Πριν το θεό και μετά το θεό

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Χαλαρώσετε , αφήστε τον άνθρωπο να βγάλει και 2-3 άλλες φωτό και τα βλέπουμε.

Οι ρυτίδες ειναι ίδιες νομιζωω…

Κύριε, μπορείτε να βγάλετε επιπλέον καθαρές φωτογραφίες στα πρότυπα αλλων παρουσιάσεων ;
Ευχαριστώ
 

Kostas97

Well-Known Member
Απορειτε στα αληθεια αν αυτο ειναι αληθνο περιστατικο Αναστασακη ;;
Νομιζω εινια οφθαλμοφανες :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

gkms

Member
Καλησπέρα.
Όπως φαίνεται από τις φωτογραφίες που επισυνάπτω πριν-μετά νομίζω ότι το αποτέλεσμα δικαιολογεί την επιλογή μου.
Μεγάλη έκταση προς κάλυψη,μικρή δότρια μικρός λόγος,λεπτή τρίχα. Τοποθετήθηκαν 3500τριχοθυλάκια και σε δυο εβδομάδες ξαναμπαίνω για να καλύψω ότι γίνεται πίσω. DSC09871 (2).JPG DSC09876 (2).JPG DSC09873 (2).JPG DSC09880 (2).JPG g1.jpg g2.jpg g3.jpg
 

witcher

Well-Known Member
Καλησπέρα.
Όπως φαίνεται από τις φωτογραφίες που επισυνάπτω πριν-μετά νομίζω ότι το αποτέλεσμα δικαιολογεί την επιλογή μου.
Μεγάλη έκταση προς κάλυψη,μικρή δότρια μικρός λόγος,λεπτή τρίχα. Τοποθετήθηκαν 3500τριχοθυλάκια και σε δυο εβδομάδες ξαναμπαίνω για να καλύψω ότι γίνεται πίσω.Προβολή συνημμένου 49901Προβολή συνημμένου 49902Προβολή συνημμένου 49903Προβολή συνημμένου 49904Προβολή συνημμένου 49905Προβολή συνημμένου 49906Προβολή συνημμένου 49907
μπορείς να ανεβάσεις μερικές πανοραμικές φωτογραφίες ; Δηλαδή να φαίνεται το πάνω μέρος
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Θυμάσαι από ποια ηλικία είσαι ή μάλλον ήσουν σε αυτή την κατάσταση αγαπητέ;
Θέλω να πω πότε σταθεροποιήθηκε (κατ'εμε επιβραδύνθηκε δραματικά ) η εξέλιξη της αλωπεκίας;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkms

Member
Θυμάσαι από ποια ηλικία είσαι ή μάλλον ήσουν σε αυτή την κατάσταση αγαπητέ;
Θέλω να πω πότε σταθεροποιήθηκε (κατ'εμε επιβραδύνθηκε δραματικά ) η εξέλιξη της αλωπεκίας;
Καλημέρα Ιούλιε
Απ΄ότι θυμάμαι η τριχόπτωση άρχισε να με απασχολεί από τα 30.Δεν σταμάτησε ποτέ. Μετά τα 58 όμως δεν την πάλευα την κατάσταση. Έως τα 63 συνέχιζα να αραιώνω προφανώς όχι με τον ίδιο ρυθμό. Αλλά αν έχεις 2 τρίχες και χάσεις την μια έχεις αμέσως απώλεια 50%. Τον Ιανουάριο του 21 έπεσα σε κάποια βίντεο του Αναστασάκη. Σε ένα sec με κέρδισε. Σκέφτηκα από καθόλου μαλλιά ας κάνω μια προσπάθεια.Τέλος Ιουνίου πέρυσι ήταν η πρώτη και τώρα αυτές τις μέρες θα κάνω την δεύτερη. Διήμερη fue.
Είδα το νήμα σου. Είμαστε περίπου στην ίδια κατάσταση. Προηγούμαι ένα μήνα από σένα.
Σου εύχομαι καλή επιτυχία στη δεύτερη επέμβαση σου.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Καλημέρα Ιούλιε
Απ΄ότι θυμάμαι η τριχόπτωση άρχισε να με απασχολεί από τα 30.Δεν σταμάτησε ποτέ. Μετά τα 58 όμως δεν την πάλευα την κατάσταση. Έως τα 63 συνέχιζα να αραιώνω προφανώς όχι με τον ίδιο ρυθμό. Αλλά αν έχεις 2 τρίχες και χάσεις την μια έχεις αμέσως απώλεια 50%. Τον Ιανουάριο του 21 έπεσα σε κάποια βίντεο του Αναστασάκη. Σε ένα sec με κέρδισε. Σκέφτηκα από καθόλου μαλλιά ας κάνω μια προσπάθεια.Τέλος Ιουνίου πέρυσι ήταν η πρώτη και τώρα αυτές τις μέρες θα κάνω την δεύτερη. Διήμερη fue.
Είδα το νήμα σου. Είμαστε περίπου στην ίδια κατάσταση. Προηγούμαι ένα μήνα από σένα.
Σου εύχομαι καλή επιτυχία στη δεύτερη επέμβαση σου.
Σ'ευχαριστώ πολύ και καλή επιτυχία σου εύχομαι στη δεύτερη προσπάθεια!
Όπως είπε και ο Aldo αν μπορείς, έστω μετά τη δεύτερη κάνε μία πιο εμπεριστατωμένη παρουσίαση.
Πιο πολύ το λέω διότι υπάρχουν πολλοί εκεί έξω που "καίγονται" αλλά επειδή πάτησαν τα 55-60 νομίζουν ότι το τρένο χάθηκε.
Πού ξέρεις ίσως βάλουμε και εμείς το λιθαράκι μας!

Η πρώτη fue ήτανε;
 

gkms

Member
Σ'ευχαριστώ πολύ και καλή επιτυχία σου εύχομαι στη δεύτερη προσπάθεια!
Όπως είπε και ο Aldo αν μπορείς, έστω μετά τη δεύτερη κάνε μία πιο εμπεριστατωμένη παρουσίαση.
Πιο πολύ το λέω διότι υπάρχουν πολλοί εκεί έξω που "καίγονται" αλλά επειδή πάτησαν τα 55-60 νομίζουν ότι το τρένο χάθηκε.
Πού ξέρεις ίσως βάλουμε και εμείς το λιθαράκι μας!

Η πρώτη fue ήτανε;
Η πρώτη κυρίως strip και πολύ λίγα fue. Η τομή ούτε που φαίνεται
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μιας και ο αγαπητός @gkms επανηλθε για το 2ο σταδιο, σας παραθετω εγω κάποιες φωτογραφιες για αποφυγη περαιτερω ιντριγκας και drama για την εικόνα του μετα το πρώτο στάδιο DSC09954(1).jpg ωτο σταδιο
DSC09958.jpg DSC09896.jpg
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
2η ημέρα, κάλυψη ολόκληρης της υπόλοιπης περιοχής.
Φαίνεται ήδη η πολύ καλή επούλωση του ασθενούς.

Υποθέτω από εδω και έπειτα θα σας ενημρωσνει ο ίδιος για την πρόοδο του.
DSC00006.JPG DSC00011.jpg DSC00150.jpg DSC00152.jpg
 

gkms

Member
Καλημέρα
Επειδή το χρωστώ στους 65ρηδες. Οι φωτογραφίες είναι 9 μήνες μετά τη δεύτερη μεταμόσχευση.
Είναι αυτό που βλέπουν τα μάτια μου κάτω από τα φώτα του μπάνιου.
Τα μαλλιά μου τα είχα πάντα μακρυά. Έξω όταν φυσά αέρας είναι πιο ανέμελα αλλά φαλακρός δεν λέγομαι πλέον.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα