Παρενέργειες φινα

zafi1988

Member
zafi ακου να σου πω εγω τι θα κανεις φιλε. θελουμε ολοι να το ξεπερασεις.
δεν θα αφηνεις τον εαυτο σου ωρες χωρις να εχεις τι να κανεις. δεν ξερω δουλευεις? θα ηταν καλο αυτο.
θυμησε μου και ποσο χρονων εισαι.
πηγαινε γραψου σε ενα γυμναστηριο και πηγαινε το λιγοτερο μερα παρα μερα. κανε εντονο προγραμμα αρκετο τρεξιμο και βαρη. οταν θα φευγεις απο το γυμναστηριο να εισαι εξαντλημενος. το μονο που θα σκεφτεσαι θα ειναι να πας να φας γιατι θα εχεις εξαντληθει.
με το γυμναστηριο πιστεψε με θα εκτονωνεσαι και θα γυρνας πολυ χαλαρος. το lexotanil εχε το σε περιπτωση που το χρειαστεις.
βαλε στοχο να γυμναζεσαι σκληρα. και γενικα προσπαθησε να εισαι απασχολημενος. η με δουλεια η με εξοδους. οι πολλοι αυνανισμοι ερχονται οταν εισαι σπιτι και βαριεσαι απειρα. αν δεν προλαβαινεις με ολα αυτα που εχεις να κανεις δεν εχεις χρονο για αρνητικες σκεψεις.
για αυτο οι ανεργοι πεφτουν σε καταθλιψη γιατι δεν εχουν τι να κανουν και καθονται σπιτι και τους περνει απο κατω.
να μας λες πως πηγαινεις φιλε. ;)
Καλησπέρα Δημήτρη ευχαριστώ.Ναι όντως ανεργος ειμαι και επαιξε ρόλο γιατι ειμαι και 29 στην ποιο παραγωγικη ηλικια .Εχω ξεκινησει γυμναστηριο και οντως με εχει βοηθησει για την ωρα σε ενα βαθμο .Το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να ειμαι συνεχεια εξω για να μη μενω μονος μου.Πρεπει να ερθω αντιμετωπος με τον φοβο αλλιως παντα θα υπαρχει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Kapa αν δεν ξαναμετρήσω τιμές ορμονών δεν υπάρχει περίπτωση να πάρω.Το tamoxifen νομιζω παντως το χρησιμοποιουν πολλοι και στο γυμναστήριο.
το χρησιμοποιουν επειδη βγαινουν απο κυκλο αναβολικων.
με την εξοδο ανεβαινουν τα οιστρογονα και υπαρχει ο κινδυνος της γυναικομαστιας,επισης βαζει μπροστα τους ορχεις σε λειτουργεια μετα απο αδρανεια μηνων,λογω αναβολικων παλι:p
 

FreeThinker

Well-Known Member
Η ελευθερη τεστοστερονη στον αντρα εχει αμεση επιδραση και στην διαθεση περα απο το σεξουαλικο κομματι

Καπα να σε ρωτησω, με το σεξουαλικο κομματι τελικα ποια εχει σχεση, η ελευθερη τεστο ή η dht ή και οι 2? εγω ειχα κανει παλια εξετασεις (δε θυμαμαι μοναδες μετρησης αλλα θυμαμαι τα ορια) και η ελευθερη τεστο μου ειχε βγει 18.15 με ανωτατο φυσιολογικο οριο 18.1 ενω η dht μου ειχε βγει 0.75 με τα γνωστα ορια. Ξερω οτι η dht εχει να κανει με τη λιμπιντο και το μαλλι, η ελευθερη τεστοστερονη εχει σχεση με μαλλι και λιμπιντο?

