Μεταμόσχευση fue 550 grafts crown

maradona

Member
Οι φωτογραφίες είναι 7μιση μήνες μετά τη μμ, το πρόβλημα δεν ήταν εκτεταμένο αλλά έντονο η πασχουσα περιοχή είχε μόνο αδύναμες τριχες σα χνουδι και βέβαια αραιές πολύ
 

Συνημμένα

  • DSC_0248.JPG
    DSC_0248.JPG
    678 KB · Προβολές: 208
  • DSC_0242.JPG
    DSC_0242.JPG
    970.7 KB · Προβολές: 200
  • DSC_0246.JPG
    DSC_0246.JPG
    989.1 KB · Προβολές: 184

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

maradona

Member
Bαλε και καμια φωτο πριν πως ησουν.Που την εκανες?
Δυστυχώς δεν έχω εικόνες πριν από τη μεταμόσχευση γιατί είχα μόνο σε παλαιότερο κινητό και τις έχασα …τη μεταμόσχευση την έκανα στην ps medical στο Μαρούσι, το αποτέλεσμα της φυτρωσης μέχρι στιγμής δεν είναι καθόλου ικανοποιητικο, φοβάμαι πως λόγω φόβου μετεγχειρητικα να λουσω την ληπτρια περιοχη,ίσως η κρουστα που εμεινε παραπάνω καιρό δημιούργησε αυτό το θέμα.ίσως να είναι και αργή η φυτρωση στο κεφάλι μου,ο καιρός θα δείξει …
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κοιτα αδερφε με 550 grafts και στην καλυτερη κλινικη να κανες στο crown δεν θα βλεπες αποτελεσμα.
Βλεπω η φορα των τριχων ειναι λιγο οτι νανε.
Ας μας πουνε και αλλα παιδια.
Μονο πισω εχεις προβλημα η και μπροστα?
Ποσο πληρωσες?
Και υπομονη εως το 12μηνο αλλα μην περιμενεις και πολλα.
 

maradona

Member
Κοιτα αδερφε με 550 grafts και στην καλυτερη κλινικη να κανες στο crown δεν θα βλεπες αποτελεσμα.
Βλεπω η φορα των τριχων ειναι λιγο οτι νανε.
Ας μας πουνε και αλλα παιδια.
Μονο πισω εχεις προβλημα η και μπροστα?
Ποσο πληρωσες?
Και υπομονη εως το 12μηνο αλλα μην περιμενεις και πολλα.
Κοίταξε το πρόβλημα ήταν σε μικρή έκταση,βέβαια τα 550 grafts σίγουρα δεν είναι αρκετά για το καλύτερο αποτέλεσμα αλλά η μέχρι στιγμής εικόνα δε δικαιολογεί 550 grafts,έχουν φυτρώσει λίγες τριχες …το ποσό ήταν προσφορά στα 800 ευρώ.το πρόβλημα είναι μόνο πίσω
 
Τελευταία επεξεργασία:

Δημητρης38

Active Member
Μαραντονα παιχταρα μου ποιος Γιατρος σου εκανε την επεμβαση ?

550 σου ειπανε...αντε να σου βαλανε τα 350..να ειχες φυτρωση 50% αρα να σου βγηκανε τα 170 ... εγω καπως ετσι το βλεπω απο τις φωτογραφιες. Το κακο ειναι οτι εχασες 800 ευρω. Το καλο ειναι οτι ευτυχως για εσενα σου βαλανε λιγα μοσχευματα αρα δεν κατεστρεψες της δοτρια σου αρκετα. Εγω ρε φιλε αν δεν κανω σωστα την δουλεια μου ή αν το αποτελεσμα δεν ειναι αυτο που θα υποσχεθω θα εχω κυρωσεις και θα με κυνηγαει το συμπαν ολο. Αυτες οι κλινικες πως επιβιωνουνε τοσα χρονια με το να εξαπατανε τον κοσμο και να θυσαυριζουνε? Δεν υπαρχει κανενας ελεγχος ηθελα να ηξερα ? 800 ευρω καποιος θελει ενα μηνα δουλεια για να τα βγαλει και αυτοι με λιγες ωρες δεν σεβονται τιποτα !! τι να πω ...

Αραξε στο φορουμ και μελετησε ολα τα ποστς να βγαλεις τα συμπερασματα σου για τις επομενες κινησεις σου.
Μην βιαζεσαι για τις μεταμοσχευσεις εισαι μικρος ακομα.
Αν δεν εχεις καποια δερματοπαθεια, ξεκινα θεραπεια με μινοξιδιλη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
γεια σου μητσο με τα μαθηματικα σου..
Μαραντονα τι ηλικια εχεις?
 

maradona

Member
γεια σου μητσο με τα μαθηματικα σου..
Μαραντονα τι ηλικια εχεις?
γεια σου μητσο με τα μαθηματικα σου..
Μαραντονα τι ηλικια εχεις?
Παιδιά 36 είμαι…δε νομίζω να με
εξα πάτησε είχα χονδρικά μετρήσει πάνω κάτω εκεί πρέπει να ναι δε ξέρω τι να πω τώρα για τη μη φυτρωση.σίγουρα έχουν φυτρώσει πολύ λίγες από αυτές που έχουν μεταμοσχευθει πιστέψτε με…εδώ και 20 μέρες βάζω regain 5%…θα δείξει παιδιά εδώ είμαστε, aquí estamos
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

filippos2014

New Member
άλλον δεν έχω di(τουλάχιστον εγώ)απλός ida μια προσφορα και την έκανα γιατί δεν ήξερα τι πεζή εδώ στην ελλάδα.όχι δεν μίλησα μαζί του αφού δεν θα έβρισκα άκρη,το πολύ να μου έλεγε να κάνουμε άλλη μια αλλα άμα έχεις μια αποτυχημένη στον συγκεκριμένο γιατρό ποιος ρισκάρει και δεύτερη
 

maradona

Member
άλλον δεν έχω di(τουλάχιστον εγώ)απλός ida μια προσφορα και την έκανα γιατί δεν ήξερα τι πεζή εδώ στην ελλάδα.όχι δεν μίλησα μαζί του αφού δεν θα έβρισκα άκρη,το πολύ να μου έλεγε να κάνουμε άλλη μια αλλα άμα έχεις μια αποτυχημένη στον συγκεκριμένο γιατρό ποιος ρισκάρει και δεύτερη
Έχεις απόλυτο δίκιο βέβαια είναι θέμα δικαίου να ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω εφόσον η δουλειά είναι τραγική…κ εγώ πήγα λόγω χαμηλού κόστους αν και έχουν σοβαρά κέντρα αρκετές προσφορές έκανα βλακεια μεγάλη…σε ποιο σημείο του κεφαλιού έκανες ?εγώ ανέβασα και φωτογραφίες αν είδες τι δουλειά μου έκανε
 

maradona

Member
στο μπροστά μέρος έκανα ζήτημα να βγήκαν η 20,aseego να dis ποσο το έχω μετανιώσει
Και μένα φίλε κάπου εκεί τόσες έχουν βγει …τον είχα πάρει στο 5μηνο και μου είπε ότι ακόμα είναι νωρίς και ίσα ίσα τώρα θα ξεμυτιζουν και στους 6-8 μήνες θα έχουν βγει οι μισές κ μέχρι το 12μηνο οι υπόλοιπες …δε βλέπω φως με τίποτα άστα
 

Δημητρης38

Active Member
marantona το δερμα σου στις τελευταιες φωτογραφιες φαινεται (ισως και λιγο της επεμβασης) να μην ειναι και στα καλυτερα του. Και στην επιφανεια που δειχνει εντονα αυτο που σου εγραψα, φαινεται να μην εχεις και φυτρωση. Νοιωθεις φαγουρα (κνησμο) ? Στην θεση σου θα πηγαινα και σε εναν δερματολογο.
 

maradona

Member
marantona το δερμα σου στις τελευταιες φωτογραφιες φαινεται (ισως και λιγο της επεμβασης) να μην ειναι και στα καλυτερα του. Και στην επιφανεια που δειχνει εντονα αυτο που σου εγραψα, φαινεται να μην εχεις και φυτρωση. Νοιωθεις φαγουρα ή κνησμο ? Στην θεση σου θα πηγαινα και σε εναν δερματολογο.
Δημήτρη φίλε μου εδώ και 20 μέρες περίπου βάζω και regain και από τότε μου δημιουργεί ξηροδερμια αλλά δεν έδωσα σημασία …
 

maradona

Member
Παιδιά παρεμπιπτοντως έχω δει δουλειά της dhi από το γιατρό Παπανικολάου και ήταν εξαιρετική…την είδα με τα μάτια μου έχει κάνει κάποιο παιδί στη γειτονιά μου
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα