Μεταμόσχευση Advanced hair clinics Τσέλκου Χρυσάνθη 5200 grafts

Καλή φύτρωση φιλε. Φαίνεται να έχεις γρήγορη επούλωση σε δότρια και λήπτρια, οπότε τώρα το μόνο που μένει ειναι να ξεκινήσει η φύτρωση σου..Μπορείς να μας πεις τον λόγο της εξαγωγής; Δηλαδή πόσα μονά, διπλά, τριπλά κτλπ ειχες;
Σ ευχαριστω φιλε! Εχω όντως γρηγορη επούλωση. Μακάρι να πάνε ολα καλα κ με την φυτρωση. Σχετικά με διπλά τριπλά μονά κτλ δυστυχώς δεν τα γνωριζω. Με ενημερωσαν σχετικά αλλα δεν συγκρατησα το παραμικρο κ δεν ζητησα κ γραπτά. Καποια στιγμη ισως τα ζητησω κ σε ενημερώσω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
Σ ευχαριστω φιλε! Εχω όντως γρηγορη επούλωση. Μακάρι να πάνε ολα καλα κ με την φυτρωση. Σχετικά με διπλά τριπλά μονά κτλ δυστυχώς δεν τα γνωριζω. Με ενημερωσαν σχετικά αλλα δεν συγκρατησα το παραμικρο κ δεν ζητησα κ γραπτά. Καποια στιγμη ισως τα ζητησω κ σε ενημερώσω
Καλώς φίλε. Αμα τα ζητήσεις ενημέρωσε μας.
 

Chris34

Active Member
Σ ευχαριστω Chris! Εχουν αφησει κ για μελλοντική αν χρειαστει αλλα δεν νομιζω να μπω ευκολα ξανα στον κόπο. Ασε που πιθανοτατα θα τα εχω κοντα πλεον γιατι με εχει βολεψει απίστευτα.
Να τα δοκιμάσεις και πιο μακριά. Συμφωνώ ότι σου πάει πολύ το κοντό μαλλί αλλά έχεις να δεις πολύ καιρό τον εαυτό σου χωρίς κενά στο κεφάλι οπότε μπορεί να σου αρέσει και αυτό όταν ολοκληρωθεί η φυτρωση.
 
Να τα δοκιμάσεις και πιο μακριά. Συμφωνώ ότι σου πάει πολύ το κοντό μαλλί αλλά έχεις να δεις πολύ καιρό τον εαυτό σου χωρίς κενά στο κεφάλι οπότε μπορεί να σου αρέσει και αυτό όταν ολοκληρωθεί η φυτρωση.
Συμφωνώ chris. Ας βγουν με το καλο κ θα τα δοκιμασω ολα εννοειται
 

jersey

Well-Known Member
Πολλοί ανακαλύπτουν οτι τους πάει και το ξυρισμένο λουκ αφού πάνε για μεταμόσχευση και ξυρίζονται ενώ πριν δεν τα ξύριζαν οπότε δεν ήξεραν πως θα ειναι...Οπότε καλό ειναι να πειραματίζεστε με ξυρίσματα αμα έχετε αραίωση και πριν πάτε για μμ. Γενικά όμως αφού εκανες επέμβαση πρέπει να τα αφήσεις να μακρύνουν μέχρι το 12μηνο και μετά βλέπεις...
 
Πολλοί ανακαλύπτουν οτι τους πάει και το ξυρισμένο λουκ αφού πάνε για μεταμόσχευση και ξυρίζονται ενώ πριν δεν τα ξύριζαν οπότε δεν ήξεραν πως θα ειναι...Οπότε καλό ειναι να πειραματίζεστε με ξυρίσματα αμα έχετε αραίωση και πριν πάτε για μμ. Γενικά όμως αφού εκανες επέμβαση πρέπει να τα αφήσεις να μακρύνουν μέχρι το 12μηνο και μετά βλέπεις...
Ανηκω ξεκάθαρα στην κατηγορία που ανέφερες. Συμφωνώ και επαυξάνω σε όλα
 
4 μηνες απο την μεταμοσχευση
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-07-22-20-58-26-43_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2023-07-22-20-58-26-43_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 466
  • Screenshot_2023-07-22-20-58-21-78_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2023-07-22-20-58-21-78_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 411
  • Screenshot_2023-07-22-20-58-16-95_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2023-07-22-20-58-16-95_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 460

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

montecristo

Well-Known Member
Πολύ καλά πας φιλε. Από μπροστά ήδη έχει σχηματιστεί η hairline σου στους 4 μήνες και ειναι ακόμα νωρίς..Οπότε αναμένεται να βελτιωθεί πολύ το επόμενο διάστημα. Κράτα μας ενήμερους με την πορεία σου.
 
Πολύ καλά πας φιλε. Από μπροστά ήδη έχει σχηματιστεί η hairline σου στους 4 μήνες και ειναι ακόμα νωρίς..Οπότε αναμένεται να βελτιωθεί πολύ το επόμενο διάστημα. Κράτα μας ενήμερους με την πορεία σου.
Να σαι καλα φιλαρακι.
 

Chris34

Active Member
Ήδη έχει σχηματιστεί η hairline. Η γνωστή πολύ γρήγορη φυτρωση της Advanced. Δεν ξέρω πως το καταφέρνουν. Και εγώ στους 5 μήνες είχα παντού μαλλιά. Από εκεί και πέρα πυκνωνε κάθε μήνα.
Έχεις ακόμη καιρό μπροστά σου!!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Ήδη έχει σχηματιστεί η hairline. Η γνωστή πολύ γρήγορη φυτρωση της Advanced. Δεν ξέρω πως το καταφέρνουν. Και εγώ στους 5 μήνες είχα παντού μαλλιά. Από εκεί και πέρα πυκνωνε κάθε μήνα.
Έχεις ακόμη καιρό μπροστά σου!!
Πιστεύω ότι αυτό με την φύτρωση έχει να κάνει με την θεραπεία που σου δίνουν μετά!Μίνο+Φίνα......
 
Ήδη έχει σχηματιστεί η hairline. Η γνωστή πολύ γρήγορη φυτρωση της Advanced. Δεν ξέρω πως το καταφέρνουν. Και εγώ στους 5 μήνες είχα παντού μαλλιά. Από εκεί και πέρα πυκνωνε κάθε μήνα.
Έχεις ακόμη καιρό μπροστά σου!!
Ετσι ειναι Chris οντως. Μέχρι στιγμής για τετράμηνο ειμαι πολυ ικανοποιημένος.
 

Chris34

Active Member
Πιστεύω ότι αυτό με την φύτρωση έχει να κάνει με την θεραπεία που σου δίνουν μετά!Μίνο+Φίνα......
Μινοξιδιλη βάζουν οι περισσότεροι ανεξάρτητα από το που την έκαναν.
Ίσως η τοποθέτηση με implanters που κάνει η Advanced και η μικρή ταλαιπωρία που δέχονται τα μοσχευματα.
Εννοείται ότι τα τοπικά για εμένα είναι απαραίτητα μέχρι να ολοκληρωθεί η φυτρωση. Ίσως και οι βιταμίνες να βοηθούν στην επιτάχυνση της φυτρωσης.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Πολύ καλά πας και είσαι μόλις στο 5μηνο.
Θεωρώ μέχρι το 8-10μηνο θα γεμίσεις ακόμη πιο δυνατά.
Καλή συνέχεια φίλε.
 
Μπλουζα