Μεταμόσχευση crown

maradona

Member
Μπόμπα είσαι μπροστά.
Μπροστά ναι μια χαρά …το πρόβλημα είναι πίσω και με ταλαιπωρεί, συμβαίνει να κάνει κενό μεταξύ των μεταμοσχευμενων μαλλιών και των φυσικών μαλλιών που έχω,δηλαδή δε δένει να γίνει ένα …αν εκλειναν λίγο τα κενά αυτά δηλαδή μου έδινε ένα 30% ακόμα φυτρωση δε θα χα θέμα ,θα μουν ικανοποιημενος …
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

naruto

Well-Known Member
Δεν 8α κρατηθω και θα το πω.
Αφου εχεις παει τοσες φορες στον ιδιο και προκοπη δεν βλεπεις,γιατι δεν δοκιμαζεις αλλου?
Αν ο ανθρωπος δεν το εχει τελος.Οσες φορες και να πας δεν προκειτε να αλλαξει κατι.Αν θελει 3 επεμβασεις να σου κλεισει το κραουν τοτε κλαφτα χαραλαμπε.Δεν πιανουν τα χερεια του.Δεν πετυχαινει ουτε την θαλασσα μεσα απο βαρκα...

Διαβασε λιγο το φορουμ,δες ποιοι ειναι καλοι στον Ελλαδικο χωρο.
Μην αγχωνεσε.Εισαι πανευκολη περιπτωση.Εχεις σουπερ δοτρια,περιορισμενη αραιωση και μαλλον σταθεροποιημενη τριχοπτωση.Συν το γκριζο μαλλι που δινει ποντους.Σε μια σοβαρη κλινικη θα γινεις γαματος με την πρωτη.
Πρεπει να ματωσεις ομως και λιγακι οικονομικα
Με πεντακοσαευρα το πολυ πολυ να αλλαξεις ζαντολαστιχα.Παντως σοβαρη μεταμοσχευση δεν κανεις
 

maradona

Member
Δεν 8α κρατηθω και θα το πω.
Αφου εχεις παει τοσες φορες στον ιδιο και προκοπη δεν βλεπεις,γιατι δεν δοκιμαζεις αλλου?
Αν ο ανθρωπος δεν το εχει τελος.Οσες φορες και να πας δεν προκειτε να αλλαξει κατι.Αν θελει 3 επεμβασεις να σου κλεισει το κραουν τοτε κλαφτα χαραλαμπε.Δεν πιανουν τα χερεια του.Δεν πετυχαινει ουτε την θαλασσα μεσα απο βαρκα...

Διαβασε λιγο το φορουμ,δες ποιοι ειναι καλοι στον Ελλαδικο χωρο.
Μην αγχωνεσε.Εισαι πανευκολη περιπτωση.Εχεις σουπερ δοτρια,περιορισμενη αραιωση και μαλλον σταθεροποιημενη τριχοπτωση.Συν το γκριζο μαλλι που δινει ποντους.Σε μια σοβαρη κλινικη θα γινεις γαματος με την πρωτη.
Πρεπει να ματωσεις ομως και λιγακι οικονομικα
Με πεντακοσαευρα το πολυ πολυ να αλλαξεις ζαντολαστιχα.Παντως σοβαρη μεταμοσχευση δεν κανεις
Κοίταξε, την τελευταία την έκανα σε άλλη κλινική, απλά τις 3 πριν που έκανα επειδή η πρώτη δε πήγε καλά ,τις άλλες δύο αντί να μου δώσει τα χρήματα πίσω,μου τις έκανε χωρίς λεφτά …
 

naruto

Well-Known Member
Κοίταξε, την τελευταία την έκανα σε άλλη κλινική, απλά τις 3 πριν που έκανα επειδή η πρώτη δε πήγε καλά ,τις άλλες δύο αντί να μου δώσει τα χρήματα πίσω,μου τις έκανε χωρίς λεφτά …
Oπως ειπα πρεπει να ματωσεις κ λιγακι οικονομικα ,
αλλιως θα συνεχισεις να αναρωτιεσε τι δεν πηγε καλα ...
 

maradona

Member
Oπως ειπα πρεπει να ματωσεις κ λιγακι οικονομικα ,
αλλιως θα συνεχισεις να αναρωτιεσε τι δεν πηγε καλα ...
Έχεις δίκιο naruto σε ευχαριστώ πολύ !πάντως κουράστηκα με αυτή την ιστορία είναι επιπονο,4 φορές το χω υποστεί
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Και ο γιατρός πως θα μάθει?



Δεν 8α κρατηθω και θα το πω.
Αφου εχεις παει τοσες φορες στον ιδιο και προκοπη δεν βλεπεις,γιατι δεν δοκιμαζεις αλλου?
Αν ο ανθρωπος δεν το εχει τελος.Οσες φορες και να πας δεν προκειτε να αλλαξει κατι.Αν θελει 3 επεμβασεις να σου κλεισει το κραουν τοτε κλαφτα χαραλαμπε.Δεν πιανουν τα χερεια του.Δεν πετυχαινει ουτε την θαλασσα μεσα απο βαρκα...

Διαβασε λιγο το φορουμ,δες ποιοι ειναι καλοι στον Ελλαδικο χωρο.
Μην αγχωνεσε.Εισαι πανευκολη περιπτωση.Εχεις σουπερ δοτρια,περιορισμενη αραιωση και μαλλον σταθεροποιημενη τριχοπτωση.Συν το γκριζο μαλλι που δινει ποντους.Σε μια σοβαρη κλινικη θα γινεις γαματος με την πρωτη.
Πρεπει να ματωσεις ομως και λιγακι οικονομικα
Με πεντακοσαευρα το πολυ πολυ να αλλαξεις ζαντολαστιχα.Παντως σοβαρη μεταμοσχευση δεν κανεις
 

Adriano

Well-Known Member
Αγαπητέ maradona. Θα ήθελα να αναφέρεις τους γιατρούς και για τις 3 μεταμοσχεύσεις. Το επιτρέπει το forum.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ποσο αμπαλος γιατρός μπορει να ναι καποιος ο οποιος εκανε τρεις μμ στο ιδιο σημειο και δεν πετύχε τπτ ; Γιατι παει καπου πολυ συγκεκριμενα μυαλο μου ; Σε εναν συγκεκριμενο γιατρό συγκεκριμένης κλινικής ; Ειδικα μολις ειπες οτι τις αλλες 2 της εκανε σαν διορθωτικές ; Υπαρχει ενας γιατρός που ειναι αιωνια εκπαιδευόμενος γι αυτο το αναφερω ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

maradona

Member
Να ρωτήσω παιδιά,ποιοι είναι οι μήνες που φορτσαρουν τα νέα μαλλιά??5 με 8 μήνες ?
 

anargiros88

Well-Known Member
Από τον 4 συνήθως ξεκινάει η φυτρωση και στο 8 έχεις ολοκληρωμένο αποτέλεσμα .
 

Adriano

Well-Known Member
Maradona. Φοβάμαι κάτι χειρότερο στην περίπτωσή σου. Μήπως σε κορόιδεψαν για τον αριθμό των grafts. Όχι ότι δεν φύτρωσαν.
 

maradona

Member
Maradona. Φοβάμαι κάτι χειρότερο στην περίπτωσή σου. Μήπως σε κορόιδεψαν για τον αριθμό των grafts. Όχι ότι δεν φύτρωσαν.
Πόσα τα υπολογίζεις περίπου από τη φωτογραφία ?τι να πω 5 ώρες με παλευαν
 
Τελευταία επεξεργασία:

crossfire

Well-Known Member
Τίποτα βρήκα τη λύση DHI Παπανικολάου


Η κάθε μια απο τις μεταμόσχευσεις σου ήταν η λύση στην προηγούμενη.
Το παρελθόν σου όμως έχει δείξει ότι οι επιλογές σου ήταν λάθος.
Για ποιο λόγο να είναι αυτή η σωστή λύση;
Πες μας τι μπατζετ διαθέτεις και αν είσαι διατεθιμενος να φύγεις εξωτερικό.....,.για να σε βοηθήσουμε καλύτερα.
 
Μπλουζα