Να μαι και εγώ!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

2talk2

Member
ΦΩΤΟ μετά από αφαίρεση γάζας και λούσιμο δότριας


και το ψέκασμα...συνεχίζεται !!!!!! :D
 

Συνημμένα

  • IMG_9018.jpeg
    IMG_9018.jpeg
    48.1 KB · Προβολές: 117
  • IMG_9019.jpeg
    IMG_9019.jpeg
    51.9 KB · Προβολές: 118
  • IMG_9023.jpeg
    IMG_9023.jpeg
    55.9 KB · Προβολές: 112
  • IMG_9024.jpeg
    IMG_9024.jpeg
    56.8 KB · Προβολές: 119

LoverBoy

Well-Known Member
ΦΩΤΟ μετά από αφαίρεση γάζας και λούσιμο δότριας


και το ψέκασμα...συνεχίζεται !!!!!! :D
Πολύ καλή διαχείρηση δότριας απο τον dr.Φώτη Παπαδόπουλο!Στο ύψος που έχει γίνει η ΜΜ δεν νομίζω να υπάρχει κίνδυνος στον ύπνο!Ένα μαξιλάρι σκληρό θέλεις για να μη βυθίζεται μέσα το κεφάλι!
Θα έχεις πολύ καλό αποτέλεσμα φίλε μου!Να το χαίρεσαι και ψέκασμα κάθε μισή ώρα!
 

2talk2

Member
Πολύ καλή διαχείρηση δότριας απο τον dr.Φώτη Παπαδόπουλο!Στο ύψος που έχει γίνει η ΜΜ δεν νομίζω να υπάρχει κίνδυνος στον ύπνο!Ένα μαξιλάρι σκληρό θέλεις για να μη βυθίζεται μέσα το κεφάλι!
Θα έχεις πολύ καλό αποτέλεσμα φίλε μου!Να το χαίρεσαι και ψέκασμα κάθε μισή ώρα!
Σε ευχαριστώ πολύ!

Όσο για το ψέκασμα έχω λιώσει!

Δε μου έφτανε το ψέκασμα πάνω άρχισε και το ψέκασμα με την λοσιόν στο κάτω μέρος! Όλη μέρα ψέκασμα!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ πολύ!

Όσο για το ψέκασμα έχω λιώσει!

Δε μου έφτανε το ψέκασμα πάνω άρχισε και το ψέκασμα με την λοσιόν στο κάτω μέρος! Όλη μέρα ψέκασμα!
Με την λοσιόν κάτω θέλει 3-4 φορές νομίζω μέσα στην μέρα!
 

2talk2

Member
Καλή επιτυχία φίλε μου.

Γιατί δεν ξύρισες όλο το κεφάλι και έγινες playmobil;
xαχαχαχα
δεν ξέρω η αλήθεια είναι πως το φοβήθηκα
από την μια δεν ήθελα να τα ξυρίσω από την άλλη είναι όπως τα λες playmobil μην σοθυ πω και ραββινος !!
ελπίζω όταν θα μπορέσω να πάω για κούρεμα να πάρω τα υπόλοιπα ένα κλικ παραπάνω να ισορροπήσει η κατάσταση!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bigk

Well-Known Member
Εύχομαι να πάει καλά, γιατί σε τόσα λίγα μοσχεύματα θα είναι κρίμα να σου κάνει παράθυρο στην δοτρια... φαίνεται να έχεις χοντρή τριχα πάντως οπότε λογικά θα έχεις κάλυψη.
 

TopBoy

Member
Καλή επιτυχία, ειχες μικρό πρόβλημα από οτι φαινεται στην αρχική σου φωτογραφία και πιστεύω θα εισαι ικανοποιημένος με το τελικό αποτέλεσμα. Η δότρια επίσης θα επουλώσει γρήγορα, αφού έγινε μικρή εξαγωγή και δεν θα φαίνεται κάτι.
 

2talk2

Member
σας ευχαριστώ @TopBoy @Bigk
ένα μικρό πρόβλημα με ύπνο έχω και για το πως να κοιμαμαμι και λίγος θπμπς
ίσως από κορτιζόνη?
όπως και να έχει νωρίς ξύπνημα και ψέκασμα!!!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Εγώ ξυπνούσα και το βράδυ!Τέτοια τρέλλα με είχε πιάσει!Αλλά δεν χρειάζεται!Μόνο κατα την διάρκεια της ημέρας!Άντε και το πάσχα θα κάνεις όντως Ανάσταση!!!!
 

2talk2

Member
Εγώ ξυπνούσα και το βράδυ!Τέτοια τρέλλα με είχε πιάσει!Αλλά δεν χρειάζεται!Μόνο κατα την διάρκεια της ημέρας!Άντε και το πάσχα θα κάνεις όντως Ανάσταση!!!!
Προς το παρόν όλα καλά! Σήμερα θα κάνουμε και το πρώτο λούσιμο στην λυτρια
Θα ήθελα να τους ρωτήσω αν τουλάχιστον τις πρώτες μέρες θα μπορώ να βγω τουλάχιστον για ένα περπάτημα γιατί δεν την παλεύω μέσα στο σπίτι συνέχεια! Αν και από την άλλη θα μπορώ να περιμένω ορισμένες μέρες αλλά ένα ελαφρύ περπάτημα μπορεί να επηρεάσει την φυτρώση;
Σε λίγη ώρα θα είμαι εκεί και θα τους ρωτήσω κι από κοντά βέβαια
 

LoverBoy

Well-Known Member
Προς το παρόν όλα καλά! Σήμερα θα κάνουμε και το πρώτο λούσιμο στην λυτρια
Θα ήθελα να τους ρωτήσω αν τουλάχιστον τις πρώτες μέρες θα μπορώ να βγω τουλάχιστον για ένα περπάτημα γιατί δεν την παλεύω μέσα στο σπίτι συνέχεια! Αν και από την άλλη θα μπορώ να περιμένω ορισμένες μέρες αλλά ένα ελαφρύ περπάτημα μπορεί να επηρεάσει την φυτρώση;
Σε λίγη ώρα θα είμαι εκεί και θα τους ρωτήσω κι από κοντά βέβαια
Καλημέρα φίλε μου!Σαφώς και μπορείς να επιστρέψεις στις δραστηριότητες σου απλά δεν θέλει βάρη τις πρώτες μέρες!Εγώ έβαζα καπελάκι για να μη τα χτυπάει ο ήλιος και μια χαρά με πήγε!Λούσιμο το πρώτο 10 ήμερο νομίζω είναι πρωί βράδυ αν θυμάμαι καλά!Να πάρεις και το σαμπουάν έξτρα απαλό της κλινικής για τα πρώτα λουσίματα!Είναι πολύ καλό!
 

2talk2

Member
Καλημέρα φίλε μου!Σαφώς και μπορείς να επιστρέψεις στις δραστηριότητες σου απλά δεν θέλει βάρη τις πρώτες μέρες!Εγώ έβαζα καπελάκι για να μη τα χτυπάει ο ήλιος και μια χαρά με πήγε!Λούσιμο το πρώτο 10 ήμερο νομίζω είναι πρωί βράδυ αν θυμάμαι καλά!Να πάρεις και το σαμπουάν έξτρα απαλό της κλινικής για τα πρώτα λουσίματα!Είναι πολύ καλό!
Ναι τις πρώτες μέρες είναι πρωί βράδυ από ότι με ενημέρωσαν κι εκείνη!

Αγόρασα το πακέτο με τα σαμπουάν αρχικά αυτό που είναι mild Για τις πρώτες μέρες και μετά τα υπόλοιπα για τα υπόλοιπα Λουσίματα

Ένα ελαφρύ φάγου ρύζι μα και ένα ελαφρύ τράβηγμα αισθάνομαι αλλά τίποτα το ιδιαίτερο όταν κάνω μπάνιο απλά αισθάνομαι το κακάδι πάνω στο κεφάλι μου ( λογικό βέβαια!)
 

2talk2

Member
Καλημέρα φίλε μου!Σαφώς και μπορείς να επιστρέψεις στις δραστηριότητες σου απλά δεν θέλει βάρη τις πρώτες μέρες!Εγώ έβαζα καπελάκι για να μη τα χτυπάει ο ήλιος και μια χαρά με πήγε!Λούσιμο το πρώτο 10 ήμερο νομίζω είναι πρωί βράδυ αν θυμάμαι καλά!Να πάρεις και το σαμπουάν έξτρα απαλό της κλινικής για τα πρώτα λουσίματα!Είναι πολύ καλό!
Όσο για το καπέλο μιας και δεν έχω καπέλο αρκετά ανοιχτό σκεφτόμουν μήπως φόραγαν κουκούλα ιδιαίτερα τώρα που κάνει κρύο ή να την αποφύγω τελείως και απλά να καθίσω στο σπίτι μου;
 

m3e36

Well-Known Member
Όσο για το καπέλο μιας και δεν έχω καπέλο αρκετά ανοιχτό σκεφτόμουν μήπως φόραγαν κουκούλα ιδιαίτερα τώρα που κάνει κρύο ή να την αποφύγω τελείως και απλά να καθίσω στο σπίτι μου;
Ποτε δεν φορας κουκουλα η σκούφο.
Μονο καπελο.
 
Μπλουζα