Μεταμόσχευση fue 550 grafts crown

poseidonas77

Well-Known Member
Ναι θεωρειται εξαιρετικος γιατρος...εχουμε και στο φορουμ δικες του δουλειες πολυ καλες..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

maradona

Member
marantona το δερμα σου στις τελευταιες φωτογραφιες φαινεται (ισως και λιγο της επεμβασης) να μην ειναι και στα καλυτερα του. Και στην επιφανεια που δειχνει εντονα αυτο που σου εγραψα, φαινεται να μην εχεις και φυτρωση. Νοιωθεις φαγουρα (κνησμο) ? Στην θεση σου θα πηγαινα και σε εναν δερματολογο.
Αυτό μας έλειπε τώρα Δημήτρη Να μπλέξουμε και με τους δερματολόγους να φάμε κι εκεί ξύλο!
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
περιμενε μαραντονα, στο 12μηνο θα δεις δεις αν εχεις φαει φολα, τα αποτελεσματα ισως αργησουν στη δικη σου περιπτωση, οπως και να εχει παντως θεωρητικα εχει ακομα χρονο για να δειξει μην απελπιζεσαι. Παντως απ οτι καταλαβα πηγες για πυκνωση και οχι πληρης καλυψη, σωστα?
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
με το γιατρο μιλησες? αν ναι τι σου ειπε?550 παντως δεν φτανουν εκει πανω, εγω με το ιδιο περιπου ανοιγμα θελω 1200 ελαχιστον για πυκνωση!! και οχι πληρως καλυψη, ομως αν εχεις ενα καλο ποσοστο φυτρωσης περαν του 12μηνου μπορεις να επαναλαβεις ξανα με την ιδια προσφορα και να εχεις μια ικανοποιητική κάλυψη, αν θες τη γνωμη μου περιμενε...
 

maradona

Member
Καλησπέρα Νικόλα! Ναι,ακριβώς ηθελα μια ικανοποιητικη πυκνωτή λόγω οικονομικών, ο γιατρός είπε πως 6-8 μήνες θα βγουν οι μισές κ οι υπόλοιπες στο 12μηνο. Ίσως καθυστερούν λόγω κακού λουσιματος μετεγχειρητικα, η έχει γίνει ζημιά η φταίει ο γιατρός. Πάντως το αποτέλεσμα για 550 μοσχευματα δεν δικαιολογείται …σ ευχαριστώ πολύ για τη γνώμη σου
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Φίλε μου φυσικά δεν δικαιολογείται το αποτέλεσμα για 550 μοσχεύματα, οχι μόνο γιατί ως και τώρα η φύτρωση ειναι πολύ μικρή, αλλά επειδή τα 550 ήταν το 1/3 που έβαλες σε σχέση με τι έπρεπε να βάλεις για να έχεις ενα πιο ολοκληρωμένο αποτέλεσμα, και με την προυπόθεση να είχες υψηλά ποσοστά φύτρωσης που στο crown και αργούν να έρθουν αλλά και ειναι μειωμένα σε σχέση με άλλες περιοχές. 500 έβαλα εγώ πίσω με πολύ μικρότερο πρόβλημα και με καμούφλαραν λίγο. 1500 ήθελες το λιγότερο.
 

maradona

Member
Φίλε μου φυσικά δεν δικαιολογείται το αποτέλεσμα για 550 μοσχεύματα, οχι μόνο γιατί ως και τώρα η φύτρωση ειναι πολύ μικρή, αλλά επειδή τα 550 ήταν το 1/3 που έβαλες σε σχέση με τι έπρεπε να βάλεις για να έχεις ενα πιο ολοκληρωμένο αποτέλεσμα, και με την προυπόθεση να είχες υψηλά ποσοστά φύτρωσης που στο crown και αργούν να έρθουν αλλά και ειναι μειωμένα σε σχέση με άλλες περιοχές. 500 έβαλα εγώ πίσω με πολύ μικρότερο πρόβλημα και με καμούφλαραν λίγο. 1500 ήθελες το λιγότερο.
Οκ φίλε danceworld,απλά και μένα δεν ήταν εκτεταμένο το πρόβλημα, απλά ήταν τελείως κενό,υπήρχαν λίγες τριχες και αδύναμες…έχεις κάποια φωτο από την crown σου?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
ο φιλος πρεπει να ειχε κανει thread, τον θυμαμαι αν δεν κανω λαθος, αδερφε εισαι αυτος που ειχες κανει καπου στην γλυφαδα? αν εισαι αυτος τοτε η κατασταση μαλλον ειναι αμεταβλητη..οπως ησουν εισαι
 

tasos33

Well-Known Member
τωρα το βλεπω ολοκληρωμενο πριν κ μετα...καλα θυμομουνν..να ζητησεις τα λεφτα σου πισω
 

maradona

Member
Παιδιά καλησπέρα, ο κύριος που μου έκανε τη μεταμόσχευση fue στο crown, μου έκανε ξανά περίπου ενάμιση χρόνο μετά,δε μου πήρε καθόλου λεφτά,είμαι 8 μέρες μετά τη μεταμόσχευση και όλα πάνε πολύ καλά, για αυτό είπα όταν ποσταρα τότε μη βιαζόμαστε να κρίνουμε, ίσως έφταιγα εγώ μετεγχειρητικα δε πρόσεξα σωστά
 

tasos33

Well-Known Member
εμεινες τοσο ευχαριστημενος που λες...δε γ@@@@ται ας την ξανακανω...αν θυμαμαι καλα η φυτρωση ηταν μηδενικη..παντως ο γιατρος υα μαθει μμια χαρα πρακτικη κανει
 
Μπλουζα