Πέτρος 2470 FUE

Gianney

Well-Known Member
και να βάλει καθαρή φώτο, δεν αλλάζει το γεγονός οτι η φωτογραφία έχει περίεργες θολούρες. Αυτό δεν νομίζω να το αμφισβητεί κανένας. Εσύ δεν το είδες CVIAL ; Δηλαδή, υποθετικά αν ο καθένας επεξεργάστηκε φωτογραφίες για να παραποιήσει μια εικόνα, και μετά τον ανακαλύπτουν και απλά βάζει νέες καθαρές, ειναι λογικό αυτό να μη τιμωρείται;
Νομίζω ο μοντ πρέπει να βάλει ξανά στο τραπέζι τους κανόνες του φόρουμ και λοιπές τιμωρίες κτλ ανεξαρτήτως τι θα συμβεί με την συγκεκριμένη περίπτωση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Όχι,κανένα δικαστήριο δεν γίνεται..όπως είδες μέχρι να απαντήσει ο Χρήστος ,είχε σταματήσει να σχολιάζεται το νήμα..είπαμε είναι περίεργο,έκαναν τα τεστ ,έδειξε probably,στο αν είναι πειραγμενη η όχι,και τελείωσε το θέμα..αλλά να μπαίνει ο Χρήστος και να λέει το παιδί άσχετο κτλ,τον τρώει ο λοκως του ..αυτός ξεκίνησε βαβούρα..κανείς άλλος..δλδ θέλει να μας πει πως δεν έχει πειράζει τπτ
Το πρόβλημα είναι ότι κάποιος γράφει κάτι και μετά η κατάσταση σε χρόνο dt ξεφεύγει. Ναι μπορεί να έχει θολούρες (που στο κάτω κάτω κάνουν μπαμ, είναι εμφανέστατες, άρα ηλίθια μέθοδος παραπλάνησης) για χίλιους δύο λόγους που μπορεί να είναι όπως προ είπα από ηλίθια παραπλάνηση μέχρι αποτυχημένη απόπειρα να τονίσει την hairline κάνοντας blur το background.

Η τιμωρία επέρχεται όταν υπάρχει σιγουριά. Σε όλες τις πολιτισμένες χώρες ισχύει το τεκμήριο της αθωότητας καταρχήν και της καταδίκης μετά από συγκεκριμένη διαδικασία που ο καθένας υπερασπίζεται τις απόψεις του. Εσείς εδώ θέλετε λαϊκά δικαστήρια μεσαιωνικού τύπου ανάλογα με τον αν συμπαθείτε ή αντιπαθείτε κάποιον. Με συγχωρείς αλλά όσο είμαι εγώ διαχειριστής δεν πρόκειται να συμβεί.

στη φωτό?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είναι ξεκάθαρα εκούσια. Έχει κάνει στρετς όλη τη hairline εκτός του κροτάφου δεξιά προς εμάς καθώς βολεύει στο μάτι και μετά έχει κάνει μπλερ όλο την υπόλοιπη λήπτρια αφού πρώτα την έβγαλε out of focus για να εστιάσει στο μέτωπο - χειρλαιν . Σκιλς επιπέδου δημοτικού. Συγχαρητήρια. Ιστορικό αποτέλεσμα. Καλά Χριστούγεννα στην Anastasakis - Xristos87 Hair Clinic !

Αυτό τι είναι αεράτε?
 

aeratos28

Just aeratos
Αφού πετάχτηκε ο Χρήστος να ειρωνευτει και είπε άσχετο τον rock..που το παιδί είπε την γνώμη του ,με πολύ ωραίο τρόπο,περίμενες εσύ ,να του απαντήσει ακόμα και ο legwg james ,που ουδεμία κόντρα είχε ποτέ ούτε με τον Χρήστο ούτε με τον γιατρό?τα κάρβουνα για το άναμμα της κουβέντας είναι στην απάντηση του Χρήστου λοιπόν..εκείνο κάνε quote
Αυτό τι είναι αεράτε?
 

Kostas97

Well-Known Member
Παρατηρησα και γω εξ αρχης αυτη τη θολουρα και δεν τη σχολιασα γιατι πηρα την αισθηση οτι χρησιμοποιησε μπροστα καμερα κινητου με blur.
Οπως και να χει αναμενουμε βιντεο εδω και στο αποτελεσμα του Χρηστου για να παρουμε καλυτερη εικονα των αποτελεσματων.
 

nick90

Well-Known Member
Το πρόβλημα είναι ότι κάποιος γράφει κάτι και μετά η κατάσταση σε χρόνο dt ξεφεύγει. Ναι μπορεί να έχει θολούρες (που στο κάτω κάτω κάνουν μπαμ, είναι εμφανέστατες, άρα ηλίθια μέθοδος παραπλάνησης) για χίλιους δύο λόγους που μπορεί να είναι όπως προ είπα από ηλίθια παραπλάνηση μέχρι αποτυχημένη απόπειρα να τονίσει την hairline κάνοντας blur το background.

Η τιμωρία επέρχεται όταν υπάρχει σιγουριά. Σε όλες τις πολιτισμένες χώρες ισχύει το τεκμήριο της αθωότητας καταρχήν και της καταδίκης μετά από συγκεκριμένη διαδικασία που ο καθένας υπερασπίζεται τις απόψεις του. Εσείς εδώ θέλετε λαϊκά δικαστήρια μεσαιωνικού τύπου ανάλογα με τον αν συμπαθείτε ή αντιπαθείτε κάποιον. Με συγχωρείς αλλά όσο είμαι εγώ διαχειριστής δεν πρόκειται να συμβεί.

Απλά CVIAL κάποια πράγματα είναι ολοφάνερα και αν κρίνεις από το ποιο μέλος τις ανέβασε καταλαβαίνεις περισσότερα πράγματα για τους πιθανούς λόγους....Ο καθένας βλέπει οτι η φωτογραφία έχει περίεργες θολούρες. Σιγουριά 100% όχι δεν πρόκειται να υπάρξει για τους λόγους που έγιναν αυτά, και γενικά σε όλες τις περιπτώσεις δεν έχουμε σιγουριά για τίποτα εδώ μέσα. Άρα ο καθένας θα μπορεί να κάνει ότι θέλει, να επεξεργάζεται φωτογραφίες, να τις παραποιεί κτλπ, αφού δεν μπορούμε να έχουμε γραπτές αποδείξεις για το τι έγινε... Και απλά θα τις αλλάξει ΑΝ τον καταλάβουν, χωρίς να γίνει κάτι...Μάλιστα!

Δεν έγινε κανένα λαικό δικαστήριο. Ένα μέλος εξέφρασε τις σκέψεις του με βάσει την εμπειρία του και μετά ο xristos τον αποκάλεσε ΑΣΧΕΤΟ, προσβάλλοντας το μέλος επειδή είπε την άποψη του. Και έτσι απάντησε και ο @Legwg James στον ίδιο τόνο και ο οποίος ασχολείται και αυτός με την επεξεργασία φωτογραφιών και το κατάλαβε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Νομιζω οι αντιδρασεις οφειλονται σε συναισθηματικη φορτιση λογω των συζητησεων που εγιναν τις τελευταιες ημερες και σιγουρα ειναι εν βρασμω.
Τοσο κακο photoshop και σε πιθηκο δεν θα περναγε :D
 

aeratos28

Just aeratos
Γενικώς με την ύπαρξη της φωτό αυτής,που λογικά είναι επεξεργασμένη??αν κάνω λάθος διορθώστε,χάνεται αυτόματα η αξιοπιστία..από όπου και αν προέρχεται..δεν έχει να κάνει με Χρήστο η όποιον άλλον..γτ ότι και αν πει ,η επεξεργασία??? Αν υπάρχει τελικά,σε κάνει να μην πιστεύεις ότι γράφεται..εμένα προσωπικά..βάζω αλλά στο μυαλό μου..και που ξέρω εγώ αν δεν είναι οι δεύτερες φωτό,αποτέλεσμα μιας δεύτερης επέμβασης..γτ ξέρει κανείς ημερομηνίες της επέμβασης αυτής εδώ?
Λέω πράγματα που έχουν γίνει εδώ και παλιότερα ,για να μην με πείτε και τρελό..
Αν θυμάστε τον pilotaki ,που είχε κάνει και άλλη επέμβαση,είχε πει λιγότερα grafts,τελικά είχε βάλει 1000-1200 + ..
 

Kostas97

Well-Known Member
Γενικώς με την ύπαρξη της φωτό αυτής,που λογικά είναι επεξεργασμένη??αν κάνω λάθος διορθώστε,χάνεται αυτόματα η αξιοπιστία..από όπου και αν προέρχεται..δεν έχει να κάνει με Χρήστο η όποιον άλλον..γτ ότι και αν πει ,η επεξεργασία??? Αν υπάρχει τελικά,σε κάνει να μην πιστεύεις ότι γράφεται..εμένα προσωπικά..βάζω αλλά στο μυαλό μου..και που ξέρω εγώ αν δεν είναι οι δεύτερες φωτό,αποτέλεσμα μιας δεύτερης επέμβασης..γτ ξέρει κανείς ημερομηνίες της επέμβασης αυτής εδώ?
Λέω πράγματα που έχουν γίνει εδώ και παλιότερα ,για να μην με πείτε και τρελό..
Αν θυμάστε τον pilotaki ,που είχε κάνει και άλλη επέμβαση,είχε πει λιγότερα grafts,τελικά είχε βάλει 1000-1200 + ..
Aerate δεν ξερω το παιδι που την εβγαλε αν "σκαμπαζει" απο φωτογραφιες. Πιθανολογω εβγαλε με blur mode on στο κινητο και τα εκανε μανταρα.
Ενας που γνωριζει εστω και τα βασικα και εχει μια στοιχειωδη αντιληψη τετοια φωτογραφια για παραπλανηση δεν ανεβαζει.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αφού πετάχτηκε ο Χρήστος να ειρωνευτει και είπε άσχετο τον rock..που το παιδί είπε την γνώμη του ,με πολύ ωραίο τρόπο,περίμενες εσύ ,να του απαντήσει ακόμα και ο legwg james ,που ουδεμία κόντρα είχε ποτέ ούτε με τον Χρήστο ούτε με τον γιατρό?τα κάρβουνα για το άναμμα της κουβέντας είναι στην απάντηση του Χρήστου λοιπόν..εκείνο κάνε quote

Δεν με νοιάζουν τα προσωπικά με τον Xρίστο για την φώτο και ποιος προκάλεσε κλπ, σε αυτά όλα μαζί σου. Αυτό που με νοιάζει είναι το τελικό συμπέρασμα του σχόλιου, είναι λάθος
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε φίλε ναι,εγώ το δέχομαι αυτό που λες..είπα και πριν,δεν γνωρίζω από φωτό..μπορεί να έκανε αυτό το λάθος που λες..όμως ,αφού φαίνεται ότι κάτι γίνεται.δεν είναι κανονική η φωτό .πες,ναι ρε παιδιά,έχει γίνει μάλλον κάτι λάθος,δεν πήγα να κοροϊδέψω κανέναν..τι προσβολές ήταν αυτές για άσχετους ,για εμμονές και χαζομάρες .
Aerate δεν ξερω το παιδι που την εβγαλε αν "σκαμπαζει" απο φωτογραφιες. Πιθανολογω εβγαλε με blur mode on στο κινητο και τα εκανε μανταρα.
Ενας που γνωριζει εστω και τα βασικα και εχει μια στοιχειωδη αντιληψη τετοια φωτογραφια για παραπλανηση δεν ανεβαζει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Ο Χρήστος την έβγαλε αν θυμάμαι σωστά με 64 άρα κάμερα.
Τώρα δεν ξέρω πως τι και αν με την φωτό , σίγουρα αυτό που ξέρω είναι ότι δεν ειανι για εδώ Αυτή η φωτόγραφια , νομίζω το ήξερε ο νηματοθετης. Απλά να την κατέβαζε όλοι ξέρουμε πως φωτογραφίες με θολούρες ειανι μη αποδέκτες εδώ μέσα.
 

jersey

Well-Known Member
Aerate δεν ξερω το παιδι που την εβγαλε αν "σκαμπαζει" απο φωτογραφιες. Πιθανολογω εβγαλε με blur mode on στο κινητο και τα εκανε μανταρα.
Ενας που γνωριζει εστω και τα βασικα και εχει μια στοιχειωδη αντιληψη τετοια φωτογραφια για παραπλανηση δεν ανεβαζει.
Αν γινόταν από επαγγελματία λογικά δεν θα το αναγνωρίσεις. Αν γίνει επεξεργασία από κάποιον που δεν πολυασχολείται με κάποια απλή εφαρμογή που θολώνει σημεία, μπορεί να γίνει αντιληπτό από τους υπόλοιπους αν γίνει ζουμ και είναι παρατηρικοί κ εχουν ασχοληθεί και αυτοί με επεξεργασία το καταλαβαίνουν. Αλλά μπορεί και να περάσει έτσι αν δεν είναι παρατηρητικός ο άλλος. Ο @Rock00 τα εξήγησε μια χαρά.
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτά,είναι αποτελέσματα σου ξαναλέω των 2-3 μνμτων του Χρήστου..αν δεν είχε πει αυτά που είπε,δεν θα είχε γράψει ούτε ο legwg ούτε κανείς κάτι παρομοιο
Δεν με νοιάζουν τα προσωπικά με τον Xρίστο για την φώτο και ποιος προκάλεσε κλπ, σε αυτά όλα μαζί σου. Αυτό που με νοιάζει είναι το τελικό συμπέρασμα του σχόλιου, είναι λάθος
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Απλά CVIAL κάποια πράγματα είναι ολοφάνερα και αν κρίνεις από το ποιο μέλος τις ανέβασε καταλαβαίνεις περισσότερα πράγματα για τους πιθανούς λόγους....Ο καθένας βλέπει οτι η φωτογραφία έχει περίεργες θολούρες. Σιγουριά 100% όχι δεν πρόκειται να υπάρξει για τους λόγους που έγιναν αυτά, και γενικά σε όλες τις περιπτώσεις δεν έχουμε σιγουριά για τίποτα εδώ μέσα. Άρα ο καθένας θα μπορεί να κάνει ότι θέλει, να επεξεργάζεται φωτογραφίες, να τις παραποιεί κτλπ, αφού δεν μπορούμε να έχουμε γραπτές αποδείξεις για το τι έγινε... Και απλά θα τις αλλάξει ΑΝ τον καταλάβουν, χωρίς να γίνει κάτι...Μάλιστα!

Δεν έγινε κανένα λαικό δικαστήριο. Ένα μέλος εξέφρασε τις σκέψεις του με βάσει την εμπειρία του και μετά ο xristos τον αποκάλεσε ΑΣΧΕΤΟ, προσβάλλοντας το μέλος επειδή είπε την άποψη του. Και έτσι απάντησε και ο @Legwg James στον ίδιο τόνο και ο οποίος ασχολείται και αυτός με την επεξεργασία φωτογραφιών και το κατάλαβε.

Γενικώς με την ύπαρξη της φωτό αυτής,που λογικά είναι επεξεργασμένη??αν κάνω λάθος διορθώστε,χάνεται αυτόματα η αξιοπιστία..από όπου και αν προέρχεται..δεν έχει να κάνει με Χρήστο η όποιον άλλον..γτ ότι και αν πει ,η επεξεργασία??? Αν υπάρχει τελικά,σε κάνει να μην πιστεύεις ότι γράφεται..εμένα προσωπικά..βάζω αλλά στο μυαλό μου..και που ξέρω εγώ αν δεν είναι οι δεύτερες φωτό,αποτέλεσμα μιας δεύτερης επέμβασης..γτ ξέρει κανείς ημερομηνίες της επέμβασης αυτής εδώ?
Λέω πράγματα που έχουν γίνει εδώ και παλιότερα ,για να μην με πείτε και τρελό..
Αν θυμάστε τον pilotaki ,που είχε κάνει και άλλη επέμβαση,είχε πει λιγότερα grafts,τελικά είχε βάλει 1000-1200 + ..

Πλάκα μου κάνετε και οι 2. Μάλλον έχετε μαύρα μεσάνυχτα από τεχνολογία. Εδώ αλλάζουν κεφάλια ολόκληρα και δεν παίρνεις χαμπάρι ακόμα και σε βίντεο. Η μόνη ασφαλής μέθοδος είναι δια ζώσης. Όλα τα άλλα εγκυμονούν κινδύνους αν ο άλλος θέλει να στην κάνει.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δεν με νοιάζουν τα προσωπικά με τον Xρίστο για την φώτο και ποιος προκάλεσε κλπ, σε αυτά όλα μαζί σου. Αυτό που με νοιάζει είναι το τελικό συμπέρασμα του σχόλιου, είναι λάθος
Για να μην δημιουργείται πρόβλημα διαγράφω το σχόλιο αυτό. Η στάση μου στο όλο θέμα δεν αλλάζει αλλά δε θα φαίνεται γραμμένη οπότε ουδείς ενδιαφέρεται.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για να μην δημιουργείται πρόβλημα διαγράφω το σχόλιο αυτό. Η στάση μου στο όλο θέμα δεν αλλάζει αλλά δε θα φαίνεται γραμμένη οπότε ουδείς ενδιαφέρεται.

Δεν χρειάζεται να διαγράψεις τίποτα. Άστο. Οι ενστάσεις αποτυπώθηκαν, όλα οκ.
 

aeratos28

Just aeratos
Ε για το τώρα λέμε ότι και αν ανεβάσει ,έχει γίνει μαλακία με την φώτο αυτή .όλο και κάποιος θα σκεφτεί περίεργα..τεσπά το έκαψε μόνος του το νήμα.
Πλάκα μου κάνετε και οι 2. Μάλλον έχετε μαύρα μεσάνυχτα από τεχνολογία. Εδώ αλλάζουν κεφάλια ολόκληρα και δεν παίρνεις χαμπάρι ακόμα και σε βίντεο. Η μόνη ασφαλής μέθοδος είναι δια ζώσης. Όλα τα άλλα εγκυμονούν κινδύνους αν ο άλλος θέλει να στην κάνει.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μην τρελαίνεσαι. Άμα ανεβάσει βίντεο μια χαρά θα φανεί. Εκεί είναι πολύ δύσκολο να το πειράξεις, θέλει και γκαφρά και σοβαρό επαγγελματία.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δεν χρειάζεται να διαγράψεις τίποτα. Άστο. Οι ενστάσεις αποτυπώθηκαν, όλα οκ.
Δε θέλω να βρεις τον μπελά σου σε κάτι και εσύ οπότε απολογούμαι. Αν έχω κάνει κι άλλο λάθος περί της φωτογραφίας θα απολογηθώ δημοσίως και στον Χρήστο.
 
Μπλουζα