Πριν το θεό και μετά το θεό

aeratos28

Just aeratos
Έχω την εντύπωση,πως είναι δύο διαφορετικοι θείοι..έτσι και επαληθευθεί αυτό,θα την πληρώσει η θεία...... Αν κάνω λάθος θα ζητήσω συγγνώμη πάντως !!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkms

Member
Ο Θείος είμαι πάλι. Τις δυο τελευταίες τις έβγαλα στον καθρέπτη. Τις δυο πρώτες τις έχω κόψει.
Θα βάλω τις ίδιες με τα φρύδια. Αλλά γιατί η καχυποψία?
 

aeratos28

Just aeratos
Πάντως για το μόνο που είμαι σίγουρος για το μετά,είναι για το ότι είναι αποτέλεσμα dr Κωνσταντίνος Αναστασάκης..γτ έτσι και κάνει και φυσήξει,θα αρχίσει τις προσποιήσεις ο φίλος μας εδώ και θείος του φόρουμ,και θα μοιάζει σαν να κάνει σκιαμαχιες για να αποφύγει χτυπήματα..Σαολίν ο δικός σου .
 

aeratos28

Just aeratos
Μα πριν δεν είπες πως θα τις βγάλεις το φθινόπωρο? Όπως και να έχει τώρα μπερδευτηκαμε..ίσως και να έχω λάθος,όπως προείπα και αν ισχύει θα ζητήσω συγγνώμη.
Ο Θείος είμαι πάλι. Τις δυο τελευταίες τις έβγαλα στον καθρέπτη. Τις δυο πρώτες τις έχω κόψει.
Θα βάλω τις ίδιες με τα φρύδια. Αλλά γιατί η καχυποψία?
 

gkms

Member
Παιδιά δεν μένω Αθήνα. Ο γιατρός δεν εμπλέκεται. Πάντα είχα μακριά μαλλιά
 

aeratos28

Just aeratos
Και ελιές είχες πάντα ,μέχρι πρινν Αναστασάκη ,αλλά τώρα τις εσφαξες μόνος σου?τεσπά,αν μπορείς βάλε και άλλες φωτό από τις πρώτες,πριν την επεμβαση
Παιδιά δεν μένω Αθήνα. Ο γιατρός δεν εμπλέκεται. Πάντα είχα μακριά μαλλιά
 

gkms

Member
Αεράτε τις δυο τελευταίες φωτ εννοώ τις έβγαλα μόνος μου με κινητό μέσω καθρέπτη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkms

Member
Αερατε σου εστειλα την φωτ. Αυτός είναι ο αριστερός κρόταφος. Πάντως βγάλε μια φωτ βλέποντας τον καθρέπτη και θα καταλάβεις.
Και δεν θέλω να ζητήσεις συγνώμη;)
 

aeratos28

Just aeratos
Κοίτα θείε μου καλέ..το ίδιο ακριβώς σου έστειλα και πιο πριν.. Screenshot_2022-05-30-01-05-19-051_com.android.chrome.jpg
Αερατε σου εστειλα την φωτ. Αυτός είναι ο αριστερός κρόταφος. Πάντως βγάλε μια φωτ βλέποντας τον καθρέπτη και θα καταλάβεις.
Και δεν θέλω να ζητήσεις συγνώμη;)
 

Leeroy Jenkins

At least i've had chicken
Κοίτα θείε μου καλέ..το ίδιο ακριβώς σου έστειλα και πιο πριν..Προβολή συνημμένου 49735

Εννοεί ότι εφόσον τις έβγαλε καθρέφτη υπάρχει το mirror effect και ότι οι γωνίες αντιστρέφονται, το θέμα είναι ότι και δεξιά υπάρχουν ελιές. Λογικά το ίδιο πρόσωπο είναι.... με 2 στρώσεις concealer, το μόνο που δεν έχω καταλάβει είναι ο λόγος που ανέβηκε αυτό το νήμα και που αποσκοπεί.

@gkms να το χαίρεσαι το αποτέλεσμα που πήρες εφόσον σου φτιάχνει τη ψυχολογία, αυτός είναι και ο βασικός λόγος που προχωράμε σε μμ αλλά καλό θα ήταν να ανεβάσεις και πανοραμικές φωτογραφίες από το κεφάλι σου καθώς και φωτογραφίες από το πώς επούλωσε η ουλή αν έγινε fut.
 

gkms

Member
Η ουλή δια της αφής δεν φαίνεται. Φίλοι που προσπαθούν να την εντοπίσουν μου λένε ότι χρειάζεται μεγάλη προσπάθεια. Ο γιατρός δεν με έχει δει. Σε δυο βδομάδες θα συναντηθούμε και θα ανεβάσω φωτ από την περιοχή της ουλής.
 
Μπλουζα