Μεταμόσχευση crown

maradona

Member
Έχω δει
Η κάθε μια απο τις μεταμόσχευσεις σου ήταν η λύση στην προηγούμενη.
Το παρελθόν σου όμως έχει δείξει ότι οι επιλογές σου ήταν λάθος.
Για ποιο λόγο να είναι αυτή η σωστή λύση;
Πες μας τι μπατζετ διαθέτεις και αν είσαι διατεθιμενος να φύγεις εξωτερικό.....,.για να σε βοηθήσουμε καλύτερα.
δουλειά του πρόσφατα και είναι εξαιρετικός …προς το παρόν δε μπορώ να κάνω κάτι,από το φθινόπωρο και μετά θα μπορώ να κάνω μμ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Περίμενε αφού είσαι στο 7 μηνο να πας στο 12 μηνο από αυτή την μ.μ . παράλληλα ρίξε και ένα διάβασμα εδώ μέσα να δεις τι παίζει με τις μ.μ . Έχει εδώ πολύ πράγμα να διαβάσεις και να αποφασίσεις πριν συνεχίσεις .
 

maradona

Member
Περίμενε αφού είσαι στο 7 μηνο να πας στο 12 μηνο από αυτή την μ.μ . παράλληλα ρίξε και ένα διάβασμα εδώ μέσα να δεις τι παίζει με τις μ.μ . Έχει εδώ πολύ πράγμα να διαβάσεις και να αποφασίσεις πριν συνεχίσεις .
Οκ σε ευχαριστώ πολύ Αναργυρε.Πάντως επικρατεί η άποψη ότι το crown θέλει περισσότερο χρόνο για φυτρωση λόγω λιγότερης αιματωσης της ζώνης αυτής …αν μου δώσει ένα κλικ ακόμη στην εικόνα θα είμαι οκ,αν σουλουπωθει περισσότερο
 
Τελευταία επεξεργασία:

maradona

Member
Πάντως επικρατεί η άποψη ότι το crown θέλει περισσότερο χρόνο για φυτρωση λόγω λιγότερης αιματωσης της ζώνης αυτής …αν μου δώσει ένα κλικ ακόμη στην εικόνα θα είμαι οκ,αν σουλουπωθει περισσότερο
 
Μπλουζα