Παρακαλω τις αποψης σας για την κυρια κ@τεριν@ κ@λογιανν@

ViaZwTinLina

New Member
Ψαχνω να κανω μμ και η κυρια κ@λογιανν@ μου φαινεται η καλυτερη λυση παρακαλω οσοι γνωριζετε πειτε μου την αποψη σας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krhtikos21

Member
ποια είναι αυτή? δεν την έχω ξανά ακούσει......
αν θες πες μας τι έχεις ακούσει γ αυτήν και από που?

σου είπε τιμές και τρόπο μεταμόσχευσης?
 

ViaZwTinLina

New Member
krhtikos21 είπε:
ποια είναι αυτή? δεν την έχω ξανά ακούσει......
αν θες πες μας τι έχεις ακούσει γ αυτήν και από που?

σου είπε τιμές και τρόπο μεταμόσχευσης?

http://www.youtube.com/watch?v=EBGiDcCPOz0 /// http://www.espressonews.gr/%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B5%CF%87%CF%8C%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF/58752/%CF%84%CE%B1-%CE%BC%CE%B1%CE%B3%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CF%87%CE%AD%CF%81%CE%B9%CE%B1-%CE%B3%CE%B5%CE%BC%CE%AF%CE%B6%CE%BF%CF%85%CE%BD-%CE%AC%CE%B4%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%B5%CF%86%CE%AC%CE%BB%CE%B9%CE%B1 μονο με την D*I εχω επικοινωνησει πριν 3 χρονια αλλα δεν προχωρησα γιατι κατι μου ελεγε να μην το κανω και μετα βρηκα αυτο το Forum.
 

krhtikos21

Member
το τραγούδι του ζουγανέλη στην αρχή με έστειλε!!!!
αχχαχαχχααχχαχααχχαχααχχα!

κοίτα φίλε, η μεταμόσχευση είναι κτ τ υπερεξειδικευμένο στην εποχή μας.
τι νοργουντ είσαι και τι ηλικία?
πόσα χρήματα διαθέτεις για μεταμόσχευση να σ πω τι εναλλακτικές έχεις
 

ViaZwTinLina

New Member
krhtikos21 είπε:
το τραγούδι του ζουγανέλη στην αρχή με έστειλε!!!!
αχχαχαχχααχχαχααχχαχααχχα!

κοίτα φίλε, η μεταμόσχευση είναι κτ τ υπερεξειδικευμένο στην εποχή μας.
τι νοργουντ είσαι και τι ηλικία?
πόσα χρήματα διαθέτεις για μεταμόσχευση να σ πω τι εναλλακτικές έχεις

νοργουντ 4 , 26 χρονων , κοντα στα 3,ooo απλα αυτη μου εκανε ενα κλικ γιατι δεν ειναι πολυδιαφημισμένη οποτε Η ειναι μαπα Η ειναι καλη και δεν χρειαζεται να τρεχει να κανει video promo και αλλα τετεια για να βρει πελατες.
 

krhtikos21

Member
άκου φίλε εγώ θα σου συνιστούσα να πας έξω αλλά θέλει μεγάλο κεφάλαιο δλδ ίσως και 8000 ή 7000 για fue. αν κάνεις στριπ ίσως και με 6000 ευρώ να γίνει κτ.αλλά θα πας για τα μέγιστα.

αλλίως και 4500 ευρώ για περίπου 2500 μοσχευματα dhi είναι μία καλή επιλογή η οπόια είναι μονόδρομους όσον αφορά την Ελλάδα και έχει καλές τιμές σε σχέση με έξω. Επειδή έχει καεί κόσμος πολύς σε μμ να πας για κτ καλό αλλίως μην κάνεις τπτ.

με αυτά δεν παίζουμε γτ στιγματίζονται ζωές για πάντα με μη αναστρέψιμες συνέπειες πολλές φορές όσον αφορά την δότρια και το κεφάλι μας
 
Μόνο και μόνο απο το τραγουδι της εισαγωγής, πρεπει να πας!! Πλάκα κάνω...

Φιλε δεν την εχω ξαναδει και νομίζω οι περισσότεροι σε αυτο το φορουν.

Αποψη μου ειναι οτι στη Ελλαδα, οπως ειπε και ο Κρητικος21, μονοδρομος ειναι η dhi, με αυτά τα χρηματα περιπου, αλλα κι εκει θέλει προσοχή στην επιλογή του γιατρού, διοτι αυτος ειναι που θα βάλει το χέρι του και θα κανει θαύματα ή μ@λ@κίες!!!

Ισως η κυρία Κ@λλογιάν@ να ειναι οντως καλή, αλλα αυτο δεν το ξέρω. Αν καταλήξεις σε αυτη την επιλογή βάλε φωτό να δουμε την πορεία σου, διοτι ετσι θα βοηθήσεις παρα πολλούς που θέλουν να κανουν μμ.

Τέλος, ψαξτο πολύ:dodgy:
 

giwrgos athina

Active Member
ViaZwTinLina είπε:
Ψαχνω να κανω μμ και η κυρια κ@λογιανν@ μου φαινεται η καλυτερη λυση παρακαλω οσοι γνωριζετε πειτε μου την αποψη σας.

την γνωριζω εγω....το σεμπτεμβρη ειχα παει στο νοσοκομειο συγγρος για να με εξετασει ενας δερματολογος για τα μαλλια και ετυχε και ηταν η εν λογω κυρια....με ειδε μου ειπε εχεις αα και μαλιστα οτι η θεραπειες και αυτα δεν θα κανουν τιποτα για σενα λογο οτι εχει διαμορφωθει το norwood σου και μ ειπε πως κανει και μεταμοσχευσης και αν θελω να μ δωσει το τηλ. της να βεθουμε ωστε να μου κανει μια ενημερωση...της ειπα οτι σκοπευω να παω κυπρο η καναδα για μεταμοσχευση και μ ειπε καλα αν θες ελα να σε ενημερωσω γιατι θα γλυτωσεις αρκετα χρηματα...πραγματι την πηρα τηλεφωνο και πηγα στο πυργο αθηνων ηταν κατι γραφεια εκει του στυλ laser li*e και μ εκανε την ενημερωση...φαινοτανε γνωστρια του θεματος και μ ειπε πως εχει συμετασχει και σε διαφορα συνεδρια του εξωτερικου με θεματα την μεταμοσχευση μαλλιων...μαλιστα στο τελος μ ειπε και το κορυφαιο πως ηταν μαθητρια του dr bissangra...παντως απο κατι γκ*υρες και αλλους τετοιους χασαπηδες πρεπει να ειναι κλασης ανωτερη...


απο διασημους μου ανεφερε πως εχει κανει μεταμοσχευση στον αντωνη ρεμο με την τεχνικη fue
 

giwrgos athina

Active Member
oσον αφορα την τιμη μου ειπε 4000e θα μου το αφηνε παρολο που χρεωνει παραπανο για 2000 με 2200grafts τα οποια θα τα εβαζε ολα στο crown και μετα θα ξαναπηγαινα για hairline γιατι ειναι υπε της συντηρητικης προσεγκισης με επαναληπτικες συνεδριες ωστε να μην υπαρχουν απωλειες....μ ειπε οτι εχω πολυ καλη δοτρια{ενω δεν εχω} και οτι θα παει πολυ καλα...οποιος ενδιαφερεται στο νοσοκομειο συγγρος δουλευει δερματολογος ειναι....παντως ειναι ωραια γυναικα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

malloumpas

New Member
giwrgos athina είπε:
και μ ειπε πως κανει και μεταμοσχευσης και αν θελω να μ δωσει το τηλ. της να βεθουμε ωστε να μου κανει μια ενημερωση...της ειπα οτι σκοπευω να παω κυπρο η καναδα για μεταμοσχευση και μ ειπε καλα αν θες ελα να σε ενημερωσω γιατι θα γλυτωσεις αρκετα χρηματα
...

Τι να σχολιάσεις από όλα αυτά... Πραγματικά...

Τέλος, να πω οτι προστέθηκε ακόμη ένα άτομο στο κλαμπ αυτών που δηλώνουν ότι έκαναν μτμ στον Καραφώτη (πρέπει να είναι 4 αυτή τη στιγμή, αν θυμάμαι καλά):

http://www.espressonews.gr/%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B5%CF%87%CF%8C%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF/58752/%CF%84%CE%B1-%CE%BC%CE%B1%CE%B3%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CF%87%CE%AD%CF%81%CE%B9%CE%B1-%CE%B3%CE%B5%CE%BC%CE%AF%CE%B6%CE%BF%CF%85%CE%BD-%CE%AC%CE%B4%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%B5%CF%86%CE%AC%CE%BB%CE%B9%CE%B1
 
giwrgos athina είπε:
...οποιος ενδιαφερεται στο νοσοκομειο συγγρος δουλευει δερματολογος ειναι....παντως ειναι ωραια γυναικα...

Καλά αν εμενα Αθήνα θα πηγαινα σίγουρα να με δει (οχι ομως για τα μαλλιά) κατι αλλο θα εβρισκα, είναι οντως ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ:14m::14m:
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Να μην βρεθεί ένας π•••• πριν απο 25 χρόνια να μου πει να σπουδάσω δερματολόγος, θα ήμουν εκατομμυριούχος τώρα.
Όπου φαλακρός και η μοίρα του.
 

giwrgos athina

Active Member
οσο για τον καραφωτη μου υο ειπε και μενα....οπως και το ρεμο....και τον καπουτζιδη....τους ιδιους εχει χειρουργησει και ο χασαπης που εκανα την πρωτη επεμβαση μου......οπως και ο γκ*υρας ....ειναι απλα ελεηνοι τα ελληνικα κρεωπολεια
 

gkast

Active Member
Γιάννης7 είπε:
giwrgos athina είπε:
...οποιος ενδιαφερεται στο νοσοκομειο συγγρος δουλευει δερματολογος ειναι....παντως ειναι ωραια γυναικα...

Καλά αν εμενα Αθήνα θα πηγαινα σίγουρα να με δει (οχι ομως για τα μαλλιά) κατι αλλο θα εβρισκα, είναι οντως ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ:14m::14m:

Γιάννη 7 μάλον βλέπω πως γουστάρεις τα milf ...φίλε :D
 
gkast είπε:
Γιάννης7 είπε:
giwrgos athina είπε:
...οποιος ενδιαφερεται στο νοσοκομειο συγγρος δουλευει δερματολογος ειναι....παντως ειναι ωραια γυναικα...

Καλά αν εμενα Αθήνα θα πηγαινα σίγουρα να με δει (οχι ομως για τα μαλλιά) κατι αλλο θα εβρισκα, είναι οντως ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ:14m::14m:

Γιάννη 7 μάλον βλέπω πως γουστάρεις τα milf ...φίλε :D

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxax καλο!!
Φίλε gkast το μόνο που δεν κοιταω ειναι η ηλικία!!


elmajiko είπε:
Θεωρητικά το "άθλημα" το κατέχει πάντως....!

Απο θεωρεία νομιζω ειμαστε υπερκαλλυμενοι στην Ελλάδα, απο πρακτική εχουμε μεγάλη ελλειψη (δυστυχώς), Διοτι απο τη θεωρεία στην πράξη υπαρχει μια χαώδης διαφορά.
 
Μπλουζα