Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

Souzie

Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

horhitto4 είπε:
παντως ειμαι υπερμαχος τησ αποψης του τροφεα οτι οι μεταμοσχευσεις ειναι πολυ πισω ακομα σε αρκετους τομεις αλλα και επισσης της αποψης οτι οι τιμες ειναι τραγικα ψηλες για τις εποχες που ζουμε δηλαδη για παραδειγμα οταν για ενα strip 3.000 grafts θελεις 7500 χιλιαρικα με τα μεταφορικα και διαμονη πες 8 χιλιαρικα χανεις ενα κεφαλαιο που θα μπορουσες να χρησιμοποιησεις αργοτερα σε καποιο αλλο τομεα ...καλα για fue δε το συζητω εκει μιλαμε για αγορα bmw με τα σημερινα δεδομενα και πιστευω πως ακομα και οι ιδιες οι εταιρειες αν τα βαλουν κατω με μια καλυτερη οικονομικη πολιτικη ισως να κερδισουν κιολας μεσω της μεγαλυτερης προσφορας...πολυ πιθανο να εχω και αδικο βεβεα παντωσ οι μειωσεις των τιμων πολλες φορες οδηγουν σε καλυτερα αποτελεσματα σε πολλες εταιρειες
Horhitto4,

Ίσως να μην το πρόσεξες ότι ήδη έχουμε μια προσφορά στην 1η σελίδα του thread €2 για διαδικασίες strip και €3 για διαδικασίες fue συμπεριλαμβανομένων όλων των εξόδων. Για 3.000 μοσχεύματα επομένως το κόστος είναι €6,000.
Η προσφορά ισχύει για όσους κλείσουν μέχρι τέλος Μαρτίου για οποιαδήποτε ημερομηνία διεξαχθεί η επέμβαση στο μέλλον.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

horhitto4

Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

Souzie είπε:
Horhitto4,

Ίσως να μην το πρόσεξες ότι ήδη έχουμε μια προσφορά στην 1η σελίδα του thread €2 για διαδικασίες strip και €3 για διαδικασίες fue συμπεριλαμβανομένων όλων των εξόδων. Για 3.000 μοσχεύματα επομένως το κόστος είναι €6,000.
Η προσφορά ισχύει για όσους κλείσουν μέχρι τέλος Μαρτίου για οποιαδήποτε ημερομηνία διεξαχθεί η επέμβαση στο μέλλον.
souzie εχθες αργα ανεβηκα στα μυνηματα και το ειδα αυτη οντως ειναι μια καλη προσφορα δε το συζηταμε και με τα σημερινα δεδομενα μπορει να ανταποκριθει πολυ περισσοτερος κοσμος
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

Souzie είπε:
Horhitto4,

Ίσως να μην το πρόσεξες ότι ήδη έχουμε μια προσφορά στην 1η σελίδα του thread €2 για διαδικασίες strip και €3 για διαδικασίες fue συμπεριλαμβανομένων όλων των εξόδων. Για 3.000 μοσχεύματα επομένως το κόστος είναι €6,000.
Η προσφορά ισχύει για όσους κλείσουν μέχρι τέλος Μαρτίου για οποιαδήποτε ημερομηνία διεξαχθεί η επέμβαση στο μέλλον.
Souzie,σιγουρα ειναι μια καλη προσφορα σε σχεση με το παρελθον αλα δυσστυχως με τους σημερινους μισθους,ακομα κ 3 ευρο το graft ειναι πολλα!!!
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

Συγγνώμη που θα παρέμβω για μία ακόμη φορά αλλά....Ρε παιδιά για να βάλεις μαλλιά το τονίζω για 3000 grafts 6000 είναι λίγα????Ειλικρινά απαντήστε μου....Δεν ξέρω αν όλοι εδώ μέσα είστε πλούσιοι και δεν με νοιάζει καθόλου...Αλλά είναι και πολιτικό το θέμα...Έλεος..Με 6000 ζουν οικογένειες το χρόνο.Σας παρακαλώ..Μην τους χαιδέυετε τα αυτιά..Σας παρακαλώ...Όσα και να έχει κανείς είναι και το θέμα της κοροιδίας..Και μην μου πείτε ότι είναι ακριβή η διαδικασία...Στοιχηματίζω ότι ούτε 500 ευρώ δεν φτάνει για μία κλινική τα έξοδα για 3000 γκραφτς... Απλά είναι εθισμένοι στο χρήμα...Είναι και καλοί..Ειδικά στην Κύπρο και μας γ...ανε ...Αλλά θα τους πιάσει η κρίση και αυτούς και τότε θα τα πούμε...Του π...στη...Έχουν και αυτοί τράπεζες....
 

kos1987

New Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

Adriano είπε:
Συγγνώμη που θα παρέμβω για μία ακόμη φορά αλλά....Ρε παιδιά για να βάλεις μαλλιά το τονίζω για 3000 grafts 6000 είναι λίγα????Ειλικρινά απαντήστε μου....Δεν ξέρω αν όλοι εδώ μέσα είστε πλούσιοι και δεν με νοιάζει καθόλου...Αλλά είναι και πολιτικό το θέμα...Έλεος..Με 6000 ζουν οικογένειες το χρόνο.Σας παρακαλώ..Μην τους χαιδέυετε τα αυτιά..Σας παρακαλώ...Όσα και να έχει κανείς είναι και το θέμα της κοροιδίας..Και μην μου πείτε ότι είναι ακριβή η διαδικασία...Στοιχηματίζω ότι ούτε 500 ευρώ δεν φτάνει για μία κλινική τα έξοδα για 3000 γκραφτς... Απλά είναι εθισμένοι στο χρήμα...Είναι και καλοί..Ειδικά στην Κύπρο και μας γ...άνε...Αλλά θα τους πιάσει η κρίση και αυτούς και τότε θα τα πούμε...Του π..στη ...Έχουν και αυτοί τράπεζες....

Παρακατω ειναι σιγουρα...Παντως η αληθεια ειναι οτι ειναι φθηνα σε σχεση με τους αλλους, ασχετα αν με τοσα χρηματα κάνεις καρδιολογικη επεμβαση και συνεχιζεις να ζεις...
 

horhitto4

Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

Adriano είπε:
Συγγνώμη που θα παρέμβω για μία ακόμη φορά αλλά....Ρε παιδιά για να βάλεις μαλλιά το τονίζω για 3000 grafts 6000 είναι λίγα????Ειλικρινά απαντήστε μου....Δεν ξέρω αν όλοι εδώ μέσα είστε πλούσιοι και δεν με νοιάζει καθόλου...Αλλά είναι και πολιτικό το θέμα...Έλεος..Με 6000 ζουν οικογένειες το χρόνο.Σας παρακαλώ..Μην τους χαιδέυετε τα αυτιά..Σας παρακαλώ...Όσα και να έχει κανείς είναι και το θέμα της κοροιδίας..Και μην μου πείτε ότι είναι ακριβή η διαδικασία...Στοιχηματίζω ότι ούτε 500 ευρώ δεν φτάνει για μία κλινική τα έξοδα για 3000 γκραφτς... Απλά είναι εθισμένοι στο χρήμα...Είναι και καλοί..Ειδικά στην Κύπρο και μας γ..άνε.. .Αλλά θα τους πιάσει η κρίση και αυτούς και τότε θα τα πούμε...Του π..στη ...Έχουν και αυτοί τράπεζες....
αγορινα μου μαζι σου ειμαι ανεργοσ ειμαι με 4 χιλαρικα στην ακρη και ξερεις πως νιωθω οταν σκεφτομαι οτι με μονομιας μπορει να τα δωσω ετσι απλα για τριχες....για μενα τελειως αντικειμενικα δε θα επρεπε να ξεπερνα τα 2 χιλιαρικα μια επεμβαση οπως ειναι και οι ρινοπλαστικες στη μυτη που εκει πολλες φορες ειναι και θεμα υγειας ενω το μαλλι καθαρα αισθητικο αλλα πατανε στο κομπλεξ μας φιλε...
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

horhitto4 είπε:
αγορινα μου μαζι σου ειμαι ανεργοσ ειμαι με 4 χιλαρικα στην ακρη και ξερεις πως νιωθω οταν σκεφτομαι οτι με μονομιας μπορει να τα δωσω ετσι απλα για τριχες....για μενα τελειως αντικειμενικα δε θα επρεπε να ξεπερνα τα 2 χιλιαρικα μια επεμβαση οπως ειναι και οι ρινοπλαστικες στη μυτη που εκει πολλες φορες ειναι και θεμα υγειας ενω το μαλλι καθαρα αισθητικο αλλα πατανε στο κομπλεξ μας φιλε...
Εχεις δικιο ρε φιλε.Αν μια καλη επεμβαση εφτανε τα 2000 ευρο ,θα ειμασταν ολοι ευχαριστημενοι.Δηλαδη ποσα πρεπει να βγαλει ενας γιατρος?
 

PANOS101

Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

ΜΙΚΕΣ είπε:
Εχεις δικιο ρε φιλε.Αν μια καλη επεμβαση εφτανε τα 2000 ευρο ,θα ειμασταν ολοι ευχαριστημενοι.Δηλαδη ποσα πρεπει να βγαλει ενας γιατρος?

Τα μαλλιοκεφαλα μας! ! ! :D
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

Adriano είπε:
Συγγνώμη που θα παρέμβω για μία ακόμη φορά αλλά....Ρε παιδιά για να βάλεις μαλλιά το τονίζω για 3000 grafts 6000 είναι λίγα????Ειλικρινά απαντήστε μου....Δεν ξέρω αν όλοι εδώ μέσα είστε πλούσιοι και δεν με νοιάζει καθόλου...Αλλά είναι και πολιτικό το θέμα...Έλεος..Με 6000 ζουν οικογένειες το χρόνο.Σας παρακαλώ..Μην τους χαιδέυετε τα αυτιά..Σας παρακαλώ...Όσα και να έχει κανείς είναι και το θέμα της κοροιδίας..Και μην μου πείτε ότι είναι ακριβή η διαδικασία...Στοιχηματίζω ότι ούτε 500 ευρώ δεν φτάνει για μία κλινική τα έξοδα για 3000 γκραφτς... Απλά είναι εθισμένοι στο χρήμα...Είναι και καλοί..Ειδικά στην Κύπρο και μας γ...νε ...Αλλά θα τους πιάσει η κρίση και αυτούς και τότε θα τα πούμε...Του π...στη ...Έχουν και αυτοί τράπεζες....

+1 :yeah:
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

Σουζη δηλαδη εαν παρω τηλεφωνο μεσα στο μαρτιο και κλεισω ημερομηνια για αργοτερα θα παρω με 2 ευρω το grafts?
 

Souzie

Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

John_John1 είπε:
Σουζη δηλαδη εαν παρω τηλεφωνο μεσα στο μαρτιο και κλεισω ημερομηνια για αργοτερα θα παρω με 2 ευρω το grafts?
John, είναι €2 για Strip και €3 για FUE το μόσχευμα, νοουμένου ότι, ο ενδιαφερόμενος αναφέρει την προσφορά του φόρουμ και κλείσει ημερομηνία με προκαταβολή μέχρι 31/03/2012.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koskar

Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

Souzie είπε:
John, είναι €2 για Strip και €3 για FUE το μόσχευμα, νοουμένου ότι, ο ενδιαφερόμενος αναφέρει την προσφορά του φόρουμ και κλείσει ημερομηνία με προκαταβολή μέχρι 31/03/2012.
Μπορείτε να μας ενημερώσετε επίσης για τις τιμές μετά τις 31/3 και εάν θα υπάρχει κάποια προσφορά για τα μελη του forum;
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

Για την εποχη μας ακομα κ αυτες οι τιμες ειναι πολυ υψηλες.Μαλλια ειναι στο κατω κατω.οι τιμες ειναι υπρεκτιμημενες δυστυχως.Με 500 ευρο μισθους οποιος παει κ δινει 5-6-7 χιλιαδες ευρο ειναι αξιος της μοιρας του......εκτος κ αν του περισσευουν.
 

koskar

Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

ΜΙΚΕΣ είπε:
Για την εποχη μας ακομα κ αυτες οι τιμες ειναι πολυ υψηλες.Μαλλια ειναι στο κατω κατω.οι τιμες ειναι υπρεκτιμημενες δυστυχως.Με 500 ευρο μισθους οποιος παει κ δινει 5-6-7 χιλιαδες ευρο ειναι αξιος της μοιρας του......εκτος κ αν του περισσευουν.
Οταν ξεκινας για μεταμόσχευση εννοειται ότι έχεις μια καβατζα, δεν λες οτι αυριο θα παω στην κλινική να κάνω μια επεμβαση.
Εδω όλα τα παιδιά που έχουμε κανει μεταμόσχευση έχουμε κανει οικονομίες χρόνων...
Από εκει και πέρα ελπίζουμε να πέσουν και άλλο οι τιμές εάν και το βλέπω δύσκολο στην παρούσα φάση. Οι τιμές ανα graft θεωρώ ότι πέσανε στις Κυπριακές κλινικές αποκλειστικά λόγω του εσωτερικού ανταγωνισμού και όχι λόγω της κρίσης.
Εχουμε πει οτι όποιος αποφασίσει για μεταμόσχευση θα πρέπει να γνωρίζει ότι θα "ξηλωθεί" κανονικά...
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

ΜΙΚΕΣ είπε:
Για την εποχη μας ακομα κ αυτες οι τιμες ειναι πολυ υψηλες.Μαλλια ειναι στο κατω κατω.οι τιμες ειναι υπρεκτιμημενες δυστυχως.Με 500 ευρο μισθους οποιος παει κ δινει 5-6-7 χιλιαδες ευρο ειναι αξιος της μοιρας του......εκτος κ αν του περισσευουν.

ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΩΣΤΟΣ !!!
 

Lord Raflas

New Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

μια καλη τιμη με στριπ θα ηταν 1 ευρο/μοσχευμα ετσι ωστε με 3000 Ε βαζεις 3000 γκραφτσ=πρωτη περιοχη

και τα 6000 ευρω για να καλυψεις μοναχα την πρωτη περιοχη ειναι πολλα...

αν θα ημασταν γκομενες και βυζαρες θα βαζαμε και κωλαρα με αυτα τα λεφτα... ;D
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

παίδες, κακά τα ψέματα. Μια μεταμόσχευση αυτού του είδους είναι μάλλον πολυτέλεια και ως τέτοια αντιμετωπίζεται από ιατρούς και κλινικές.
Κάλλιστα θα μπορούσε να κοστίζει το 1/3 της τρέχουσας τιμής της, όπως επίσης κάλλιστα θα μπορούσε ως πολυτέλεια να κοστίζει και 10 φορές παραπάνω.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

Στο εξωτερικό οι τιμές εκτιμώ πως θα μείνουν αμετάβλητες. Στην Κύπρο ίσως υποχωρήσουν γιατί μεγάλο μέρος τους ειναι το Ελλαδικό κοινό το οποίο ειναι πλέον καταποντισμένο. Προσωπικά και εγώ θέλω μέχρι το Πάσχα να έχω κλείσει ημερομηνία με τον Γεωργίου με τον οποιό στο τέταρτο 3μηνο του 2012 θέλω να συνεργαστώ, αλλά το τρενάρω γιατί έτσι όπως πάμε ισως να τα χρειαστούμε τα λεφτά για επιβίωση παρά για τρίχες. Λίγο αυτό, λίγο ο ενδοκυπριακός ανταγωνισμός, ίσως δούμε θαύματα.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

koskar είπε:
Οταν ξεκινας για μεταμόσχευση εννοειται ότι έχεις μια καβατζα, δεν λες οτι αυριο θα παω στην κλινική να κάνω μια επεμβαση.
Εδω όλα τα παιδιά που έχουμε κανει μεταμόσχευση έχουμε κανει οικονομίες χρόνων...
Από εκει και πέρα ελπίζουμε να πέσουν και άλλο οι τιμές εάν και το βλέπω δύσκολο στην παρούσα φάση. Οι τιμές ανα graft θεωρώ ότι πέσανε στις Κυπριακές κλινικές αποκλειστικά λόγω του εσωτερικού ανταγωνισμού και όχι λόγω της κρίσης.
Εχουμε πει οτι όποιος αποφασίσει για μεταμόσχευση θα πρέπει να γνωρίζει ότι θα "ξηλωθεί" κανονικά...
Εχουμε κανει τις κλινικες μαλλιων τσαμπα μαγκες........και τι μου λες φιλε τωρα εσυ!!!!!Και στο κατω κατω δεν εχουμε κ λεπρα.Ειναι κατι,που ειναι στη φυση του αντρα.Και πολυ σωστα λεει ο φιλος,αν ειμασταν γκομενες με αυτα τα λεφτα θα βαζαμε τα κερατα μας.Δουλευε χρονια μεροκαμματο για να τα δωσεις σε 6 ωρες στους μεταφορεις τριχοθυλακων.Και αν καποιος εχει χρημα,παει κ ερχεται,οι πιο πολλοι ομως δεν εχουν κ τα μαζευουν σπυρι σπυρι.Η ρουφι@ν@ η νοοτροπια μας φταιει δυστυχως,για ολα.
 

vag25

Well-Known Member
Απ: Ο Δρ Cole στην Κύπρο στις 21-24 Φεβρουαρίου

Ειναι παρα πολλα τα χρηματα για τετοια αποτελεσματα(και μαλιστα οχι μονιμα,γιατι ολο και κατι θα υποχωρησει απο τα υπολοιπα μαλλια τουλαχιστον).

Συμπερασμα.

-Φτωχα ετσι και αλλιως αποτελεσματα(σπανια-εως ποτε- δεν ειδα κατι εντυπωσιακο,εστω για οσο κρατησει)
-Οχι μονιμα
-Οχι οριστικη λυση
-Αρκετη ταλαιπωρια
-Εξωπραγματικα χρηματα με δεδομενα ολα τα παραπανω.

Κοροιδια.
 
Μπλουζα