Περί "ambassadors"

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Andriano, ο συγκεκριμένος χρήστης δεν μπαναριστηκε για τα αρνητικά σχόλια προς το πρόσωπο μου. Εξάλλου όπως βλέπεις δεν έχω σβήσει τίποτα από αυτά που αναφέρει για μένα. Μπαναριστηκε για τις χυδαίες εκφράσεις που χρησιμοποίησε κατ´ επανάληψη και μετά από προειδοποίηση.
Απορώ πάρα πολλες φορές με την αμάθεια και την κακία που αντιμετωπίζεται η πραγματικότητα.. ζήτω ο κομπλεξισμός.. ζήτω ο λαϊκισμός... ζήτω η μικροπρέπεια κ η στενομυαλιά... ζήτω η γύμνια κ η ψευτοκουλτούρα των δήθεν κ των αδικημένων μίζερων ανθρώπων...»
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Για το 2020 θα φτιάξω μία κατάσταση .Θα ξεκινείσω με τους ζηλιάρηδες, τους βρωμιάριδες τους ambassadors τους τσιμπουκοβαστάζους εκείνους που προφανώς γεννήθηκαν από ένα σπασμένο προφυλακτικό τους Πίθηκους.

P.S
Δεν πρέπει να απαντάς στους μαλάκες, καθότι μια τέτοια συμπεριφορά τους επιμορφώνει. Εξάλλου, είναι τόσο πολύ μαλάκες που συνήθως ούτε οι ίδιοι αντέχουν τον εαυτό τους.
 

tasos33

Well-Known Member
Για το 2020 θα φτιάξω μία κατάσταση .Θα ξεκινείσω με τους ζηλιάρηδες, τους βρωμιάριδες τους ambassadors τους τσιμπουκοβαστάζους εκείνους που προφανώς γεννήθηκαν από ένα σπασμένο προφυλακτικό τους Πίθηκους.

P.S
Δεν πρέπει να απαντάς στους μαλάκες, καθότι μια τέτοια συμπεριφορά τους επιμορφώνει. Εξάλλου, είναι τόσο πολύ μαλάκες που συνήθως ούτε οι ίδιοι αντέχουν τον εαυτό τους.
Πες αλευρι
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Κοιτάει στον καθρέπτη και μιλάει ο 34..γιατί όταν μιλάς για πίθηκο δεν μπορεί να μην είσαι στον καθρέπτη και να μην κάνεις μονόλογο με τον εαυτό σου..εκτός του ότι είσαι πίθηκος είσαι και ανορθόγραφος παναθεμα σε..ουστ,αυστραλοπιθηκε μακακα.. πίθηκος ρε ,όχι πιθυκος.πηγαινε να παίξεις στα δέντρα σου γρήγορα.
Όταν δυο άνθρωποι μαλώνουν, φταίει εκείνος που είναι πιο έξυπνος. Οπότε αντέ και γαμήσου πουσταριό ολικής..
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Πραγματικα δεν ηθελα να ξαναγραψω αλλα με πνιγει το να κραζεις τον CVIAL για τον χαρακτηρα του τον οποίο θεωρω απο τους καλυτερους ανθρωπους που εχω γνωρισει ποτε (ειναι απιστευτα πιο cool απο κοντα εν αντιθεσει με το αυστηρο υφος που γραφει στο φορουμ). Και πριν πεις οτιδηποτε για γλειψιμο, ειμαι σιγουρος οτι αυτο που λεω το επιβεβαιωνουν ολοι οσοι συμμετειχαν στο consultation του Lorenzo αλλα και παλιοτερα μελη που τον έχουν συναντήσει. Και τέλος θα συμφωνησω 1000% με αυτο που εχει γραψει καποιος παλιοτερα, οτι με τις παπαριες που γραφονται εδω μεσα ειναι αποριας αξιο το γιατι ασχολειται ακομα ο CVIAL με το φορουμ και ότι θα κλαιμε με μαυρο δακρυ αμα φαει καμια ξενερα και το παρατησει. Και αναφέρομαι φυσικά στις άρτια τεκμηριωμένες τεχνικές αναλυσεις που κανει.
Όταν επαινείς κάποιον, είναι σα να δηλώνεις ότι θεωρείς τον εαυτό σου ισάξιο μ’ εκείνον....χαχαχχαχαχαχα
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Θα ήθελα να κάνω ένα σχόλιο. Θεωρώ πραγματικά ότι το forum είναι εξαιρετικό στο να αφήνει τον καθένα να λέει την άποψη του. Με μια μικρή ένσταση. Εδώ και καιρό ο χρήστης που μπαναρίστηκε έχει ξεφύγει. Από την αρχή βέβαια ήταν εριστικός και έβριζε τους πάντες και τους ειρωνεύονταν. Το forum άργησε πάρα πολύ να πάρει μέτρα. Προσωπικά έχω αναφέρει πολλά posts του χωρίς απάντηση από τους mods. Κακώς που απαντάω τώρα που δεν έχει δικαίωμα αντιλόγου αλλά έπρεπε να το κάνω.

Δυστυχώς mods και το λέω με πολύ μεγάλο σεβασμό θερίσατε ότι σπείρατε με συνέπεια και οι ίδιοι να γίνετε αντικείμενο χλευασμού και ειρωνείας από τον συγκεκριμένο χρήστη. Αισθάνομαι πραγματικά άσχημα που βρίσκεστε σε αυτή τη θέση. Θέση που έχουμε βρεθεί αρκετοί εδώ μέσα.

Και το λέω εγώ που έχω ξεφύγει κάποιες φορές και έχω δυστυχώς μιλήσει πολύ άσχημα σε μέλη και πραγματικά ζητώ συγγνώμη.
Εσένα προβληματικέ λασιόθριξ θα έπρεπε τελικά να σε αντιμετωπίζουμε όπως τις γυναίκες: Δεν πρέπει να του λέμε τίποτα που δεν θέλει να ακούσει!!
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Ενα μηνάκι είναι λίγο ... πολύ λίγοο! :p:p Το επίπεδο όλο και ανεβαίνει ..
Για να ζήσει κανείς ευτυχισμένος χρειάζεται καλή υγεία, εγωισμό και βλακεία· αν όμως λείπει η βλακεία, τα άλλα δύο μόνα τους πάνε στράφι....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Πόσο θέλω να σου γράψω ότι σκέφτομαι αγαπητέ χρήστη αλλά δεν έχεις πλέον τρόπο να απαντήσεις. Καλή τύχη εκεί με τις ιδέες σου και την ποιότητα του λόγου σου. Να τις λες σε όμοιους σου που σε περιτριγυρίζουν. Αλλά λογικά δεν θα μπορείς να τις λες γιατί εκεί δεν θα είσαι πίσω απο υπολογιστή.
 

tasos33

Well-Known Member
Πόσο θέλω να σου γράψω ότι σκέφτομαι αγαπητέ χρήστη αλλά δεν έχεις πλέον τρόπο να απαντήσεις. Καλή τύχη εκεί με τις ιδέες σου και την ποιότητα του λόγου σου. Να τις λες σε όμοιους σου που σε περιτριγυρίζουν. Αλλά λογικά δεν θα μπορείς να τις λες γιατί εκεί δεν θα είσαι πίσω απο υπολογιστή.
Aπο την αρχη φαινοταν οτι θα χαιρετησει.
 

Georgie

Well-Known Member
Προσωπικά δε μπορω να καταλάβω τις εμπάθειες και απο τι κίνητρο δημιουργούνται .
Σε ενα χώρο που άτομα συζητάνε και ανταλάσσουν απόψεις δε χωράνε αυτα .
Μπορεις να διαφωνείς οσο θες και να εχεις οποιαδήποτε γνώμη ,αλλα προϋπόθεση ειναι ο σεβασμός σε ολους .
Αυτο δεν ισχύει μονο για τον χρήστη που αποβλήθηκε , αλλά για ολους μας .
Το να μειώνουμε και να βρίζουμε Ανθρώπους που δε γνωρίζουμε προσωπικά πίσω απο μια οθονη ειναι πράξη δειλίας και ανωριμότητας το λιγότερο .
 
Μπλουζα