Παλαιοτερη μεταμοσχευση Κυπρο ΒΟΗΘΕΙΑ

anargiros88

Well-Known Member
Τελικα αποδεικνυεται οτι πραγματι ο grigoris εχει κανει μεταμοσχευση στην κλινικη. Επομενως δεν προκειται για καποιον ανωνυμο που εμφανιστηκε ξαφνικα και αρχισε την λασπολογια. Επισης εχει ζητησει τις φωτογραφιες απο την κλινικη και θα τις ανεβασει.

Καλησπερα tol ! Ουδεποτε αμβισβητησα την μ.μ που εκανε ο gigoris13 . Ωστοσο δεν μπορει ενα μελος που ηρθε προχθες στο φορουμ να κατηγορει οποιον του λεει κατι διαφορετικο απο αυτο που θελει να ακουσει .


Οι υποψιες που ειχαν καποια μελη οτι ισως προκειται για καποιον συκοφαντη που δεν ειχε καμια σχεση με την κλινικη και αρχισε να την δυσφημει, τελικα δεν ευσταθουν.

Εγω προσωπικα αλλου ειδους υποψιες εχω και οχι οτι δεν εκανε μμ


Ηθελα λοιπον, φιλε Αναργυρε, να σε ρωτησω.....αν εσυ ησουν στη θεση του grigori και αισθανοσουν οτι το αποτελεσμα της μεταμοσχευσης ηταν "αθλιο", δεν θα ειχες καθε δικιο να εμφανιστεις στο σχετικο forum και να καταθεσεις το παραπονο και την απογοητευση σου;

Δεν θα ειχα δικιο να φωναζω χωρις να εχω αναιβασει φωτο πριν και μετα την μμ ποσο μαλλον να κατηγορω οποιο μελος προσπαθει να με βοηθησει λεγοντας οτι ειναι βαλτος της κλινικης


Εμεις απο την πλευρα μας αυτο που εχουμε να κανουμε ειναι να κατανοησουμε την αρνητικη ψυχολογικη κατασταση στην οποια βρισκεται και την οργη που τον διακατεχει. Και φυσικα αναμενουμε φωτογραφικο υλικο, για να διαπιστωσουμε ιδιοις ομμασι κατα ποσο οι κατηγοριες και τα παραπονα του ειναι δικαιολογημενα.

Αυτο προσπαθουμενα κανουμε αλλα ο grigoris13 δεν παιρνει απο λογια .
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Καλησπερα tol ! Ουδεποτε αμβισβητησα την μ.μ που εκανε ο gigoris13 . Ωστοσο δεν μπορει ενα μελος που ηρθε προχθες στο φορουμ να κατηγορει οποιον του λεει κατι διαφορετικο απο αυτο που θελει να ακουσει .




Εγω προσωπικα αλλου ειδους υποψιες εχω και οχι οτι δεν εκανε μμ




Δεν θα ειχα δικιο να φωναζω χωρις να εχω αναιβασει φωτο πριν και μετα την μμ ποσο μαλλον να κατηγορω οποιο μελος προσπαθει να με βοηθησει λεγοντας οτι ειναι βαλτος της κλινικης




Αυτο προσπαθουμενα κανουμε αλλα ο grigoris13 δεν παιρνει απο λογια .
Καλησπερα, Αναργυρε.

Δεκτα οσα γραφεις, ομως αν πραγματι τοποθετηθηκαν πανω απο 2000 grafts στο crown και η κατασταση του grigori ειναι αυτη που απεικονιζεται στις δυο μοναδικες τωρινες φωτογραφιες που ανεβασε, θεωρω οτι η οργη και η αγανακτηση του ειναι απολυτα δικαιολογημενες.

Ειναι λογικο να ειναι ψυχολογικα φορτισμενος και να γραφει αγανακτισμενος.

Υπο αυτο το πρισμα λοιπον, ας κανουμε ολοι λιγη υπομονη να ανεβει το αντιστοιχο υλικο και να κανουμε πιο εμπεριστατωμενες εκτιμησεις της καταστασης.
 
Καλησπερα tol ! Ουδεποτε αμβισβητησα την μ.μ που εκανε ο gigoris13 . Ωστοσο δεν μπορει ενα μελος που ηρθε προχθες στο φορουμ να κατηγορει οποιον του λεει κατι διαφορετικο απο αυτο που θελει να ακουσει .




Εγω προσωπικα αλλου ειδους υποψιες εχω και οχι οτι δεν εκανε μμ




Δεν θα ειχα δικιο να φωναζω χωρις να εχω αναιβασει φωτο πριν και μετα την μμ ποσο μαλλον να κατηγορω οποιο μελος προσπαθει να με βοηθησει λεγοντας οτι ειναι βαλτος της κλινικης




Αυτο προσπαθουμενα κανουμε αλλα ο grigoris13 δεν παιρνει απο λογια .
Δεν προσπαθειτε καθολου να κανετε αυτο. Εγω ξεκινησα για να μαθω πληροφοριες για τις κλινικες της Τουρκιας και τι ακουγεται για εκει. Εγραψα ενα μινι ιστορικο για την ολη φαση και αυτο. Μετα αρχισατε την επιθεση ορισμενοι και φυσικα εγω αμυνθηκα των θεσεων μου ΚΑΙ συνεχιζω να τις υποστηριζω. Νομιζω οτι το φορουμ εξυπηρετει αυτο το λογο την ανταλλαγη αποψεων, πληροφοριων και κριτικων. Οσο για αυτο που λες οτι ''Εγω προσωπικα αλλου ειδους υποψιες εχω και οχι οτι δεν εκανε μμ'' αν οι υποψιες σου ειναι οτι θελω τσαμπα μεταμοσχευση (γιατι αυτο πιστευεις). Κανεις τεραστιο λαθος περισσοτερες πληροφοριες για τις κωνσταντινουπολη εψαχνα και για τους ιατρους εκει. Απλα εσεις το τραβηξατε. Ξερω οτι παλι θα αρχισετε ορισμενοι τα ΜΑ και τα ΜΟΥ αλλα δεν με νοιαζει, αυτο που με νοιαζει ειναι να μη βγαζετε ορισμενοι τρελο και συκοφαντη και βαλτο κλπ. Επισης κανεναν δεν ειδα να προσπαθει να βοηθησει, η μισοι με βγαλατε συκοφαντη η αλλη μισοι βαλτο απο καποιον αλλον, μονο μασωνο δεν με ειπατε. Η μονη λογικη φωνη που ακουσα και προς τιμην του ειναι του tol και τον ευχαριστω γιατι σκεφτηκε με λογικη! Ενας πιο πανω φωναζει το moderator να με μαλωσει (τι εκανα για να με μαλωσει δεν ξερω) μαλλον γιατι λεω κατι που δεν του αρεσει κλπ κλπ. Ορισμενοι εδω είναι τελειως επιθετικοι, λες και εβρισα κανεναν. Ενώ εγω με το καλημερα ηρθα και ουτε εβρισα καποιον. Και πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω, την τοση πιεση από μερους ορισμενων.
 
  • Like
Reactions: tol

koumparos

Well-Known Member
Σιγά μη σου ζητήσουμε και συγνώμη.Μονο που δεν μας εβρισες και ζητάς και τα ρέστα??Βάλε φωτό από το 12μηνο αλλιώς άντε στην ευχή της Παναγίας.
 
Σιγά μη σου ζητήσουμε και συγνώμη.Μονο που δεν μας εβρισες και ζητάς και τα ρέστα??Βάλε φωτό από το 12μηνο αλλιώς άντε στην ευχή της Παναγίας.
Δεν ειπα να μου ζητησει κανενας συγγνωμη! Σιγα μη μου ζητησεις και συγγνωμη. Τελος παντων. Δεν εβρισα κανεναν, τα γραπτα μου ειναι πιο πανω μπορουν ολοι να τα δουνε. Ουτε εβρισα ουτε τιποτα. Με το σις και το σας γραφω!Αλλοι μιλαν ασχημα και ειρωνικα και ξερω γω!! Απο το 12μηνο δεν εχω φωτογραφια και το λεω και πιο πανω. Οι δυο φωτογραφιες που αναβασα παραπανω ειναι ιδιες με αυτες του δωδεκαμηνου, το πιστευεις η οχι αυτή είναι η αληθεια!
 
Νομίζω οι χαρακτηρισμοί που υποβόσκουν προσβλητικό χαρακτήρα στον Ελευθεροτεκτονισμο καλυτερα να λείπουν .
2019 ειναι και δεν ειμαστε όλοι ίδιοι !
Sorry George αν ακούσια πρόσβαλα τον ελευθεροτεκτονισμο!
 

anargiros88

Well-Known Member
Εγω ξεκινησα για να μαθω πληροφοριες για τις κλινικες της Τουρκιας και τι ακουγεται για εκει. Εγραψα ενα μινι ιστορικο για την ολη φαση και αυτο.

μόνο αυτό δεν έκανες

Νομιζω οτι το φορουμ εξυπηρετει αυτο το λογο την ανταλλαγη αποψεων, πληροφοριων και κριτικων.

όπως ακριβός τα λες όχι όμως μπαίνω σε ένα φόρουμ και ξεκινάω το θάψιμο 5 χρονιά μετά την μ.μ χωρίς σωστές φωτο


Απλα εσεις το τραβηξατε

εντάξει απλά δεν υπάρχεις !

Ορισμενοι εδω είναι τελειως επιθετικοι, λες και εβρισα κανεναν. Ενώ εγω με το καλημερα ηρθα και ουτε εβρισα καποιον. Και πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω, την τοση πιεση από μερους ορισμενων.

είσαι τυχερός που είναι στο τέλος Αυγούστου και οι περσοτεροι είναι διακοπές !

Κατσε διαβασε το φορουμ και θα καταλαβεις και μονος σου οτι κανενας δεν ηθελε να σου επιτεθει και κανενας απο εμας δεν ειναι εναντιον σου ! Ισα ισα μονο εμεις εδω μπορουμε να σε καταλαβουμε ! απλα ΛΑΡΩΣΕ λιγο που λενε και στο χωριο μου και ολα θα φτιαξουν !
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλησπέρα Γρηγορη ,
Μπορείς να ανεβάσεις και 2-3 φωτογραφίες ενδεικτικές σε φυσικό εξωτερικό φωτισμό, όχι σε ήλιο & μια φωτογραφία από μπροστά σκυφτός.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Επαναλαμβανω σε ορισμενους Δεν ξερω τι σχεση εχετε με την συγκεκριμενη κλινικη αλλα εγω και ο αδερφος μου εχουμε κανει συνολικα 3 μεταμοσχευσεις σε αυτη την κλινικη και εχω το οποιοδηποτε δικαιωμα και να μιλαω και να κατηγορω το αποτελεσμα της κλινικης!

Κι εγώ επειδή πίνω Κόκα Κόλα πρέπει να της κάνω μήνυση γιατί μια μέρα είχα φάει του σκασμού και με το που ήπια χέστηκα πάνω μου.

Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι. Καλά μυαλά.
 
Καλησπέρα Γρηγορη ,
Μπορείς να ανεβάσεις και 2-3 φωτογραφίες ενδεικτικές σε φυσικό εξωτερικό φωτισμό, όχι σε ήλιο & μια φωτογραφία από μπροστά σκυφτός.
Μολις παρω τις φωτογραφιες απο την κλινικη θα ανεβασω ολο το υλικο και το πριν και το μετα και το τωρα!
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member

Μίλησα μαζί τους, έστειλα φώτος μου δεν με δέχτηκαν διότι κάνουν μόνο FUE και στην περιπτωσή μου λόγο πολύ πολύ αδύναμης και λεπτής τρίχας το FUE μου είπαν δεν ενδείκνυται διότι δεν θα αντέξουν τα μοσχεύματα μου την συγκεκριμένη τεχνική.
Μόνο FUT μου είπανε άλλα αυτοί δεν αναλαμβάνουν!
Η συγκεκριμένη κλινική είναι μία εξερετική επιλογή στο Los Angeles και με υψηλό ανταγωνισμό.
 

makis25

Well-Known Member

Μίλησα μαζί τους, έστειλα φώτος μου δεν με δέχτηκαν διότι κάνουν μόνο FUE και στην περιπτωσή μου λόγο πολύ πολύ αδύναμης και λεπτής τρίχας το FUE μου είπαν δεν ενδείκνυται διότι δεν θα αντέξουν τα μοσχεύματα μου την συγκεκριμένη τεχνική.
Μόνο FUT μου είπανε άλλα αυτοί δεν αναλαμβάνουν!
Η συγκεκριμένη κλινική είναι μία εξερετική επιλογή στο Los Angeles και με υψηλό ανταγωνισμό.
εχω δει βιντεο στο youtube και αποτελεσματα , αυτοι βαζουν πολυ υψηλες πυκνοτητες . Αν ειναι να δωσεις 15 χιλιαρικα για μεταμοσχευση γιατι δε κοιτας για ισπανια ;
 

tol

Well-Known Member

Μίλησα μαζί τους, έστειλα φώτος μου δεν με δέχτηκαν διότι κάνουν μόνο FUE και στην περιπτωσή μου λόγο πολύ πολύ αδύναμης και λεπτής τρίχας το FUE μου είπαν δεν ενδείκνυται διότι δεν θα αντέξουν τα μοσχεύματα μου την συγκεκριμένη τεχνική.
Μόνο FUT μου είπανε άλλα αυτοί δεν αναλαμβάνουν!
Η συγκεκριμένη κλινική είναι μία εξερετική επιλογή στο Los Angeles και με υψηλό ανταγωνισμό.
Φιλε Δημητρη, μαλλον τρολαρεις....

Για ποια εξαιρετικη επιλογη κάνεις λογο;

Τα περιστατικα που εχουν ανεβασει στο Instagram που παρεθεσες, προσωπικα με παραπεμπουν σε κομπογιαννιτες και λαμογια.

Ειδα τα δυο πιο προσφατα περιστατικα (πριν 7 μερες και 8 Αυγουστου) και δε συνεχισα παρακατω. Δυο περιστατικα για γελια και για κλαματα. Δυο περιστατικα "μουφα" και απατη.

Στο πρωτο περιστατικο (πριν 7 μερες) οι φωτογραφιες πριν την μμ ειναι με πληρη φωτισμο, ενω μετα τη μμ στο απολυτο σκοταδι!!!

Στο δευτερο περιστατικο (8 Αυγουστου), οποιος πιστευει οτι προκειται για το ιδιο προσωπο, ειναι αφελης και τρωει κουτοχορτο. Ο πελατης μετα τη μμ απεκτησε ρυτιδες, διαφορετικα φρυδια και γκριζα μαλλια!!! Ολικη μεταμορφωση!!!
 

tol

Well-Known Member
εχω δει βιντεο στο youtube και αποτελεσματα , αυτοι βαζουν πολυ υψηλες πυκνοτητες . Αν ειναι να δωσεις 15 χιλιαρικα για μεταμοσχευση γιατι δε κοιτας για ισπανια ;
Φιλε Μακη, μολις διαβασα το σχολιο σου και βλεπω οτι συντασσεσαι με την αποψη του Δημητρη περι αξιοπιστης κλινικης.

Επειδη σε θεωρω αρκετα διαβασμενο και "ψαγμενο" μελος του forum....πως σχολιαζεις και ποια ειναι η αποψη σου για τα δυο περιστατικα που αναφερω στο αμεσως προηγουμενο σχολιο μου;
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Στο δευτερο περιστατικο (8 Αυγουστου), οποιος πιστευει οτι προκειται για το ιδιο προσωπο, ειναι αφελης και τρωει κουτοχορτο. Ο πελατης μετα τη μμ απεκτησε ρυτιδες, διαφορετικα φρυδια και γκριζα μαλλια!!! Ολικη μεταμορφωση!!!
Ξέχασες τα αυτια
 
  • Like
Reactions: tol

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Ψυχραιμία!!!
Εχω δει βιντεό τους στο youtube οι άνθρωποι ζωγραφίζουν και προσωπικα αυτο που μου απαντησαν μονο ανθρωπους της αρπαχτης δεν μου έβγαλαν οτι ειναι!
 

tol

Well-Known Member
Ψυχραιμία!!!
Εχω δει βιντεό τους στο youtube οι άνθρωποι ζωγραφίζουν και προσωπικα αυτο που μου απαντησαν μονο ανθρωπους της αρπαχτης δεν μου έβγαλαν οτι ειναι!
Συμφωνοι...αλλά γιατι δε σχολιαζεις τα δυο περιστατικα που ανεφερα; Ειναι ή δεν ειναι για γελια και για κλαματα; Ειναι ή δεν ειναι εξοφθαλμη προσπαθεια εξαπατησης "πελατων";
Αν τα βλεπαμε στο site ελληνικης κλινικης, δε θα αρχιζαμε (με το δικιο μας) ομαδικο κραξιμο;
 
Μπλουζα