@zafi1988 ηρεμησε λιγο γιατι τρομαζεις κι αλλο κοσμο (ενω πιδτευω δεν το θες) με αυτα που γραφεις. το βλεπουμε ολοι οτι ειναι παιχνιδια του μυαλου ετσι οπως τα περιγραφεις. θα σου πω αυτο, ειμαι σχεδον 22 χρονων, δεν εχω βαλει ακομα φινα στο στομα μου αλλα εχω διαβασει φορουμ με παρενεργειες κλπ και ξερεις ποσες φορες ειχα και γω τις ιδιες ''παρενεργειες'' που καποιοι εριχναν στο φαρμακο? ηταν καποιες φορες που η στυση μου ηταν μαλακη και επεφτε, και σκεφτομουνα οτι αν επαιρνα φινα εκεινη την περιοδο θα το χα ριξει στο φαρμακο και θα χα τρελαθει. ελα ομως που δεν εφταιγε τιποτα, ηταν απολυτα φυσιολογικα, απλα τυχαινε για αλλους λογους, υγιεστατος ειμαι. και επειδη εχω συζητησει και με αλλους φιλους συνομηλικους, ολοι κατα καιρους βιωνουν μετριες στυσεις (στον αυνανισμο κυριως, οχι στο σεξ) σαν αυτες που ανεφερες. οποτε αραξε, και ισως θα επρεπε να αλλαξεις και τον τιτλο του νηματος, γιατι απο αυτο που διαβαζω δεν φταιει η φινα (κατα πασα πιθανοτητα). πιστευω οτι οι παρενεργειες που δεν αμφισβητουνται απο κανεναν οτι ειναι απο φινα, ειναι το αραιωμενο σπερμα και ο πονος στους ορχεις και ισως η πληρης ανικανοτητα στυσης. η διαφοροποιηση στην ποιοτητα της στυσης πιστευω ειναι κατι φυσιολογικο και στον πιο υγιη και ακομα και νεο ανθρωπο.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Καπα να σε ρωτησω, με το σεξουαλικο κομματι τελικα ποια εχει σχεση, η ελευθερη τεστο ή η dht ή και οι 2? εγω ειχα κανει παλια εξετασεις (δε θυμαμαι μοναδες μετρησης αλλα θυμαμαι τα ορια) και η ελευθερη τεστο μου ειχε βγει 18.15 με ανωτατο φυσιολογικο οριο 18.1 ενω η dht μου ειχε βγει 0.75 με τα γνωστα ορια. Ξερω οτι η dht εχει να κανει με τη λιμπιντο και το μαλλι, η ελευθερη τεστοστερονη εχει σχεση με μαλλι και λιμπιντο?
απο οτι εχω δει παιζουν ρολο και τα 2 και η ελευθερη τεστο και η dht,τα αντιοιστρογονα nolvadex και letrozole τριπλασιαζουν την ελευθερη τεστο και ανεβαζουν λιγο την dht.
εγω καθε 2 χρονια περιπου μετραω τις ορμονες μου να δω που βρισκομαι,ελευθερη τεστο 24,ολικη τεστο 6,3, dht 0,75 χωρις φαρμακα.
αψογα....και ειμαι και 37,η λιμπιντο δεν εχει πεσει καθολου απο την εφηβεια μου μεχρι τωρα
 

naruto

Well-Known Member
kapa να σε ρωτησω κατι ετσι εγκυκλοπαιδικα,και οποιος αλλος ξερει
υπαρχει συσχετιση μεταξυ dht και τριχοφυιας στο σωμα?μουσια-στηθος-πλατη-χερεια κλπ.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
kapa να σε ρωτησω κατι ετσι εγκυκλοπαιδικα,και οποιος αλλος ξερει
υπαρχει συσχετιση μεταξυ dht και τριχοφυιας στο σωμα?μουσια-στηθος-πλατη-χερεια κλπ.
Λενε ναι.αρκετοι με την φιναστεριδη βλεπουν μειωση τριχων στο σωμα
 

naruto

Well-Known Member
Τοτε θεωρητικα παντα,καποιος με λιγοτερη τριχοφυια,αρα λιγοτερη dht,εχει μικροτερες πιθανοτητες για επιθετικη αλωπεκια?Μιας και η φινα αυτο υποτιθετε κανει,περιοριζει την dht.
Ισως το γονιδιο της φαλακρας να ειναι 2 οψεων.Ποσο ευαισθησια εχουν τα μαλλια στην dht,και ποσο dht εχει καποιος στο σωμα του...

Ας πουμε ενας αντρας Α με αυξημενη ευαισθησια των τριχοθυλακιων στην dht, και πολυ dht στο σωμα του,θα εχει πιο επιθετικη αλωπεκια.
Ενας αντρας παλι Β με ιδια αυξημενη ευαισθησια τριχοθυλακιων στην dht,και λιγη dht στο σωμα του,θα εχει λιγοτερο επιθετικη αλωπεκια.
Βεβαια το αποτελεσμα λογικα δεν αλλαζει,και οι 2 σε βαθος χρονου θα εχουν χασει μαλλια ,αλλα με διαφορετικο ταχυτητα ισως.

Η φινα θεωρητικα περιοριζει την dht περιπου 70%,αρα καθυστερει την εξελιξη της αλωπεκιας.
Εχω παρατηρισει χρηστες οπως ο utopia με υπερβολικη τριχοφυια στο σωμα να μην βγαζουν sides με τη φινα.Εγω παλι που ειμαι τερμα ατριχος ακομα και με μισο propecia την ημερα με πεθανε στα sides.Μπορει παλι να ειναι τυχαιο...

Σορρυ αν τα λεω καπως μπακαλιστικα,αλλα ειναι ενα ενδιαφερων θεμα για συζητηση.Οποιος γνωριζει κατι παραπανω,παρακαλω...
 
Τοτε θεωρητικα παντα,καποιος με λιγοτερη τριχοφυια,αρα λιγοτερη dht,εχει μικροτερες πιθανοτητες για επιθετικη αλωπεκια?Μιας και η φινα αυτο υποτιθετε κανει,περιοριζει την dht.
Ισως το γονιδιο της φαλακρας να ειναι 2 οψεων.Ποσο ευαισθησια εχουν τα μαλλια στην dht,και ποσο dht εχει καποιος στο σωμα του...

Ας πουμε ενας αντρας Α με αυξημενη ευαισθησια των τριχοθυλακιων στην dht, και πολυ dht στο σωμα του,θα εχει πιο επιθετικη αλωπεκια.
Ενας αντρας παλι Β με ιδια αυξημενη ευαισθησια τριχοθυλακιων στην dht,και λιγη dht στο σωμα του,θα εχει λιγοτερο επιθετικη αλωπεκια.
Βεβαια το αποτελεσμα λογικα δεν αλλαζει,και οι 2 σε βαθος χρονου θα εχουν χασει μαλλια ,αλλα με διαφορετικο ταχυτητα ισως.

Η φινα θεωρητικα περιοριζει την dht περιπου 70%,αρα καθυστερει την εξελιξη της αλωπεκιας.
Εχω παρατηρισει χρηστες οπως ο utopia με υπερβολικη τριχοφυια στο σωμα να μην βγαζουν sides με τη φινα.Εγω παλι που ειμαι τερμα ατριχος ακομα και με μισο propecia την ημερα με πεθανε στα sides.Μπορει παλι να ειναι τυχαιο...

Σορρυ αν τα λεω καπως μπακαλιστικα,αλλα ειναι ενα ενδιαφερων θεμα για συζητηση.Οποιος γνωριζει κατι παραπανω,παρακαλω...
καποιο μέλος μ έστειλε πμ μια έρευνα που κατέλειξα και εγώ σε αυτό το συμπέρασμα!!δλδ ευαισθησια τρίχας και αυξημένη dht
 

FreeThinker

Well-Known Member
απο οτι εχω δει παιζουν ρολο και τα 2 και η ελευθερη τεστο και η dht,τα αντιοιστρογονα nolvadex και letrozole τριπλασιαζουν την ελευθερη τεστο και ανεβαζουν λιγο την dht.
εγω καθε 2 χρονια περιπου μετραω τις ορμονες μου να δω που βρισκομαι,ελευθερη τεστο 24,ολικη τεστο 6,3, dht 0,75 χωρις φαρμακα.
αψογα....και ειμαι και 37,η λιμπιντο δεν εχει πεσει καθολου απο την εφηβεια μου μεχρι τωρα

κατσε, 24 ελευθερη τεστο με τι ορια? 18.1? και εγω σε ρωταω ας πουμε που εχω φυσιολογικη dht αλλα λιγο πανω απο το φυσιολογικο free testo αν επαιρνα φινα θα μου γ@μαγε?
 

tasos33

Well-Known Member
Είχα γνωστό που ενω δεν είχε κάποιο ιδιαίτερο θέμα με τα μαλλια,άντε να ηταν nw 2 mε καλη για την ηλικία του πυκνότητα,είναι 40 τώρα, όταν αποαρκουδοποιηθηκε με λέιζερ σε πλάτη ώμους κυρίως ,έκτοτε το μαλλί του το έβλεπα πιο δυνατό να το πω ,πιο πυκνό να το πω,δε ξέρω τι ακριβως.



Λενε ναι.αρκετοι με την φιναστεριδη βλεπουν μειωση τριχων στο σωμα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Είχα γνωστό που ενω δεν είχε κάποιο ιδιαίτερο θέμα με τα μαλλια,άντε να ηταν nw 2 mε καλη για την ηλικία του πυκνότητα,είναι 40 τώρα, όταν αποαρκουδοποιηθηκε με λέιζερ σε πλάτη ώμους κυρίως ,έκτοτε το μαλλί του το έβλεπα πιο δυνατό να το πω ,πιο πυκνό να το πω,δε ξέρω τι ακριβως.

η ιδεα σου θα ηταν. δεν γινεται να εχει καμια σχεση το οτι αφαιρεσε τις τριχες απο το σωμα του με το οτι απεκτησε πιο πυκνο μαλλι. αυτο ειναι αντιστοιχο του μυθου ''αν ξυρισεις το μαλλι βγαινει πιο δυνατο''
 

zafi1988

Member
Καλησπέρα παιδιά ενα update στην ιστορία μου απο τέλη Μαρτίου έως σήμερα.Μεσα στις επόμενες εβδομάδες λοιπόν συνέχιζα καθημερινά τον αυνανισμό χωρίς πορνό καθώς έτσι υπήρχε από τη μια ο εφησυχασμός ότι μπορώ να λειτουργήσω από την άλλη δεν υπήρχε το άγχος να δω πορνό και να μην τα καταφέρω.Καποια στιγμή μεσα στον Απριλιο αποφασίζω να κάνω το επομενο βήμα και να δω πορνό παράλληλα βγαίνω και με μια κοπελα που μιλάγαμε.Βγηκαμε τέσσερα ραντεβού αλλά δεν μου έβγαζε να κάνω κάτι μαζί της δεν μου άρεσε δηλαδή.Σκεφτηκα μήπως της έλεγα να κανουμε κάτι μόνο για σεξ αλλά ειχα που είχα άγχος ήταν που δεν μου άρεσε κιολας οπότε το αποτέλεσμα θα με έκανε πολύ χειρότερα.Ηταν επίσης και αυτό που συνεβει μέσα σε μια από τις μέρες μέσα στο Πάσχα . Νομιζω είχαν περάσει δέκα περίπου ημέρες που είχα αρχίσει τον αυνανισμό με πορνό. Κλειδώνω την πόρτα στο δωμάτιο μου βάζω κανονικά να δω είχα λίγο άγχος αλλά τελείωσα.Μετα δεν ήθελα πολύ αλλά δοκίμασα άλλες δύο φορές σχεδόν άμεσα για να μου φύγει τελείως αλλά και τις δύο φορές δεν είχα σταθερή στύση και δεν τελείωσα καλά. Αυτό με στεναχώρησε πολύ και την επόμενη μέρα προσπάθησα πάλι και πάλι με πορνό αλλά δεν μπόρεσα πάλι να έρθω ούτε σε πλήρη στήση ούτε να τελειώσω όπως πρέπει . Στεναχωρημένος βγήκα το βράδυ προσπάθησα να μιλήσω με κάποιους φίλους να μη το σκέφτομαι να δω κάτι θετικά .Γύρισα το βράδυ σπίτι το κεφάλι μου πόναγε από το αλκοόλ και κατά τις 4 δοκίμασα και η στύση ήρθε πολύ γρήγορα και για κάμποση ώρα μπορεί και μισάωρο .Αλλά δεν ήθελα να εξπερματώσω απλά πήρα ευχαρίστηση από αυτό και μετά κοιμήθηκα.Για δύο εβδομάδες γύρισα στον αυνανισμό καθημερινά χωρίς πορνό σχεδόν πάντα πριν τον ύπνο και κάποιες ημέρες δύο φορές μέσα στη μέρα κυρίως μεσημέρι η απόγευμα χωρίς.Το ίδιο και την επόμενη βδομάδα.Από τις 24 ξεκίνησα να βλέπω πάλι πορνό και την πρώτη εβδομάδα πηγα νορμάλ ποτε ποτε το εκανα και χωρις πορνό.Απο την Δευτερα δεν ειχα καθόλου πρωινή στήση δεν ενιωθα καλά ένιωθα οτι πρεπει να το κάνω για να δοκιμάσω τον εαυτο μου αλλα δεν είχα καθόλου όρεξη ημουν διαρκώς στεναχωρημένος.Τη Δευτέρα θα γυρνούσα σπίτι νωρίς και δεν μπορουσα στη σκεψη οτι θα μείνω μονος μου σπίτι και οτι θα έπρεπε να το κάνω .Πήγα στο γυμναστήριο εξαντλήθηκα αλλα πριν κανω μπάνιο το έκανα πάλι αλλα μου βγηκε ενταξει .Δεν ξερω γιατι αλλα ένιωθα οτι επρεπε να το ξανακάνω και δεύτερη .Είχα στηση αλλα δεν μου ερχότανε να εξπερματώσω και το αφησα. Απο Τριτη δεν είδα καθόλου στηση ουτε το πρωι ουτε ενιωσα κατι το βραδυ προσπάθησα για αρκετή ώρα αλλα δεν μπορουσα να αποκτησω πληρη και εξπερματωσα με λιγη .Ολη τη μερα ημουν χαλια και την Τεταρτη το ίδιο παρότι το βράδυ το εκανα παλι με πληρη οχι σταθερη αλλα με διαλείμματα. Την Πεμπτη ημουν πολυ κουρασμενος ενιωθα μια εξαντληση ηθελα να ξυπνησω νωρις για να παω καπου αλλα φοβομουν οτι αν σηκωθω νωρις θα αναγκαστω να ξανα τεστάρω τον εαυτό μου. Δεν είχα καθόλου όρεξη αλλά το μεσησμερι βαριόμουν και δεν ειχα και τι να κάνω οποτε δοκιμαζω παλι αλλα δεν μου ερχοτανε καθολου ουτε φαντασια ουτε τιποτα .Βάζω πορνό και ψαχνω να δω μηπως βρω κατι που να μου αρεσει .Τελικα βρήκα μετα απο κάποια ώρα μου ήρθε στηση αλλα οχι πληρης και εξπερμάτωσα με μια αντίστοιχη Τρίτης περιπου αλλα πιο γρήγορα.Και το τελευταιο τριημερο επικρατησε μια μετριοτητα .Ουσιατικα όλο αυτο το διαστημα σκεφτομαι συνεχεια αυτο το πραγμα απο τη στιγμη που ξυπναω μεχρι που κοιμαμαι. Υπαρχουν βεβαια βδομαδες που ολα πανε καλα και ειμαι πιο ηρεμος αλλα παλι το σκεφτομαι .Την τελευταία εβδομάδα ξεκίνησα απο Δευτέρα με 2 φορες την ημέρα αυτοικανοποιηση.Την Πέμπτη πηγα να κάνω στο καπάκι σχεδόν τη δεύτερη και επειδη δεν έπιασα καλή στύση με πήρε πάλι απο κάτω.Το να βγω να μιλησω με φιλους να κανω πραγματα ειναι ενταξει τις περισσοτερες φορες αλλα δεν μπορω οταν ειμαι μονος μου στο σπιτι ειδικα .Να ευχαριστήσω και τον φίλο giannis1991 απο το forum ο οποίος ενδιαφέρθηκε και μιλήσαμε και απο κοντα και μου έδωσε κουράγιο και χρήσιμες συμβουλές απο τις οποίες το σταματημα του αυνανισμού δεν το έχω καταφέρει ακόμα να το κόψω.Να πω επίσης οτι κάνω συνεδρίες με ψυχολόγο κάθε βδομάδα οι οποίες όμως ειναι νωρίς ακόμα για να είναι ικανές να βοηθήσουν.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Να πω επίσης οτι κάνω συνεδρίες με ψυχολόγο κάθε βδομάδα οι οποίες όμως ειναι νωρίς ακόμα για να είναι ικανές να βοηθήσουν.

συνεχισε τις συνεδριες φιλε μου. και βρες μια δουλεια αν δεν δουλευεις να σε κουραζει αρκετα.. δε θα εχεις χρονο να σκεφτεσαι ολη την ωρα αυτα που σκεφτεσαι. δεν ειναι λογικο αυτο που κανεις.. δεν πρεπει να γινεται για τεσταρισμα αυτο αλλα για ευχαριστηση.. εχει κολλησει το μυαλο σου σε αυτο
 

felaini

Active Member
Χαλαρωσε ρε παιχταρα κ κοψε τις μαλακιες..η πολυ μαλακια δν κανει καλο...στο μυαλο σου ειναι...συνεχισε τη ζωη σου κ μην σκεφτεσαι...
 

giannis1991

Well-Known Member
Παιδια οπως καταλαβατε ο ζαφι δεν εχει καποιο ιδιαιτερο προβλημα,τουλαχιστον τιποτα μη αναστρεψιμο...το μονο προβλημα που θα εχει θα ειναι αν τον πετυχω απο κοντα γιατι πραγματικα θα τον βαρεσω... :)
μιλαμε τωρα για ενα παλικαρι ο οποιος και ευπαρουσιαστος ειναι και γαμω τα παιδια ειναι απλα ειναι ο κλασικος τυπος που εχει φουλ αγχος και κολλαει το μυαλο του...Φιλαρακι θα στο ξαναπω και απο εδω...το εργαλειθο θελει ξεκουραση!!!!!!εγω φιλε πηγα Θεσσαλονικη λογω δουλειας και επειδη απο την δουλεια 10 μερες ουτε να τον παιξω δεν προλαβαινα,οταν γυρισα Αθηνα εγινε χαμος με την κοπελα...Ξεκουρασε το και σταματα να το τεσταρεις...αλλωστε και ποτε να μην ειχες παρει φινα τοσο που το ταλαιπωρεις δεν θα ανταποκρινοταν!
 

Serifis

Active Member
Καλά ρε μάγκες, χώρια την φίνα δηλαδή, δεν σας έχει τύχει περιόδους να μην έχετε και τόσο όρεξη ή να λειτουργείτε το εργαλείο λες και είναι αγγαρεία; Άπειρες φορές μου έχει τύχει στο παρελθόν, από πολύ μικρός. Επίσης οι στύσεις δεν είναι πάντα οι ίδιες, όποιος δεν το παραδέχεται λέει ψέματα. Ά, σκεφτείτε που χτυπάει πρώτα και το άγχος.
 

vag25

Well-Known Member
Καλά ρε μάγκες, χώρια την φίνα δηλαδή, δεν σας έχει τύχει περιόδους να μην έχετε και τόσο όρεξη ή να λειτουργείτε το εργαλείο λες και είναι αγγαρεία; Άπειρες φορές μου έχει τύχει στο παρελθόν, από πολύ μικρός. Επίσης οι στύσεις δεν είναι πάντα οι ίδιες, όποιος δεν το παραδέχεται λέει ψέματα. Ά, σκεφτείτε που χτυπάει πρώτα και το άγχος.
Ισχυει. Και δεν εχω παρει fina ποτε.
 

zafi1988

Member
Παιδια οπως καταλαβατε ο ζαφι δεν εχει καποιο ιδιαιτερο προβλημα,τουλαχιστον τιποτα μη αναστρεψιμο...το μονο προβλημα που θα εχει θα ειναι αν τον πετυχω απο κοντα γιατι πραγματικα θα τον βαρεσω... :)
μιλαμε τωρα για ενα παλικαρι ο οποιος και ευπαρουσιαστος ειναι και γαμω τα παιδια ειναι απλα ειναι ο κλασικος τυπος που εχει φουλ αγχος και κολλαει το μυαλο του...Φιλαρακι θα στο ξαναπω και απο εδω...το εργαλειθο θελει ξεκουραση!!!!!!εγω φιλε πηγα Θεσσαλονικη λογω δουλειας και επειδη απο την δουλεια 10 μερες ουτε να τον παιξω δεν προλαβαινα,οταν γυρισα Αθηνα εγινε χαμος με την κοπελα...Ξεκουρασε το και σταματα να το τεσταρεις...αλλωστε και ποτε να μην ειχες παρει φινα τοσο που το ταλαιπωρεις δεν θα ανταποκρινοταν!
Γιάννη μου σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και για την βοηθεια σου γενικότερα!Σιγουρα αν σταματησω λιγες μερες πιστευω θα ειναι καλύτερα αλλα στη δικια μου περιπτωση ειναι εγκεφαλικό περισσότερο και συγκέντρωσης.
 
Μπλουζα