Μια υπόθεση αντιδικίας μεταξύ γιατρού - ασθενή

nick90

Well-Known Member
@gregkont13 μιας και αναφέρατε τα περι δικαστηρίου στο νήμα Συζητηση και Πληροφορίες για την κλινική του Αναστασάκη, ότι τελικά δεν έχει εκδοθεί ακόμα η απόφαση του δικαστηρίου για το ποιος έχει δίκιο αυτό ειναι και το αντίστοιχο νήμα για όσους δεν ξέρουν περί τίνος πρόκειται...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Ο λογος του δικαστηριου ειναι οτι καποιος εβαλε ατομα να του κανουν δυσφημιση αν καταλαβα καλα;;
Οποια και να ναι η αποφαση ανουσια μου φαινεται.
 

nick90

Well-Known Member
Ο λογος του δικαστηριου ειναι οτι καποιος εβαλε ατομα να του κανουν δυσφημιση αν καταλαβα καλα;;
Οποια και να ναι η αποφαση ανουσια μου φαινεται.
Όταν κάνει ένας μήνυση στον άλλο δεν σημαίνει ότι έχει δίκιο αυτος που την κάνει και ότι όντως έτσι έγιναν τα πράγματα. Άμα ήταν έτσι ο καθένας θα έκανε μήνυση στον άλλο και δεν θα πέρναγε από δικαστή, για να κρίνει αν ισχύουν οι κατηγορίες. Το δικαστήριο κρίνει αν υπάρχουν αποδεικτικά και αν ειναι αρκετά για να κρίνουν τον ένοχο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldo

Well-Known Member
Ο λογος του δικαστηριου ειναι οτι καποιος εβαλε ατομα να του κανουν δυσφημιση αν καταλαβα καλα;;
Οποια και να ναι η αποφαση ανουσια μου φαινεται.
Εγώ πάντως δε τον πιστεύω τον Αναστασάκη …
Ας ανεβάσει αποδεικτικά και εδώ είμαστε!
Έχει ;;;

Μόλις μάθαμε οτι τελικά δεν είχε καταδικαστεί ο ασθενής όπως έλεγε ο Αναστασάκης… που τελικά παραδέχθηκε σήμερα οτι έκανε λάθος .

Βασικά σκέφτομαι εγώ τώρα μήπως διεπραξε ποινικό αδίκημα ;
Μήπως συκοφάντησε τον ασθενή του ΧΩΡΙΣ να έχει βγει απόφαση δικαστηρίου ;

:)

Μήπως πρέπει κάπως μάθει αυτός που τον τρέχουνε οτι εδώ τον εχει καταδικάσει ήδη , Ο ιατρο /δικαστής ;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγώ πάντως δε τον πιστεύω τον Αναστασάκη …
Ας ανεβάσει αποδεικτικά και εδώ είμαστε!
Έχει ;;;

Μόλις μάθαμε οτι τελικά δεν είχε καταδικαστεί ο ασθενής όπως έλεγε ο Αναστασάκης… που τελικά παραδέχθηκε σήμερα οτι έκανε λάθος .

Βασικά σκέφτομαι εγώ τώρα μήπως διεπραξε ποινικό αδίκημα ;
Μήπως συκοφάντησε τον ασθενή του ΧΩΡΙΣ να έχει βγει απόφαση δικαστηρίου ;

:)

Μήπως πρέπει κάπως μάθει αυτός που τον τρέχουνε οτι εδώ τον εχει καταδικάσει ήδη , Ο ιατρο /δικαστής ;
Ο συγκεκριμένος άνθρωπος είναι απ' αυτούς που και να σου πουν "καλημέρα ... Βγήκε ο ήλιος " αν δεν πας στο παράθυρο να τον δεις με τα μάτια σου δεν πιστεύεις τίποτα ... Όλοι έχουμε γνώρισει έστω έναν παπατζη στην ζωή μας ... Πόσες φορές έχει πέσει σε αντιφάσεις; Ότι βγαίνει από το στόμα του πιστεύεις ότι έτσι είναι ;
 

Disco

Well-Known Member

Γιώργος Μαργαρίτης - Τα δικαστήρια :p:p


"Πώς εφτάσαμε ως τα άκρα, είναι απ' τα μυστήρια
Κι όταν είδαν τις πληγές μου, κλάψανε κι οι δικαστές μου
Και πώς άντεξα ρωτούσαν, πόνους και μαρτύρια
Μου 'πανε πως θα μου κάνεις, μέχρι δικαστήρια..."
@oreo δικό σου :D


79413423_890274378062833_8226768366656815104_n.jpg
 
Μπλουζα