Πρήξιμο στο στήθος

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Xaris28

New Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

ANAR είπε:
[quote author=Xaris28 link=topic=1552.msg31676#msg31676 date=1271321518]
[quote author=ANAR link=topic=1552.msg31668#msg31668 date=1271312006]
[quote author=GK link=topic=1552.msg31665#msg31665 date=1271311256]
Παιδιά να φανταστώ ότι τα ίδια συμπτώματα θα υπάρχουν και με φίνα τοπικά έτσι ?
Ρε γμτ τι αδικία είναι αυτή.... για να ταλαιπωρούμαστε εμείς και μόνο ρε γμτ ?

Εεεε ναι ενδέχεται να εμφανιστούν και με την φινα αλλα ειναι αρκετα σπανιο να παρουσιάσεις παρενέργειες τοπικα βέβαια εγω ημουν η εξαίρεση κριμα γιατι είδα πολυ καλα αποτελεσματα :-[

Παμε γιαλλα τωρα μην μας παίρνει και απο κατω ;D
[/quote]

Φίλε ANAR όταν αναρρώσεις πλήρως τι σκέφτεσαι να κάνεις για να μπλοκάρεις την DHT?Έχω αρχίσει να ψάχνω για εναλλακτικά της φίνας, αλλά αν βάλω κάτι θα το βάλω αφού υποχωρήσει πλήρως το πρόβλημα.Θα πρέπει να βρούμε κάτι όμως που να μην έχει καθόλου sides! :chinscratch
[/quote]

Δεν ξερω ρε Χαρι την ψάχνω
Λεω για αυτο εδω αλλα δεν ξερω αμα κανει εστω και λιγο δουλεια ::) www.nanogen.gr
[/quote]

Έριξα μια ματιά στο site.Φαίνεται να έχει καλά προϊόντα αλλά όπως είπες αμφιβόλου ποιότητας.
Σκέφτομαι και το Xandrox 5% του Lee με azelaic acid για αντι-DHT.
Έχω διαβάσει καλά σχόλια από χρήστες του.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kabamarou

Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

anar διάβασα τώρα την δυσάρεστη εμπειρία σου.Έχω μήνη άναυδος :eek:
Πραγματικά αναρωτιέμαι πόσο αξίζει κάποιος να μπει σε τέτοιο ρίσκο απλά για να σώσει τα μαλλιά του :chinscratch και δεν το αναφέρω μόνο για εσένα βέβαια αλλά για όλους μας.Σκεφτόμουν να αρχίσω και εγώ spiro αλλά με το που διάβασα αυτό λέω άστο.
Περαστικά σου φίλε και εύχομαι να μην σου ξανατύχει τέτοιο πράγμα.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

Σε ευχαριστω φιλε tse.Δεν εχω μετανιώσει για τιποτα στη ζωη μου και φυσικα ουτε για αυτο που πέρασα και ας ταλαιπωρήθηκα κανα 2μηνο.Οσο για την spiro εχω να πω οτι με βοήθησε πολυ αν και εβαζα κοντα στο 5% δηλαδη εβαζα αρκετα μεγαλη ποσοτητα ειχα και την προδιάθεση στο ενα στήθος και εγινε οτι εγινε ;)Ευτυχώς τωρα ειμαι ενταξει :)
 

heyya

New Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

Αναρ, ότι αποτέλεσμα είχες από την spiro την κράτησες ή χάθηκε μετά από κάποιο διάστημα με τη διακοπή της;
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

heyya είπε:
Αναρ, ότι αποτέλεσμα είχες από την spiro την κράτησες ή χάθηκε μετά από κάποιο διάστημα με τη διακοπή της;

Eιμαι σε στασιμη κατάσταση μετα την spiro αλλα με εχουν παει καλα τα nanocaps που παίρνω.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα