Ο Τάσος, ο Γυναικολόγος της καρδιάς μας! τα Videos

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Video 1



Screenshot 2022-06-23 at 10-05-09 Αποτέλεσμα της Anastasakis Hair Clinic - part 1.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stratos

Well-Known Member
νομίζω ότι η σκληρή κριτική στο γιατρό τον έκανε καλύτερο, απέδωσε καρπούς και αυτό φαίνεται στο παρόν περιστατικό. Πρέπει όλοι να παραδεχθούμε πως είναι τρομερό το αποτέλεσμα.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
νομίζω ότι η σκληρή κριτική στο γιατρό τον έκανε καλύτερο, απέδωσε καρπούς και αυτό φαίνεται στο παρόν περιστατικό. Πρέπει όλοι να παραδεχθούμε πως είναι τρομερό το αποτέλεσμα.
Σε ευχαριστω για την θετική κριτική στο αποτέλεσμα.

Επετρεψε μου να ρωτησω κατι, με απόλυτο σεβασμό στο δικαιωμα της αποψης σου:
θεωρεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ότι αυτο που εσυ αποκαλείς ...κριτική ανωνυμων σε ενα φόρουμ, αποτέλεσε ...κινητρο να ...βελτιωθώ?????????
(οπου βλεπεις τελιτσες σημαινει πως διαφωνω με την επόμενη λεξη εντελώς)

Πες μου αν πραγματικά το πιστευεις αυτο που γραφεις εστω και 1 εκατομυριοστο τα εκατο.
 

Stratos

Well-Known Member
Σε ευχαριστω για την θετική κριτική στο αποτέλεσμα.

Επετρεψε μου να ρωτησω κατι, με απόλυτο σεβασμό στο δικαιωμα της αποψης σου:
θεωρεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ότι αυτο που εσυ αποκαλείς ...κριτική ανωνυμων σε ενα φόρουμ, αποτέλεσε ...κινητρο να ...βελτιωθώ?????????
(οπου βλεπεις τελιτσες σημαινει πως διαφωνω με την επόμενη λεξη εντελώς)

Πες μου αν πραγματικά το πιστευεις αυτο που γραφεις εστω και 1 εκατομυριοστο τα εκατο.
καλημέρα γιατρέ. θεωρώ ότι κάποιος που θέλει να βελτιωθεί λαμβάνει υπόψη του τις καλοπροαίρετες κριτικές.
 

Andreas10

Active Member
Ισχύει ότι το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό. Εμένα ο μόνος μου ενδοιασμος είναι ότι από τότε που σταμάτησαν τα ανεξάρτητα περιστατικά της κλινικής βλέπουμε πολύ καλά αποτελέσματα ενώ μέχρι πρότινος η ίδια κλινική δεν είχε δείξει τετοια δείγματα γραφής. Μήπως ο γιατρός επιλέγει ποια θα παρουσιάσει; όπως και να χει συγχαρητήρια για το συγκεκριμένο αποτέλεσμα
 

giannis88test

Active Member
Σε ευχαριστω για την θετική κριτική στο αποτέλεσμα.

Επετρεψε μου να ρωτησω κατι, με απόλυτο σεβασμό στο δικαιωμα της αποψης σου:
θεωρεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ότι αυτο που εσυ αποκαλείς ...κριτική ανωνυμων σε ενα φόρουμ, αποτέλεσε ...κινητρο να ...βελτιωθώ?????????
(οπου βλεπεις τελιτσες σημαινει πως διαφωνω με την επόμενη λεξη εντελώς)

Πες μου αν πραγματικά το πιστευεις αυτο που γραφεις εστω και 1 εκατομυριοστο τα εκατο.

Κολακευτικό είναι πάντως να βελτιωθείς βάση κάποιου feedback (ακόμα και από ανώνυμους χρήστες φόρουμ) και όχι μειωτικό
 

Bigk

Well-Known Member
Νομίζω Γιατρέ πρέπει να αφήσετε τα σεμινάρια και τα συνέδρια για την εξέλιξη σας. Θα μπαίνετε καθημερινά 2 ώρες στο φόρουμ και τέλος... . Πέρα από τις γελοιότητες, πραγματικά το αποτέλεσμα είναι διαφήμιση....
 

gkms

Member
Γιατρέ συγχαρητήρια!!!Μερικές ερωτήσεις
1)Δηλ εγώ μετά και την 2 επέμβαση που έβαλες 3500 +3000 θα έχω τουλαχιστον παρόμοιο αποτέλεσμα δεδομένου ότι η έκταση που καλύφθηκε ήταν παρόμοια?
2)Πρόσεξα στον Τάσο αλλά και σε μένα ότι τα νέα μαλλιά είναι πιο σκούρα. Αυτό δικαιολογείται από το γεγονός ότι στην εξαγωγή βγάζετε τα σκούρα που φαίνονται καλύτερα ή κάτι άλλο?
3)Είναι προτιμότερο όταν το πλάνο απαιτεί 2 επεμβάσεις να καλύπτεται όλη η περιοχή με την πρώτη και να γίνεται πύκνωση στη δεύτεερη ή πάμε μισή- μισή?
Σε ευχαριστώ πολύ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Γιατρέ συγχαρητήρια!!!Μερικές ερωτήσεις
1)Δηλ εγώ μετά και την 2 επέμβαση που έβαλες 3500 +3000 θα έχω τουλαχιστον παρόμοιο αποτέλεσμα δεδομένου ότι η έκταση που καλύφθηκε ήταν παρόμοια?
2)Πρόσεξα στον Τάσο αλλά και σε μένα ότι τα νέα μαλλιά είναι πιο σκούρα. Αυτό δικαιολογείται από το γεγονός ότι οι κυρίες που κάνουν την εξαγωγή βγάζουν τα σκούρα που φαίνονται καλύτερα ή κάτι άλλο?
3)Είναι προτιμότερο όταν το πλάνο απαιτεί 2 επεμβάσεις να καλύπτεται όλη η περιοχή με την πρώτη και να γίνεται πύκνωση στη δεύτεερη ή πάμε μισή- μισή?
Σε ευχαριστώ πολύ.
τα εμφυτευμένα ως γνωστό βγαίνουν πιό σκούρα από αυτά που έχουν εξαχθεί.Δεν έχει εξηγηθεί μέχρι τώρα γιατί.Ειναι μυστήριο το πως.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το αποτέλεσμα είναι εξαιρετικό και ως προς την κάλυψη και ως προς την φυσικότητα. Αυτό είναι προφανές και δεν αμφισβητείται. Δεν περίμενα το βίντεο γιατί και από τις φώτο φαινόταν ότι είναι δυνατό. Στο crown έκανε φοβερή δουλειά η φίνα, απόδειξη ότι δουλεύει σε όλες τις ηλικίες. Το σημαντικό είναι ότι μπήκαν με FUE only 3250g κάτι στο οποίο η κλινική δεν μας είχε συνηθίσει μέχρι τώρα. Μακάρι να δούμε και άλλα τέτοια περιστατικό στο ίδιο μοτίβο.
 

Vdupa

Well-Known Member
Πες μου αν πραγματικά το πιστευεις αυτο που γραφεις εστω και 1 εκατομυριοστο τα εκατο.
Εγω πιστευω πως το φορουμ σε βοηθησε γιατρε. Φαινεται η αλλαγη σε καποια πραγματα.

Το μονο αρνητικο σε σενα γιατρε ειναι οτι δεν δεχεσαι την κριτικη και οτι αυτη μπορει να σε βελτιωσει. Αν το αλλαξεις αυτο ερχεται ενα λαμπρο μελλον.
Κολακευτικό είναι πάντως να βελτιωθείς βάση κάποιου feedback (ακόμα και από ανώνυμους χρήστες φόρουμ) και όχι μειωτικό
Αυτο ακριβώς!


Τελειο το αποτελεσμα!

ΥΓ. Πως πετσοκοψε ετσι η φινα πισω;;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stratos

Well-Known Member
δεν ξέρω εάν έχει αναφερθεί, τι δόση φιναστερίδη πήρε και είχε τέτοια βελτίωση?
 

montecristo

Well-Known Member
Εφόσον η φίνα έδωσε τόσο πολύ στο crown που δεν ειχε πολλές τρίχες, σημαίνει οτι λογικά η φιναστερίδη θα έδωσε και πολύ και στις υπόλοιπες ζώνες που είχαν περισσότερους ενεργούς θύλακες από το crown (κυρίως midscalp αλλά και μπροστά) και έτσι η φιναστερίδη "μπούσταρε" γενικά το αποτέλεσμα καθώς και τα 3250 τριχοθυλάκια είναι λίγα για την έκταση (κάτι που φαίνεται και από τη τοποθέτηση που δεν ήταν πυκνή) και δεν μπορούν να προσφέρουν καλή κάλυψη από μόνα τους.
 
Μπλουζα