Προτασεις για Σαμπουαν

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ola kala

New Member
Καλησπερα παιδια ειμαι καινουργιος στο φορυμ και δεν ξερω και αν γραφω και στο σωστο τοπικ anyway

Λοιπον Θελω καποια προταση για σαμπουαν οχι απο αυτα του σωρου για προληψη κατα της τριχοπτωσεις μια και ετσι οπως φερομαστε στα μαλια χρειαζονται μια τονωση!

Εχω χρησιμοποιησει κατα το παρελθον ενα της kerastase (για αδυνατη τριχα) και προσφατα ενα της natural tech

http://1.bp.blogspot.com/_GlQaJjCs7Aw/STckV9ucEZI/AAAAAAAAJvo/L3erFAqqhDs/s400/kerastase.jpg

http://www.thebeautyclub.com.au/Photos/88204.jpg


Eβαλλα και λινκς για περισσοτερα infos λοιπον να αγορασω καποιο εκ των δυο ή υπαρχουν και καλυτερες λυσεις?

Υ.Γ Δεν εχω προβλημα τριχοπτωσης απο οσο γνωριζω αλλα η προληψη ειναι σημαντικη και επισης δεν θελω να χρησιμοποιησω καποιο προιν το οποιο να προκαλεσει τριχοφυια σε αλλο μερος του σωματος μου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

αν δεν εχεις προβλημα με χρηματα παιρνε το revivogen bio cleaning shampoo και το tricomin shampoo

το πρωτο βοηθαει στην απομακρυνση της dht

και το δευτερο οπου σου πρωτεινο περιεχει πεπτιδια χαλκου οπου θα σε βοηθησουν στην καλη κατασταση του δερματος
στην προληψη των ερεθισμων στην επουλωση πληγων

γενικα ειναι πολυ καλο
 

ola kala

New Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

thnx για τις απαντησεις δυστυχως ομως δεν βρηκα καπου στην ελληνικη αγορα αυτα τα προϊοντα που προτεινατε γιατι μενω και επαρχια...Αυτο που χρειαζομαι ειναι ενα πολυ καλο σαμπουαν που να δεν κανει καλο τουλαχιστον να μην κανει κακο στα μαλλια μου.
Απο αυτα που ειχα αγορασει αν και η διαφορα τιμης ηταν εντονη δηλαδη το δευτερο ειχε σχεδον την διπλασια τιμη θα ηθελα να μαθω ποιο πιστευετε οτι ειναι καλυτερο για να το προτιμησω ξανα.Οποιαδηποτε αλλη βοηθεια ευπροσδεκτη!
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

fungoral(7€ - 2 φορές την εβδομάδα) & εναλλάξ frezyderm hair force(12 € - 3 φορές την εβδομάδα) από φαρμακείο
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

εγω χρησιμοποιω το pilfood και ειμαι ευχαριστημενος
του κορρε με αλοη δε μαρεσε αφηνε το μαλι λαδωμενο
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

δεν το εχω χρησιμοποιεισει του κορρε
αλλα εγω λουζομαι για να φυγει η λαδιλα που εχω απο αυτα που βαζω
αν ειναι να μου αφηνει λαδιλα και το σαμπουαν τοτε την κατσαμε
 

Death Valley

New Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

SEBAMED Anti - Hairloss Shampoo


Η αποτελεσματικότητα του Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης της SEBAMED βασίζεται στη φόρμουλα NHE, στην καφεΐνη και στο gingko biloba και τη θεραπευτική ενεργοποίηση της μικρο-κυκλοφορίας του κεφαλιού. Χάρη στην αναζωογόνηση από την κυκλοφορία του αίματος υπάρχει αύξηση στα αποθέματα τροφής και οξυγόνου στη ρίζα της τρίχας και στον αδένα, και οδηγεί σε ορατές συνθήκες για δυνατά και υγιή μαλλιά. ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗ: Καθημερινά 2 λεπτά από το χρόνο σας: Το Σαμπουάν της SEBAMED κατά της Τριχόπτωσης είναι κατάλληλο για καθημερινή χρήση. 2 λεπτά επιτρέπουν στα δραστικά συστατικά να απορροφηθούν από τα μαλλιά. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Η συνεχής χρήση του σαμπουάν μετά από αρκετούς μήνες θα έχει ορατά αποτελέσματα: μείωση της τριχόπτωσης και πιο υγειή μαλλιά.


12 ευρω
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

τι έγινε;
πιάσαμε το συνταγολόγιο και κάνουμε επανάληψη;
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Death Valley είπε:
SEBAMED Anti - Hairloss Shampoo


Η αποτελεσματικότητα του Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης της SEBAMED βασίζεται στη φόρμουλα NHE, στην καφεΐνη και στο gingko biloba και τη θεραπευτική ενεργοποίηση της μικρο-κυκλοφορίας του κεφαλιού. Χάρη στην αναζωογόνηση από την κυκλοφορία του αίματος υπάρχει αύξηση στα αποθέματα τροφής και οξυγόνου στη ρίζα της τρίχας και στον αδένα, και οδηγεί σε ορατές συνθήκες για δυνατά και υγιή μαλλιά. ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗ: Καθημερινά 2 λεπτά από το χρόνο σας: Το Σαμπουάν της SEBAMED κατά της Τριχόπτωσης είναι κατάλληλο για καθημερινή χρήση. 2 λεπτά επιτρέπουν στα δραστικά συστατικά να απορροφηθούν από τα μαλλιά. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Η συνεχής χρήση του σαμπουάν μετά από αρκετούς μήνες θα έχει ορατά αποτελέσματα: μείωση της τριχόπτωσης και πιο υγειή μαλλιά.


12 ευρω


Βαρεθήκαμε τόσα χρόνια αυτές τις μπούρδες περί κυκλοφορίας του αίματος.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

NGL

Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Death Valley είπε:
SEBAMED Anti - Hairloss Shampoo


Η αποτελεσματικότητα του Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης της SEBAMED βασίζεται στη φόρμουλα NHE, στην καφεΐνη και στο gingko biloba και τη θεραπευτική ενεργοποίηση της μικρο-κυκλοφορίας του κεφαλιού. Χάρη στην αναζωογόνηση από την κυκλοφορία του αίματος υπάρχει αύξηση στα αποθέματα τροφής και οξυγόνου στη ρίζα της τρίχας και στον αδένα, και οδηγεί σε ορατές συνθήκες για δυνατά και υγιή μαλλιά. ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗ: Καθημερινά 2 λεπτά από το χρόνο σας: Το Σαμπουάν της SEBAMED κατά της Τριχόπτωσης είναι κατάλληλο για καθημερινή χρήση. 2 λεπτά επιτρέπουν στα δραστικά συστατικά να απορροφηθούν από τα μαλλιά. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Η συνεχής χρήση του σαμπουάν μετά από αρκετούς μήνες θα έχει ορατά αποτελέσματα: μείωση της τριχόπτωσης και πιο υγειή μαλλιά.


12 ευρω

ειμαι σιγουρος οτι δεν εχεις χασει τριχα απ τα μαλλια σου γιατρε και μακαρι να μην χασεις ποτε!δεν εξηγειται αλλιως.....
σαμπουαν ,βιταμινες και σαπουνακι πρασινο ειναι παρηγορια στον αρρωστο μεχρι να βγει η ψυχη του!!ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ καλυτερευουν την κατασταση του δερματος αλλα την τριχοπτωση απο ΑΑ ουτε καν την
αγγιζουν!
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

οπότε ώρα να μαζεύεις τα ταπερ σου και σε άλλο σπίτι... ::)
 

Death Valley

New Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Εισαι επικινδυνος με αυτα που προτεινεις να βαζουν οι ανθρωποι στα κεφαλια τους.Ασε που ειναι υποπτος ο ρολος σου με τα link που δεινεις για online αγορες.Ενας καχυποπτος θα μπορουσε να σε παρεξηγησει....
 

NGL

Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Death Valley είπε:
Γραφω πουθενα οτι ειναι θεραπεια ΑΑ?????

Οχι.Οποτε....

αν ειναι να παιζουμε με τις λεξεις οκ!
και μεις φιναστεριδη για τον προστατη παιρνουμε κι οχι για την τριχοπτωση!
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

μόνο ένας που θα παρουσιάζονταν σαν γιατρός θα αμφέβαλε τον ρόλο μου
 

Death Valley

New Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Σου ξανααπαντω με ειχες προκαλεσει παλια και ειπα το επαγγελμα μου.Τωρα αμα με πιστευεις η οχι δεν με νοιαζει καθολου.Εσυ παρουσιαζεσαι σαν γνωστης των παντων
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

πραγματικά είσαι απλά για να αμφισβητείς και να δημιουργείς καταστάσεις...

σύνδρομα άλλα,έκτος της καταδίωξης,έχεις;
 

Death Valley

New Member
Απ: Προτασεις για Σαμπουαν

Καλα καποια μερα ευχομαι ενας απο αυτους που συνταγογραφεις και δινεις link φαρρμακων να παθει τετοια αλλεργια στο τριχωτο που να σε κυνηγαει να στις βρεξει
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα