Ο Τάσος, ο Γυναικολόγος της καρδιάς μας! τα Videos

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tamaliamoupiso

Well-Known Member
1655987158943.png


Αν μας διαβάζει ο φίλος, καλό θα ήταν να κάνει κάτι με το κούρεμά του. Νιώθω ότι βλέπω δύο διαφορετικά κεφάλια από τη μέση και πάνω και από τη μέση και κάτω. Επίσης παραείναι τέλεια η hairline για την ηλικία του, ιδίως όπως δείχνει από μακριά, θα την ήθελα πιο ατημέλητη. Η διαφορά σε κάθε περίπτωση είναι συντριπτικά καλύτερη.
 

Georgie

Well-Known Member
Εγώ δεν το πιστεύω αυτό. Η φίνα λίγο στο middle που είχε κάποιους θύλακες ίσως.
Ναι αλλά έχω μπερδευτεί και εγώ.
Εμένα μου είπες ότι δε χρειάζομαι
Και τώρα λες δουλεύει σε όλες τις ηλικίες....
Αν φορτώνει έτσι όπως φαίνεται να λέει ο γιατρός, και στη σούπα θα έβαζα.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εγω πιστευω πως το φορουμ σε βοηθησε γιατρε. Φαινεται η αλλαγη σε καποια πραγματα.

Το μονο αρνητικο σε σενα γιατρε ειναι οτι δεν δεχεσαι την κριτικη και οτι αυτη μπορει να σε βελτιωσει. Αν το αλλαξεις αυτο ερχεται ενα λαμπρο μελλον.

Αυτο ακριβώς!


Τελειο το αποτελεσμα!

ΥΓ. Πως πετσοκοψε ετσι η φινα πισω;;

Καλο θα ειναι το correlation να το ξεχωριζει κανεις από το causality....
Και εγω εχθες φτερνιστηκα, και επεσε σε 1 δευτερολεπτο το ρευμα....
Ελπίζω καταλαβαινεις....

Αν ειναι κάτι που βοήθησε ειναι μόνο ο @CVIAL ως συνδετικός κρίκος με τον Dr. Jose Lorenzo που ως εμπειροτερος και world-class FUE expert μοιραστηκε την γνωση του μαζι μου και ΟΝΤΩΣ με επηρεασε σημαντικά επιστημονικ΄.α
Εγω ως μικρή ανταπόδωση τον αναφερω σε πολλα σημεια στον 3ο τομο του βιβλιου μου που αφορα κυρίως την ΜΕΤ.

Τωρα αυτα περι κριτικής, τι δεχομαι και απο ποιον κτλ αγαπη μόνο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ναι αλλά έχω μπερδευτεί και εγώ.
Εμένα μου είπες ότι δε χρειάζομαι
Και τώρα λες δουλεύει σε όλες τις ηλικίες....
Αν φορτώνει έτσι όπως φαίνεται να λέει ο γιατρός, και στη σούπα θα έβαζα.
Γιατί μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοώ. Προφανώς και δουλεύει σε όλες τις ηλικίες, σε κάποιους περισσότερο σε κάποιους λιγότερο. Ανάλογα με το κεφάλι και τι είδους αραίωση, έχει νόημα (ή δεν έχει). Η δικιά σου περίπτωση (NW, αραίωση, κλπ) δεν είναι ίδια με την περίπτωση του κυρίου εδώ. Ως εκ τούτου μην παρασύρεσαι, ωραία τα φάρμακα και πολύ καλή λύση αλλά όταν έχει νόημα.
 

Vdupa

Well-Known Member
Καλο θα ειναι το correlation να το ξεχωριζει κανεις από το causality....
Και εγω εχθες φτερνιστηκα, και επεσε σε 1 δευτερολεπτο το ρευμα....
Ελπίζω καταλαβαινεις....

Αν ειναι κάτι που βοήθησε ειναι μόνο ο @CVIAL ως συνδετικός κρίκος με τον Dr. Jose Lorenzo που ως εμπειροτερος και world-class FUE expert μοιραστηκε την γνωση του μαζι μου και ΟΝΤΩΣ με επηρεασε σημαντικά επιστημονικ΄.α
Εγω ως μικρή ανταπόδωση τον αναφερω σε πολλα σημεια στον 3ο τομο του βιβλιου μου που αφορα κυρίως την ΜΕΤ.

Τωρα αυτα περι κριτικής, τι δεχομαι και απο ποιον κτλ αγαπη μόνο.
Μα ναι, αν δεν υπήρχε το φορουμ (που περιλαμβάνει και μέλη που σου έχουν ασκήσει έντονη κριτική) με 15 χρονια ανταλλαγής απόψεων και απόκτησης εμπειρίας για να ασχοληθεί - το φορουμ - με τον λορενζο (μεταξύ άλλων) και τελικά ο Cvial να χτίσει μια σχέση μαζί του (γιατί μεσα απο το φορουμ και ο Cvial απο οσο γνωρίζω έμαθε και έφτασε σε αυτό το level), πως θα είχες την επαφη σου γιατρέ με τον Dr. Jose;

Επίσης βλέπω οτι τελευταία παίζεις πιο επιθετικά με φίνα κάτι που δεν το έκανες πριν και ήσουν less is more.

Δεν θέλω να υποτιμήσω την προσωπική σου δουλειά, δε σε έκανε γιατρό το φορουμ. Ούτε είναι αυτό που σε βελτιώνει (όσο η δική σου τριβή με το αντικέιμενο). Αλλα είναι καλό να αναγωρίσεις οτι σε έχει βοηθήσει. Στα πάντα. Ακόμα και στο πιο μικρο, δλδ στο να ενημερωθείς για τις απαιτήσεις που έχουν οι πιο διαβασμένοι και έμπειροι πελάτες για τις μμ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dlazaros

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό, δεν κρύβεται (αν και νομίζω ότι η χερλαιν μπορούσε να πάει χαμηλότερα εκεί που υπάρχει ακόμα μια τρίχα από τα παλιά). Να μιλήσω λίγο για αισθητική άμα διαβάζει ο φίλος που την έκανε. Επειδή δεν είχε πριν μαλλιά πάνω, είχε αφήσει μακρύ το μούσι για να ισορροπήσει το πρόσωπο. Τώρα που έχει μαλλιά πάνω το μακρύ μούσι χαλάει την εικόνα (μακραίνει πολύ το πρόσωπο) και επειδή τα μμ μαλλιά είναι από την φύση τους σκούρα κάνουν μεγάλη αντίθεση με το γκρίζο στο μούσι. Το λέω επειδή έχω την ίδια αντίθεση και πιστεύω ότι αν πάρει το μούσι πιο κοντά από τα μαλλιά θα βελτιωθεί η εικόνα ακόμα περισσότερο. Επίσης φαίνεται να έχει αρκετά κατσαρά μαλλιά όταν μακρύνουν και άλλο που θα του δώσει όγκο και φυσική ροή άμα σταματήσει να παίρνει τα πλαϊνά τόσο κοντά. Άποψη μου πάντα, μπορεί να του αρέσει έτσι από άποψη οπότε ροκ ον.
 

dlazaros

Well-Known Member
Νομιζω οτι το μουσι του ειναι θεικο :p
Συμφωνώ, και είναι και καλοτριμαρισμένο. Όταν με το καλό τα κάνει όλα πίσω με κοτσίδα τα μαλλιά θα είναι κομπλέ (Witcher style). Τώρα θέλει μείωση κατά την άποψη μου, γούστα είναι αυτά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Συμφωνώ, και είναι και καλοτριμαρισμένο. Όταν με το καλό τα κάνει όλα πίσω με κοτσίδα τα μαλλιά θα είναι κομπλέ (Witcher style). Τώρα θέλει μείωση κατά την άποψη μου, γούστα είναι αυτά.
Ο τύπος είναι hipster.Έτσι το έχουν το μούσι αυτοί .
 

oreo

Well-Known Member
Συμφωνώ, και είναι και καλοτριμαρισμένο. Όταν με το καλό τα κάνει όλα πίσω με κοτσίδα τα μαλλιά θα είναι κομπλέ (Witcher style). Τώρα θέλει μείωση κατά την άποψη μου, γούστα είναι αυτά.
Αν κόψει μούσι, θα τονίσει υπερβολικά μέτωπο, όπως το κόβω η hairline πρέπει να είναι στα 8 cm + . Χρειάζεται η ανισορροπία.


Άσε που το μούσι,
μπορεί να είναι
μονάδα απόστασης
απο το πούσι

;)
 

Marios1982

Well-Known Member

vlafo

Well-Known Member
Αν δεν συντρέχουν λόγοι areata, δεν θα μπορούσα να φανταστώ να μην έχει μαλλιά. Σαν να μου πουλάει υπέρβαρος, fitness programm !!!
Και να συντρέχουν πάλι υπάρχουν λύσεις.
Δε μπορείς να πουλάς τέτοια επέμβαση χωρίς το βασικό σου εξάρτημα να το έχεις ο ίδιος.
ΥΓ:Μια και μιλάμε για υπέρβαρους,κάποτε ένας από δω μέσα,απέρριψε τον κατ εμέ κορυφαίο Ισπανό γιατρό επειδή ήταν χοντρός.
 

oreo

Well-Known Member
Και να συντρέχουν πάλι υπάρχουν λύσεις.
Δε μπορείς να πουλάς τέτοια επέμβαση χωρίς το βασικό σου εξάρτημα να το έχεις ο ίδιος.
ΥΓ:Μια και μιλάμε για υπέρβαρους,κάποτε ένας από δω μέσα,απέρριψε τον κατ εμέ κορυφαίο Ισπανό γιατρό επειδή ήταν χοντρός.
Γιατί θα έτρεχαν κατοστάρι πριν την επέμβαση ?
 
Μπλουζα