Προιόντα styling

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Marios η βούρτσα που χρησιμοποιούσα πριν και η βούρτσα τώρα.
Με έχει διευκολύνει αρκετά η καινούργια.


P7166117.JPG
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
H λακ και ο αφρός.
Αυτά χρησιμοποιώ για τα δικά μου μαλλιά.
Τίποτε περισσότερο.

P7166119.JPG
 

MariosOik

Active Member
Καταρχην σ ευχαριστω και μονο για τον κοπο σου..! Ενδιαφερον και θα κοιταξω να την προμηθευτω. Εγω χρησιμοποιω χτενα (τσατσάρα), δεν ξερω αν κανω λαθος ή σωστα. Τα προιοντα αυτα οντως ειναι πολυ καλα...!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καταρχην σ ευχαριστω και μονο για τον κοπο σου..! Ενδιαφερον και θα κοιταξω να την προμηθευτω. Εγω χρησιμοποιω χτενα (τσατσάρα), δεν ξερω αν κανω λαθος ή σωστα. Τα προιοντα αυτα οντως ειναι πολυ καλα...!

Μπορείς να πειραματιστείς με διάφορες και ότι σου ταιριάζει καλύτερα αυτό και επιλεγείς.
Να σε καλά και εγώ ευχαριστώ!
 

MariosOik

Active Member
Μπορείς να πειραματιστείς με διάφορες και ότι σου ταιριάζει καλύτερα αυτό και επιλεγείς.
Να σε καλά και εγώ ευχαριστώ!
Για την syoss keratin την λακ τι γνωμη εχεις? Που ειναι στο χρυσο φιαλιδιο, την εχεις δοκιμασει? Γενικα αυτα τα σκευασματα φευγουν δυσκολα ρε γαμωτο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MariosOik

Active Member
Καλημέρα συμφορουμήτες...! Δοκίμασα salt spray osis που μου ειπε και ο @ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34 και πραγματικα το αποτελεσμα ειναι παρα πολυ καλο. Με χτενισμα με αντιθετη φορα πριν την τελικη χωριστρα παιρνει το μαλλι ογκο και μετα ειναι πραγματικα σαν να μην εχεις βαλει τιποτα αφου τα στεγωσεις με πιστολακι αλλα εχουν ωραιο κρατημα και υφη απορροφωντας νομιζω τουλαχιστον και την λιπαροτητα. Το ερωτημα μου ειναι το εξης, οκ το styling εγω ομως επειδη λουζομαι και δεν θελω προφανως να κοιμαμαι με καποιο σκευασμα, το να χρησιμοποιω για στεγνωμα και μορφοποιηση πιστολακι καθε βραδυ 2-3 λεπτα στο ζεστο για ογκο, ποσο ζημια κανει στο μαλλι? Αλλοι λενε πολυ αλλοι λιγο. Γιατι το λεω? Γιατι αν δεν βαλω πιστολακι ταλαιπωρουμαι με την χτενα, το αποτελεσμα ειναι να φαινομαι διαχυτος στο εντονο φως και το χειροτερο ειναι οτι με την ταλαιπωρια στο χτενισμα γινεται πανηγυρι με τις τριχες που πεφτουν, μαλιστα τωρα που εκοψα την μινοξ λογικα η τριχοπτωση θα γινει εντονοτερη. Ποιά ή γνώμη σας?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πιστολάκι χρησιμοποιώ 24 χρόνια τώρα. Πιστεύω όταν πήγαινα διακοπές ο ήλιος έκανε περισσότερο ζημιά.
 

vag25

Well-Known Member
Δεν θα μπορουσαμε να φτιαξουμε δικο μας σπρει με αλατι ιμαλαιων που κανει και καλο στο μαλλι?:p
 

MariosOik

Active Member
Δεν θα μπορουσαμε να φτιαξουμε δικο μας σπρει με αλατι ιμαλαιων που κανει και καλο στο μαλλι?:p
Μετα τη θαλασσα πραγματικα ειναι τουμπανο το μαλλι... και το αλατι στο δερμα διωχνει και την γυαλαδα με το θαμπο αποτελεσμα που δινει. Δεν λουστηκα 3 μερες για να το χαρω σκεψου εγω που καθε βραδυ αν δεν λουστω δεν γινεται
 

vag25

Well-Known Member
Για αυτο λεω και εγω οτι μηπως πρεπει να μαθουμε να φτιαχνουμε κατι τετοιο.
Βελτιωνει την ΣΔ και ισως τριχοπτωση και εχουμε και styling.
 

MariosOik

Active Member
Για αυτο λεω και εγω οτι μηπως πρεπει να μαθουμε να φτιαχνουμε κατι τετοιο.
Βελτιωνει την ΣΔ και ισως τριχοπτωση και εχουμε και styling.
Θα ηταν οτι καλυτερο πραγματικα, προς το παρον τα ετοιμα ειναι οτι πιο κοντινο...!
 
Μπλουζα