Προτασεις για Σαμπουαν

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

ό,τι βρέξει ας καταβάσει

εσύ ¨γιατρέ" τι ζόρι τραβάς;
στον ερυθρό σταυρό θα δουλέψεις άμισθος και εδώ κάνεις αγροτικό;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Joda

Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

ρε μαγκες χαλαρωστε το με αυτη την ιστορια.διαβαζω ολο ποστς μονο με τσακωμους.κουλαρετε...
 

Death Valley

New Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Σπυρακο εσυ δεν ειρωνευοσουν οποιο ποστ εγραφα??????

Τωρα το παιζει αθωα...
 

Death Valley

New Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Εσυ οταν πρωτομπηκα και εγραφα δεν ειρωνευοσουν ολα τα ποστ μου.Εσυ προκαλεσες ολο αυτο το θεμα.

Ακου να δεις τον εχουμε καταλαβει τον ρολο σου.Ασε και καποιον αλλον να γραψει οτι θελει και διαφωνησε χωρις να προκαλεις καυγαδες
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

οκ-κακό κάνω έτσι και αλλιώς ασχολούμενος με την πάρτι σου
γράψε ό,τι γουστάρεις
 

kondax

New Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Τουλαχιστον ο Σπυρος και πολλα αλλα παιδια εδω μεσα βοηθανε και οχι κατι γιατρακια που το μονο που ξερουν ειναι να παιρνουν μιζες απο τις φαρμακευτικες εταιριες για να προωθουν το ΤΙΠΟΤΑ!!!

Περαστικα σας τωρα!!!!
 

Death Valley

New Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Εγω μπηκα στα εγραψα και ηρεμησα.Τοσο καιρο μας ειχες καραφλιασει με τα γιατροσοφια σου φιλαρακι.

Αντε τωρα μετα απο καναμηνα θα ξαναμπω και κοιταξε να εχεις γραψει και αλλα επιστημονικα για να με τρελανεις περισσοτερο.

Καλη σου νυχτα.
 

Teri

New Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Death Valley είπε:
Εγω μπηκα στα εγραψα και ηρεμησα.Τοσο καιρο μας ειχες καραφλιασει με τα γιατροσοφια σου φιλαρακι.

Αντε τωρα μετα απο καναμηνα θα ξαναμπω και κοιταξε να εχεις γραψει και αλλα επιστημονικα για να με τρελανεις περισσοτερο.

Καλη σου νυχτα.

Ρε συ, μεταξύ μας, μήπως πέφτει καμιά παντόφλα απο γυναίκα και μπαίνεις να ξεδώσεις? Δεν θα σε παρεξηγήσω, μίλα μας ελεύθερα. Μπορεί και να σε βοηθήσουμε βρε αδερφέ.
 

Ntia

New Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Εγώ βάζω αυτή τη περίοδο το sebamed και είμαι ευχαριστημένη.. Καλά δεν μου έλυσε το σαμπουάν το πρόβλημα, αλλα συμπληρωματιά σαν προιόν μου άρεσε..
 

giorgos 29

New Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Death Valley είπε:
Καλα καποια μερα ευχομαι ενας απο αυτους που συνταγογραφεις και δινεις link φαρρμακων να παθει τετοια αλλεργια στο τριχωτο που να σε κυνηγαει να στις βρεξει
Tι ειναι αυτα ρε παιδια ηρεμηστε,εδω δεν ειμαστε για να τσακωνομαστε.εδω πρεπει ολοι να συνεργαζομαστε γιατι σε ολους μας ο στοχος ειναι κοινος.'γνωμη μου παντα ετσι?"
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Teri

New Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

giorgos 29 είπε:
[quote author=Death Valley link=topic=606.msg10339#msg10339 date=1238709472]
Καλα καποια μερα ευχομαι ενας απο αυτους που συνταγογραφεις και δινεις link φαρρμακων να παθει τετοια αλλεργια στο τριχωτο που να σε κυνηγαει να στις βρεξει
Tι ειναι αυτα ρε παιδια ηρεμηστε,εδω δεν ειμαστε για να τσακωνομαστε.εδω πρεπει ολοι να συνεργαζομαστε γιατι σε ολους μας ο στοχος ειναι κοινος.'γνωμη μου παντα ετσι?"
[/quote]

Έχεις πάρει χαμπάρι που μιλάς και αν καταλαβαίνει αυτά που λες?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Death Valley είπε:
SEBAMED Anti - Hairloss Shampoo


Η αποτελεσματικότητα του Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης της SEBAMED βασίζεται στη φόρμουλα NHE, στην καφεΐνη και στο gingko biloba και τη θεραπευτική ενεργοποίηση της μικρο-κυκλοφορίας του κεφαλιού. Χάρη στην αναζωογόνηση από την κυκλοφορία του αίματος υπάρχει αύξηση στα αποθέματα τροφής και οξυγόνου στη ρίζα της τρίχας και στον αδένα, και οδηγεί σε ορατές συνθήκες για δυνατά και υγιή μαλλιά. ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗ: Καθημερινά 2 λεπτά από το χρόνο σας: Το Σαμπουάν της SEBAMED κατά της Τριχόπτωσης είναι κατάλληλο για καθημερινή χρήση. 2 λεπτά επιτρέπουν στα δραστικά συστατικά να απορροφηθούν από τα μαλλιά. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Η συνεχής χρήση του σαμπουάν μετά από αρκετούς μήνες θα έχει ορατά αποτελέσματα: μείωση της τριχόπτωσης και πιο υγειή μαλλιά.


12 ευρω


ελα ρε death v... σε ειχα για πιο εξυπνο που ασχολεισαι με σαμπουαν
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

χιχιχιχιχιχιιχ , , , πολυ καλο χριστινα !!!



περα απο την πλακα συνήθως εταιριες που πουλαν σαμπουαν κανουν κλινικες δοκιμες
φαντασου μεγαλες εταιριες οπως Loreal και αλλα αλλες οι οποιες ειναι εταιριες κολλοσοι να βγαζαν κατι χωρις να το δοκιμασουν και να εκανε ζημια στα μαλλια αποδεδειγμενα ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΦΙΛΕ DEATH ΠΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΘΑ ΧΑΝΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ποσα αλλα προιοντα που πουλαν θα πιαναν πατο
και τι οικονομικη καταστροφη θα ερχοταν

τωρα αν παει κανεις και παρει καποιο σαμπουαν καποιας εταιριας που ουτε η μανα της δεν την ξερει και εχει 5 υπαλληλους (που λεει ο λογος) ε τοτε τι να πω
 
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Ναί δεν έχεις άδικο. Πόσο μπορεί να βλάψει τα μαλλιά;!
Ξέρω κοπέλες που δεν έχουν κανένα πρόβλημα με τα μαλλιά τους και αγοράζουν σαμπουάν από super market και διαλέγουν αυτά με τα περισσότερα ml και τα πιο φτηνά. Τα μαλλιά τους είναι λαμπερότατα και υπέροχα!!!
Και να μην αναφερθώ σε βαφή κάθε 15 μέρες, λακ και κρεπαρίσματα. Και φυσικά δεν τους λείπει ούτε μία τρίχα!
Δε λέω να πάει κανείς να πάρει ότι να 'ναι, αλλά όπως έχεις πεί πολλές φορές το σαμπουάν είναι το 5% της θεραπείας.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

σωστα

στεκομαι εκει που λες οτι οκ δεν ειναι αναγκη να παει ο κοσμος να αγοραζει φτηνα

αλλα σε καμια περιπτωση σαμπουαν της σειρας Loreal και λοιπα δεν σου κανουν ζημια (τουλαχιστον μεγαλες εταιριες)

σωστη η παρατηρηση για βαφες και λοιπα !!! σιγουρα οι βαφες ταλαιπωρουνε τα μαλλια αλλα βλεπουμε οι περισσοτερες γυναικες που τα βαφουν καφε μηνα μια χαρα μαλλια εχουνε

χριστινα δεν ξερω αν ασχολεισαι με βαφες στο μαλλι οπως επισης κανεις και πιστολακι
αν ασχολεισαι και με τα δυο αυτα πιθανον η επιδερμιδα σου να ταλαιπωρηται επιπλεον ισως για αυτο στις γυναικες η μινιξιδιλη και γενικα οι λοσιον ερεθιζουν το δερμα περισσοτερο απο τους ανδρες

αν θυμαμαι καλα και εσυ ειχες προβλημα με ερεθισμους στην επιδερμιδα σου

εκτος οτι το tricomin το θεωρω απαραίτητο για σενα

οταν σκεφτεις να σταματησεις την μινοξιδιλη παρε αυτο η και παραλληλα με την μινοξιδιλη μολις αποροφηθει
μπορεις να βαλεις αυτο

μπορεις να βαλεις ενα προιον σαν ΑΥΤΟ


εχει μεσα αλοη και πεπτιδια χαλκου που θα σε βοηθησουν πολυ με τους ερεθισμους ειδικα αν κανεις πιστοκαλι και βαφες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα