι αγιοι ,εχεις τετοιο μαλλι οταν ειναι βρεγμενο και εχεις ψυχωση οτι εχεις προβλημα???
αυτη η πυκνωση κομης ειναι το προτιπο ολων μας εδω μεσα!!!θα πηδηχτω απο το παραθυρο!!!!!!Ηρακλη μια χαρα εισαι !!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
MANKARIE 10 ευρω για την υπογραφη.. ειδα οτι σου παει .. δεν στην κανω δωρο θελω να πληρωθω! :p axaxaaxaxax
 

MANKAR

Active Member
αν και δεν εχει εντονο φως σκουριζει λιγο , η λαμπα που εχεις απο πισω ειναι 50αρα η' 100αρα??καλυτερα να πας εξω στον ηλιο με το βρεγμενο να τραβηξεις να ηρεμισουνε ολοι εδω μεσα!!!!


αν και δεν εχει εντονο φως σκουριζει λιγο , η λαμπα που εχεις απο πισω ειναι 50αρα η' 100αρα??καλυτερα να πας εξω στον ηλιο με το βρεγμενο να τραβηξεις να ηρεμισουνε ολοι εδω μεσα!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα