Ούτε μεταμόσχευση δεν θα μπορώ να κάνω. Θα υποφέρω αιώνια από αυτή την κατάρα…

Konstantinos_00

Active Member
Αυτό που λες οτι εισαι δήθεν "καταραμένος" ειναι πολυ βαριά λέξη και δεν ισχύει με τίποτα, μη λες τέτοια πράγματα για τον εαυτό σου και βλέπω γενικά ότι σκέφτεσαι πολυ αρνητικά. Ρώτα εναν ψυχολόγο να δεις τι θα σου πει γι'αυτά που λες. Οχι και αλλοι ειχαν μεγάλο πρόβλημα με τα μαλλιά απο νεαροί σαν εσένα και μια χαρά ζουν τη ζωή τους, βγαινουν με φιλους διασκεδάζουν, έχουν κοπέλες, έκαναν οικογένειες αργότερα. Τελος πάντων, οτι ειχα να πω το είπα, ο καθένας όπως νιώθει. Εύχομαι να βρεις τη λύση που επιθυμείς. Καλή συνέχεια!
Οι άλλοι όμως, οι άλλοι και μπράβο τους που προχώρησαν, διασκεδάζουν, ή κάνουν ότι κάνουν. Εγώ είμαι εγώ. Δεν είμαι η μάζα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Konstantinos_00

Active Member
Άκου αγαπητέ, η μόνη σωτηρία για σένα (αν υπάρχει) είναι duta σε καθημερινή βάση 0.5mg. Την παίρνεις για 9 μήνες τουλάχιστον και εκεί γίνεται μια live εξέταση να δούμε τι παίζει. Σε αυτό το διάστημα δεν ασχολήσε με το μαλλί σου. Αυτό την πήρα για 3 μήνες με φίνα, κλπ είναι άνευ σημασίας. Αν θες με ακους καλώς, αν όχι καλή τύχη σε ότι κάνεις.
Η παρένθεσή σας δεν χρειαζότανε στον αν υπάρχει, αντιθέτως θα έπρεπε να ήταν τονισμένο με bold…, γιατί συμφωνώ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ σωτηρία… Απλά 3 μήνες με ντουτα, περίμενα έστω να βελτιωθεί λίγο η ποιότητα της τρίχας τίποτα άλλο, αντιθέτως, η ποιότητα και χωρίς να βλέπω ιδιαίτερο shedding πήγαινε κατά διαόλου.. Εδώ σε 2 μήνες στην τοπική φινα το 2019, είχε καλυτερέψει απευθείας όλη η ποιότητα της τρίχας. Καταλαβαίνω πλέον πολύ καλά πότε πάει κάτι να δουλέψει..Δηλαδή δεν γίνεται η φινα μήνα με το μήνα να μου έκανε την τρίχα πιο υγιή και η ντουτα ανάποδα. Δεν ήταν τυχαίες και οι αιματολογικές που έκανα. Έχω και φωτογραφίες που τραβούσα. Δεν θα ήθελα να την ξαναπάρω μετα από αυτά που είδα…
 

Konstantinos_00

Active Member
ο φίλος θέλει πρώτα και κύρια ψυχολόγο και μετά όλα τα υπόλοιπα
Φέρτε ψυχολόγους και ψυχιάτρους, όχι ότι δεν έχω μιλήσει. Κανένας δεν μπορεί να με κάνει καλά. Φέρτε ό,τι θέλετε. Δεν είναι μάγοι να μου δώσουνε μαλλιά.
 

Konstantinos_00

Active Member
Σε τόσο μικρή ηλικία όντως είναι ήττα και άμα έχεις κάνει τόσες δοκιμές με αποτυχημένες θεραπείες η ήττα είναι μεγαλύτερη, αλλά ρε συ χαλάρωσε, δες πόσα τραγικά γίνονται γύρω μας, στη χειρότερη ξούρα και στα @@ σου, ζήσε γιατί δεν θα παίρνεις χαμπάρι πως παίρνανε οι 10ετιες.
Σε τόσο μικρή ηλικία προφανώς και είναι μεγάλη ήττα! https://imgur.io/a/2qQtlQd
Και μην γράψω πόσα έχω δοκιμάσει έως τώρα…
Καλά, το ζήσε έχει πλέον τελειώσει, αλλά μην επεκταθώ για τη ζωή μου, γιατί θα γράψω ολόκληρη έκθεση..
 

konelos

Active Member
Όπως σε βλέπω θες πολύ δυνατό γιατρό.
Από γένια και στήθος πως είσαι;
Μην λες τέτοια λόγια, σκοπός της ζωής μας είναι να έχουμε υγεία, να αποκατασταθούμε επαγγελματικά και να κάνουμε οικογένεια, τα υπόλοιπα είναι μαλακίες.
Κοντό κούρεμα έχεις δοκιμάσει ποτέ;
Εγώ έλεγα δεν υπάρχει περίπτωση, αλλά όταν τα κούρεψα αναγκαστικά για την μμ δεν χαλάστηκα καθόλου, όλοι μου έλεγαν ότι μου πάει πάρα πολύ, αν είχα δοκιμάσει ποιο πριν ίσως να μην έμπαινα καν για μμ.
 

dlazaros

Well-Known Member
Η παρένθεσή σας δεν χρειαζότανε στον αν υπάρχει, αντιθέτως θα έπρεπε να ήταν τονισμένο με bold…, γιατί συμφωνώ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ σωτηρία… Απλά 3 μήνες με ντουτα, περίμενα έστω να βελτιωθεί λίγο η ποιότητα της τρίχας τίποτα άλλο, αντιθέτως, η ποιότητα και χωρίς να βλέπω ιδιαίτερο shedding πήγαινε κατά διαόλου.. Εδώ σε 2 μήνες στην τοπική φινα το 2019, είχε καλυτερέψει απευθείας όλη η ποιότητα της τρίχας. Καταλαβαίνω πλέον πολύ καλά πότε πάει κάτι να δουλέψει..Δηλαδή δεν γίνεται η φινα μήνα με το μήνα να μου έκανε την τρίχα πιο υγιή και η ντουτα ανάποδα. Δεν ήταν τυχαίες και οι αιματολογικές που έκανα. Έχω και φωτογραφίες που τραβούσα. Δεν θα ήθελα να την ξαναπάρω μετα από αυτά που είδα…
Δεν μου αρέσει ο τρόπος που το αντιμετωπίζεις. Και δεν είναι σωστός για την υγεία σου και τον ψυχισμό σου, και δεν είναι αυτός τρόπος να παλεύεις τα προβλήματα σου. Τι θα κάνεις δηλαδή αμα σου παρουσιαστεί κάτι πιο σοβαρό? Το νεαρό της ηλικίας σου σε έχει θολώσει και δεν βλέπεις καθαρά. Πάρε ντουταστερίδη για τουλάχιστον 9 μήνες χωρίς διακοπή ακόμα και εαν σου πέσουν όλα τα μαλλιά. Καλά άκουσες. Αυτό το 3 μήνες έκανα αυτό και 3 μήνες έκανα το άλλο και πριν 2 χρόνια ήταν έτσι είναι καθαρός πανικός. Αμα θέλεις να κάνεις σώμα και γραφτείς στο γυμναστήριο και κάθε μέρα κοιτάς τον καθρέπτη θα παρατηρήσεις οτι δεν έγινε... τίποτα. 3 μήνες γυμναστήριο και ακόμα δεν έγινε τίποτα... άρα δεν δουλεύει και σταματάω. Αυτό είναι το σκεπτικό σου και είναι εντελώς λάθος. Δεν δουλεύει έτσι η θεραπεία της καράφλας και ενω το ξέρεις απο τα γραφόμενα σου, συνεχίζεις να καταριέσαι την μοίρα σου. Οι άνδρες κάνουν πρώτα αυτό που πρέπει χωρίς περιστροφές και αμα δεν δουλέψει σηκώνουν το κεφάλι και συνεχίζουν με οτι τους έχει απομείνει, δεν λένε δεξιά αριστερά για την πουτάνα την ζωή....

με αγάπη στα νιάτα πάντα οχι με χολή... θυμαμαι ακόμα πως ήταν...
 

a75

Member
Παλικάρι σίγουρα έχεις δίκιο που νιώθεις κατά κάποιο τρόπο αδικημένος σε σχέση με άλλους που στην ηλικία σου έχουν όλα τους τα μαλλιά. Αλλά σκέψου πόσο μεγαλύτερη αδικία είναι για πάρα πολλούς συνανθρώπους μας που γεννήθηκαν χωρίς κάποιο μέλος του σώματος τους η με χρόνια προβλήματα υγείας που τους εμποδίζουν να ζήσουν μια φυσιολογική ζωή. Γι αυτό να είμαστε όλοι ευγνώμωνες που έχουμε τα αυτονόητα μεν για εμάς αλλά τα αδιανόητα για πολλούς άλλους. Ζήσε το δώρο της ζωής έστω και με λιγότερα μαλλιά και πάρε κουράγιο από όλους αυτούς που θα άλλαζαν όλα τα μαλλιά τους για να είναι στη θέση σου και θεώρησε τον εαυτό σου τυχερό και ευλογημένο και σε καμία περίπτωση καταραμένα. Εγώ δεν έχω την γνωση να σου δώσω κάποια συμβουλή στο θέμα σου, απλά με συγκλόνισε η οπτική σου. Εύχομαι και πιστεύω αυτή σου η αντίδραση να είναι προσωρινή.
 

Konstantinos_00

Active Member
Όπως σε βλέπω θες πολύ δυνατό γιατρό.
Από γένια και στήθος πως είσαι;
Μην λες τέτοια λόγια, σκοπός της ζωής μας είναι να έχουμε υγεία, να αποκατασταθούμε επαγγελματικά και να κάνουμε οικογένεια, τα υπόλοιπα είναι μαλακίες.
Κοντό κούρεμα έχεις δοκιμάσει ποτέ;
Εγώ έλεγα δεν υπάρχει περίπτωση, αλλά όταν τα κούρεψα αναγκαστικά για την μμ δεν χαλάστηκα καθόλου, όλοι μου έλεγαν ότι μου πάει πάρα πολύ, αν είχα δοκιμάσει ποιο πριν ίσως να μην έμπαινα καν για μμ.
Έχω γ@@@@@ μπόλικα γένια. Αφού στο μικροσκόπιο που έχω δει η διάμετρος της τρίχας σχέσης μούσια και πάνω μαλλιά είναι χαοτική…. 10 φορές πιο πυκνά στο μικροσκόπιο…. Για να απαντήσω κιόλας λιτά και απέριττα:
1) σκοπός της ζωής μας είναι να έχουμε υγεία: Διαλυμένη ψυχική υγεία ίδιας εξίσου σημασίας με την σωματική. Χάνεις το μυαλό σου, το ψυχισμό σου, χάνεις και τη ζωή σου.
2) αποκατασταθούμε επαγγελματικά: Έχω παρατήσει το πανεπιστήμιο εδώ και ξέρω γω 2+ χρόνια;; Και ναι όχι μόνο για την πίεση από τη σχολή αλλά κυρίως λόγω μαλλιών. Δεν άντεχα να έχω δυο βραχνάδες πάνω από το κεφάλι μου. Τρομακτική πίεση και δεν συμμαζεύεται.
3) να κάνουμε οικογένεια: ασχολίαστο, διότι πλήρως απομόνωση, μηδέν κοινωνικοποίηση και δεν με ενδιαφέρει καν η προσωπική μου ζωή, σχέσεις, γυναίκες, μπλα, μπλα. Εγώ θέλω πίσω την ψυχική μου υγεία. Θα σας πω και εγώ ότι αυτά που λέτε και εσείς είναι «μαλακιές», για τον πολύ απλό λόγο του ότι η ψυχική υγεία είναι παραπάνω από όλαααα αυτά. Επαγγελματικά, οικογένεια, κλπ, κλπ. Και δεν νομίζω ότι είμαι είμαι λάθος εδώ…
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αγαπητέ νομίζω ήρθες εδώ για να πάρεις 2-3 γνώμες/συμβουλές. Αν δεν θες να μας ακούσεις δεν υπάρχει θεμά αλλά νομίζω ότι δεν μπορούμε να σου προσφέρουμε κάτι άλλο για να λύσεις το προβλημά σου. Τα γένια σε τέτοιες περιπτώσεις δεν λύνουν τίποτα. Ως εκ τούτου μην τα θεωρείς λύση. Η αποψή μου είναι ότι μάλλον δεν σκέφτεσαι καθαρά, είσαι σε κακή ψυχολογική κατάσταση και περισσότερο καλό θα σου κάνει να δεις πρώτα κάποιον ειδικό σε θέματα ψυχικής υγείας. Το προβλημά σου δεν είναι σίγουρο ότι δεν έχει λύση, έχω δει άπειρα κεφάλια και σπάνια ένα παιδί σε αυτή την ηλικία δεν μπορεί να βρει λύση. Αρκεί να ακολουθήσει ένα πλάνο.
 

Konstantinos_00

Active Member
Δεν μου αρέσει ο τρόπος που το αντιμετωπίζεις. Και δεν είναι σωστός για την υγεία σου και τον ψυχισμό σου, και δεν είναι αυτός τρόπος να παλεύεις τα προβλήματα σου. Τι θα κάνεις δηλαδή αμα σου παρουσιαστεί κάτι πιο σοβαρό? Το νεαρό της ηλικίας σου σε έχει θολώσει και δεν βλέπεις καθαρά. Πάρε ντουταστερίδη για τουλάχιστον 9 μήνες χωρίς διακοπή ακόμα και εαν σου πέσουν όλα τα μαλλιά. Καλά άκουσες. Αυτό το 3 μήνες έκανα αυτό και 3 μήνες έκανα το άλλο και πριν 2 χρόνια ήταν έτσι είναι καθαρός πανικός. Αμα θέλεις να κάνεις σώμα και γραφτείς στο γυμναστήριο και κάθε μέρα κοιτάς τον καθρέπτη θα παρατηρήσεις οτι δεν έγινε... τίποτα. 3 μήνες γυμναστήριο και ακόμα δεν έγινε τίποτα... άρα δεν δουλεύει και σταματάω. Αυτό είναι το σκεπτικό σου και είναι εντελώς λάθος. Δεν δουλεύει έτσι η θεραπεία της καράφλας και ενω το ξέρεις απο τα γραφόμενα σου, συνεχίζεις να καταριέσαι την μοίρα σου. Οι άνδρες κάνουν πρώτα αυτό που πρέπει χωρίς περιστροφές και αμα δεν δουλέψει σηκώνουν το κεφάλι και συνεχίζουν με οτι τους έχει απομείνει, δεν λένε δεξιά αριστερά για την πουτάνα την ζωή....

με αγάπη στα νιάτα πάντα οχι με χολή... θυμαμαι ακόμα πως ήταν...
Ναι, εδώ εγώ λέω με παθητικούς αυτοκτονικούς ιδεασμούς πότε θα μου συμβεί τίποτα μπας και γλιτώσω μια και καλή από αυτόν τον βραχνά στο κεφάλι μου…Ναι, έτσι είναι. Πάτος απόπατος και δεν πάει πιο χαμηλά..Ναι, οι άνδρες…Ε, εγώ τότε δεν είμαι άνδρας, γιατί θέλω να λέω δεξιά και αριστερά και δεν μπορώ να σηκώσω το κεφάλι..


Και πως τότε η τοπική φινα, δίνω απλά ένα παράδειγμα το 2019 και παραθέτω φωτογραφίες που μιλάνε από μόνες τους, μέσα σε ενα μήνα μου έκανε παπάδες;;; Δείτε τις φωτογραφίες. Δεν είμαι χαζός, ξέρω τι βλέπω στο καθρέπτη και στις φωτογραφίες μου:

Η πρώτη τέλη Ιουνίου, κατηφόρα μετά από 9 μήνες μινοξ, διότι μόνο μινοξ και τίποτα άλλο, οπότε επακόλουθο. Η δεύτερη Σεπτεμβρίου, 1 μήνας τοπική φινα μαζί με μινοξ. Μέρα νύχτα….H DUPA ακόμα εκεί, γιατί αυτή άρχισε να καλυτερεύει κυρίως με την οραλ φινα. Η οραλ φινα έπιασε όλο το κεφάλι μου παντού στο θαύμα θαυμάτων που είχα δει…
 

Συνημμένα

  • 4127F6A0-B495-4979-9100-63BA8F680E1F.jpeg
    4127F6A0-B495-4979-9100-63BA8F680E1F.jpeg
    2.4 MB · Προβολές: 162
  • 7FAA3BA8-55BB-4694-BBE1-E04E6F15F16D.jpeg
    7FAA3BA8-55BB-4694-BBE1-E04E6F15F16D.jpeg
    1.2 MB · Προβολές: 159

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

konelos

Active Member
Όχι ρε συ, θα @αμισεις όλη τη ζωή σου για τρίχες, πρέπει να πας σε γιατρό και τα μαλλιά να φτιάξεις θα βρεις κάτι άλλο να σε ρίχνει, φτιάξε πρώτα την ψυχή σου και βλέπεις για τα υπόλοιπα.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Έχω γ@@@@@ μπόλικα γένια. Αφού στο μικροσκόπιο που έχω δει η διάμετρος της τρίχας σχέσης μούσια και πάνω μαλλιά είναι χαοτική…. 10 φορές πιο πυκνά στο μικροσκόπιο…. Για να απαντήσω κιόλας λιτά και απέριττα:
1) σκοπός της ζωής μας είναι να έχουμε υγεία: Διαλυμένη ψυχική υγεία ίδιας εξίσου σημασίας με την σωματική. Χάνεις το μυαλό σου, το ψυχισμό σου, χάνεις και τη ζωή σου.
2) αποκατασταθούμε επαγγελματικά: Έχω παρατήσει το πανεπιστήμιο εδώ και ξέρω γω 2+ χρόνια;; Και ναι όχι μόνο για την πίεση από τη σχολή αλλά κυρίως λόγω μαλλιών. Δεν άντεχα να έχω δυο βραχνάδες πάνω από το κεφάλι μου. Τρομακτική πίεση και δεν συμμαζεύεται.
3) να κάνουμε οικογένεια: ασχολίαστο, διότι πλήρως απομόνωση, μηδέν κοινωνικοποίηση και δεν με ενδιαφέρει καν η προσωπική μου ζωή, σχέσεις, γυναίκες, μπλα, μπλα. Εγώ θέλω πίσω την ψυχική μου υγεία. Θα σας πω και εγώ ότι αυτά που λέτε και εσείς είναι «μαλακιές», για τον πολύ απλό λόγο του ότι η ψυχική υγεία είναι παραπάνω από όλαααα αυτά. Επαγγελματικά, οικογένεια, κλπ, κλπ. Και δεν νομίζω ότι είμαι είμαι λάθος εδώ…
Ολα τα παιδιά σε καταλαβαίνουν εδώ φιλαράκο μου!Καθώς είμαστε όλοι παθόντες απο τις τρίχες!Μην το βάζεις κάτω και ξεκίνα την θεραπεία όπως σου λένε τα παιδιά!Απο γιατρούς ΜΜ έχεις πάρει γνωμάτευση δλδ αν μπορούσαν με κάποιο τρόπο απο μούσια και ασφαλης ζώνη να σου ντύσουν το μπροστινό τμήμα για να νιώσεις καλύτερα?Θα δεις κάποια στιγμή ότι θα λυθεί και θα λες κακώς έσκαγα τότε έτσι!Είμαστε εδώ να στηρίζουμε ο ένας τον άλλον και δεν είσαι μόνος πιστεύω έχεις και ανθρώπους που σε αγαπάνε κοντά σου και σε στηρίζουν!Απο εκεί και πέρα όλα τα άλλα εδώ είμαστε να τα παλέψουμε μαζί.....
 

Konstantinos_00

Active Member
Αγαπητέ νομίζω ήρθες εδώ για να πάρεις 2-3 γνώμες/συμβουλές. Αν δεν θες να μας ακούσεις δεν υπάρχει θεμά αλλά νομίζω ότι δεν μπορούμε να σου προσφέρουμε κάτι άλλο για να λύσεις το προβλημά σου. Τα γένια σε τέτοιες περιπτώσεις δεν λύνουν τίποτα. Ως εκ τούτου μην τα θεωρείς λύση. Η αποψή μου είναι ότι μάλλον δεν σκέφτεσαι καθαρά, είσαι σε κακή ψυχολογική κατάσταση και περισσότερο καλό θα σου κάνει να δεις πρώτα κάποιον ειδικό σε θέματα ψυχικής υγείας. Το προβλημά σου δεν είναι σίγουρο ότι δεν έχει λύση, έχω δει άπειρα κεφάλια και σπάνια ένα παιδί σε αυτή την ηλικία δεν μπορεί να βρει λύση. Αρκεί να ακολουθήσει ένα πλάνο.
Ναι, και πως θα μας σώσει ο τιτανομέγιστος γιατρός της ψυχικής υγείας; Για πείτε μου; Εγώ, ήρθα απλά εδώ για να πω αυτά ξανά που νιώθω. Δεν ζήτησα από κανέναν σας να μου λύσει το πρόβλημά μου. Έγραψα, γιατί ήθελα να φωνάξω τον πόνο μου πως το λένε.

Μα και εγώ είχα πλάνο: Μινοξ, τοπική φινα και οραλ φινα=θαύμα θαυμάτων! Αυτά τα 3 και είχα δει τα πάντα….. αλλά με τέτοια επιθετική μετά από ένα χρόνο, μόνο προς τα πίσω…….. τι να λέμε τώρα…
 

Konstantinos_00

Active Member
Ολα τα παιδιά σε καταλαβαίνουν εδώ φιλαράκο μου!Καθώς είμαστε όλοι παθόντες απο τις τρίχες!Μην το βάζεις κάτω και ξεκίνα την θεραπεία όπως σου λένε τα παιδιά!Απο γιατρούς ΜΜ έχεις πάρει γνωμάτευση δλδ αν μπορούσαν με κάποιο τρόπο απο μούσια και ασφαλης ζώνη να σου ντύσουν το μπροστινό τμήμα για να νιώσεις καλύτερα?Θα δεις κάποια στιγμή ότι θα λυθεί και θα λες κακώς έσκαγα τότε έτσι!Είμαστε εδώ να στηρίζουμε ο ένας τον άλλον και δεν είσαι μόνος πιστεύω έχεις και ανθρώπους που σε αγαπάνε κοντά σου και σε στηρίζουν!Απο εκεί και πέρα όλα τα άλλα εδώ είμαστε να τα παλέψουμε μαζί.....
Αυτό το ρίσκο ηθελα να πάρω. Να κλεισω τους ελλεινους κροτάφους, αλλά είναι όλα λάθος για μεταμόσχευση: ηλικία, ποιότητα τρίχας, μη σταθεροποίηση και δεν συμμαζεύεται.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Ναι, και πως θα μας σώσει ο τιτανομέγιστος γιατρός της ψυχικής υγείας; Για πείτε μου; Εγώ, ήρθα απλά εδώ για να πω αυτά ξανά που νιώθω. Δεν ζήτησα από κανέναν σας να μου λύσει το πρόβλημά μου. Έγραψα, γιατί ήθελα να φωνάξω τον πόνο μου πως το λένε.

Μα και εγώ είχα πλάνο: Μινοξ, τοπική φινα και οραλ φινα=θαύμα θαυμάτων! Αυτά τα 3 και είχα δει τα πάντα….. αλλά με τέτοια επιθετική μετά από ένα χρόνο, μόνο προς τα πίσω…….. τι να λέμε τώρα…
Μήπως επιδεινωνει το στρες σου φιλε μου την κατάσταση?Πάντως στην δευτερη φώτο φαίνεσαι τούμπανο απο μαλλί!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Αυτό το ρίσκο ηθελα να πάρω. Να κλεισω τους ελλεινους κροτάφους, αλλά είναι όλα λάθος για μεταμόσχευση: ηλικία, ποιότητα τρίχας, μη σταθεροποίηση και δεν συμμαζεύεται.
Θα τα καταφέρεις είμαι σίγουρος!Έχε πίστη στον εαυτό σου και δεν είναι τίποτα ακατόρθωτο!Αν θέλεις κάπου να μιλήσεις πάντως μπορώ να σου στείλω το τηλ μου!Καλά κάνεις και ξεσπάς!Ψάξε και θα βρείς γιατρό που θα σε βοηθήσει!
 

Konstantinos_00

Active Member
Μήπως επιδεινωνει το στρες σου φιλε μου την κατάσταση?Πάντως στην δευτερη φώτο φαίνεσαι τούμπανο απο μαλλί!
Ναι τούμπανο…. Το 2019…. Αφού τα έχω πει: Το πικ των αποτελεσμάτων μου ήταν Απρίλιος με Ιούλιο του 2020. Θαύμα θαυμάτων, με μόνο 3 πράγματα… Ανέβασα τις φωτογραφίες για να δείξω πως απλά η τοπική φινα με είχε πιάσει τόσο καλά για αρχή μέσα σε ένα μήνα…
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ναι, και πως θα μας σώσει ο τιτανομέγιστος γιατρός της ψυχικής υγείας; Για πείτε μου; Εγώ, ήρθα απλά εδώ για να πω αυτά ξανά που νιώθω. Δεν ζήτησα από κανέναν σας να μου λύσει το πρόβλημά μου. Έγραψα, γιατί ήθελα να φωνάξω τον πόνο μου πως το λένε.

Μα και εγώ είχα πλάνο: Μινοξ, τοπική φινα και οραλ φινα=θαύμα θαυμάτων! Αυτά τα 3 και είχα δει τα πάντα….. αλλά με τέτοια επιθετική μετά από ένα χρόνο, μόνο προς τα πίσω…….. τι να λέμε τώρα…
Αν ήρθες απλά για να πεις τον πόνο σου δεν υπάρχει πρόβλημα, όλοι συμπάσχουμε. Το πλάνο που είχες απλά δεν είναι ενδεδειγμένο για την τριχόπτωση που έχεις. Έχω δει χειρότερες περιπτώσεις από εσένα που έχουν πλέον αποκατασταθεί. Πιθανότατα να είσαι και εσύ μια τέτοια αν αποφασίσεις να το δεις πιο σοβαρά.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Αν ήρθες απλά για να πεις τον πόνο σου δεν υπάρχει πρόβλημα, όλοι συμπάσχουμε. Το πλάνο που είχες απλά δεν είναι ενδεδειγμένο για την τριχόπτωση που έχεις. Έχω δει χειρότερες περιπτώσεις από εσένα που έχουν πλέον αποκατασταθεί. Πιθανότατα να είσαι και εσύ μια τέτοια αν αποφασίσεις να το δεις πιο σοβαρά.
Τι πλάνο θα πρότεινες αγαπητέ μου στον φίλο μας?
 
Μπλουζα